האם אתה משקיע שמחפש הכנסה רגילה יותר? האם אתה רוצה להוסיף מגוון לתיק ההולך וגדל שלך?

תסתכל על 5 מניות דיבידנד שהן פוטנציאלים גדולים המובילים לשנת 2021 ולהישאר לאורך זמן.

5 מניות דיבידנד המובילות ביותר

כפי ש -2020 הוכיחה שכל דבר יכול לקרות באופן בלתי צפוי בכל זמן נתון ויכול להתגלות גם כהפכפך ביותר.

עם זאת נאמר, זה דומה מאוד גם בשוק המניות מכיוון ששום דבר לא מובטח מכיוון שמניות יכולות לעבור או לעבור לרגע אחר בכל רגע נתון..

משקיעים חדשים רבים שרק החלו במסע המסחר שלהם ומשקיעים שנמצאים בתחום זמן מה בדרך כלל מטרה משותפת אחת, לצבור עושר..

מה שלעתים משקיעים רבים מתעלמים ממנו הוא מניות דיבידנד שכן משקיעים נוטים להימשך למניות צמיחה כדי להשיג את הצלחתם.

עם זאת, ההכנסות הפוטנציאליות שמשקיע יכול להוסיף לזרם ההכנסות שהובא ממניות דיבידנד יכולות להיות משתלמות ביותר..

מלימוד ההבנה מהן מניות דיבידנד וכיצד הן יכולות להועיל למסע המסחר שלך, ועד לבדיקת למידה 5 ממניות הדיבידנד החוזרות הטובות ביותר שמחכות כיום למשקיעים כמוך להוסיף אותם לצמיחה שלך או אם אתה משקיע מנוסה. , הוספת מניות דיבידנדים מתחילות לתיק שהוקם.

עכשיו בואו נבדוק מהן מניות דיבידנד והיתרונות המרתקים של מה שהן מציעות לכם כמשקיע.

לכן ריכזנו עבורכם רשימה של מניות הדיבידנד הטובות ביותר לשנת 2021.

אז ללא התייחסות נוספת …

חמש המניות הטובות ביותר לדיבידנד לשנת 2021:

1. Verizon Communication Inc (VZ)

2. הבנק המלכותי של קנדה (RY)

3. נייקי אינק (NKE)

4. אנברידג ‘Inc (ENB)

5. מקדונלד’ס (MCD)

מהם מניות דיבידנד?

אם אתה לא מתחיל להשקיע, מניות דיבידנד הן מניות שאתה סביר להניח שתרצה לשמור על הרדאר שלך, מכיוון שלמניות אלה יש יתרונות רבים עבורך במסע ההשקעה שלך..

כדי לשמור על הפשטות, מניות דיבידנד הן פשוט חלק ברווחי החברה.

בכל רבעון (כל שלושה חודשים), חברה תחלק חלק מרווחיה עם בעלי המניות שלה אשר משולמים בתשלומים במזומן או במניות המכונות דיבידנד..

עבור המשקיעים, מניות הדיבידנד נהדרות לטווח הארוך מכיוון שהראו והניבו תשואות השקעה נהדרות. נכון לטווח הקצר, מניות הדיבידנד עדיין משתלמות, אך עם זאת, לא יהיו מועילות לעומת ההשקעה לטווח הארוך..

דוגמה מצוינת למניית דיבידנד שיש לה וממשיכה לבצע ביצועים טובים ובמכ”ם למשקיעים המובילים לשנת 2021 היא ברודקום (AVGO).

חברת מוליכים למחצה fabless האמריקאית הציגה צמיחה טובה בחמש השנים האחרונות עם עלייה מוצקה של 75% ועם תשואה של 237%..

ככל שהחברה ממשיכה לצמוח, גורמים אחרים שיש לבחון לפני השקעה במניית דיבידנד בוחנים את יחס התשלום שלהם לדיבידנד, תשואת הדיבידנד וגורם יציבות הדיבידנד המדורג בסולם של אפס ל 99, כאשר 99 הם התנודתיות ביותר..

א תשואת דיבידנד הוא אחוז מסכום הכסף שחברה תשלם לבעלי המניות שלה חלקי מחיר המניה הנוכחי שלה. מניית AVGO מציעה כיום דיבידנד שנתי של 14.40 $ עם תשואת דיבידנד של 3.34%.

יחס התשלומים לדיבידנד של החברה הוא האחוז בו ישולם או שישולם לפי הערכות לבעלי המניות שלה.

יחד עם הנקודה האחרונה, גורם יציבות הדיבידנד של החברה מראה עד כמה יציב מעמד החברה כשהיא משלמת לבעלי מניותיה מרווחי החברה. חברה שמשלמת סכומי רווח הניתנים לניהול באמצעות דיבידנדים מסווגת כיציבה ויש לה פוטנציאל עתידי שתשלומי הדיבידנד שלה יגדלו ככל שהזמן יתקדם.

למרות שמומלץ לחקור ולהבין את המניות שבחרת לפני ההשקעה, עליך להיות מודע לכך שלמרות שמניות ביצעו וממשיכות לבצע ביצועים טובים, זה לא מאשר שזה בהחלט יהיה המצב לעתיד..

כהנהלת החברה, אנליסטים ומשקיעים יכולים רק לצפות ולחזות את רווחיהם ואם 2020 לימדה אותנו משהו, השנה הוכיחה שהכל יכול לקרות.

ההבדל בין מניות דיבידנד למניות צמיחה

למרות ששתי האפיקים הם אפיקים טובים לרדת, מניות הדיבידנד מציעות יתרונות שגם מניות הצמיחה אינן מסוגלות.

היתרון הבולט ביותר שיש למניות דיבידנד על פני מניות הצמיחה כפי שכבר ייעץ הוא שמניות הדיבידנד משתלמות מדי רבעון ומעניקות לך מקור הכנסה קבוע יותר. בעוד שמניות צמיחה ישקיעו מחדש את רווחיהן בחברה במטרה לצמוח ולהשיג תשואות גבוהות יותר.

בתמונה הגדולה יותר, מניות דיבידנד נחשבות פחות מסוכנות ממניות צמיחה ולמעשה ידועות כבר שנים רבות כמניבות ביצועים טובות יותר מאשר מניות צמיחה..

בנושא הרווחים, רווחים מהשקעות במניות צמיחה מתבצעים כאשר נמכרות או מומדות מניות. בעוד שדיבידנד משולם כל שלושה חודשים בתזרים מזומנים או במניות, אינך צריך למכור את המניות שלך.

ההנמקה מדוע מניות דיבידנד מסווגות כעקביות יותר ומסוכנות פחות ממניות צמיחה, נובעות מכך שתזרים מזומנים משתחרר בפרקי זמן קבועים המתגלה כעקביות יותר ממניות הצמיחה. עם זאת, כמומלץ לצמיחה המומלצת יש פוטנציאל לתשואות גבוהות יותר למשקיעים בטווח הארוך, אך אינם מציעים תזרים מזומנים קבוע.

בסך הכל, מניות דיבידנד מיועדות למשקיעים המעוניינים לקבל תזרים מזומנים ממניות המשולמות במרווחי רבעון קבועים ובתוך פרק זמן קצר יותר לעומת מניות צמיחה..

מניות צמיחה מיועדות למשקיעים שנמצאים לטווח הרחוק, כאשר תזרים המזומנים זמין רק במכירה או בפדיון של מניה..

לסיכום, אם הכנסה רגילה היא מה שאתה מעוניין להשיג בתוספת עקביות ויציבות, אז מניות הדיבידנד בשבילך.

מניות דיבידנד הן חברות ידועות מדי

גורם אחד שרבים מהמשקיעים החדשים אינם מודעים לו הוא שמניות הדיבידנד הן גם חלק מהחברות הידועות בעולם.

מקדונלד’ס, ג’ונסון & ג’ונסון וטארגט, חנות העל האמריקאית הם רק שלושה שמות גדולים במאגר של מניות דיבידנד רבות ומוצלחות.

לא כל השמות הגדולים הם מניות צמיחה כמו אמזון, פייסבוק ואפל שנמצאות ברשימת השמות הגדולים ביותר בהשקעות במניות צמיחה..

כדי לקרוא ולגלות עוד, 20 מלאי ביצועים מובילים לשנת 2021 מכילים שילוב של הכל בשבילך.

כדי לגלות ולהבין טוב את חלק ממניות הצמיחה המניבות את הביצועים הטובים ביותר והן התוספת המושלמת לתיק שלך, עם היתרונות הנוספים של מניות דיבידנד נוספות המשמשות נכסים גדולים ומקורות הכנסה לזרמי ההכנסה הנוכחיים שלך..

מהן 5 מניות הדיבידנד המובילות להשקעה בהן לשנת 2021?

בואו נסתכל על חמש ממניות הדיבידנד המניבות את הביצועים המופיעות באופן עקבי לקראת שנת 2021 ונקבע השקעות דיבידנד פוטנציאליות טובות לשנים הבאות.

1. ורייזון תקשורת בע”מ (VZ)

תשואת דיבידנד: 4.1%

תרשים מחיר המניה של ורייזון

אחת מחברות טכנולוגיית התקשורת הגדולות בעולם היא גם אחת ממניות הדיבידנדים בעלות הביצועים הטובים ביותר בתחום האנרגיה בשוק עד כה, ורייזון תקשורת..

מטה החברה שבניו יורק דיווחה על נתון הכנסות סופי בשנת 2019 של 131.9 מיליארד דולר, יחד עם 10.02 מיליארד דולר בתשלומי דיבידנד במזומן ששולמו לבעלי המניות שלה באותה שנה..

והחברה שהופיעה היטב לאורך השנים אמורה לעתיד נוצץ כשהיא ממשיכה לפרוח.

הדיבידנד של ורייזון למניה עומד כיום על 65.75 ג ‘אשר עלה ב 1.25 ג למניה לעומת הרבעון הקודם.

מכיוון שרשת 5G הפכה להיות זמינה ונגישה לכולנו להיות חלק ממנה וככל שהטכנולוגיה האלחוטית ממשיכה להשתלט על העולם, אין פלא שמניה זו צומחת במחיר המניה שלה..

בהיותה בנושא 5G, Verizon שמה את תשומת ליבם להשקיע ולהשקיע הכל ברשת 5G החדשה. על פי הדיווחים, VZ הוציאה כ -15 מיליארד דולר על השקעה בתחזוקה ורכישה של מוצריה, אליה יכולה החברה הוותיקה להרשות לעצמה הוצאות כאלה בנוחות ואף שילמה דיבידנדים במזומן בסביבות 10 מיליארד דולר לצד..

חברת הטכנולוגיה הגדולה ביותר הכריזה על תשואת דיבידנד חדשה של 4.1%.

החברה לאורך השנים סווגה כנדיבה עם התשלומים שלה מדי שנה, מכיוון שהיא גדלה בהתמדה. עבור חברה שהיא כיום אחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות ביותר בתחום התקשורת, מגיע לה לקבל את הקרדיט הראוי לה.

יחס מחיר לרווח של וציון עומד כיום על 12 בסולם, וזה סביר.

במבט לעתיד, החברה אמורה להתבלט בהשוואה לעמיתיה, כאשר המשך ההרשמה לרשת 5G ממשיכה לצבור תאוצה..

מניה שנחשבת למניות דיבידנדים חזקות וסולידיות בעיני רבים, היא גם אחת שצריך לחפש להוסיף לרשימה שלך.

2. הבנק המלכותי של קנדה (RY)

תשואת דיבידנד: 4.1%

בנק בעל הביצועים הטובים ביותר בשנת 2020 היה הבנק המלכותי של קנדה אשר אמור להיות גם מניות דיבידנד יציבות טובות להחזיק בה לטווח הארוך..

התעשייה הבנקאית והפיננסית נפגעה קשות כמו ענפים רבים השנה בגלל המגיפה של קוביד -19, אך בהשוואה לעסקים האחרים שלה, RY התנהלה היטב..

למרות שהסטטיסטיקה תראה כי ברבעון השני, השלישי והרביעי האחוזים ירדו בהשוואה לשנה שעברה, עם זאת, התוצאות היו רק שוליות בתמונה הגדולה יותר ובהשוואה כאמור לעסקים אחרים בתחום, RBC מובילה דרך מוצקה שנכנסת לשנת 2021.

במבט לעתיד, הבנק המלכותי של קנדה הביע כי הם רואים צמיחה כלכלית מובילה למחצית השנייה של 2021, אשר בהכרח תראה עלייה ברווח למניה של החברה אם התחזיות שלהם יעבדו לטובתם..

נכון לעכשיו, מחיר המניה לחברה עומד כיום על 105.23 כמו רוב הנתונים הכספיים של ה- RBC שהם נקבעים בירוק בכל הלוח..

יחס התשלום הנוכחי של החברה הוא 54.84%, מה שאומר שאחוז זה שולם בדיבידנדים של הרווח למניה לאחר 12 חודשים (רווח למניה).

משנה שעברה, צמיחת הדיבידנד השנתית של החברה עולה ב -1.7% וככל שהחברה שואפת לצמיחה רבה יותר, היא מגדילה את הדיבידנד שלה בממוצע של 8.14% בכל שנה..

עם תשואת דיבידנד אמינה של 4.1%, מטרה מוצקה לצמיחה רבה יותר ועם כל הנתונים המוארים בירוק מוכיחה שמניה זו היא תוספת טובה שתעניק לך הכנסה נוספת עם הוספת מלאי דיבידנד זה לתיק שלך..

3. נייקי אינק (NKE)

תשואת דיבידנד: 0.83%

תרשים מחיר נייקי

התאגיד הספורטיבי הרב-לאומי האמריקאי מגיע לאור הזרקורים ממש לאחרונה מסיבות רבות. אחת הסיבות העיקריות היא לתוצאות ההכנסות המרשימות של המותג ברבעון השני של 2020.

ענקיות בגדי הספורט הגדולות סיפקו תוצאות טובות מהצפוי ברבעון השני שלה, למרות שהמניה כבר מעלה השנה עד היום מעל 35%, שהפיצה את התוצאות הצפויות שלה..

לאור השנה, נייקי הוא מותג אחד שמעוניין להצטיין כשנכנס לשנה החדשה עם אישור לפתיחת חנויות חדשות במחצית השנייה של 2021 ונראה כי ייפתח יותר בתוך 2022.

עם שווי שוק של 222.15 מיליארד דולר, נייקי משלמת בממוצע 59.46% מהרווחים שלה כדיבידנד ומגדילה את ממוצע הדיבידנד שלה ב -12% בשנה..

בחודש שעבר הוכרז על ידי המותג כי החברה מגדילה את הדיבידנד שלה ל -12% אשר ישולם למשקיעיה החל מה- 29 בדצמבר 2020..

מכיוון שהשנה הביאה אלפי אנשים ברחבי העולם להשיג ולנהל אורח חיים בריא עקב המגפה, היא עדה למכירות הדיגיטליות של נייקי להמריא ולהוסיף משמעותית לתוצאות הזוהרות שלה שעלו השנה ב -37%.

עם יתרונות רבים, כולל תזרים המזומנים שלה, המותגים מעצבי הספורט האופנתיים והעתידניים של המותגים, המודעות הדיגיטלית החזקה שלה, שעמדה גבוה במגיפה של קוביד -19, השיא המרשים שלה עד כה ולבסוף רקורד מוכח של החברה בתשלום דיבידנדים הולכים וגדלים. במהלך השנים.

4. אנברידג ‘Inc (ENB)

תשואת דיבידנד: 8.1%

תרשים מחיר המניה

חברת תחבורת האנרגיה הרב-לאומית הקנדית שאף כותבת על נסדאק היא אנברידג ‘.

החברה הקנדית נבחרה כמניית הדיבידנד המובילה על פי ערוץ קנדיאן, דוח “DividendRank” שיחד עם הנתונים המשכנעים של המותגים תפס את עיניהם של רבים.

ובואו נהיה אמיתיים, המניות בעלות ההון הגדול הן התשואה המרשימה, אם היא לא הגבוהה ביותר, בהחלט שם למעלה.

בחמש השנים האחרונות החברה הגדילה את הדיבידנד שלה בכל שנה ועד לאחרונה, מחיר המניות של החברה ירד ועומד על 40.95 אך שני גורמים אלה הם שני גורמים מרכזיים כתוצאה מתשואת הדיבידנד שהיא גבוהה ככל שהיא.

מכיוון שתעשיית הנפט ספגה מכה קשה השנה בגלל המגפה, ההתאוששות של קוביד 19 נראית אופטימית מבחינת חברת הנפט והגז..

החברה התמקדה בתקופה האחרונה בחוזקות הליבה שלה, פירעון חובות ומכירת נכסים בתכנית ארגון מחדש אשר קובעת את הדרך לעתיד החברה..

ENB נבחרה כחברת התחבורה האנרגטית בתחום זרמי השם הבטוחה והאיכותית ביותר בצפון אמריקה והנהלת החברה גם חזתה צמיחה של 6% לאורך זמן, לתשואת הדיבידנד של החברה העומדת על 8.1% מרשימים..

מכיוון שתוכניות השיקום של החברה מתנהלות, היא מאפשרת תזרים מזומנים יציב לחברה להיות מסוגלת להמשיך ולגדול ברווחים. עם ההתקדמות של התוכניות ENB מצפה להגדיל את תזרים המזומנים של הדיבידנד ל -7% פוטנציאליים עד 2022.

החברה כיוונה את יחס התשלום הבריא של 65% או מעט פחות בסוף 2021.

מכיוון שצפוי להניח שהביקוש לנפט וגז יעלה ככל שהשנה הקרובה מתפתח, המראה לטווח הארוך נראה מעודד, בריא ומבריק עבור אנברידג ‘שהופכת את זה לחברת תחבורה אנרגיה רב לאומית נהדרת בתיק ההכנסות שלך..

5. מקדונלדס (MCD)

תשואת דיבידנד: 2.41%

תרשים מחיר המניות של מקדונלדס

להיכנס לרשימת 5 מניות הדיבידנד המובילות לרכישה בשנת 2021 היא רשת המזון המובילה והאייקונית מקדונלד’ס.

רשת מזונות העל שגבתה לליבם של מיליארדים ברחבי העולם הייתה שחקנית איתנה ואמינה במשך שנים רבות ואינה מאיטה בקרוב..

הקמעונאי העולמי מתפרס על פני למעלה מ -100 מדינות ברחבי העולם ונוכחותו מוצגת ומורגשת ביותר מ -38,000 מקומות.

המותג היה מניה אמינה ויציבה במהלך 20 השנים האחרונות שכן הוא המשיך להגדיל את תשלום הדיבידנד הרבעוני שלו, שראה את קצב הצמיחה שלו לדיבידנדים למניה בעשר השנים האחרונות היה מרשים ומגיע לקצת 9% בשנה..

אף על פי ש- MCD נפגעה קשה כמו כל ענף האירוח בשנת 2020, אשר ניתן לטעון שהיה אחד המגזרים המובילים שאיבדו השנה מאוד בגלל האירועים העצובים, מקדונלד’ס התאימה את אמצעי הבטיחות של קוביד 19 בצורה יעילה מאוד. במהירות מאז שנפתחו החנויות מחדש, שרוב זכויותיהן ברחבי העולם.

כאשר המותג של מקדונלד’ס פתח מחדש את חנויותיו בהדרגה ברחבי העולם, העלייה ניכרה ככל שנוצרו תורים ארוכים מדי יום והכנסות החברה הראו רק ירידה של 0.23% ברבעון השלישי לעומת השנה הקודמת..

בהתחשב בהשפעה שהייתה לקוביד 19 על המותג ועל תחום האירוח בכללותו, זו תוצאה לא רעה בכלל..

כאשר אנשים ברחבי העולם מתחסנים נגד נגיף קוביד 19, הצמיחה של המותג המגה המוביל אמורה לגדול בהתאמה בשנה החדשה, כאשר אנליסטים צופים כי הכנסות ה- MCD יגדלו ב -13.7%..

אין שאלה לגבי הסיבה מדוע אנליסטים ומשקיעים שומרים על מניה זו תחת כנפיהם ומייעצים למניית MCD ‘מניה לקנות לשנת 2021’ מכיוון שהיא תוספת נפלאה לזרם ההכנסות שלך..

כיצד להשקיע במניות דיבידנד

לאחר פירוק חמש מניות הדיבידנד הנבחרות, הגיע הזמן להתכונן ולהתחיל במסע מסחר מלהיב במניות דיבידנד.

הדבר הראשון הוא ראשית, המחקר הוא המפתח כי השגת ידע על מניות הדיבידנד שאתה מעוניין להיות חלק מהן היא הצעד הראשון והחיוני ביותר שלך..

להיות בעל מניות בחברה כמתחיל הוא רגע מרגש ביותר, אבל זה חכם תמיד לערוך כמה שיותר מחקרים על מניות דיבידנד ולוודא שאתה יודע ומבין מה הכרוך במלואו במניות דיבידנד לפני שאתה קופץ ישר פנימה.

שנית, המשך נקודת המחקר הוא לוודא שאתה מעריך את נקודות המפתח שצריך לבחון כאשר אתה משווה או מחפש את מניות הדיבידנד המתאימות לך להשקיע בהן..

בחינת תשואות דיבידנד של חברות יחד עם יחסי מניות הדיבידנד של החברה הם שני גורמים מרכזיים שיש לבחון מקרוב.

למרות שחלק מהדמויות עשויות לתפוס את עיניך, תמיד כדאי לחפור קצת יותר.

יחס התשלום למניות של חברה הוא נקודה חיונית שכדאי לבחון כשמחקרים מכיוון שזה יראה לך כמה הכנסה החברה משלמת בדיבידנדים, וזה גם אינדיקטור טוב למה שהחברה מחפשת לארכיון קדימה..

אם יחס התשלום של חברה הוא מעל 50%, הדבר יכול להיחשב כבלתי יציב מכיוון שמשמעות הדבר היא כי 50% או יותר משולמים בדיבידנדים לבעלי המניות בלבד, ולא לקחת בחשבון כל הוצאה אחרת שהחברה אחראית להם..

לכן בנוסף לראות מניות דיבידנד עם יחס של 80% ומעלה, צריך להימנע בעצב באותה תקופה מכיוון שהם מסתכנים בסיכון גבוה ליפול לחובות משמעותיים רק כדי לשלם דיבידנדים..

לבסוף, בהערה דומה, זה מושג לקבל מושג כמה מניות אתה מעוניין לקנות ולשים לב שמומלץ גם ליצור פורטפוליו חזק שיש שילוב טוב של גיוון עם המניות שבחרת..

השקעה במניות דיבידנד היא קלה וניתן לעשות זאת מהר ממה שאתה מאמין.

ישנן שפע של פלטפורמות מקוונות המציעות מבחר רחב של מניות דיבידנדים להשקעה בהן, אם כי אולי תרצה לקפוץ לפלטפורמה הראשונה שתראה, בחירת מתווך ופלטפורמה מהימנה היא מכריעה באותה מידה כמו מחקר על המניות שבחרת..

לכן אנו ממליצים על פלטפורמת המסחר המקוונת המהימנה עטורת הפרסים, eToro.

עם eToro אתה יכול לקבל את הכל מתחת לקצות האצבעות שלך. פתיחת חשבון היא פשוטה וקלה, בה אתה יכול לבחור את המתווך שלך יחד עם פתיחת חשבון מסחר אשר מומלץ תמיד עם שמירת חשבונות פיננסיים אישיים לחשבון הכנסה נוספת שלך (מסחר)..

ברגע שיש לך את המתווך ואת חשבון המסחר שלך, אתה מוכן להתחיל את מסע המסחר שלך בשעות הפנאי שלך.

אם אתה מרגיש שאתה זקוק לליווי נוסף ולניסיון תרגול נוסף עם ההנחיה שלנו, eToro מציע גם מידע רב על מסחר, יחד עם קורסים להתרסקות כדי שתוכל להתקדם במהירות במסע המסחר שלך ועם היתרון הנוסף שיש לך אחד על אחד הדרכה ממורה דרך מקוון.

אבל אחד היתרונות הגדולים ביותר ש eToro הצעות למשקיעים מתחילים היא פלטפורמת מסחר וירטואלית בחינם. כאן תוכלו להתאמן ביום ובלילה עד שתרגישו בנוח לחלוטין עם אופן הפעולה של המסחר. לצד לימוד אופן הפעולה של המסחר תראה, תלמד ותבין אסטרטגיות מסחר עם היתרון של לא להשקיע את הכסף שלך, מכיוון שאתה מקבל כספים וירטואליים להתאמן איתם.

לצד מניות הדיבידנד המובילות, eToro מציעה גם מסחר במניות, מטבעות קריפטוגרפיים וכן מסחר בנכסי CFD יחד עם הצעת עמלה בשיעור 0% בעת פתיחת חשבון המסחר המקוון שלך..

מתווך מוביל, קנה מניות עם עמלה של 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

Takeaways מפתח

  • חמש מניות הדיבידנד המובילות האלה להשקעה בשנת 2021 מציעות יתרונות רבים למשקיעים, כולל תשלומי דיבידנד רבעוניים, יציבות ותמהיל נהדר של מגוון לתיק ההולך וגדל שלך.
  • מניות דיבידנד נחשבות לביצועים טובים יותר בהשוואה למניות צמיחה בשל יציבותן ותשלומי תזרים המזומנים שהם משחררים לבעלי המניות מדי רבעון..
  • אתה יכול לקבל שילוב של מניות דיבידנד והן מניות צמיחה בתיק שלך, זה יציע לך תערובת מגוונת טובה שתצבור בתיק שלך.
  • מניות דיבידנד הן גם מניות ידועות ולכן כדאי לבצע מחקר רב ככל האפשר בבחירת המניות שלך כדי לקבוע אם מניה היא מניות צמיחה או דיבידנד..
  • שימו לב כשאתם מבצעים מחקר על מניות שנבחרו, למרות שלמניות דיבידנד אולי היה רקע בעל ביצועים חזקים, זה לא בהכרח אומר שהם יניבו ביצועים טובים בעתיד מכיוון ששום דבר לעולם לא מובטח..
  • לבסוף, השקיעו בחוכמה ותהנו מהמסע שלכם להשקעה במניות דיבידנד.

אם נהנית לקרוא את חמש המניות המובילות לדיבידנד להשקעה בהן לשנת 2021, אנא שתף ​​עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה יעניין אותך.

שימו לב: ביצועי העבר אינם אינדיקציה לביצועים עתידיים. ערך ההשקעות יכול לרדת כמו גם לעלות. כל חוות הדעת, החדשות, המחקר, הניתוחים, המחירים או כל מידע אחר הכלול באתר זה ניתנים כפרשנויות כלליות בשוק ואינם מהווים ייעוץ השקעות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me