תוהה האם הגיע הזמן להתחיל להשקיע? אם אתם מחפשים דרכים לגדל כסף לצמיחה ולהכנסה, ולתשואות שנוטות לעלות על סוגים אחרים של חסכון בטווח הארוך יותר, זה בהחלט הזמן להשקיע!

זֶה חינוך מסחרי המאמר יראה לכם שמונה מהסיבות האהובות עלינו מדוע כדאי לכם להתחיל להשקיע היום.

1. תגרום לכסף שלך לעבוד בשבילך

תגרום לכסף שלך לעבוד בשבילך, התחל להשקיע

אם עדיין לא שמעתם על היתרונות של הכנסה פסיבית, היכונו לגלות את אחת היעדים הכספיים המרתקים ביותר אי פעם! זה חשוב במיוחד עבור הורים הצפויים להפסקת קריירה מסיבות משפחתיות בעתיד, או אכן עבור כל מי שרוצה להיערך כעת לגמישות ובחירה בהמשך. במילים פשוטות, אתה יכול לעבוד בשביל הכסף שלך – להשקיע את השעות בעבודה שלך למשל – או שאתה יכול להתחיל לגרום לכסף שלך לעבוד בשבילך כשתתחיל להשקיע בשוק המניות..

אולי תרצה: אנדי קריגר: גאון סחר המטבע

2. היכו אינפלציה

חשבונות בנק רבים עדיין מציעים ריביות נמוכות להחריד שבקושי עומדות בקצב האינפלציה – נכון להיום ב 2.2pc בבריטניה [1]. כאשר אתה מבצע השקעה בשוק המניות, יש לך סיכוי הרבה יותר טוב למצוא תשואות שמגדילות את הכסף שלך ומכות את האינפלציה.

3. צמיחה לעתיד

צמיחת כסף לעתיד

כשאתה משקיע במניות, במניות, באג”ח או בסוגי נכסים אחרים, אתה מבצע השקעה בעתידך. זה כמו לשתול זרע היום ולהמתין לצמח בריא גדול שיגדל. זה מגדיר לך הרגלים נהדרים ומשמעותו שאתה יכול לצפות לביצית קן בריאה כשיש לך מסגרת זמן ארוכת טווח ורצון ללמוד כמה שיותר על עולם ההשקעות. החדשות הטובות? זה כמעט לא מסובך כמו שאתה יכול לדמיין וכולם יכולים להגדיל את הרווחים!

אנשים קוראים גם: האם אנשים רגילים מרוויחים כסף ממסחר מקוון?

4. תכנון פרישה

רבים מאיתנו עדיין אשמים בכך שאין לנו מספיק כספי פרישה. אם אתה לא רוצה להסתמך על פנסיה ממלכתית, אז אף פעם לא מאוחר להתחיל להשקיע במניות, מניות, קרנות, עוקבים, אג”ח וכלים אחרים שיעזרו לך ליצור ביצת קן נוחה לאורך זמן. ב- Trading Trading אנו נותנים לך את הכלים ואת הידע הדרוש לך בכדי לעשות זאת. וזכור, יש גם הטבות מס!

5. עמידה ביעדים שלך

עמידה ביעדים הכספיים שלך

לכולנו יש חלומות ורבים מהם כרוכים במימון כלשהו כדי לצאת לדרך – בין אם השאיפה שלך היא להחזיק סירה, לשלם את המשכנתא שלך מוקדם, לטייל בעולם או להקים עסק משלך. אולי אתה רוצה לשים מספיק כדי לשלוח את הילדים לאוניברסיטה או לעזור להם לקנות בית ראשון משלהם. לא משנה מה המניעים שלך, הסבלנות, המשמעת והאופי הארוך של השקעות בשוק המניות פירושם שתוכל להעמיד את כל הצעדים הנדרשים כדי להתכונן כלכלית לקראת שאיפה זו. לא עוד חלום מקטרת – ובמקום זאת – מציאות עתידית מתוכננת.

ראה גם: כמה אתה מפסיד בכך שאתה לא משקיע?

6. הישג ארוך טווח

אחד הלקחים הגדולים של שוק המניות הוא הצורך בקבלת זמן ארוך טווח כשמתחילים להשקיע. זה דורש סבלנות, משמעת ותכנון; כל אלה הם כלים מעולים שיעזרו לך להשיג את היעדים הכספיים שלך. הם גם עפים מול התרבות המודרנית שלנו שנוטה להתמקד בתיקונים מהירים וניצחונות מהירים. ברגע שתתחיל ללמוד על ההבטחה לטווח הארוך של תוכנית השקעות קבועה בשוק המניות ולהשקיע במומחיות שלך ובכישורים שלך, יש לך את היכולת להבטיח את העתיד הפיננסי שלך.

7. הסיכון של החמצת הזדמנות

את הסיכון של החמצת ההזדמנות

אם לא תבצע השקעה בשוק המניות, אתה מסתכן באיבוד רווחים משמעותיים. זכרו, חשבונות בנק משלמים מעט מאוד ריבית והאינפלציה גבוהה. סטטיסטית, שוק המניות עשה ביצועים טובים יותר מאשר סוגים אחרים של נכסים בטווח הארוך ועדיין נותר הבית הטוב ביותר לטווח הארוך עבור הכסף שלך. [2] אל תטעו לפספס את הסירה ועליית שוק המניות – קחו למשל כי ה- FTSE הלונדוני הגיע לשיא כל הזמנים בתחילת השנה, ורבים סבורים שהוא עומד להגיע לאחר. [3] פירוש הדבר שמי שמוכן להשקעה ממצב את עצמו כדי להפיק את היתרונות של תכנון קדימה ותזמון זהיר!

אל תחמיצו: השקיעו כמו פיטר לינץ ‘- המומחה לאיסוף מניות

8. סיבות מס!

האם ידעת שהשקעה במניות ובמניות באמצעות פנסיה יעילה במס? האם ידעת שאתה יכול להחזיק מניות ומניות ISA שהיא גם כלי חיסכון חסכוני במס? יש הרבה דרכים לחסוך כסף בזמן שאתה עושה את זה!

למד את כל מה שאתה צריך כדי להיות משקיע מצליח! בחינוך המסחר אנו נפתח בפניכם את כל עולם ההשקעות בשוק המניות וניתן לכם את הכלים, הידע והביטחון הנחוצים לכם כדי להתקדם ולהשקיע בעתידכם. תלמד כיצד לנווט בשוק המניות, כיצד להבין את המונחים, כיצד לקרוא את הז’רגון ואת הנתונים ואת האסטרטגיות שיכולות לעזור לגדל כסף בטווח הארוך יותר. אפילו יותר טוב, כל חומר הקורס מוצג בצורה פשוטה, נגישה ומוכנה שתוכלו ליישם באופן מיידי!

צרו איתנו קשר כדי לברר מידע נוסף ולהשתלט על העתיד הפיננסי שלכם!

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

את המאמר המקורי תוכלו למצוא כאן.

מקורות:

[1] https://www.ons.gov.uk/economy/inflationandpriceindices

[2] https://www.investopedia.com/articles/investing/103013/stocks-remain-best-longterm-bet.asp

[3] http://www.iii.co.uk/articles/501413/how-ftse-100-could-attack-new-high

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me