תחזית מחיר BTC יומית לביטקוין

  • מחיר הביטקוין לא הצליח למלא את הצלב הדובי במסגרת הזמן של 4 שעות.
  • ה- IOMAP מציג שני מחסומי התנגדות חזקים בסכום של 38,000 $ ו- 40,000 $.

לאחר צניחה ממחסום ההתנגדות של 40,000 דולר ב -10 בינואר, מחיר הביטקוין ירד ל -34,000 דולר בארבעת הימים הבאים לפני שמצא תמיכה ב- SMA בן 20 הימים. המחיר עלה ואז לבדוק שוב את מחסום 40,000 $ לפני שהוא ירד מיד חזרה ל- SMA בן 20 הימים.

20 יום SMA מחזיקה את BTC Up

בארבעת הימים האחרונים הצליחה ה- SMA בת 20 הימים להחזיק את מחיר הביטקוין. בעוד ש- MACD מציג מומנטום שלילי מתמשך, ה- SMA בן 20 הימים (35,600 $) סירב להפסיק תחת לחץ דובי זה..

תרשים יומי btc / usd 011921

תמונה: תרשים יומי של BTC / USD

מבט מקרוב על ה- IOMAP של IntoTheBlock מראה לנו מדוע מחסום התמיכה הזה היה כה חזק. בעבר ברמה זו, 746,000 כתובות רכשו 382,500 אסימוני BTC. ככזה, קו זה חזק מספיק בכדי לספוג לחץ אדיר של מכירה.

תרשים נפח btc / usd 011921

תמונה: IntoTheBlock

התרשים בן 4 השעות מציג נקודת מבט אופטימית בפני המחזיקים. ראשית, ה- MACD מציג תאוצה הולכת וגוברת בשוק השורי, שאמור לרמז על זינוק מחירי הביטקוין הקרוב. שנית, ה- SMA של 50 הבר היה על סף מעבר על ה- SMA של 20 הבר כדי ליצור תבנית צלב דובית. עם זאת, נראה ששני הטכניים הללו התרחקו.

תרשים btc / usd 4 שעות 011921

תמונה: תרשים BTC / USD 4 שעות

סה”כ מחיר הביטקוין נראה דובי

לבסוף, התרשים הבא שנלקח מ- IntoTheBlock עוזר לנו לדמיין את מספר הכתובות הנכנסות לפרוטוקול מדי יום. כפי שאתה יכול לראות, מספר הכתובות צנח במידה ניכרת מ 685,400 ב 7 בינואר ל 470,450 ב 17 בינואר.

תרשים כתובות ביטקוין 011921

תמונה: IntoTheBlock

זה מראה לנו שהרשת הכוללת נחלשת במידה ניכרת עם כתובות פחות מוכנות להצטרף לפרוטוקול.

ראש ממשלת קנדה לשעבר משבח את הביטקוין

ראש ממשלת קנדה לשעבר, סטיבן הארפר, אמר לאחרונה כי יש סיכוי שמטבעות דיגיטליים בביטקוין והמטבעות הדיגיטליים של הבנק המרכזי (CBDC) יכולים לשמש כמטבעות מילואים להחלפת הדולר. בראיון עם ג’יי מרטין של בית קיימברידג ‘, הרפר שקל את האפשרות להחליף את הדולר במטבעות גדולים כמו האירו או היואן הסיני..

הארפר הביע את ספקותיו באשר לשני המטבעות להיות מטבע חלופי בר קיימא בגלל אי ​​הוודאות ארוכת הטווח לגבי שווי האירו וה "אמצעים שרירותיים" הממשלה הסינית תנקוט בנוגע לשווי היואן.

קשה לראות מה האלטרנטיבה לדולר האמריקאי כמטבע העתודה העיקרי בעולם. מלבד זהב, ביטקוין, סל שלם של דברים […] אני חושב שתראה שמספר הדברים שאנשים משתמשים כרזרבות יתרחב, אך הדולר האמריקני עדיין יהיה עיקרו.

ראש הממשלה לשעבר המשיך ואמר כי הוא חושב ש- CBDC היו במידה מסוימת “בלתי נמנעת”, אך ככל הנראה יהיו כפופים למדיניות מוניטרית ברחבי העולם. יתר על כן, הארפר אמר כי הוא מודאג מהפכת הבנקים המרכזיים "סוג של בנקאי כללי" ולא רק צג פיננסי. זה יכול להשפיע על הפעלת כל CBDC. הוא הוסיף:

בסופו של דבר, אם יש לך מטבע דיגיטלי ומטרת הבנק המרכזי היא לשלוט באינפלציה וליצור מטבע יציב ותמחור, אז המטבע הדיגיטלי הוא סוג של אבולוציה של השוק..

מצד שני, אם CBDCs הם רק “ניסויים פרועים” להחליט על תפקיד הבנקאות המרכזית, אז הרפר אמר שהוא יהיה מודאג..

שר האוצר האמריקני לשעבר: BTC הוא “כאן כדי להישאר”

בראיון שהתקיים לאחרונה ב”וול סטריט “של בלומברג בטלוויזיה, שיתף ד”ר לורנס ה ‘סמרס, שר האוצר האמריקני לשעבר, את דעותיו בביטקוין. סאמרס אמר כי הוא מאמין שביטקוין הוא נכס גמיש ו”הוא כדי להישאר. ”

אני חושב שמוסדות מסוימים אוהבים את זה [ביטקוין], כאן כדי להישאר. אני לא חושב שכל העניין הולך לקרוס. אני חושב שלרוץ למעלה ואז לרוץ למטה ואז לחזור אחורה, זה נראה הרבה יותר גמיש, ולכן אני חושב שאנשים הולכים להתקדם אליו, וכשאנשים נעים אליו, בהתחשב בסופיות ההיצע שלו, זה הולך להיות גורם הפועל להעלאת מחירים

בשנת 2016 אמר סאמרס כי הוא לא מסכים עם התגובה של מנכ”ל ג’יי פי מורגן צ’ייס, ג’יימי דימון (שפורסמה בשנת 2015), לפיה “אף ממשלה לעולם לא תתמוך במטבע וירטואלי שעובר גבולות ואין לו את אותם הפקדים.” סאמרס אמר:

ג’יימי הוא בחור חכם … אבל גם ביל גייטס הוא בחור חכם והוא אמר שהאינטרנט לא הולך לשום מקום.

ד”ר סאמרס הוא אחד הכלכלנים הבכירים באמריקה. הוא כיהן כמנהל המועצה הלאומית לכלכלה בבית הלבן בממשל אובמה וכנשיא אוניברסיטת הרווארד ועבד ככלכלן הראשי של הבנק העולמי..

מחיר הביטקוין צפוי להגיע לאיזה רמות?

אם מחיר הביטקוין ימשיך לבדוק את ה- SMA בן 20 הימים ובסופו של דבר יתקלקל, הוא עשוי לרדת ל- SMA ל -50 יום (27,350 $). מהפך, שורי מחיר ה- BTC עומדים בפני התנגדות חזקה בסכום של 38,000 דולר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me