ניתוח יומי של Bitcoin BTC

  • לביטקוין תמיכה בריאה בקו 35,000 $
  • מספר הכתובות היומיות החדשות הגיע לנקודה הגבוהה ביותר מאז דצמבר 2017.

ביום חמישי הקרוב הצליח הביטקוין לחצות לראשונה את הרמה הפסיכולוגית של 40,000 דולר. אבל מאז, המחיר חזר על עצמו. האם BTC יחזור לרמות אלה בקרוב? בוא נבדוק את זה.

דובים נכנסים לתיקון

לפני יום שישי זה, המחיר קפץ מ -32 אלף דולר ל -40 אלף דולר. הדובים חזרו כעת לשוק ותיקנו ל -38,300 דולר. עם זאת, מספר אינדיקטורים מצביעים על כך שמדובר בתיקון זמני בלבד.

תרשים יומי btc / usd 010821

תמונה: תרשים יומי של BTC / USD

ההתכנסות / הסטייה הממוצעת הנעית (MACD) מציגה מומנטום שורי מתמשך, מה שמעיד על כך שהסנטימנט הכללי בשוק חיובי. אם מסתכלים על ה- IOMAP של IntoTheBlock, אנו יכולים לראות רמת תמיכה בריאה בסך 35,000 דולר. בעבר ברמה זו, 484,250 כתובות רכשו 308,000 BTC.

תרשים נפח btc / usd 010821

תמונה: IntoTheBlock

בתרשים של 4 שעות, אזור תמיכה זה עולה בקנה אחד עם ה- SMA בעל 20 הבר. התיקון של היום עזר למדד החוזק היחסי (RSI) לטבול בחזרה לאזור הנייטרלי מאזור הקנייה יתר על המידה, מה שמעיד שתיקון זה הוא תיקון זמני. ה- SAR הפרבולי עדיין מצביע על כך שהרגש הכללי בשוק הוא שורי.

תרשים btc / usd 4 שעות 010821

תמונה: תרשים BTC / USD 4 שעות

הוספת אמון נוסף לתחזית השורית שלנו היא מספר הכתובות החדשות שנכנסות לרשת. בין ה -1 בינואר ל -7 בינואר מספר הכתובות שנכנס קפץ מ- 445,500 ל -685,390.

תרשים כתובות ביטקוין 010821

תמונה: IntoTheBlock

זהו המספר הגבוה ביותר של כתובות חדשות שנכנסו לפרוטוקול מאז דצמבר 2017.

ג’ים קריימר של CNBC מטפל בביטקוין כמו מניה

ג’ים קרמר, מנחה התוכנית “Mad Money” ברשת CNBC, אמר לאחרונה כי הוא מתייחס לביטקוין כמו למניה בטיפול במחיר המחירים האחרון. בראיון עם קתרין רוס, קראמר נתן את התחזיות שלו לנכסים בשנת 2021, כולל ביצועים עתידיים של BTC.

קראמר הזכיר כי בתחילה רכש ביטקוין “יותר כנכס” מאשר סחר ואמר כי בכוונתו להחזיק חלק ממנו בתיק שלו. הוא רכש את BTC לאחר שהופיע בפודקאסט בספטמבר עם אנתוני פומפליאנו כאשר הקריפטו של הדגל נסחר סביב 10,000 דולר.

קראמר אמר כי ההשקעה הראשונית שלו הוכפלה בעקבות ראלי המחירים האחרונים של ביטקוין, מה שגרם לו לעקוב אחר הכלל שלו למכור את עלות הבסיס..

אני לא עושה כלום שלא הייתי עושה עם מניה … אני אומר להחזיק מעמד.

המארח הזהיר את המשקיעים כי ככל הנראה BTC נכנסה לשטח הספקולטיבי, במקום לתפקד כמטבע. הוא הוסיף כי ישקול לרכוש BTC נוסף אם המחיר ייפול בחזרה בין 14,000 ל -18,000 $.

נפחי הביטקוין של פייפאל חוצים 100 מיליון דולר

מאז נובמבר, היקפי הקנייה והמכירה של ביטקוין בפייפאל עלו פי 5, ועלו מכ -20 מיליון דולר לרמות הנוכחיות של 100 מיליון דולר. על פי itBit, היקפים עולים פי 10 מאז לפני שהשיקה PayPal.

ענקית התשלומים תפרסם בקרוב גם תשלומי BTC ל -26 מיליון הסוחרים שלה. זה יקל על תשלומי BTC ו- ETH ויעיל. נראה כי זה גם דלק את התייצבות המחירים של ביטקוין מכיוון שזה מצביע על כך שלא רק המשקיעים המוסדיים מניעים את המחיר, אלא גם האוכלוסייה הכללית. PayPal הקלה על אנשים עם חשבון PayPal להיכנס לשוק הביטקוין מכיוון שהם לא צריכים לפתוח חשבון חדש ב- Coinbase.

דן מורהד מפאנטרה קפיטל אמר:

“כש- PayPal עלה לאוויר, הווליום [at itBit] התחיל להתפוצץ. הגידול בנפח itBit מרמז כי בתוך חודשיים מהעלייה לאוויר, PayPal כבר רוכשת יותר מ 100% מההיצע החדש של ביטקוין. “

בקצב הנוכחי, PayPal מתקרבת למיליארד דולר בהיקפים שבועיים. לאחרונה הוא הוכפל מכמויות 40 מיליון דולר יומיות ל -80 מיליון דולר.

~ 80% מהיצע הביטקוין כיום אינו נזיל

78% מהיצע הביטקוין מוחזק כיום על ידי גופים לא נזילים המאחסנים את הנכס ללא תוכניות מכירה, לפי Glassnode. חברת האנליטיות ציינה כי המדדים המשמשים לחישוב הנזילות הפוטנציאלית של ביטקוין שוקלים את כמות הביטקוין שעדיין נמשכה וכמה ביטקוין אבד במהלך העשור האחרון..

אם ישנם פחות אסימונים של BTC הזמינים לקהל הולך וגדל, לחץ המכירה יורד מכיוון שמשקיעים רבים יותר ירצו לתלות באחזקותיהם. זו עשויה להיות תוצאה שורית ככל שהביקוש לנכס יגדל.

מכיוון שההיצע של הביטקוין מוגבל, ותגמולי הכרייה כיום פחותים לאחר החצייה, וייצר יותר ביטקוין כדי לענות על הביקוש הגואה קשה. קטע מהדוח קורא:

“כימות הנזילות של ביטקוין חיונית להבנת השוק שלה. אם ביטקוין רבים אינם נזילים, נוצר משבר בצד ההיצע – שיש לו השפעה מוחלשת על לחץ המכירה של BTC בשוק. או במילים אחרות: עלייה מתמשכת של ביטקוין לא נזיל היא אינדיקציה לסנטימנט חזק של משקיעים ואות שורי פוטנציאלי. “

העניין המוסדי היה אחד הגורמים הגדולים ביותר שתרמו לריצת השוורים המתמשכת של ביטקוין. עניין זה מרמז על אסטרטגיית אחזקה לטווח ארוך יותר מאשר על תנודתיות בשוק.

רמות מחיר מפתח לצפייה ב- BTC

קו התמיכה של 35,000 $ הוא מספיק חזק כדי לספוג לחץ עצום של מכירה ולמנוע מגמת ירידה נוספת. מהפוך, יהיה מעניין לראות כיצד מתנהגים הקונים כאשר BTC יגיע שוב לרמה הפסיכולוגית של 40,000 $.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me