תחזית מחיר BTC יומית לביטקוין

  • מחיר הביטקוין ירד מתחת לרמה הפסיכולוגית של 56,000 דולר.
  • ה- SAR הפרבולי בתרשים המחירים של הביטקוין לארבע שעות הפך משורי לדובי.

בין ה -14 בפברואר ל -21 בפברואר, מחיר הביטקוין עלה מ -47,150 דולר ל -57,300 דולר. מאז, הדובים תיקנו את המחיר והורידו את BTC ל -55,750 דולר. בואו נסתכל מקרוב על ידי ניתוח טכני.

מחיר הביטקוין עומד לרדת?

ביום שני הקרוב, מחיר הביטקוין ירד ביותר מ -1,000 דולר ומחירו עומד כיום על 55,975 דולר. לפני טבילה זו, מדד החוזק היחסי (RSI) ריחף באזור שנקנה יתר על המידה. כעת, ה- RSI החל לטבול לעבר האזור הנייטרלי. כשמסתכלים על הגלאי הרציף TD, הוא נמצא על סף מהבהב של אות המכירה בצורה של פמוט ירוק-תשע.

תרשים יומי btc / usd 022221

תמונה: BTC / USD מדי יום

יש תמיכה בריאה בסך 54,000 $ שנראה כי היא חזקה מספיק כדי לספוג לחץ מכר רב. בעבר, ברמה זו, 318,300 כתובות רכשו 308,500 אסימוני BTC.

תרשים נפח btc / usd 022221

תמונה: IntoTheBlock

בתרשים המחירים של Bitcoin במשך 4 שעות יש שני אותות שליליים:

  • ה- MACD מראה תנופה דובית הולכת וגוברת.
  • ה- SAR הפרבולי הפך משורי לדובי.

תרשים btc / usd 4 שעות 022221

תמונה: BTC / USD 4 שעות

אסטרטגים של JPMorgan: מחיר הוגן של Bitcoin עומד על 25,000 $

בדו”ח שנערך לאחרונה טענו אנליסטים ב- JP Morgan כי ביטקוין נסחר בשווי הוגן כפול. הדו”ח מציע גם תובנה בכמה היבטים של פינטק, בלוקצ’יין ונכסים דיגיטליים.

האסטרטגים של JPMorgan מאמינים כי הביטקוין הוא מופע כלכלי וכי הסיפור האמיתי טמון בעליית הכספים הדיגיטליים. הקריפטו הגדול ביותר ממשיך להיאבק על מקומו לצד הזהב כמטבע חלופי מזה זמן. כדי להתאים לשווי השוק של זהב, BTC תצטרך להיסחר ב 146,000 $, הוסיף הדו”ח. על מנת להגיע למחיר זה, משקיעים מוסדיים יצטרכו להשתלט על השוק.

המשיכה והתחרות של ביטקוין עם זהב כמטבע “חלופי” ימשיכו ככל הנראה ככל שאלפי המילניום יהפכו למרכיב חשוב יותר ביקום המשקיעים והראו את העדפתם ל”זהב דיגיטלי “על פני זהב מסורתי..

האנליסטים גם טענו כי ביטקוין הוא במחיר מופקע מדי. הם ציינו כי השווי ההוגן של הנכס הוא 25,000 $ – פחות ממחצית ממחירו הנוכחי. עלות הכרייה של המטבע, העומדת על 11,000 דולר, היא הגבול התחתון של טווח השווי ההוגן שלה.

למעשה, ניתן לטעון שמחיר של 25,000 דולר שמשווה את הביטקוין לזהב במונחי הון סיכון יכול להיחשב כגבול עליון בטווח השווי ההוגן שלו מכיוון שמחיר זה כבר עומד לפני (ברמות התנודתיות הנוכחיות) לכל טווח ארוך. הפוך לביטקוין הנובע מאימוץ מוסדי של כסף אמיתי.

הדו”ח מתח גם ביקורת על הנרטיב כי השקעת הביטקוין האחרונה של טסלה תמשוך יותר השקעות מוסדיות. הבנק ציין כי טסלה היא חריגה וכי רוב התאגידים עדיין רואים בביטקוין תנודתי מכדי להשקיע בו.

הדו”ח גם תיאר כיצד USDT הוא סיכון הזנב הגדול ביותר של ביטקוין. JPMorgan מאמינה כי נפח המסחר של ביטקוין תלוי מדי ב- USDT. ציטוט הנתונים של מנהל הנכסים NYDIG, הבנק טען כי 50% -60% מהביטקוין נסחרים ב- USDT.

אובדן אמון פתאומי ב- USDT עלול לייצר הלם נזילות קשה, שיסכן את הגישה למאגרי הביקוש והנזילות הגדולים ביותר..

Tether טוען כי ל- USDT יש גיבוי של 1: 1 על ידי עתודות דולר ונכסים אחרים. עם זאת, כפי שצוין בדו”ח, היא טרם הוכיחה זאת בביקורת עצמאית.

שותפים מרובעים עם קבוצת Crypto ליצירת מיליארדי ביטקוין שחורים נוספים

במטרה להעלות את המודעות לביטקוין בקרב משקיעים שחורים, כיכר ג’ק דורסט שותפה לאחרונה עם קבוצת המיקוד הקריפטו הגדולה ביותר במועדון – Bitcoin Bitcoin Millionaires. על פי עדכון רשמי, מארגן הקבוצה למאר וילסון עומד בראש השותפות במטרה ליצור “מיליונרים שחורים נוספים” באמצעות קמפיין של חודש שהחל בראשית פברואר..

מיליארדרים של ביטקוין שחור מכוונים למאמציהם להגדיל את אימוץ הביטקוין בקרב משפחות ומשקיעים שחורים. הקבוצה תשתמש ב- CashApp כדי להעלות את המודעות. על פי דו”ח פענוח, המיליארדרים של ביטקוין השחור מארחים את ישעיהו ג’קסון אמר:

App App הוא כלי שהרבה אמריקאים שחורים משתמשים בו. רצינו קלות שימוש, ולשתף פעולה עם חברה שמכניסה את הכסף שלהם למקום שבו הם נמצאים.

ג’קסון הוסיף כי הוא הראשון לפנות לדורסי ויוצר שותף של CashApp, בריאן גסדוניה, על רקע שותפות אפשרית. מארגן הקבוצה וילסון אמר כי הוא מקווה שהקמפיין יעזור לצמצם את פער העושר הדורי ולתת את הטון הנכון עבור נותני חסות ארגוניים אחרים..

אילון מאסק ופיטר שיף מכסים ראשי ביטקוין

טסלה בראשות אילון מאסק רכשה לאחרונה ביטקוין בשווי 1.5 מיליארד דולר ונראה שמאסק דוגל יותר ויותר בקריפטו הדגל. לאחרונה הוא לא הסכים עם מבקר הביטקוין הפופולרי פיטר שיף בטוויטר.

בהודעה בטוויטר, שיף ציטט את מאסק והסכים עם דעותיו בנושא כסף, ואמר כי הן המטבעות הפיאטיים והן המטבעות הדיגיטליים הם שטויות..

“על פי @elonmusk "ביטקוין הוא כמעט BS כמו כסף פיאט." אז מאסק מתייחס הן ל- #Bitcoin והן לפיאט כאל BS. אני מסכים, אני רק חושב שביטקוין, שהוא פיאט דיגיטלי, הוא אפילו יותר BS מאשר פיאט הנייר שהונפק על ידי הבנקים המרכזיים. # זהב אינו BS. זה כסף אמיתי וטוב משניהם! “

שיף המשיך ואמר כי מאסק אמור להיות מסוגל לזהות את ההבדלים העיקריים בין תכונות מוחשיות לבין “מחרוזת מספרים”. הוא רמז כי לזהב יש שימוש פונקציונלי יותר כמטבע מאשר למטבעות קריפטוגרפיים. הוא הוסיף:

כסף זה לא נתונים. נתונים יכולים לייצג כסף אך אינם יכולים להחליפו. כסף שיפר חליפין, זהב שיפר כסף, ונתונים שיפרו # זהב. הביטקוין הוא חזרה לסחר חליפין. כל המוכרים יקבלו כסף. עם #Bitcoin עליכם למצוא מוכר שיש לו את מה שאתם רוצים ורוצה את מה שיש לכם.

על כך הגיב מאסק בהגנה על הקריפטו.

“דוא”ל שאומר שיש לך זהב אינו זהה לזה שיש לך זהב. יכול להיות שיש לך קריפטו. כסף הוא רק נתונים המאפשרים לנו למנוע את אי הנוחות של סחר חליפין. נתונים אלה, כמו כל הנתונים, כפופים לחביון & שְׁגִיאָה. המערכת תתפתח לזה שממזער את שניהם. “

מאסק, לעומת זאת, הוסיף ציוץ נוסף שאומר:

“עם זאת, BTC & ETH נראה מאוד חחח “

מחיר ביטקוין צפוי להגיע לרמות אלה

אנו מצפים שמחיר הביטקוין יירד לרמה של 54,000 דולר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me