ניתוח מחיר יומי של ביטקוין BTC

  • ה- MACD מראה כי מומנטום השוק הנוכחי הוא דובי מאוד.
  • התרשים השבועי יצר דפוס בולע דובי.

בעקבות דחיות ב- SMA בן 20 הימים, BTC נחלש בירידה משמעותית. במהלך היומיים האחרונים, מטבע הצפנה המובחר צנח מ- 18,650 דולר מתחת ל -18,000 דולר. האם המחזיקים ימשיכו למכור את האסימונים שלהם או שנזכה לחבילה של כתובות חדשות למנף את הרגע הזה כנקודת מוצא? בואו נסתכל.

מה התחתון כש- BTC לא מפסיק להחליק?

כאשר MACD (התכנסות / סטייה ממוצעת נע) מראה כי תנופת השוק כרגע דובית באופן מוחץ, ניתן לצפות לתנועת ירידה נוספת..

תרשים שבועי btc / usd 121120

תמונה: תרשים שבועי של BTC / USD

כפי שאתה יכול לראות, BTC / USD הבזיק את אות המכירה בתרשים השבועי עם פמוט ירוק-תשע במחוון הרצף של TD. יחד עם זאת, מדד החוזק היחסי (RSI) נמצא במגמה של למעלה מ -70, מה שמסמן כי הנכס במחיר מופקע כרגע. שני האינדיקטורים הללו מראים כי המחיר הולך ללכת לירידה.

כדי להוסיף אמון נוסף להשערה השלילית שלנו, שני הפמוטים האחרונים יצרו דפוס “בולע דובי”. לפי Investopedia, דפוס בולע דובי מצביע על מחירים נמוכים יותר לבוא ומורכב מנר למעלה ואחריו נר פוך גדול עוד יותר..

אז עד כמה המחיר יורד? לשם כך, בואו לבדוק את התרשים היומי.

תרשים יומי btc / usd 121120

תמונה: תרשים יומי של BTC / USD

יעד החיסרון של המחיר טמון בתמיכה של 17,000 $ וב- SMA ל -50 יום (16,500 $). כל הפסקה נוספת שמתחת להוריד את המחיר ל- SMA בעל 20 הבר בטבלה השבועית, שעומד על 13,300 דולר.

למרות פעולות מחיר דוביות, הביטקוין עדיין בוחן מקרי שימוש מרובים ומוצא תמיכה מוסדית. לכל זה יש השפעה חיובית ארוכת טווח על המטבע הציבורי המוביל. בואו נעבור את הסיפורים האלה אחד אחד.

ונצואלה מנצלת את BTC כדי לעקוף את הסנקציות האמריקניות

במטרה לעקוף את הסנקציות האמריקאיות, ונצואלה מתכננת למקסם את תשלומי הביטקוין עבור יבוא, לפי דו”ח RunRun.es. בכירי הבנק המרכזי של ונצואלה טענו כי “תשלומים לחברות ממדינות בעלות הברית כמו איראן וטורקיה בוצעו באמצעות ביטקוין”.

ממשלת ונצואלה קידמה את הקריפטוגרפיה “פטרו” שלה כאמצעי חילופי (בין לאומי והן מקומי) כבר כמה שנים. עם זאת, האימוץ הלקוי של פטרו אילץ את האזרחים לפנות לנכסים אחרים כמו ביטקוין ואת’ריום.

בספטמבר החל נשיא המדינה ניקולאס מאדורו לאיים בפומבי על השימוש במטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי לעקוף את הסנקציות. הוא הצהיר כי הממשל שלו ישתמש בקרוב “בכל המטבעות הקריפטוגרפיים בעולם, ציבורי, ממלכתי או פרטי, לסחר פנימי וחיצוני.”

בנובמבר הקימה הממשלה את “מרכז ייצור הנכסים הדיגיטליים” שלה – מחסן כריית ביטקוין – כאשר המדינה הגדילה את הסתמכותה על נכסים דיגיטליים. לפני כמה ימים השיקה הממשלה את חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים שלה כדי לאפשר לאזרחים להחליף בוליבארים בביטקוין. ההחלפה מגובה על ידי המפקח הלאומי על הקריפטואקטיבי.

JPMorgan מאמינה כי הביטקוין יאכל זהב בטווח הארוך

ענקית הבנקאות JPMorgan Chase מאמינה שאם הביטקוין ימשיך בתנועתו כלפי מעלה, משקיעים רבים עשויים למכור את הזהב שלהם ולקנות במקום זאת BTC. משמעות הדבר היא הגדלת תזרים ההון מזהב לביטקוין. יש לציין שמדובר במצב שיכול להישאר לאורך שנים ולא לטווח זמן קצר.

על פי דו”ח BNN בלומברג, האסטרטגים של JPMorgan אמרו:

אם תזה בינונית עד ארוכת טווח תוכיח את הנכון, מחיר הזהב יסבול מרוח זרימה מבנית בשנים הקרובות..

האסטרטגים שקלו גם את האפשרות שביטקוין יכול היה להגיע לפסגה מקומית וייתכן שהגיע הזמן שיחזור או יתקן. בינתיים, זהב יכול לחוות התאוששות בימים הקרובים.

נאמנות להציע הלוואות מזומן בגיבוי ביטקוין

נכסי Fidelity Digital נכנסו לאחרונה לשותף עם BlockFi בכדי לתת ללקוחות המוסדיים להבטיח ביטקוין כבטוחה כנגד הלוואות במזומן. למרות ש- Fidelity מציעה שירותי מטבעות קריפטוגרפיים שונים, זו הפעם הראשונה שלקוחותיה יוכלו להשתמש ב- BTC כבטוחה.

בשל תנודתיות המחירים של ביטקוין, ההלוואות יגובות בשיעור הלוואה לערך של 60%. כדי לגשת לשירות זה, הלקוחות צריכים להחזיק חשבון BlockFi. טום ג’סופ, נשיא פידליטי, אמר כי השימוש בביטקוין כבטוחה להלוואות הוא “יכולת בסיסית”. הוא הוסיף כי סביר להניח כי נוהג זה יהפוך ל”חלק חשוב למדי מהמערכת האקולוגית “עם צמיחת השווקים.

ג’סופ ציין עוד כי השירות החדש מיועד למשקיעי ביטקוין שרוצים להפוך את אחזקות BTC שלהם למזומן מבלי למכור. בהתבסס על יחס הלוואה לשיעור של 60%, לקוחות פוטנציאליים לשירות הלוואות זה כוללים קרנות גידור, כורי מטבעות קריפטו ושולחנות מסחר ללא מרשם..

רמות מחיר עיקריות עבור BTC

כאשר הביטקוין יורד מתחת ל -18,000 דולר, אזור 16,000- $ 17,000 הוא קריטי. ככזה ה- SMA בן 50 הימים בתרשים היומי צריך להישאר חזק כדי למנוע נפילה קטסטרופלית.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me