מדריך אנליטי להשקעה ב- Zcash בשנת 2021

לאן ילך מחיר Zcash בשנת 2021?

עם עליית שוק הקריפטו, המשקיעים מצפים למטבעות קריפטוגרפיים המציעים משהו חדש ושונה. זקש, מזלג קשה של ביטקוין, ידוע בשוק בזכות הפרטיות שהוא מציע לעסקאות. אך כדי למקסם את הרווח, או למזער סיכונים, בהשקעה בקריפטו, יש לבסס את מניע המחיר של המטבע הקריפטורי האמור. אז מה שמניע את המחיר של זקש?

שלושת הגורמים הקובעים את מחירו של זקש הם:

 • מטבעות מתחרים
 • מתיחת Zcash
 • נושאי העסקה

אבל ראשית, בואו נתעמק מדוע זקש?

למה זקש?

זקש הוא מזלג קשה של ביטקוין. המייסד, זוקו ווילקוקס, התרשם מאוד מטכנולוגיית הבלוקצ’יין של הביטקוין. ובכל זאת, לאחר שראה כמה פגמים ניכרים, החליט למזג מטבע מתוך ביטקוין עם שיפורים רבים שיגרמו לו להבדיל מהקריפטו המקורי..

הנושא שזקש התמקד בעיקר בפתרון היה פרטיות. מכיוון שהבלוקצ’יין של ביטקוין הוא ציבורי, הוא חסר אנונימיות או פרטיות של עסקאות. לדברי זוקו, זה היה גורם שתרם לעצירת ביטקוין להפוך לתופעה עולמית. לפיכך, מאפיין ההיכר של זקש הוא פרטיותו.

זקש מאמין בפרטיות, במיוחד כשמדובר בנתונים פיננסיים, מכיוון שהוא חיוני להזדמנויות כלכלית, שוויון וחופש. באמצעות Zcash, המשתמשים יכולים לבצע עסקאות אנונימיות לחלוטין, ולא נחשפים פרטי השולח או המקבל. זוהי רשת קוד פתוח החסויה הראשונה. גם הרשת לא מתפשרת על האבטחה או האמינות.

למרות ש- Zcash הוא מטבע קוד פתוח, הוא עדיין מגובה על ידי גורם פרטי, הנקרא Zerocoin Electric Company. החברה נקראת כך מכיוון ש- Zcash היה ידוע במקור בשם Zerocoin. יתר על כן, צוות חזק של אנשים בעלי יכולת שמאחורי זקש שואף כל העת לשפר את המטבע.

Zcash הוא מטבע דיגיטלי שניתן להשתמש בו כדי לקנות פריטים יומיומיים ולאחסון עושר. אפשר לקנות, לסחור ולהרוויח.

ל- Zcash יש גם אספקה ​​קשה של עשרים ואחת מיליון אסימונים, ממש כמו ביטקוין. וההיצע צפוי להתדלדל עד שנת 2032. כמו ביטקוין, גם לרשת יש מערכת של חצוי תגמולים כדי לשמור על אספקת המטבע בשליטה.

מה שמייחד את זקש?

טכנולוגיית Zk-SNARKs היא שמבטיחה את פרטיות העסקאות ברשת. ה- zk-SNARK הוא פרוטוקול חדש הפועל על אפס אינטראקטיביות ואפס ידע. המשתמש והצמתים המאמתים כלל אינם חייבים לקיים אינטראקציה לצורך עיבוד עסקאות.

כדי לטפל בחלק מהחששות המלווים בעסקאות אנונימיות, ל- Zcash יש גם פתרון שנקרא “מפתח המראה”. למשתמשים בפלטפורמה יש מפתח תצוגה שלהם שדרכו ניתן לגשת להיסטוריית העסקאות שלהם. זה יכול להינתן גם למשתמשים אחרים, אך כמובן שנדרשת הסכמת המשתמש.

הרשת מציעה שני סוגים של עסקאות: עסקאות שקופות ועסקאות פרטיות מוגנות. ישנם שני סוגים שונים של כתובות ברשת. הראשונה היא הכתובת המקורית של משתמש הנקרא t-addr ואילו השנייה מיועדת למשתמשים שאינם מעוניינים שפרטי העסקה שלהם יהיו ציבוריים. משתמשים כאלה יכולים לבחור בכתובת מוגנת הנקראת z-addr. גם השולח וגם המקבל יכולים לבחור בכתובות שונות לעסקה אחת. לדוגמא, שולח עם t-addr יכול לשלוח כספים למקבל עם z-addr או ששולח וגם מקלט יכולים להמשיך עם z-addr.

הבחירה בין עסקאות שקופות ופרטיות מספקת גמישות רבה יותר מכיוון שמשתמשים יומיומיים יכולים להיתקל בבעיות בעסקאות פרטיות מוגנות.

מלבד מאפיין הליבה של פרטיות, Zcash מציע גם יכולת הרחבה גבוהה יותר ומהירות טובה יותר. כשמדובר בהגינות, בין מלך המטבעות הקריפטוגרפיים לזקאש, זקאש ככל הנראה ינצח. שני המטבעות משתמשים במנגנון Proof of Work לכרייה. אך כאשר כורי ביטקוין משתמשים בחומרה מתקדמת ויקרה, Zcash אינו תואם לחומרה מתקדמת כזו. למעשה, Zcash ממוקש באמצעות חומרה שזמינה בדרך כלל. זה מספק הוגנות רבה יותר לרשת Zcash מכיוון שכרייה נגישה לכולם, ולא רק לאנשים עם כיסים עמוקים.

האם היית שוקל להשקיע זקש?

הנהגים של Zcash Price

גורמים רבים ממלאים תפקיד בקביעת מחירו של זקש, אך בעיקר גורמים אלה הם כולם מצד הביקוש. מכיוון שההיצע של מטבע הקריפטוגרפיה נקבע מראש, הוא לא ממלא תפקיד משמעותי בקביעת המחירים. אז, למעשה, כל גורם שמשפיע על הביקוש של המטבע הקריפטוגרפי ישפיע בסופו של דבר על מחירו. עם זאת, כמה גורמים מרכזיים בולטים בעת ניתוח מחירו של זקש. גורמים אלה הם:

גורם 1: מטבעות מתחרים

להיות מזלג קשה של Bitcoin Zcash מתחרה טכנית עם Bitcoin. זה לבדו יכול להוות בעיות עבור האלטקוין שכן ביטקוין הוא המטבע המקורי והמוביל בשוק. תחרות עם ביטקוין עלולה לפגוע בערכה של זקש, אך עם ההיצע הייחודי והשונה של זקש, זקש וגם ביטקוין טמונים, במקצת, בתחומים שונים. כמזלג קשה, המבנה הבסיסי של שני המטבעות הקריפטוגרפיים דומה, אך הדמיון אינו מתרחב לתכונותיהם.

בהיותו מוביל השוק, ביטקוין ממלא תפקיד חיוני בסנטימנט השוק הכללי ומחזיק כמעט בכל המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים, כולל Zcash. לפיכך, שינויים חיוביים בערך הביטקוין ישפיעו על מחיר Zcash באופן חיובי שכן לשני המטבעות יש גם מתאם חיובי..

Zcash מתמקדת בעיקר במתן פרטיות גבוהה יותר למשתמשים תוך כדי ביצוע עסקאות. זה מעמיד את הרשת בתחרות חזקה עם מטבעות קריפטוגרפיים כמו מונרו ודאש המכוונת גם לפרטיות העסקאות. עליית מחירים ואימוץ המטבעות המתחרים עלולה לפחות את ערך זקש.

גורם 2: מתיחת Zcash

המניע העיקרי של מחיר המטבע הקריפטוגרפי הוא הערך הנתפס במוחם של המשקיעים. עליות הביקוש של זקש יניעו את מחירו כלפי מעלה, והביקוש אינו אלא תפיסה. ככל שמשקיעים ואנליסטים מקווים יותר לגבי עתידו של זקש; ככל שיהיה הערך הנתפס גבוה יותר. ככל שהמטבע צובר יותר כוח ומשתמשים מגדילים את ההוצאות דרך הפלטפורמה ובאמצעותה, אנו יכולים להיות עדים לעליית מחירים.

פיצ’ר האנונימיות יכול גם להעלות את מחירו או לנסוע. מכיוון שהפרטיות המוגברת של עסקאות יכולה להרתיע ענפים מסוימים, שבהם שקיפות חשובה, לאמץ את זקש אך מצד שני זה גם יעודד תעשיות שמעריכות פרטיות לאמץ את זקש וזקש עשויה להוכיח את עצמה כאופציה קיימא לאימוץ רחב היקף. בתעשיות כאלה.

גורם 3: בעיות העסקה

ישנן כמה בעיות הנלוות לעסקאות פרטיות ברשת. בעיקר, זה יכול להפוך למוקד פעילויות לא חוקיות, וזה יגרום לרשת להיות בצרות מול הרשויות. Zcash הציע פתרון בצורה של מפתח תצוגה, אך הוא אינו בר קיימא מכיוון שהסכמת המשתמש תידרש לגשת למפתח התצוגה שלו. ואז, ל- Zcash יש גם בעיות בהרחבה. העסקאות בשנייה הן בין 6 ל -26, וזה לא כל כך גבוה, אם כי טוב יותר מזה של כמה מטבעות גדולים. לסיכום, ל- Zcash יש כמה וכמה נושאים שהצוות עובד עליהם ללא לאות. לפיכך, ערך המטבע הקריפטוגרפי תלוי גם כמה מהר הצוות מפתח פתרונות לבעיות העומדות בפניו.

תחזיות מחיר Zcash

מחירו של זקש כרגע הוא 61.46 דולר. שנת 2020 הייתה מאוד סוערת עבור זקש מכיוון שהיא נעה בין $ 25 לשיא של כ- $ 97. מחירו של זקש היה בסביבות 5000 דולר בזמן ההשקה, אז האוזניים לא היו חביבות אליה, אבל האנליסטים מקווים כי הם יזכו לראות שוב את זקש ברמות גבוהות. לפי eToro, שיעור התשואה לשנה הוא 156%.

על פי וולטינווסטור, ההשקעה בזקש לטווח הקצר עשויה שלא להיות רווחית מכיוון שהמטבע לא צפוי להיות בעל צמיחה משמעותית בשנת 2021..

חיזוי zcash לטווח קצר

חיזוי מחירים לטווח קצר של Zcash על ידי Walletinvestor

התחזית לטווח הארוך של Walletinvestor גם לא נראית אופטימית. עד 2025, Zcash עשוי להיות קרוב מאוד ל -1 דולר.

תחזית zcash לטווח ארוך

חיזוי מחירים לטווח ארוך של Zcash על ידי משקיע ארנק

תחזית ארוכה צופה עליית מחירים במחירים לטווח הקצר ו -2021 עשויה לראות עלייה במחיר Zcash. תחזית ארוכה צופה מחיר ממוצע של כ- $ 95 לשנת 2021. עם זאת, התחזיות לטווח הארוך אינן מלאות תקווה, וצפוי כי זקש יפחת רק במהלך השנים. בשנת 2025, על פי Long Forecast, ל- Zcash יכול להיות מחיר של 50 $.

טבלת חיזוי מחיר zcash

תחזית מחיר Zcash של Long Forecast לשנת 2021

מסחר בהמות מצפה שמחיר Zcash יישאר, מעט יציב סביב רף 60 $ עם עלייה הדרגתית לאורך השנים. המחיר עשוי לעלות ל- 80 $ ומעלה בשנת 2025.

התחזיות של Zcash מבלבלות מאוד, ואולי תהיתם האם Zcash הוא השקעה טובה או לא. לשאלה זו אין תשובה מוגדרת, אך נראה שלזקאש יש פוטנציאל. תכונות ההיכר שלה מבדילות אותו ממטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים, ו- Zcash עלול לפסול את כל התחזיות לעלות לשיאו בכל הזמנים..

קרא עוד: תחזיות מחיר של Zcash – כמה יהיה כדאי Zcash בשנת 2021 ואילך?

היתרונות והחסרונות של Zcash

היתרונות של השקעה ב- Zcash:

✅ Zcash הוא מזלג קשה של ביטקוין כלומר יש לו הרבה תכונות של ביטקוין אבל יש לו גם שדרוגים רבים.

✅ Zcash מציע עסקאות מאובטחות אנונימיות באמצעות טכנולוגיית zk-SNARK.

C Zcash גובה דמי עסקה סמלי.

Z רשת Zcash מהירה ואמינה.

✅ Zcash הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בשוק המדורגים במקום ה -37 ברשימת CoinMarkeCap.

Mining הכרייה של Zcash נגישה לרוב האנשים מכיוון שהיא אינה דורשת חומרה מתקדמת.

הוא מציע עסקאות פרטיות כמו גם שקופות רגילות.

✅ לפלטפורמה יש גם תכונה שנקראת “מפתח תצוגה” דרכה משתמשים יכולים להציג את היסטוריית העסקאות שלהם.

חסרונות של השקעה ב- Zcash:

❌ Zcash חסר כשמדובר בהרחבה שכן הוא יכול לעבד רק סביב 26 עסקאות בשנייה אחת.

❌ Zcash יכול לבוא תחת פיקוח על התקנות בגלל הצעת העסקה הפרטית שלה.

❌ פושעים יכולים להתעלל ברשת גם בפעילות בלתי חוקית.

❌ אחוז מכלל תגמולי הכרייה מגיע למשקיעים.

השקיעו ב- Zcash עם eToro

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא מסובכת. לא רק תהליך המחקר של מטבעות קריפטוגרפיים וניתוח המגמות העתידיות שלהם הוא קשה, אלא החלק שלאחר מכן אינו טוב יותר. אם זקש נשמע לך השקעה טובה ואתה חושב להשקיע, אתה בטח תוהה מאיפה להתחיל.

אם אתה משקיע בפעם הראשונה, אז eToro היא הפלטפורמה בשבילך. eToro היא אחת מפלטפורמות המסחר הגדולות בעולם והיא ידועה בתכונותיה המקלות על המסחר במטבעות קריפטוגרפיים לראשונים.

מאפיין ההיכר של eToro במסחר חברתי מאפשר לסוחרים להעתיק עסקאות של סוחרים מומחים אחרים. אם אתה סוחר מנוסה, אז ל- eToro יש גם משהו בשבילך. המחקר שלה ואפשרויות מתקדמות אחרות הופכים אותו למתאים גם לסוחרים מקצועיים.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת Zcash

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

 • Zcash הושק בשנת 2017 על ידי Zooko Wilcox. זה מזלג קשה של ביטקוין אבל עם שדרוגים שונים.
 • זהו מטבע קוד פתוח אך מאחוריו עומד ארגון פרטי.
 • המניעים של מחיר זקש הם מטבעות מתחרים, משיכת זקק ונושאי העסקה.
 • זקש מתמקדת בפתרון חוסר הפרטיות שיש לביטקוין.
 • באמצעות טכנולוגיית zk-SNARK, הרשת מסוגלת לעבד עסקאות ללא אינטראקטיביות וללא ידע כל זאת תוך הבטחת האבטחה.
 • הרשת מציעה עסקאות סדירות ומוגנים פרטיים גם כן.
 • Zcash מציע גם עמלות עסקאות סמלי של 0.0001 אסימונים של ZEC.
 • בניגוד לביטקוין, Zcash הפכה את הכרייה שלה לנגישה לכולם מכיוון שאין צורך בחומרת היי-טק יקרה.
 • ל- Zcash יש היצע קשה של 21 מיליון אסימונים, בדומה לביטקוין.

במאמר זה אנו מקווים שמצאת את התשובה לשאלות רבות שהיו לך לגבי ZCash. אם אתה מעוניין לדעת יותר על מטבעות קריפטוגרפיים, עיין במגזר מאמרי הקריפטו שלנו. לחלופין, אם ברצונך להתחיל ללמוד מסחר בקריפטו, עיין בקורסים כאן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me