בדוק את היתרונות המסחריים במטבעות קריפטוגרפיים, וגלה מדוע הוא הפך לחלופה פופולרית לנכסים אחרים.

בזמנים אלה אינך יכול לדבר על כספים ולא להזכיר מטבעות קריפטוגרפיים. בכל העולם, כשמדברים על שלבים כמו חילופי הצפנה & יעדי סחר, סוחרים עובדים על ידי קנייה או מכירה של סוג מזומן אחד עבור אחר או החלפת המטבע הקריפטוגרפי שלהם במזומן.

תקנים כספיים וירטואליים עיקריים ומשאבי קריפטו עדיין נמצאים בתקופות ההתקדמות הראשונות, כך שעדיין לא הגענו ליכולת המרבית שלהם.

מדוע סחר במטבעות מטבעות – היתרונות של מסחר במטבעות מטבעות

סוחרים יכולים לשער אם מחיר נכס הצפנה יעלה או יקטן. וגם, הם לא צריכים לקחת בעלות על הנכס הזה. הם יכולים לעשות זאת באמצעות CFD, הפצת הימורים, קרקפת, מסחר בפוזיציות, מסחר בטווח, מסחר בתנופה וסחר תוך-יומי.

היתרונות של מסחר בקריפטו כוללים:

1. תנודתיות במטבעות קריפטוגרפיים

2. שעות שוק מטבעות קריפטוגרפיים

3. יכולת ללכת ארוך או קצר

4. נזילות משופרת

5. חשיפה ממונפת

6. מסחר חסכוני במס

7. פתיחת חשבון מהירה יותר

חלק מהיתרונות של מסחר במטבעות קריפטוגרפיים כוללים שקיפות, תנודתיות, אבטחה, שוק פתוח 24 שעות ביממה, נגישות ודמי מסחר נמוכים..

מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודיים, כלומר המחיר שלהם עולה ויורד לעיתים קרובות. מכיוון שלעתים קרובות המחירים נעים גבוהים, אז מסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות רווחי באמת. סוחרים צריכים לשער על מחיר מטבע קריפטוגרפי מסוים, מבלי שיהיה עליהם להחזיק בו. הם יכולים לעשות זאת באמצעות CFD, הפצת הימורים, קרקפת, מסחר בפוזיציות, מסחר בטווח, מסחר בתנופה וסחר תוך-יומי.

בוא נתחיל:

1. תנודתיות במטבעות קריפטוגרפיים

מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודיים, כלומר המחיר שלהם עולה ויורד לעיתים קרובות. מכיוון שלעתים קרובות המחירים נעים גבוהים, אז מסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות רווחי באמת. סוחרים צריכים לשער על מחיר מטבע קריפטוגרפי מסוים, מבלי שיהיה עליהם להחזיק בו. למרות שתנודתיות קיצונית בקריפטו נתפסת על ידי מבקרים כנקודת תורפה עבור מטבעות קריפטוגרפיים, הסוחרים יכולים ליהנות מכך שכן מחיר נכס הקריפטו יכול לעלות ולרדת לעיתים קרובות, מה שמעניק הזדמנויות לרווחים..

2. שעות שוק מטבעות קריפטוגרפיים

בניגוד למסחר במניות וסחורות, סחר במטבעות קריפטוגרפיים אינו קורה רק חמישה ימים בשבוע. במקום זאת, אתה יכול לסחור בשוק בכל עת שכן הוא פתוח 24/7 במספר גדל והולך של בורסות. זו הזדמנות נהדרת, במיוחד עבור סוחרים במשרה חלקית שיש להם משרה מלאה, מכיוון שהם יכולים להשתמש בזמנם הפנוי לסחר.

3. יכולת ללכת ארוך או קצר

כאשר ארוכים, אתם רוכשים ערך במחיר מסוים ומוכרים אותו בשיעור גבוה יותר ככל שערכו עולה. ההבדל בין מחיר הרכישה שלך למחיר שאתה מוכר אותו הוא הרווח שאתה עושה. כשקצר, אתה שואל קריפטו ואז מוכר אותו קודם בשוק הפתוח, ואחריו אתה קונה את המניות במחיר נמוך יותר ובדרך זו אתה מרוויח מהפרש המחירים. בעת סחר במטבעות קריפטוגרפיים, תוכל לעשות את שניהם.

4. נזילות משופרת

כשמדברים על נכסים סחירים, אזי נזילות היא מרכיב חיוני, וזה כולל מטבעות קריפטוגרפיים. שווקים נזילים מבטיחים חוויה יעילה, עמוקה וחלקה יותר בעת המסחר. השוק הלא נזיל יכול להציב את הסוחרים במצבים שקשה לצאת מהם. למרות שמט”ח נחשב לשוק הנזיל ביותר, גם מטבעות קריפטוגרפיים אינם עומדים רע בגלל שהם נזילים.

5. חשיפה ממונפת

מינוף ידוע כשימוש בפיקדון, הידוע גם בשם מרווח, המספק לך חשיפה מוגברת לנכס מסוים. פשוט הסבר, אתה מניח חלק קטן מערך המסחר שלך ואת השאר מושאל על ידי הספק שלך.

בקריפטוגרפיה, מסחר ב- CFD והימורים מפוזרים הם מוצרים ממונפים. לכן, הם מאפשרים לך לפתוח עמדה ב’מרווח ‘- פיקדון ששווה רק חלק מהערך המלא של המסחר. אז אתה יכול להשיג חשיפה גדולה לשוק הצפנה, רק עם סכום זעום מההון שלך.

6. מסחר חסכוני במס

אם אנו מנהלים רשומות מדויקות ביותר, אנו משיגים את המרכיב החשוב ביותר בביצוע אסטרטגיה יעילה בנוגע למסחר קריפטוגרפי חסכוני במס. לא משנה איך משקיע או סוחר מטבע קריפטוגרפי מייצר הכנסה ממסחר, השקעה ארוכת טווח או אמצעים אחרים, חשוב מאוד לנהל רשומות מדויקות מכיוון שהוא מאפשר הערכת שווי מדויקת. ידוע שיש למטבעות קריפטו כמה יתרונות בכל הנוגע למיסים. לדוגמא, הימורי התפשטות לחלוטין אינם חייבים במס. אין מס רווחי הון (CGT) מכיוון שאף פעם אינך בעל נכס.

7. פתיחת חשבון מהירה יותר

בעת סחר במטבעות קריפטוגרפיים חשוב לחסוך זמן במשימות מייגעות הקשורות לחשבונך ולהתמקד רק בעסקאות הקריפטו שלך. ידוע כי חילופי קריפטו הופכים את תהליך ההרשמה לקל ומהיר, כך שתוכל להתחיל לסחור בהקדם האפשרי.

כמו כן, כעת ישנם כלים שונים הטוענים כי מאפשרים לך לסחור, לקנות ולמכור ביטקוין באופן אוטומטי למטרות רווח על ידי מעקב אחר המגמות הקיימות בשוק..

היתרונות של מטבעות קריפטוגרפיים

אבל, מה היתרונות של קריפטו?

למטבעות קריפטוגרפיים מספר יתרונות על פני נכסים פיננסיים מסורתיים. הנה כמה מהם:

1. עסקאות

2. העברות נכסים

3. עסקאות חסויות

4. הורדת עמלות העסקה

5. גישה טובה יותר לאשראי

6. מסחר בינלאומי קל

7. אבטחה ברמה גבוהה

1. עסקאות

כאשר מבצעים עסקאות עסקיות מסורתיות, סוכנים, מתווכים ונציגים משפטיים יכולים להפוך תהליך פשוט אחרת לסבוך יותר. עליכם לקחת בחשבון ניירת שיש לבצע, עמלות, דמי תיווך ותנאים מיוחדים רבים אחרים שעשויים לחול על עסקה ספציפית..

ביטקוין, את’ריום & השוואה בין פרוטוקולים כוכבים. מקור: מעוז

יתרון חשוב מאוד של מטבעות קריפטוגרפיים הוא בכך שבאמצעותן עסקאות סגורות בין שני צדדים המתבצעות במערכת רשת עמית לעמית, הצורך לעבור תהליכים שאנו עוברים כאשר אנו משתמשים במערכות פיננסיות מסורתיות מתבטל מייד..

יש לכך השפעה רבה על יצירת בדיקות ופחות בלבול לגבי כמות העסקאות. יתרה מכך, שני הצדדים המעורבים בעסקה כל אחד יודע מי הם, ומביא לפיכך דין וחשבון גדול יותר.

2. העברות נכסים

אנליסטים תיארו את הבלוקצ’יין של מטבעות הקריפטו כמו “מאגר זכויות קניין גדול”, שניתן להשתמש בו גם לביצוע או לאכיפת חוזים של שני צדדים על מכוניות או נדל”ן וסחורות דומות אחרות.

עם זאת, המערכת האקולוגית של מטבע החוץ של blockchain עשויה למצוא את השימוש בהן כדי להקל על אמצעי העברה מומחים. ובהתחשב בכך שאתה כבעל קריפטו מנהל את חשבונך, ייקח פחות זמן לבצע את העברת הנכסים.

3. עסקאות חסויות

במערכות מסורתיות, בנקים או סוכנויות אשראי שמעורבים בעסקאות שלך יכולים ליצור מסמך התייחסות של כל היסטוריית העסקאות שלך, בכל פעם שמתבצעת עסקה על ידך. לכן זה עשוי להיות דאגה בנוגע לפרטיותך. באופן פשוט, זה עשוי להיות בדיקות קבועות של יתרות חשבונך בכדי להבטיח זמינות של כספים מספקים. בעת ביצוע עסקאות עסקיות חשובות, הן עשויות לדרוש בחינה מעמיקה יותר של ההיסטוריה הפיננסית שלך.

העובדה שהעסקאות שאתה מבצע הן בורסות ייחודיות הכוללות שני צדדים שניהלו משא ומתן והסכימו על התנאים בכל מקרה ומקרה, מהווה יתרון חשוב נוסף. בנוסף, חילופי המידע נעשים על בסיס “דחיפה”, המאפשרים אפשרות להעביר בדיוק את הסכום אותו תרצו לשלוח למקבל, מה שהופך לשיטת החלפה מהירה ואמינה ביותר..

זה ממלא תפקיד חשוב מאוד בשמירה על פרטיות ההיסטוריה הפיננסית האישית שלך והוא משמש גם כהגנה מפני האיום של גניבת זהות או גניבת חשבונות, אשר על פי המערכת המסורתית הוכיחה שהיא הרבה יותר גדולה, כיוון שבטיחותך מידע אישי בעת ביצוע עסקה זמין וניתן לדלוף אותו בכל נקודת שרשרת העסקה.

4. דמי עסקה נמוכים יותר

סביר מאוד שנקלעת לדוחות החשבונות החודשיים שלך מהבנק או מחברת כרטיסי האשראי בזמן שקראת את המידע שהם מספקים, והופתעת מרמת העמלות שהם גובים עבור העברת כספים, כתיבת שיקים או כל כספי אחר. עסקה שיכולה להיות מעורבת. דמי עסקה יכולים להוריד משמעותית את הנכסים שלכם, יותר מכך אם אתם מבצעים מספר גדול של עסקאות בחודש.

ביטקוין & דמי עסקה ממוצעים של Ethereum. מקור: רשת לוגו, בינונית

ניהול שירותים של צד שלישי עשוי לגבות ממך עמלות לתחזוקת ארנק הצפנה שלך, אך חיובים אלה יהיו נמוכים בהרבה מאלה שיוטלו על ידי מערכות פיננסיות מסורתיות..

5. גישה רבה יותר לאשראי

המדיה שעושה כל כך הרבה כדי להקל על חילופי המטבעות קריפטוגרפיים הן העברת נתונים דיגיטליים ואינטרנט. כך שלכל מי שיש לו חיבור נתונים בר-קיימא, כל השירותים הללו עשויים להיות זמינים עבורם, הם רק צריכים קצת ידע על רשתות הקריפטו המוצעות, וגישה מוכנה לאתרים ופורטלים הרלוונטיים לרשת..

כ -2.2 מיליארד אנשים ברחבי העולם משתמשים באינטרנט או בטלפונים ניידים. עם זאת, לרבים מהם אין גישה למערכות בנקאיות מסורתיות. עם מטבעות קריפטוגרפיים, תהיה להם גישה קלה יותר מכיוון שהם מבוזרים לחלוטין ואינטרנט. כך שיהיה לאנשים הרבה יותר קל לבצע העברות.

6. מסחר בינלאומי קל

למרות שבימינו זה לא מוכר ברובו כמטבע חוקי ברמות הלאומיות, מטבעות הקריפטו אינם כפופים לחיובים על עסקאות, ריביות ושערי חליפין, או אמצעים אחרים המוטלים על ידי מדינות ספציפיות בשל חוקים ספציפיים בהתאמה שלהם.

ועל ידי שימוש במנגנון עמית לעמית שקיים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, ניתן לבצע העברות ועסקאות בינלאומיות בניכוי הסיבוכים בתנודות בנושא המרת מטבע, בין היתר.

7. אבטחה ברמה גבוהה

בניגוד לעסקאות המותרות על ידי חברות כרטיסי אשראי אשר ניתנות לביטול כמו במקרה של “החיוב החוזר”, לאחר אישור העברת מטבעות קריפטו, אין שום אפשרות לבטל אותו. זהו אמצעי מגן שננקט כנגד הונאה המצריך הסכם ספציפי בין קונה למוכר בכל הנוגע למדיניות ההחזר במקרה של טעות או פוליסות כלליות העוסקות בתמורה..

האם לקנות או לסחור במטבעות מטבע?

לפני שתחליט להיכנס לעולם המטבעות הקריפטוגרפיים עליך לדעת שסחר והשקעה הם שני דברים שונים. אם אתה זקוק לעזרה כדי להבין את הדברים ביתר פירוט בעניין זה, עיין במאמר מפורט זה.

אולי אתה מעוניין לקנות מטבעות קריפטוגרפיים אם …

 • אתה מקבל תשלום מסים על כל הרווחים שהושגו
 • אתה יכול לשלם על הנכס מראש
 • אתה רוצה להיות חלק מאנשים שבבעלותם מטבעות קריפטוגרפיים
 • אינך מוטרד ממגבלות היכרות או מרב פיקדונות
 • אתה סבלני להמתין לחשבון חליפין לפני מכירה או קנייה
 • לא אכפת לך עמלות עבור פיקדונות או משיכות
 • אתה רוצה להיות חלק מכל ה- HODLers ברחבי העולם

אולי אתה מעוניין לסחור במטבעות קריפטוגרפיים אם אתה …

 • אתה רוצה לשער על המחירים שלהם מבלי להחזיק את הנכס
 • אתה שוקל לזכות בחשיפה למספר חילופים מאותו חשבון
 • אתה רוצה שתפקידך ימונף כך שתשים הרבה פחות מהעלות מראש
 • אתה לא אוהב לשלם דמי פיקדון או משיכה
 • יש לך רצון בוער להתחיל לסחור מיד
 • אינך רוצה שיהיה לך מגבלת הפקדה מקסימאלית

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר לסוחרים וגם למשקיעים

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח:

 • חלק מהיתרונות העיקריים של מסחר במטבעות קריפטוגרפיים כוללים שקיפות, תנודתיות, אבטחה, שוק פתוח 24 שעות ביממה, נגישות ודמי מסחר נמוכים..
 • לעסקאות מטבעות קריפטוגרפיות יש יתרון משמעותי, מכיוון שהן סגורות זו לזו שקורות במבנה רשת עמית לעמית..
 • אין אפשרות לדליפה של מידע על היסטוריית החילופים האישית.
 • למערכת האקולוגית של קריפטוגרפים פוטנציאל תקף להפוך העברת נכסים ועיבוד עסקאות לזמינים עבור צרכנים מעוניינים.
 • לאחר אישור העברת מטבעות קריפטוגרפיים, אין שום אפשרות להפוך אותה. זהו אמצעי מגן שננקט כנגד הונאה.
 • היתרון הגדול ביותר של מטבע קריפטוגרפי הוא שאתה הבעלים היחיד של מפתחות ההצפנה הפרטיים והציבוריים המתאימים האחראים להשלמת זהות הרשת שלך..
 • המדיה שעושה כל כך הרבה כדי להקל על חילופי המטבעות קריפטוגרפיים הן העברת נתונים דיגיטליים ואינטרנט.

קרא גם:

מהם 10 Altcoins הראשונים להתפוצץ בשנת 2021?

Altcoins לעומת אסימונים: מה ההבדל?

מהו המטבע הצפוי הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021?

כיצד להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים – מדריך סופי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me