למד מדוע ביטקוין יכול להיות השקעה טובה בשנת 2021

האם יש סיבות טובות לרכוש ביטקוין בשנת 2021? האם השור שרק התחיל?

האם ביטקוין הוא השקעה טובה בשנת 2021? מאמר זה בוחן חמש סיבות מדוע ביטקוין יכול להיות השקעה טובה השנה.

ביטקוין אינו זקוק למבוא למשקיעים. זוהי המטבע הקריפטוגרפי הגדול ביותר לפי שווי שוק והפופולרי ביותר, למרות שהתחילה בצורה קשה בשנת 2020, הודות למגפת ה- COVID-19. המטבע הקריפטוגרפי הגיע לשפל של 4721 $ כשהמגפה פגעה אך אז התגייס בצורה מרהיבה והפר 40000 $ בינואר 2021.

הביטקוין הגיע לשיא של 41299 דולר לפני שתיקון מחירים הביא אותו ל -35000 דולר. בזמן כתיבת שורות אלה, נסחר מלך המטבעות הקריפטוגרפיים במחיר של 36701 דולר.

מרבית המומחים ניבאו כי לביטקוין תהיה שנה שורית בשנת 2021. חלקם אפילו ניבאו שהוא יכול לחצות 100,000 דולר בסוף שנת 2021 ו -300,000 דולר עד 2022. תחזיות כאלה נועזות, אך קיימת אפשרות שביטקוין יכול לעמוד בציפיות אלה, מה שהופך אותו להזדמנות השקעה מרגשת.

שנה רוקי

שנת 2020 החלה בנימה גסה לביטקוין, עם ירידה חדה בערך. ביטקוין התמודד עם פגיעות פעמיים בעבר, בשנת 2013 ובשנת 2017. עם זאת, ירידות המחירים הללו היו טבעיות, שנולדו מתוך ספקולציות. השנה הייתה אחרת, הביטקוין התמודד עם שוק דובים, והמגפה גבתה את מחירם בשווקים. מטבעות קריפטוגרפיים נשאו את עיקר ההאטה כאשר המשקיעים מכרו מניות כדי לעבור למזומנים.

הביטקוין התרסק במרץ והגיע לשפל של 4721 דולר. עם זאת, השפל לא נמשך זמן רב, והביטקוין חזר לירוק. העצרת ראתה את ביטקוין בהערכה הגבוהה ביותר בינואר 2021. למרות השפל, הקריפטוגרפיה סיימה את השנה בשיא שיא.

האם ביטקוין הוא השקעה טובה בשנת 2021?

מומחים צופים ריצה שורית לביטקוין בשנת 2021, וישנן מספר סיבות מדוע ביטקוין יכול להיות השקעה טובה בשנת 2021. בואו נסתכל על כמה מהסיבות להלן.

5 סיבות להשקיע בביטקוין בשנת 2021:

1. עניין מוסדי

יש עניין מוסדי גובר בביטקוין, והיו עדויות רבות לכך במהלך מכירת השוק במרץ. מומחי ביטקוין מאמינים כי העניין המוסדי יהווה מניע משמעותי במחיר הביטקוין בהמשך.

מטבע הבסיס, שיוצא לאור בהמשך השנה, הודיע ​​כי בסיס הנכסים המוסדי שלה עלה מ -6 מיליארד דולר ל -20 מיליארד דולר בשנת 2020 בלבד. כמה נקודות עיקריות התרחשו במהלך השנה האחרונה כדי להראות את סוג העניין שיצר ביטקוין וממשיך לייצר.

  • מטבע ה- JPM של JPMorgan Chase הופעל לאוויר ומהווה את חטיבת Onyx כדי להתמקד בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.
  • גלקסי דיגיטל מודיעה כי רכשה שתי חברות, בהתאם לתוכניתה לבנות פלטפורמה לגישה מוסדית למטבעות ונכסים דיגיטליים..
  • MassMutual מודיעה כי רכשה ביטקוין בסך 100 מיליון דולר.

הנקודות לעיל הן רק קומץ הכרזות. היו מהלכים דומים במדינות אחרות כאשר העולם מסתכל על מטבעות דיגיטליים וטכנולוגיית בלוקצ’יין. העניין מונע גם על ידי פלטפורמות כמו PayPal, שהופכות נגישות מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין לאנשים.

יותר ויותר חברות החלו להמיר מזומנים לביטקוין כחנות ערך מאובטחת יותר. בולטת בקרב אלה היא MicroStrategy, חברת ניתוחים. MicroStrategy המירה 425 מיליון דולר במזומן לביטקוין. חברות אחרות כמו כיכר ביצעו מהלכים דומים והמירו מזומנים לביטקוין.

2. האינפלציה והירידה בשווקי החליפין של ארה”ב

לעתים קרובות משווים ביטקוין לזהב, כאשר המשקיעים מכנים אותו כחנות ערך. הם נכס קבוע בהשוואה למטבעות פיאט. הביטקוין לא מתמודד עם לחצים אינפלציוניים שעושים מטבעות פיאט מסורתיים. האינפלציה האחרונה פגעה בכוח הקנייה של הדולר. המשקיעים התחזקו מפני האינפלציה הגואה והשקיעו ב "מקלט בטוח" נכסים כמו ביטקוין, מה שמעלה את ערכו.

ניתן לראות את החלטת ממשלת ארה”ב להדפיס 3 טריליון דולר כסיבה לירידת הדולר, ושטרות גירוי חדשים עשויים לראות היחלשות נוספת של הדולר מול המטבעות בעולם..

3. אימוץ המוני כאמצעי תשלום

ביטקוין ראה עלייה מתמדת באימוץ כאמצעי תשלום. פייפאל הודיעה שמשתמשים בשירות יוכלו לקנות, למכור ולקבל ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמצב תשלום.

ל- PayPal יש מעל 350 מיליון משתמשים שיש להם כעת גישה לביטקוין. המתחרים של פייפאל החלו לקבל גם ביטקוין, מה שמשפר עוד יותר את המוניטין של מטבע הקריפטו כמצב תשלום, וכתוצאה מכך אימוץ גדול יותר של עסקים ואנשים פרטיים.

קרא עוד: מה יניע את מחיר הביטקוין בשנת 2021?

4. הביטקוין מוגבל ומחצית

מכסת הביטקוין היא 21 מיליון, כלומר לא יכולים להתקיים יותר מ -21 מיליון ביטקוין, מה שהופך את הביטקוין למועט, ומעלה את מחירו. הסיבה השנייה למחיר הגבוה של ביטקוין מקודדת לקריפטוגרפיה. כורי ביטקוין מתוגמלים על עיבוד עסקאות. התגמול הזה מחצית מדי ארבע שנים. בגלל תהליך החצי, קצב האינפלציה של ביטקוין מצטמצם.

כך שגם הביטקוין הוא השקעה טובה בשנת 2021: מסקנה

אם כי עליכם להחליט בעצמכם האם ביטקוין הוא השקעה טובה או לא בשנת 2021, ראוי לציין כי משקיעים רבים מאמינים בעתידו הבהיר של הביטקוין וטוענים שהוא עשוי להעלות על ביצועי זהב ונכסים אחרים.

2020 הייתה כמובן אחת השנים הטובות ביותר עבור ביטקוין, ויש מומחים רבים שמרגישים ש -2021 תהיה שנה טובה לביטקוין ונכסי קריפטו אחרים..

במילים פשוטות, ביטקוין הוא השקעה בסיכון נמוך עם הרבה תגמולים פוטנציאליים. זה בהחלט צריך לעשות מחקר לפני שתשקול להוסיף BTC לתיק העבודות שלך.

עם זאת, השקעה בביטקוין כוללת סיכונים. שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא תנודתי ביותר, ועל המשקיעים להיות מודעים למטרותיהם, האסטרטגיות וסובלנותם לפני שהם משקיעים ב- BTC. מומלץ לכל מי שמעוניין להשקיע בביטקוין לחקור ביסודיות לפני השקעה, לבחון מגמות בשוק וחוות דעת מומחים.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת ביטקוין

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me