כמו שיש הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שם, יש גם הרבה ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים. חומרה או תוכנה, שולחניים או ניידים, מטבע יחיד או רב מטבע, יש הרבה מה לבחור. אם אתה עושה קצת מחקר על ארנק הצפנה הטוב ביותר, Jaxx ואקסודוס מדורגים בעקביות בין המובילים. אבל מה ההבדל ביניהם?

מי ייצא בראש בקרב Jaxx VS Exodus? המשך לקרוא לקבלת מדריך השוואה מלא וסקירה של כל מטבע.

טבלת השוואה בין Jaxx לעומת Exodus

JaxxExodus
ג’קסקס סֵפֶר שֵׁמוֹת
סוּג: שולחן עבודה (Windows, macOS, Linux) סוּג: שולחן עבודה (Windows, macOS, Linux)
רשימת הקריפטוסים: 90+ רשימת הקריפטוסים: 100+
תמיכה בארנק חומרה: לא תמיכה בארנק חומרה: כן
ממשק ידידותי למתחילים: כן ממשק ידידותי למתחילים: כן
אפליקציה לנייד: כן אפליקציה לנייד: כן
מחיר: חינם מחיר: חינם
בקר בארנק בקר בארנק

ההבדל העיקרי

ההבדל העיקרי ביניהם הוא שאקסודוס תומכת בארנק החומרה של טרזור. ל- Jaxx אין תמיכה באותה עת בארנקי חומרה, אם כי לטענתם יתכן שתוסיף תכונה זו בעתיד.

שני הארנקים דומים מאוד ברוב ההיבטים האחרים.

מה זה Jaxx?

jaxx לעומת יציאת מצרים

ג’קסקס הוא ארנק תוכנה רב מטבעי שנוצר בשנת 2014 על ידי אנתוני דיוריו, ממייסדי שותף הבלוקצ’יין Ethereum.

סקירה זו תתמקד למעשה בארנק Jaxx Liberty, שהוא הגרסה החדשה יותר שהחליפה את ארנק Jaxx הישן, אם כי שניהם עדיין בסביבה..

זה בחינם להורדה ושימוש וזמין לכל פלטפורמות שולחן העבודה העיקריות: macOS, Windows (32 ו- 64 סיביות), ו- Linux (32 ו- 64 סיביות). יש גם אפליקציות לנייד עבור Android ו- iOS. זה זמין גם כתוסף לדפדפן Chrome.

מאפיינים:

 • ממשק ידידותי למשתמש: גם יישומים שולחניים וניידים כוללים ממשק פשוט ונקי המאפשר למשתמשים לראות את היתרות שלהם (הן כלליות והן עבור כל מטבע), היסטוריית עסקאות ומידע רלוונטי אחר.
 • מטבעות מרובים נתמכים: נכון לעכשיו, Jaxx תומכת בלמעלה מ- 90 מטבעות קריפטוגרפיים, החל מהמוכרים ביותר כמו ביטקוין, ליטקוין ואיתר ועד מבחר טוב של אלטקוינים..
 • קישור בין מכשירים: ארנק Jaxx Liberty זמין לכל הפלטפורמות הגדולות, הן למחשבים שולחניים והן לניידים. המשמעות היא שתוכל להתקין את הארנק במספר מכשירים בו זמנית. Jaxx מאפשר לך לקשר את כל המכשירים שלך יחד, כלומר תוכל לגשת לחשבונות שלך מהמחשב, הטאבלט או הסמארטפון.
 • חילופי קריפטו מובנים: Jaxx Liberty משתמש בממשקי ה- API של Changelly ו- Shapeshift להפעלת חילופי חילוף מובנים המאפשרים לך לקנות, למכור ולהחליף אסימני קריפטו.
 • חוקר בלוקים מובנה: ל- Jaxx יש חוקר בלוקים מובנה המאפשר לראות מידע על עסקאות בבלוקצ’יין מבלי לעזוב את האפליקציה.
 • מגלה חדשות מובנה: מודול החדשות של Jaxx Liberty מספק חדשות כותרות יומיות אודות מטבעות קריפטו ישירות לארנק.

אגרות ארנק החירות של Jaxx:

Jaxx חופשית להורדה ולשימוש, והיא אינה גובה דמי עסקה. כמובן שיש דמי עסקה בכל פעם שאתה שולח קריפטו לארנק אחר.

עמלה זו תלויה באסימון הספציפי שאתה שולח וכמה גבוהה הפעילות בבלוקצ’יין באותו זמן מסוים. אך זהו דמי רשת המשולמים לבלוקצ’יין ולא לג’קסקס.

לגבי דמי רשת, בעת שליחת קריפטו לארנק אחר, Jaxx מאפשרת לך לבחור בין עמלות “גבוהות”, “בינוניות” או “נמוכות”. תשלום אגרות גבוהות יותר פירושו שהעסקה שלך תעבור מהר יותר, אך שתי האפשרויות האחרות עומדות לרשותך אם לא אכפת לך לחכות.

אז איך Jaxx מרוויח כסף? הם אכן גובים עמלת עסקה כשאתה מבצע החלפה. במילים אחרות, כאשר הם משתמשים ב- API של Changelly או Shapeshift כדי להחליף אסימון אחד תמורת אחד אחר.

Jaxx אבטחה

שום ביקורת על Jaxx אינה יכולה להיות שלמה מבלי להתייחס לשאלה המהותית, “האם ארנק Jaxx Liberty בטוח?”. Jaxx Liberty מאחסן את המפתחות הפרטיים שלך במכשיר שלך ולא בשום שרת מקוון.

וזה דבר טוב כי זה אומר שרק לך יש שליטה על המפתחות שלך, גם אם האתר שלהם נפגע בשום צורה שהיא.

השבת המפתחות שלך חזרה אם המכשיר שלך פגום מתבצעת באמצעות ביטוי זרע (שהוא סוג של סיסמה) שעליך לאחסן בבטחה.

בצד החיסרון, אין תמיכה ב- 2FA, מה שיאפשר שכבת אבטחה נוספת.

סקירת החירות של Jaxx

ארנק החירות של Jaxx מדורג לעתים קרובות כאחת מאפליקציות הארנק הביטקוין הטובות ביותר שיש. וזה אכן מתקתק הרבה מהתיבות הנכונות; זה ארנק רב-מטבעי, כלומר לא תצטרכו להעלות את המחשב או הטלפון שלכם עם מאות אפליקציות אם אתם מתכוונים להתמודד עם הרבה אסימונים.

המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים בבטחה במצב לא מקוון. יש לו חילופי קריפטו מובנים, עדכון חדשות וסייר בלוקים, והוא מסונכרן בין כל המכשירים השונים שלך.

אמנם יש הרבה מה שקורה בזה, אך ישנם שני נושאים הקשורים לאבטחה. ראשית, לארנק החירות של Jaxx אין תמיכה ב- 2FA, ושיש לו להוסיף מעט שכבת אבטחה נוספת שתמיד תתקבל בברכה..

אבל הדרך הבטוחה ביותר לאחסן את המטבע הקריפטוגרפי שלך היא, ללא ספק, ארנק חומרה, במיוחד אם אתה מטפל בכמויות גדולות. היכולת להתחבר ולסנכרן עם ארנק חומרה היא תכונה נוספת שחסרה ב- Jaxx.

יתרונות & חסרונות

מקצוענים של Jaxx

 • ממשק קל לשימוש למתחילים
 • ארנק רב מטבעות
 • זמין עבור רוב הפלטפורמות השולחניות והניידות
 • קישור בין מכשירים
 • מגלה בלוקים מובנה
 • החלפה מובנית
 • עדכון חדשות מובנה

חסרונות Jaxx

 • אין 2FA
 • אין תמיכה בארנקי חומרה

בקר בארנק

מהי יציאת מצרים?

Jaxx לעומת Exodus

כמו הערך הקודם בסקירה זו, אקסודוס היא גם ארנק תוכנה רב-מטבעי. הוא נוצר בשנת 2015 על ידי JP ריצ’רדסון ודניאל קסטגנולי כדי לספק ארנק קריפטוגרפי קל לשימוש שאפילו משתמשים מתחילים יכלו להתמודד ללא בעיות.

סֵפֶר שֵׁמוֹת ניתן להורדה ולשימוש בחינם וזמין בשולחן העבודה עבור לינוקס, חלונות ו- macOS ומכשירים ניידים המריצים iOS ו- Android.

מאפיינים

 • ממשק ידידותי למשתמש: מעצבי אקסודוס רצו לבנות ארנק פשוט שאפילו חדשים בעולם הקריפטו יוכלו להשתמש בו בקלות. והם בהחלט הצליחו. למרות שיש שם ארנקים אחרים ידידותיים למתחילים, אקסודוס יוצאת מלמעלה בגלל ממשק המשתמש הנקי והפשוט שלה
 • מספר מטבעות נתמכים: בזמן כתיבת שורות אלה, אקסודוס תומכת ביותר מ 100 מטבעות קריפטוגרפיים. אסימונים מובילים כמו Bitcoin, Litecoin, Ether או Ripple הם נתון, אבל אתה יכול לאחסן שם גם כמה אלטקוינים מעניינים..
 • חילופי קריפטו מובנים: Jaxx Liberty משתמש בממשקי ה- API של Changelly ו- Shapeshift להפעלת חילופי חילוף מובנים המאפשרים לך לקנות, למכור ולהחליף אסימני קריפטו.
 • קישור בין מכשירים: אם תתקין את אקסודוס במספר מכשירים (נניח, המחשב הנייד, הטלפון החכם והטאבלט) שלך, תוכל לסנכרן את כולם יחד ולגשת לקריפטו שלך מכל אחד מהם.

אגרות יציאת מצרים:

אקסודוס זמינה להורדה ולשימוש בחינם, ובעוד שהם גובים עמלת עסקה בעת השימוש בבורסה המובנית שלהם, יהיה עליכם לשלם את דמי הרשת בכל פעם שתשלחו קריפטו לארנק אחר..

בניגוד ל- Jaxx, Exodus לא תאפשר לך לבחור בין דמי רשת “גבוהים”, “בינוניים” או “נמוכים”, כך שתוכל לצפות לשלם עמלות גבוהות אם אתה שולח קריפטו בזמן שהבלוקצ’יין עסוק מאוד..

אבטחת יציאת מצרים

כאן עלינו לשוב ולשאול את השאלה הבסיסית, “האם יציאת מצרים בטוחה?”. כמו Jaxx, אקסודוס שומרת את המפתחות הפרטיים שלך במכשיר שלך ולא בשרתים מקוונים כלשהם. השבת המפתחות שלך חזרה אם המכשיר שלך פגום מתבצעת באמצעות ביטוי זרע (שהוא סוג של סיסמה) שעליך לאחסן בבטחה.

כמו כן, כמו Jaxx, אין תמיכה ב- 2FA, מה שיאפשר שכבת אבטחה נוספת. יתרון אחד גדול עבור אקסודוס מבחינת אבטחה הוא שניתן להתאים אותו לארנק חומרה של טרזור. ארנקי חומרה מציעים את רמת האבטחה הגבוהה ביותר לאחסון קריפטו.

אם אתה מתמודד עם כמויות גדולות, אתה בהחלט צריך לשקול לקנות ארנק חומרה. ואם אתה קונה Trezor, אתה יכול בקלות להתאים אותו עם אקסודוס.

סקירת יציאת מצרים

אקסודוס מדורגת בעקביות בין ארנקי התוכנה המובילים בתוכנה, ויש לכך סיבה טובה. הוא תוכנן עם קלות שימוש, והוא מציע את אחד ממשקי המשתמשים הנקיים והפשוטים ביותר שיש.

קישור בין מכשירים ופונקציונליות חליפין מובנית הופכים אותו לטוב לסוחרים הנמצאים בדרכים או לאלה המשתמשים באסימני קריפטו כמטבעות אמיתיים.

למרות שחסרה לה שכבת האבטחה הנוספת שמציעה 2FA, האפשרות להשתמש בה בשילוב עם ארנק חומרה מעניקה לה יתרון בהשוואה לחלק ממתחרותיה..

יתרונות & חסרונות

יציאת מצרים

 • ממשק קל לשימוש למתחילים
 • ארנק רב מטבעות
 • זמין עבור רוב הפלטפורמות השולחניות והניידות
 • קישור בין מכשירים
 • החלפה מובנית

יציאת מצרים

 • אין 2FA
 • אין מגלה בלוקים מובנה
 • אין עדכון חדשות מובנה

בקר בארנק

Jaxx לעומת Exodus: מסקנה

בהשוואה בין שתי התוכנות המובילות, ארנקי הצפנה אינם קלים. יש סיבה שגם Jaxx Liberty וגם Exodus מדורגות בעקביות בין הטובות ביותר. לאחר קריאת השוואה זו של Jaxx לעומת Exodus, ניתן לראות כי לשני הארנקים יש ערכות תכונות דומות מאוד: הם ארנקים מרובי-מטבעות, זמינים לרוב מערכות ההפעלה השולחניות והניידות, ידידותיים למתחילים, ויש להם חילופי מובנים.

אף אחד מהם לא תומך ב- 2FA. Jaxx מציעה מגלה בלוקים מובנה וקורא חדשות. אקסודוס תומכת במטבעות קריפטוגרפיים רבים יותר (אם כי לא בהרבה) ויש לה יתרון בתמיכה בארנקי חומרה.

אם אתה מתחיל, פשוט נכנס כלאחר יד לקריפטו, ייתכן שתעריך את קורא העיתונים של ג’קסקס וסייר החסימה. אבל אם אתה מתמודד עם הרבה קריפטוסים או פשוט רוצה את האבטחה הנוספת שמציעים ארנקי החומרה, אז ליציאת מצרים יש יתרון.

אחרי הכל, אם אתה רוצה להתעדכן בחדשות הארנק של אקסודוס, אתה תמיד יכול להיכנס לאתר שלהם או למדיה החברתית. מה אתה חושב? איזה משני הארנקים האלה מתאים לך יותר? תן את דעתך בתגובות למטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me