הואובי העולמית היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית בסינגפור שנוסדה בשנת 2013 בעקבות אימוץ ההולך וגדל של בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים, בתוספת הצורך להחזיק פלטפורמות בהן ניתן לסחור במטבעות קריפטו שונים ובאסימונים. חואובי כמילה במנדרינית פירושו “מטבע”, שמסביר מילולית את החלפת הובי כפלטפורמה להמרת מטבע. כדי לתת לך הבנה טובה יותר, קרא את הסקירה המלאה הזו של חילופי Huobi למטה.

אודות Exchange Huobi

סקירת חילופי huobi

משנת 2013, שנת הקמתה ועד תאריך 6, הואובי התפתח כל הזמן יותר מרוב הבורסות הגדולות האחרות בזמנו בשוק. לפני הפיצוחים הרגולטוריים בקריפטו בסין, היובי היווה כמעט 90 אחוז מהמסחר בביטקוין, שכן הוא היה בין שלוש הבורסות המובילות בהצפנה מאשר בסין, ולמעשה, שוק הקריפטו הגדול והפעיל ביותר בסין. 

קדימה, לאחר האיסור הסיני על סחר בקריפטו וביטקוין, הואובי נותר ממוקד במודלים עסקיים חדשים המאפשרים יותר מסחר בקריפטו לקריפטו, השיקה שירותים בארה”ב ובאותה מידה הוא מיתוג ושדרוג מחדש באמצעות מודלים חדשים יותר לסחר בבורסה כמו ביזור וביזור. מסחר בין עמיתים לעמית. 

נכון לעכשיו, Huobi עדיין מדורגת בין 10 הבורסות הגדולות בעולם לפי נפח סחר, והיא גם מדורגת במקום גבוה בתחומים רלוונטיים אחרים כמו יוקרה ונזילות שוק, עם למעלה מ -510 שווקים פעילים, למעלה מ -20 שווקים לא מאומתים ומעל 90 מטבעות קריפטוגרפיים הרשומים בבורסה.. 

חילופי Huobi נעשו כמרכז חילופי הצפנה למאמצים וסוחרים של מטבעות קריפטו, כדי להיות פלטפורמה בה ניתן היה להחליף מטבעות בקלות במטבעות אחרים. למרות שהובי הוא בורסת קריפטוגרפים עולמית, המוקד הוא בשוקי אסיה, עם משרדיה ביפן, קוריאה והונג קונג וכן משרד ראשי בסינגפור. עם זאת, משרד Huobi China נשמר כפלטפורמת ייעוץ ומחקר בלוקצ’יין.

האם הואובי בטוח?

הואובי פעל מאז הקמתו בשנת 2013 ולא עברה שום הפרת אבטחה גדולה, פריצה או אובדן של כספי משתמשים. הם נתפסים כמי שעוסקים בשיטות המומלצות של תעשיית חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים בכל הנוגע לאבטחה מכיוון שהם מחזיקים בכ 98 אחוזים מהממצאים המשומשים באחסון קירור בכל זמן נתון ויש להם גם “קרן הגנת משקיעים” שבה ניתן להשתמש כדי להחזיר למשתמשים שנפגעו במקרה של פריצה. 

האם Huobi Pro לגיטימי?

כן, Huobi Pro הוא ונשאר לגיטימי ובטוח מפני ביקורות ודירוגים פופולריים. Huobi Pro הוא אחד השותפים הפעילים של Huobi Global. 

תכונות HUOBI 

תכונות HUOBI

ארנק:

לחובי יש ארנקים שזמינים עבור כל המטבעות והאסימונים הנתמכים ונסחרים בבורסה. לכל משתמש בודד יש ארנק ספציפי לכל מטבעות וכתובת ציבורית ופרטית ספציפית המוקצה לכולם. 

דמי חליפין:

לחואובי עמלת מסחר של 0.2 אחוז על כל עסקאות שמבצעות הן יצרניות והן לוקחים במחזור מסחר של פחות מ -5 מיליון. דמי המסחר מצטמצמים בהיקף סחר הולך וגדל, ומגיעים ל -0.015 אחוזים ליצרנים ו -0.025 אחוזים ללוקחים כאשר נפח המסחר הוא עד 300 מיליון ומעלה.. 

דמי החלפה של huobi

משיכות והפקדות:

ל- Huobi Global אין מאפיין fiat לפיקדונות ומשיכות, הוא מקבל רק פיקדונות מטבעות קריפטוגרפיים ומאפשר משיכות מטבעות קריפטוגרפיים לכל משתמשיו, אם כי יש לו תכונת מסחר ב- fiat, שם ניתן לרכוש כמה מטבעות כמו BTC, ETH ו- XRP באמצעות fiat דרך כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב וכו ‘לא גובים עמלה על הפיקדונות והמשיכות. ההפקדות והמשיכות שלה נעשות תוך מספר דקות, אם כי מספר האישורים משתנה עם מטבעות הקריפטוגרפיים. כמו כן, מגבלות המשיכה קיימות ומשתנות גם עם חשבונות שונים, בהתבסס על משיכת המטבע הקריפטוגרפי ואם המשתמש הוא משתמש מאומת. 

KYC:

זהו מאפיין חשוב נוסף בסקירת Exchange Exchange. ל- Huobi יש מאפיין דרישות KYC / AML לא קפדני. המשמעות היא שלא כל המשתמשים נדרשים לעבור אימות, אף כי Huobi שומרת לעצמה את הזכות לדרוש אימות מכל אחד ממשתמשיה במקרה של מקרה מיוחד כלשהו או לפתוח מגבלות משיכה גבוהות יותר במשיכות יומיות..

אפליקציית Huobi:

ל- Huobi יש גם אפליקציה שהופכת את המסחר בה להרבה יותר קל עבור המשתמשים שלה. האפליקציה זמינה עבור Windows, Mac, iOS ו- Android. 

תַקָנָה:

בבחינת הבורסה של נווד, חובותיה הרגולטוריים הם גם גורם חשוב שיש לקחת בחשבון. Huobi Global מאוגד בסיישל ומוסדר על פי דרישות הרגולציה של סיישל. השימוש ב- Huobi גורם לך להיות אחראי להבטיח שאתה ממלא אחר החוקים והתקנות הרלוונטיים שנקבעו על ידי תחום השיפוט שלך, ואולי הואובי אינו חוקי או מוסדר בהם.. 

שותפי Huobi:

שותפי huobi

ל- Huobi Global יש שותפים ברחבי העולם ויש לה מספר חילופי דברים אחרים שמנוהלים על ידי השותפים שלהם. יש את Huobi Pro, ה- Huobi HBUS, שהוא השותף האסטרטגי שלהם בארה”ב, Huobi Korea, ו- Huobi Pool Eco Exchange.

בסקירת חילופי החליפין הזו של Huobi, אחת התכונות העיקריות שאהבו המשתמשים שלה היא שירות הלקוחות של 24/7/365, ואחריו הגישה למגוון רחב של מטבעות קריפטו ואסימונים, כמו כן, מדובר בתוכניות חינוך לפני מסחר עבור חדשות משתמשים. החסרונות שלה נותרים בעיקר העובדה שהם מוסדרים באופן רופף, מה שהופך את המסחר בחובי גלובל בעיקר בסיכון המשתמשים, בנוסף לעובדה שהם הואשמו בעבר בזיוף מחזורי המסחר בבורסה.. 

שימוש בחשבון HUOBI 

כדי ליצור חשבון, תחילה נכנסים לאתר הבורסה – https://www.huobi.br.com, לחץ על “צור חשבון”, מלא את פרטיך כהלכה, במיוחד את מספר הטלפון שלך מכיוון שלא תוכל לשנות אותו לאחר השלב, שלח את פרטיך ולאחר מכן אשר את מספר הטלפון ואת הדוא”ל שלך. 

הקפד לאבטח את חשבונך תחילה על ידי בחירת סיסמה חזקה והפעלת 2FA. 

לאחר מכן תוכל להפקיד על ידי מעבר ל”יתרות “, בחירת המטבע והעתקת הכתובת. 

במשיכה נכנסים גם ל”יתרות “, בוחרים את המטבע, מקלידים את הכתובת והסכום ולוחצים על” משיכה “. הזן את הקודים הדרושים כאשר תיבת אימות האבטחה צצה ואז לחץ על “אשר”.

כדי לסחור, לחץ על “Exchange” כדי להעביר אותך לדף השווקים הכולל ספר הזמנות, טבלת מחירים ואפשרויות קנייה / מכירה / עצירה. לאחר מכן אתה בוחר את המטבע הרצוי לך או קונה או מוכר אותם.

אלטרנטיבות לחואובי

בסקירת חליפין זו של Huobi נציג גם כמה חלופות ל- Huobi Global המבוססות על גודל, נפח, נזילות ומספר מטבעות הנתמכים. הם כוללים את Coinbase, Kraken, Coincheck, Koinim, RippleFox, Nock ו- OkCoin. 

סיכום 

סקירת בורסה זו של Huobi מראה כי חילופי Huobi הם פלטפורמת החלפה בטוחה וסולידית למגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים. יש לו ממשק ידידותי למשתמש נהדר, אחסון חזק, קרן התערבות למשתמשים במקרה של אירועים שליליים וגם יישום חילופי זמין למכשירי Windows, Mac, iOS ו- Android.. 

על אף האילוצים הרגולטוריים הרפויים והחסרונות האחרים שנראה כי הואובי מחזיק, עדיין מדובר בבורסה נפלאה לסחור בה ואחד המומלצים ביותר בין שערי חילופי מטבעות ונכסים דיגיטליים.. 

קרא גם:

  • סקירת מטבע מטבעות
  • LATOKEN סקירה
  • סקירת מטבע החליפין
  • סקירת Gatehub

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me