Contents

מה זה מעגל ביטקוין?

טכנולוגיית המעגל של Bitcoin תוכננה למשתמשים ללא מעט ניסיון מסחר. הטכנולוגיה משתמשת באלגוריתם כדי לנתח את מגמות הקנייה והמכירה של שוק הקריפטו במטרה לבצע עסקאות רווחיות. אין צורך להיות נוטים טכנית להשתמש במעגל הביטקוין, אך כדאי לעשות מחקר נכון סביב הטכנולוגיה ועולם הקריפטו.. 

האם Bitcoin Circuit Legit או הונאה?

מעגל הביטקוין הוא טכנולוגיה לגיטימית, עם זאת, חשוב לציין כי מדובר בכלי מסחר בלבד, המשמש בצורה הטובה ביותר אנשים שיש להם ידע בשוק מטבע החוץ ואופן פעולתו. פלטפורמת המסחר מאפשרת לך לסחור באמצעות חשבון הדגמה לפני המסחר בכסף אמיתי, פלטפורמת המסחר נותנת לך אותות מסחר ואתה נדרש להפקיד פיקדון מינימלי של € 250 בלבד שתשתמש בו כאשר אתה מוכן לסחור בשידור חי חֶשְׁבּוֹן.

ארבעה שלבים לפתיחת חשבון מעגל הביטקוין שלך

שלב 1: הרשמה מלאה

להירשם צור חשבון חינם באמצעות הטופס למטה. לאחר ההרשמה המוצלחת יוקצה לך מתווך אישי שיעביר אותך בתהליך ההגדרה:

שלב 2: חשבון הדגמה

תכונת המסחר בהדגמה ב- Bitcoin Circuit מכוונת לבדיקת הטכנולוגיה. המשתמש יכול לחקור כיצד הטכנולוגיה עובדת מבלי להשתמש בכסף אמיתי. משתמשים צריכים לנסות תחילה מסחר בהדגמה לפני מסחר חי בכדי לצבור את החוויה הדרושה.

שלב 3: השקיע בחשבונך

טכנולוגיית Bitcoin Circuit מחייבת את המשקיע שפתח חשבון לבצע הפקדה לא פחות מ -250 אירו. סכום זה נתפס כהשקעה. מעגל הביטקוין מקבל מגוון אמצעי תשלום כדי להתאים למשקיעים בכל רחבי העולם. 

שלב 4: סחר חי

לאחר ששולם הפיקדון, המסחר החי יכול להתחיל. ניתן להשתמש בטכנולוגיה זו באופן ידני ואוטומטי. מומלץ ללקוחות לעקוב אחר חשבונותיהם במשך יותר מ -20 דקות ביום.

כיצד עובד מעגל הביטקוין

מעגל ביטקוין

היו טענות רבות שהמשתמשים מרוויחים סכומי כסף עצומים על בסיס יומי באמצעות מעגל הביטקוין. 

כך עובדת הטכנולוגיה: 

  • הטכנולוגיה פועלת עם מערכת מסחר אוטומטית, המבצעת עסקאות מטעם המשתמש, לאחר ניתוח שוק הקריפטו. 
  • ברגע שמתגלה עסקה טובה, הטכנולוגיה משלימה את המסחר באמצעות הכסף שהופקד בחשבון. 
  • שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא תחרותי ותנודתי. חשוב לציין כי כל העסקאות לא תמיד יניבו רווחים גבוהים. למרבה המזל, מעגל הביטקוין זוכה לשבחים על יעילותו ויעילותו.

מה הופך את Bitcoin Circuit לאפליקציית מסחר מקוון מוצלחת?

  • מעגל הביטקוין עובד בדיוק

טכנולוגיית מעגל הביטקוין זוכה לשבחים על הדיוק שלה. נטען כי משתמשים חדשים יכולים לצפות לדיוק בין 99.4% ל 100% ברוב העסקאות החיות שלהם. משתמשים יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהם תמיד ישתתפו בעסקאות הטובות ביותר. 

  • מעגל הביטקוין משתמש בטכנולוגיה חדשנית

נמסר כי הטכנולוגיה שמאחורי Bitcoin Circuit מהירה ב 0.01 שניות מכל טכנולוגיה אחרת שנמצאה בשוק לסחר במטבעות קריפטוגרפיים. פירוש הדבר שיש לך את היתרון של 0.01 שניות בשוק המטבעות ההפכפך, שם העיתוי והדיוק המושלמים הם הכל. 

שלושת הטיפים המובילים למסחר למתחילים עם מעגל הביטקוין

  • להפקיד את ההכנסה הפנויה שלך

כדי למנוע הפסדים כספיים עצומים, אנו ממליצים למשתמשים להפקיד את הכנסתם הפנויה במקום חסכון. הפקדת הסכום המינימלי של € 250 היא די והותר בכדי להתחיל לסחור בהצלחה

  • חקר מגמות בשוק

למשתמשים יש את היתרון לעשות את המחקר שלהם לפני שהם מתחילים להשקיע, ותכונת חשבון המסחר של הדגמת Bitcoin Circuit מושלמת לעשות זאת. המשתמשים יקבלו החלטות השקעה טובות יותר על ידי הבנת המגמות הנוכחיות בשוק המטבעות. 

  • השקיעו בחוכמה 

חשוב שהמשתמשים יידעו במה הם משקיעים. הפקדת הסכום המינימלי הנדרש היא החלטה חכמה. משתמשים תמיד יכולים להשקיע מחדש בשלב מאוחר יותר. 

האם הוצג מעגל הביטקוין במדיה?

היו הרבה טענות ברשת כי Bitcoin Circuit הוצג בתקשורת המרכזית ואושרה על ידי ידוענים. בשלב זה נוכל לאשר כי טענות אלה אינן שקריות. אין הוכחה לגיטימית לכך שמעגל הביטקוין שודר בטלוויזיה. 

מכיל מעגל ביטקוין ב- Den Dragons Den?

דרקונים דן היא מופע בריטי מפורסם שבו מקבלים אנשי עסקים שאפתנים שלוש דקות להעמיד את הרעיון העסקי שלהם לפאנל של אנשי עסקים מיליארדרים מצליחים בתקווה לקבל השקעה להשקתם ולקחת את הרעיון העסקי שלהם לשלב הבא. כל מוצר הקשור לתוכנית זו יזכה להצלחה בן לילה. לא מצאנו שום קשר בין Bitcoin Circuit ו- Den Dragons Den.

האם Bitcoin Circuit הוצג ב- Shark Tank?

טנק הכריש הוא מופע השקעות אמריקאי הדומה לדרקונים דן. יזמים מקבלים כמה דקות להעביר את הרעיון שלהם בפני פאנל מיליונרים בתקווה שהמיליונרים הללו ישקיעו כסף ברעיון שלהם. אם למעגל הביטקוין הייתה תמיכה של כריש טנק, זה בטוח לומר שזה יהיה בכל החדשות.

הציג מעגל ביטקוין בבוקר זה?

הבוקר זו תוכנית טלוויזיה בריטית בשעות היום ב- ITV שפעילה מאז 1988. התוכנית היא שילוב של ראיונות ידוענים, חדשות עסקיות, דיונים אקטואליים, תחרויות, בריאות וכו ‘אם במעגל הביטקוין היו מוצגים בתוכנית זו, מיליונים של אנשים בריטים יגיעו, והמדיה החברתית והחדשות יוצפו בחדשות, שאלות והאשטגים על מעגל הביטקוין בבוקר זה.

האם מעגל הביטקוין אושר על ידי ידוענים

היו טענות כי סלבריטאים מעגל אושרו על ידי ידוענים בינלאומיים. החלטנו לבדוק את הטענות שבהן סלבריטי נקשר למעגל הביטקוין או לכל טכנולוגיית מטבעות קריפטוגרפית אחרת: 

האם ג’ינה ריינהארט השקיעה בביטקוין? 

ג’ינה ריינהארט היא מגנט כרייה אוסטרלי. היא יו”ר חברת הנקוק פרוספקינג, חברת מינרלים וחקר ומיצוי בבעלות פרטית שהוקמה על ידי אביה, לאנג הנקוק. היא אחד האנשים העשירים באוסטרליה. היו שמועות כי ג’ינה השקיעה חלק מכספה במסחר במטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, שמועות אלה אינן נכונות. 

האם ריצ’רד ברנסון אישר את מעגל הביטקוין? 

ריצ’רד ברנסון הוא איש עסקים בריטי ידוע, משקיע, סופר ונדבן לשעבר. הוא גם מייסד קבוצת וירג’ין, השולטת ביותר מ -400 חברות בתחומים שונים. היו שמועות שברנסון תומך בגלוי במעגל הביטקוין, אולם אלה רק שמועות. מה שאנחנו כן יודעים הוא שברנסון סקרן במיוחד לגבי מטבע החוץ. הנה ציטוט של ריצ’רד ברנסון: 

“וירג’ין גלקטיק היא טכנולוגיה יזמית נועזת. זה מניע מהפכה וביטקוין עושה את אותו הדבר כשמדובר בהמצאת מטבע חדש. “

מייקל קיין ומעגל הביטקוין?

מייקל קיין הוא שחקן, מפיק וסופר בריטי שהופיע ביותר מ -140 סרטים בקריירה שלו לאורך 60 שנה. היו טענות שמייקל קיין השקיע במעגל הביטקוין, אולם אנו יכולים לאשר כי טענות אלה אינן שקריות. אין קשר בין מייקל קיין לכל מטבע קריפטוגרפי. 

סלבריטאים המעורבים בפרויקטים של קריפטו

סלבריטאי פרויקטים של קריפטו
ריצ’רד ברנסון לפי הדיווחים, ריצ’רד ברנסון השקיע 30 מיליון דולר ב- BitPay.
מל ב הודיעה שהיא עומדת לקבל תשלומי ביטקוין עבור הסינגל החדש שלה.
אשטון קוצ’ר אשטון קוצ’ר היה תומך בביטקוין והוא השקיע בבלוקצ’יין של הימורי ספורט, יוניקרן
ויליאם שטנר מעורב בחברת Solar Alliance, חברה בוונקובר המפעילה חוות כריית ביטקוין המופעלת באמצעות השמש
מייק טייסון טייסון השיק קו משלו של כספומטים בביטקוין בלאס וגאס בשנת 2015.
50 סנט מכר אלבום עבור המטבע הצפוני שכותרתו: להחזיק אותו ולשכוח ממנו
גווינת פאלטרו הצטרף לסטארט-אפ ארנק הביטקוין אברה כיועץ במהלך פרק בסדרת אפל, Planet of the Apps.
סנופ דוג בשנת 2017 הוענקו לסנופ דוג 1,500 SparkleCOIN של החברה בשווי של כ 55,500 $ כתרומה לתוכנית הכדורגל לנוער..
דניס קולס דניס קולס, הודיע ​​על השקעתו בעולם הקריפטו כמייסד שותף של קרם קפיטל, חברה שמטרתה לבנות רשת כספומט של בלוקצ’יין כדי להקל על השימוש במטבעות כמו את’ריום וביטקוין.
ג’יימי פוקס ג’יימי פוקס קפץ על עגלת המטבעות הקריפטוגרפיים כשהחל לקדם את מכירת האסימונים של Cobinhood, בורסת סחר בשירות קריפטוגרפי בחינם
ריצ’רד שרמן ריצ’רד שרמן הודיע ​​בפייסבוק כי החנות המקוונת הרשמית שלו תחל לקבל תשלומי ביטקוין, וכינה אותה “מטבע העתיד”.
ג’וני דפ בסתיו 2018 הפך השחקן לשותף עם סטארטאפ הבלוקצ’יין TaTaTu, העוסק ביצירת סרטים.
לואיס סוארס לואיס סוארס רוצה כעת גם להרוויח כסף על ידי ניבוי מי ינצח במשחק. כוכב הכדורגל האורוגוואי הזמין 25 מיליון מחסידיו באינסטגרם להצטרף אליו להירשם לפלטפורמת שוק החיזויים מבוססת את’ריום, סטוקס ולחזות את פתיחת ארה”ב
לותר מתיאוס לותר מתיאוס הצטרף כשגריר כדורגל, מכיוון שכפי שהוא אמר, על ידי ביזור כישרון הסקירה של טוקנסטארס יש פוטנציאל גדול להבטיח שנראה את המרתונים והרונאלדו החדשים בעתיד הקרוב..
ג’אנלוקה זמברוטה הוא מתמקד באימון מועדון הכדורגל בסין ובעולם הקריפטו כשגריר הכדורגל של TokenStars.
רדפו הוא קודן שעובד על פרויקט Ethereum! הוא מאוד בבלוקצ’יין ותרם כמה פריטים אישיים למכרז צדקה לחג המולד של TokenStars Crypto.
רוג’ר ור נכון לעכשיו הוא מעורב במספר פרויקטים, כגון Bitcoin Cash, bitcoin.com, Ripple, Bitpay, Kraken, Coinsetter. רוג’ר תרם את חולצת הטריקו שלו למכירה הפומבית של Crypto Charity של TokenStars.
טומי האס הוא שגריר טניס עבור TokenStars.

סקירת מעגל הביטקוין: מסקנותינו

עשויה להיות רשימה ארוכה של סיבות מדוע תרצה להגדיל את ההכנסה הפסיבית שלך. אולי אתה שואף לשלם הלוואת סטודנטים, לתכנן את חופשת החלומות שלך או ללכת על המכונית ההיא שתמיד רצית להחזיק. לא משנה מה הסיבות שלכם, יתכן שתגלו שמעגל הביטקוין הוא כלי יעיל לשימוש לסחר בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. 

נמסר כי ישנם המלצות חיוביות רבות על האופן שבו טכנולוגיה זו סייעה למשקיעים חדשים רבים להשיג רווחים עצומים מדי יום. איננו יכולים לבסס כי טענות אלה נכונות. 

אנו ממליצים לכל משתמש חדש לא להיכנס לשוק הקריפטו מבלי לעשות מחקר על הטכנולוגיה שבה הם משתמשים. מעגל הביטקוין הוא פשוט כלי שיעזור לכם לסחור.

שאלות נפוצות

האם מישהו יכול להשתמש במעגל הביטקוין?

כן, זוהי טכנולוגיית מסחר אוטומטית לחלוטין.

האם אפליקציית Bitcoin Circuit זמינה?

לא, אין אפליקציה לנייד; ניתן להשתמש בטכנולוגיה באופן מקוון דרך כל דפדפן אינטרנט ובכל סוגי המכשירים.

אישרו ידוענים כלשהם למעגל הביטקוין?

לא, אנחנו לא יכולים לאשר שהיו המלצות של ידוענים או שותפויות בתשלום.

כמה ניתן להרוויח באמצעות מעגל הביטקוין?

מדווחים כי המשקיעים כבר מרוויחים מעל 5,000 יורו מדי יום אצל סוחר הרכב. פוטנציאל ההשתכרות הוא בלתי מוגבל מכיוון שמגמות השוק משתנות.

האם כספים מאובטחים במעגל הביטקוין?

כן, כל כספי המשקיעים ומידע אחר מוגנים בפלטפורמה.

אין לי ניסיון במסחר מקוון. האם אוכל להשתמש בתוכנת Bitcoin Circuit?

אפליקציית Bitcoin Circuit נועדה לשמש גם סוחרים מנוסים וגם אלה שמעולם לא סחרו בעבר. 

לאיזה סוג תוצאות עלי לצפות ממעגל הביטקוין?

כמה כסף אתה מרוויח במעגל הביטקוין תלוי לחלוטין בהשקעת הזמן, הכסף והמאמץ שלך. אין מגבלה מוגדרת.

האם נדרשים עמלות להצטרפות למעגל הביטקוין?

תוכנת המעגל הביטקוין חינמית לחלוטין. אין עלויות או עמלות נסתרות.

מה זה ביטקוין?

ביטקוין מוסבר בפשטות כמטבע מערכת כספים דיגיטלי ועולמי. זה מאפשר לאנשים או למשקיעים לשלוח ולקבל כסף ברחבי האינטרנט. הוא אינו נשלט על ידי בנק מרכזי או ממשל ולכן מכונה מטבע מבוזר. 

איך נראה ביטקוין?

ביטקוין לא נראה כמו האגורה המסורתית, הלירה, הדולר או כל מטבע מסורתי אחר. במציאות, ביטקוין הוא קובץ מחשב שנשמר באפליקציית ארנק וירטואלי. 

מילון מונחים למונחי מטבעות קריפטוגרפיים

ביטקוין על פי הדיווחים, הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר בעולם. הביטקוין פועל על Bitcoin Blockchain והוא מטבע מבוזר הפועל באופן עצמאי מבנקים מרכזיים וסמכות
את’ריום את’ריום, כמו ביטקוין, הוא מטבע מטבע מבוזר. כאן, משקיעים יכולים להעביר ולהחליף ערך.
ליטקוין Litecoin הוא גם מטבע קריפטוגרפי וביטקוין המשקף בלוקצ’יין.
לְהַחלִיף בורסת הקריפטו היא בעצם פלטפורמה מקוונת בה משקיעים בקריפטו יכולים להחליף מטבעות קריפטוגרפיים שונים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
כריית ביטקוין כריית ביטקוין מתרחשת כאשר אימות ואישור של עסקאות ביטקוין לפני הוספתם לבלוקצ’יין של ביטקוין.
ארנק קריפטו ארנק קריפטו הוא תוכנה המאחסנת את המפתחות הפרטיים והציבוריים של המשקיעים. זה גם מאפשר למשתמשים להעביר, לקבל, להוציא, לאחסן ולבדוק את היתרות שלהם.
מחזור אספקה זה מתייחס לכמות מטבע קריפטוגרפי נתון או אסימונים הזמינים לציבור ומסתובבים בשוק בין קונים למוכרים.
שווי שוק שווי שוק מתייחס לשווי השוק של כל המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים בשוק ביום.
Altcoins הביטקוין היה הראשון והמצליח מכל מטבעות הקריפטו. כל שאר המטבעות מקובצים יחד בקטגוריית אלטקוינים.
חסום את סייר כלי מקוון לחקר וניתוח הבלוקצ’יין של מטבע קריפטוגרפי.
חסום גובה גובה הבלוק מתייחס למספר הבלוקים המחוברים בבלוקצ’יין.
חסום תגמול תמריץ שניתן לכורה ביטקוין שחישב בהצלחה את החשיש (אימות) בבלוק.
קישור שרשרת העברת מטבע קריפטוגרפי אחד למשנהו. לשם כך נדרשת העסקה בשתי רשתות חסימות נפרדות.
קונסורציום בלוקצ’יין בלוקצ’יין בבעלות פרטית ומופעלת.
קריפטוגרפיה תהליך הצפנה ופענוח מידע.
ארגון אוטונומי מבוזר הכוונה לארגונים המנוהלים על ידי תוכנות מחשב או תוכנה ולא על ידי קלט אנושי. אין סמכות מרכזית בעניין זה.
אֲסִימוֹן אסימונים קשורים מאוד ל- ICO ולעתים קרובות הם בנויים על התקן הקיים מראש מחסומי “חוזה חכם” שהוקמו כמו Ethereum..
ICO זה מייצג הצעת מטבע ראשונית ומתייחס לשיטה חדשה ומפריעה לפרויקטים להשיג מימון.
מזלג במונחים של מטבע קריפטוגרפי, מזלג הוא אירוע שבו מטבע קריפטוגרפי קיים מתחלק לשתי וריאציות של הקוד.
ארנק ארנק מטבעות קריפטו הוא הדרך העיקרית שבעלי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לגשת למטבעות שלהם.
אחסון קר וקור הכוונה היא למקום בו מתארח ארנק מסוים. אחסון חם מתייחס לארנק שנגיש מחיבור לאינטרנט, כאשר אחסון קר מתייחס לאחסון הארנק שלך במצב לא מקוון בחומרה נפרדת.
נאמנות נאמנות היא הסדר פיננסי בו צד שלישי מחזיק ומסדיר את תשלום הכספים הנדרשים לשני צדדים המעורבים בעסקה נתונה.
חוזה חכם ה- Blockchain של Ethereum מאפשר לפרוס עליו קוד בצורה של חוזה חכם. חוזה זה הוא למעשה מכלול כללים מתמטיים המכתיבים כיצד פועלות העסקאות
הוכחת עבודה (PoW) כדי לאשר עסקאות ולהוסיף אותן לפנקס הבלוקצ’יין, ישנן גישות שונות שפותחו להשלמת תהליך זה.
הוכחת יתד (PoS) במטבעות קריפטוגרפיים מבוססי PoS, יוצר הבלוק הבא נבחר באמצעות שילובים שונים של בחירה אקראית ועושר או גיל.
הוכחת חשיבות (POI) זהו סגנון הוכחה שהמטבע NEM חלץ עליו כחלופה שלישית ל- PoW ו- PoS.
ת.א. מענה לניתוח טכני, או ניתוח ערכי מטבעות על בסיס תנועות מחירים היסטוריות ואינדיקטורים מתוחכמים.
צוֹמֶת מחשב המחובר לרשת מטבע מטבע מסוים.
כְּרִיָה כרייה היא תהליך של אימות עסקאות חדשות על ספר מופץ של מטבעות קריפטוגרפיים.
מונשוט הכוונה היא לקריפטוגרפיה שיורה כלפי מעלה באופן דרמטי.
שווקי דובי ושור שוק שור מתייחס לעליית מחירים ולרגש אופטימי המעודד קנייה. שווקי הדובים נחשבים להיפך משווקי השוורים, עם מגמות ירידה במחירים ורגש פסימי שמעודד מכירה
לוויתן הכוונה למי שמחזיק כמות גדולה של מטבע קריפטוגרפי
HODL מתייחס לאסטרטגיית ההשקעה הפסיבית של התעלמות מסערת השוק והמתנה לתשואות ארוכות טווח.

מערכות מסחר קריפטו אחרות

סוחר קריפטו לולאת ביטקוין אורח חיים ביטקוין Rush ביטקוין
אבולוציית ביטקוין מהפכת הביטקוין רווח ביטקוין קוד ביטקוין

הצהרת אחריות: אין להתייחס לתוכן בדף זה כייעוץ פיננסי. זה למטרות הסברה בלבד. לעולם אל תשקיע את מה שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד. חקר תמיד ככל האפשר לפני שתקבל החלטה כלכלית והתייעץ עם יועץ פיננסי מוסמך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me