RAMP DeFi מבקש לפתוח הזדמנויות חקלאיות גבוהות יותר למשתמשים שכבר השקיעו את האסימונים בפלטפורמות שאינן ERC20 ובכך לאפשר להם למקסם את עמדותיהם הממונפות. ההימור הוא הנוהג לנעול כספים בחוזים חכמים או ברכישת אסימונים מפלטפורמות מימון מבוזרות (DeFi) לצורך הרווחת רווחים במועד מאוחר יותר. עם זאת, הדבר גם מרמז כי לא ניתן היה להשתמש בנכסים שהוקצו לכל מטרה שהמשתמשים רוצים, אלא אם כן הם מוכנים לשחרר את עמדותיהם. RAMP DeFi שואף לשנות את זה ולאפשר למשתמשים להמשיך להשתמש בגמישות בנזילות שלהם גם כאשר ההון שלהם נעול בהסדרים מסודרים..

רקע כללי

ההצלחה הנפיצה של מערכת האקולוגית של DeFi, העולה על ערך השווי של 13 מיליארד דולר, אפשרה לפרויקטים מרובים לפרוח בתגובה לדרישותיה הגוברות. עם זאת, הבעיה עדיין קיימת מבחינת נוחות, נגישות וגמישות.

לורנס לים, מייסד שותף של RAMP DeFi הוביל את הקמתה של מערכת אקולוגית המבקשת לפתור בעיות אלה. מתוך מחשבה על מרחב ה- DeFi, RAMP הושגה כדי לספק למשתמשים את האפשרות למקסם את ערך הנכסים המושקעים שלהם עם גמישות אופטימלית..

נכון לעכשיו, ל- RAMP יש פוטנציאל לפתוח נכסים של 22 מיליארד דולר שהוחזקו במרחב DeFi. עם זאת, היעד הצנוע שלה עד סוף 2021 הוא להגיע לפחות למיליארד דולר בסך הכל סמארטפון נעול (TVU). TVU מתייחס לנכסים המושקעים ש- RAMP מבקשת לפתוח למינוף גדול יותר.

בדוק את הראיון שלנו עם לורנס לים בהמשך:

נעילת ערך בכל ראיון בלוקצ’יין עם לורנס לים

מה זה RAMP DeFi?

RAMP הינה פלטפורמת רמפה על-פני כיבוי / כיבוי מרוכזת המתמקדת במתן לקבוצות של אסימונים שאינם ERC20 אפשרות להשתמש בנכסים אלה על גבי בלוקצ’יין את’ריום. זה נעשה באמצעות stablecoin של RAMP, ה- RUSD, המשמש כגשר שער בין פלטפורמות שאינן ERC20 לבין רשת Ethereum. יתר על כן, משתמשים יכולים גם להפקיד את אסימוני ה- ERC20 שלהם בבריכות הנזילות של RAMP כדי לטבוע eUSD.

שני המחזיקים ב- RUSD ו- eUSD יכולים לגשת לשירותים הפיננסיים של RAMP כגון הלוואות, הלוואות והחלפה בין RUSD ו- eUSD. רמפה הפעלה / כיבוי זו מאפשרת למשתמשים להפיק את המרב מהנכסים המושקעים שלהם גם אם הם נעולים בפלטפורמות שאינן ERC20.

עד כה הצליחה המכירה הפרטית הראשונה שלה לגייס מעל מיליון דולר. חלק ממשקיעי המכירה הפרטיים שלה כוללים את Alameda Research, Blockwater Capital, IOST, ParaFi Capital, Ruby Capital, Signum Capital ו- Arrington XRP Capital..

מערכת אקולוגית של RAMP

מערכת אקולוגית של RAMPמערכת אקולוגית של RAMP

rMint ו- rStake

זו הפלטפורמה שבה ניתן לאבטח אסימונים שאינם ERC20 למנטה RUSD. בטחונות המיועדים ל- rStake מצטברים על ידי צמתים שונים בבלוק-שותפים שאינם ERC20. הם גם מרוויחים תגמולים על כך.

eMind ו- eFarm

eMint מאפשר הפקדה של מטבעות יציבים של ERC20 ליצור eUSD, אסימון המייצג את ערך הסכום שהופקד על ידי המשתמשים. הסכום המופקד מועבר ל- eFarm במטרה ליצור הזדמנויות חקלאיות לתשואה למשתמשים.

rFinance

שירות ההלוואות וההלוואות של הפלטפורמה ניתן על ידי rFinance. מחזיקי RUSD ו- eUSD יכולים להשאיל וללוות באופן חופשי זה מזה. יתר על כן, אורקלים עוזרים לשמור על הגדרת הריבית ברמה הוגנת באמצעות נוסחאות הסובבות סביב מדדי ביקוש והיצע ומחסני יחסיות בשוק..

rPool

ל- RAMP מאגר נזילות משלה המאפשר למשתמשים לבנות ערך עבור נכסיהם, ביטוח ביטחונות, ביצוע פירוק והחלפות שרשרת. rPool צובר ערך מהטבת תגמולים, מניב תגמולים חקלאיים והכנסות מעמלות, אשר לאחר מכן מופצים לאחר מכן למחזיקים באסימוני RAMP..

במקרה ש- RUSD סובל מקריסה, rPool מנוצל לראשונה כדי לתמוך בערכו. אם הערך של מיקום הביטחונות של המשתמש יורד מתחת ליחס הביטחונות המותר שנקבע בפרמטרים הספציפיים, המיקומים שלהם יוסרו ל- rPool.

החלף

משתמשים יכולים להחליף ERC20 מטבעות עם כל אסימון אחר שאינו ERC20 בתנאי שאסימונים אלה הם חלק מהשותפים של ה- RAMP של ה- RAMP. הם עושים זאת על ידי הקלת חילופי מטבעות יציבים של ERC20 עם המטבעות הקריפטוגרפיים המאוחסנים ב- rPool. שער ההמרה נקבע על ידי אורקלות מחיר.

אסימון RAMP

RAMP הוא אסימון השירות המקורי המשמש להפעלת הערך המערכת האקולוגית כולה, וכן ליישר את הרווחה של כל משתתפי הרשת. במכירה הציבורית של RAMP DeFi, 10 מיליון אסימוני RAMP יימכרו למשתתפים. מועד המכירה הציבורית הזו טרם פורסם. לאחר המכירה, RAMP אמור להיות רשום ב- Uniswap.

RAMP מופעל על ידי מערכת אקולוגית המורכבת מפרויקטים שונים של DeFi המאפשרת גם צבירת ערך חוצה שרשרת. חלקים מהמערכת האקולוגית שלה נועדו להגיב לכל אינטראקציה בין עסקאות בין המשתמשים לבלוקצ’יין.

מכירה ציבורית של אסימון RAMP

תאריך המכירה הציבורית של אסמכת RAMP טרם פורסם. בדוק את שלהם מברק רשמי לחדשות האחרונות.

rUSD Stablecoin: מה זה?

rUSD הוא מטבע היציבות של RAMP המגובה על ידי אסימונים שאינם ERC20 שנועדו לקיים אינטראקציה עם מטבעות נייר ERC20 כמו USDC, USDT ו- TUSD. Minting rUSD עוקב אחר יחס ביטחונות דומה ל- MakerDAO על מנת להבטיח שהם מגובים באופן מלא..

יחס הביטחונות המינימלי הוא 200%. לדוגמה, ניתן להשתמש באסימון שאינו ERC20 בשווי 200 דולר כדי להטביע RUSD בשווי 100 דולר.

יחס הפירוק מתחיל ב -120%. אם מופעלת חיסול, האסימונים המובטחים נמכרים אז ל- rPool. לאחר מכן, אסימונים אלה ישמשו לקניית ה- RUSD שהוטבע על ידי המשתמש שמעמדו מחוסל.

יתרונות של החזקת RUSD ו- eUSD ב- RAMP

למחזיקי RUSD:

 • מינוף ערך מסימנים שאינם ERC20 שהוחזקו בחסימות אחרות מבלי לוותר על עמדותיהם הקיימות.
 • גש להזדמנויות ERC20, כגון חקלאות תשואה או מסחר, מבלי שתצטרך להכניס יותר מנכסיהן.
 • קבל תגמולים בהימור גם כאשר הם הטביעו RUSD.
 • שמרו על הכנסות פוטנציאליות מתפקידים קיימים ומתיקי ביטחונות.
 • אסימוני RAMP חקלאיים לאחר ביטחונם של המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם ל- RUSD.

בעלי eUSD יכולים ליהנות מ:

 • דמי ריבית מהלוואת נכסיהם.
 • השתתף בבריכות תשואה מרובות לחוות.
 • הזדמנות לתשואות חקלאיות מפרויקטים אחרים של DeFi בשותפות עם RAMP.
 • חקלאי RAMP אסימונים על ידי אספקת נכסים למאגר הנזילות של RAMP.

היתרונות של RAMP DeFi

RAMP מציע כמה יתרונות ייחודיים על פני פלטפורמות DeFi צולבות אחרות.

ל- rUSD יש מטרה ברורה

צוות ה- RAMP הכיר בכך שיזום אימוץ למטבע יציב אינו משימה קלה. למשל, לקח הרבה זמן עד שמקרדאו הניעה את קבלת השוק הרחב של DAI.

מסיבה זו, הם הנפיקו את ה- RUSD של stablecoin עם כלי ליבה כגשר ליציבות ערכית.

rUSD אינו דורש עמלת יציבות

תשלום עמלות יציבות נפוץ בקרב פרוטוקולי DeFi מכיוון שהוא מסייע בריפוד מפני נפילות שוק אדירות. ואנחנו עדים לדמי העלייה הגבוהים במיוחד, במיוחד במהלך שוק דובים.

למרבה המזל, פלטפורמת RAMP DeFI אינה גובה דמי יציבות בעת הטבעת RUSD. זה מאפשר למשתמשים לגשת ל- RAMP עם פחות חיכוך ולחסוך יותר.

יש מקרים במקרה של קריסת פלאש

התרסקות בזק היא אירוע לא סביר שבו ערך הנכסים יורד משמעותית בפרק זמן קצר מאוד, וכתוצאה מכך תת-ביטחונות של RUSD. במקרה כזה, RAMP תשתמש במאגר הנזילות האוניברסלי כביטוח ביטחונות עבור המטבע היציב.

שכבת שילוב מהירה של קנה מידה

בהיותה גשר לבלוק-קיימים מבודדים, ערכה של רשת ה- RAMP עולה עם כל שרשרת חדשה שנוספה לה. מסיבה זו, המערכת האקולוגית של RAMP הונגשה למפתחים שונים מיסודות בלוקצ’יין שונים כדי לעודד את האימוץ שלה.

זה מאפשר לקרנות לשלב בקלות את מטבעות הכנפיים המקוריים שלהם במערכת האקולוגית של RAMP, מה שיוביל לצמיחה מהירה של RAMP..

סיכום

מטרת DeFi היא לפתוח את הפוטנציאל של הבלוקצ’יין ואת כוח הכסף לטובת הקהילה ומשתמשיה. RAMP הוא פיתוח מבטיח בהיבט המסוים הזה.

התכונה שלו פותחת אפשרויות עבור אסימונים מסוג ERC20 ולא ERC20 לתקשר זה עם זה כדי לספק למשתמשים הזדמנות חדשה להרוויח מהנכסים שהם מכניסים לפרוטוקולי DeFi. לא זו בלבד שהיא מושכת את הסטייקטים הקיימים לפלטפורמה, אלא גם מרחיבה את הערוצים שבהם משתמשי הקריפטו יכולים לעשות חקלאות.

סדרת מימון מבוזר (DeFi): מדריכים, מדריכים ועוד

עם תוכן למשתמשים מתחילים ומתקדמים יותר, עיין בסדרת DeFi של YouTube המכילה מדריכים על הכלים החשובים שאתה צריך לצורך מסחר במרחב DeFi, למשל. MetaMask ו Uniswap. כמו גם צלילה עמוקה לנושאים פופולריים של DeFi כגון Reef.finance ($ REEF) ו Polkadot ($ DOT)

סדרת DeFi באתר זה מכסה גם נושאים שלא נחקרו ב- YouTube. לקבלת הקדמה על מה זה DeFi, עיין בסקירה כללית על פיננסים מבוזרים (DeFi): מדריך למגמה החמה ביותר בקריפטו

מדריכים ומדריכים למכשירי DEFI חיוניים:

 • מדריך MetaMask: כיצד להקים חשבון? טיפים ופריצות PLUS למשתמשים מתקדמים
 • סקירה והדרכה של Uniswap: מדריך למתחילים וטיפים וטריקים מתקדמים
 • מדריך סריקה DEX ובדיקה
 • הסביר SushiSwap ($ SUSHI)
 • Exchange 1inch, Mooniswap ו- Chi GasToken: הסקירה והמדריך האולטימטיבי

למידע מעמיק על פרויקטים ספציפיים אחרים של DeFi, עיין במדריכי האסימונים שלנו ל- DeFi. הנה כמה מהמדריכים הפופולריים ביותר שלנו:

 • AAVE ($ LEND)
 • סקירת Ampleforth ($ AMPL): המדריך החיוני לפרוטוקול DeFi זה
 • מדריך ChainLink ($ LINK): קישור מפתח בחלל DeFi
 • קרן מימון ($ CREAM): מה זה?
 • מדריך Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): ספק נזילות מהפכני ברשת
 • מימון לינארי ($ LINA): העתיד של פלטפורמות חילופי סינתטיות?
 • פולקדות ($ DOT): כל מה שאתה צריך לדעת על יקיר DeFi של סין
 • RAMP DeFi: כיצד הוא פותח את ערך הנכסים שהוקצו?
 • מימון שונית ($ REEF): פלטפורמת Defi של All-In-One
 • הסבירה סולנה ($ SOL)
 • הגרף ($ GRT) – הרמה הבאה של אפליקציות מבוזרות
 • הסביר Trustswap ($ SWAP) – הדור הבא של עסקאות DeFi
 • משתוקק למימון מיזוג של מערכת האקולוגית של DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – פלטפורמת הלוואות DeFi מבוססת אשראי

סרטונים ומאמרים נוספים יגיעו בקרוב כחלק מסדרת DeFi שלנו, לכן הקפד להירשם למנוי שלנו ערוץ יוטיוב ו (לעת עתה) עלון שבועי בחינם כך שתוכלו לקבל הודעה ברגע שהם יוצאים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me