שבוע בביקורת

מדבר DCEP על “Tiger Talk”

בשבוע שעבר הופעתי בתכנית הטלוויזיה של פיניקס בסין “שיחת נמר” (一 虎 一席談). טייגר טוק הוא אחת התוכניות הארוכות ביותר של פיניקס TV, בכל שבוע עם נושא או אירוע חברתי מרכזי שעליו מתווכחים מומחים, אקדמאים ואורחים. נושא השבוע היה “DC / EP: שחרור המטבע הדיגיטלי של סין, האם זה יטלטל את ההגמוניה של הדולר האמריקני?”. תוכל לצפות בפרק למטה או לבדוק את סקירת DCEP שלנו:

פוסטר יוטיוב שיחת נמר

מה שמצאתי מעניין הוא שהתכנית נתנה סקירה כללית של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, ביטקוין, מאזניים וכו ‘. זה ככל הנראה מכיוון שמטרת המופע היא לחנך את הקהל הרחב על מושגים אלה לקראת צאתו של DCEP. המופע גם הדגיש את היתרונות של DCEP ועליונותה ביחס לביטקוין בשל ריכוזו.

יחד עם זאת, מדיוני התוכנית, אני חושב ש- DCEP עשוי להציג את הציבור לחקור מטבעות קריפטוגרפיים מכיוון: (1) הציבור מתחנך יותר למושגים סביב ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים; (2) נראה כי קיים חשש ממשי לכך שסין עלולה להיפטר ממערכת SWIFT. יתר על כן, התוכנית דיברה גם על היכולת לשלוח באופן חופשי USDT / Tether, המאשר את הנרטיב כי נעשה שימוש רב ב- USDT בסין..

חקלאות היא מגמת הנעילה החדשה לשנת 2020

לחם מחמצת ומקררוק הם SO Q2 2020. כרגע כולם עוסקים בחקלאות. הנה רשימת החקלאות שלי לשבוע זה.

מהמחקר שלנו בטוויטר, מברק וכו ‘מצאנו את זה YFV $ ו $ SUSHI הם החוות המדוברות ביותר.

YFValue ($ YFV)

YFV (YFValue) נגזר בעצם מאסימונים אחרים ממה שאנחנו מכנים “משפחת Y”. מְבוּלבָּל? הנה תרשים שיצרנו איתו קריפטונאוטים כדי לעזור לך לנווט בשדה זה:

בדומה לחברים אחרים במשפחת Y, אסימון הממשל של YFV מאפשר לך להשתמש בו כדי להצביע בנושאים הנוגעים להפעלת הפלטפורמה. אף על פי שרבים פשוט סוחרים באסימון ומשערים על ערכו. אחותה של YFV DFI.money (YFII $) נרשמה לאחרונה בבורסת Binance, מה שהביא למחיריה כְּפִילָה ביום אחד. בינתיים, YFV $ רשומה בבורסת OKEx, ומבדיקת התרשימים, רישום זה גם סייע בהעלאת YFV $ להכפיל את מחירו..

עיין במדריך החקלאות של YFV. אם אתה מעוניין, הירשם ל- YFV ולהתחיל!

Sushiswap ($ SUSHI)

Sushiswap ($ SUSHI) הוא מזלג של Uniswap והוקם לפני פחות משבוע על ידי מפתח אנונימי המכונה “השף נומי”. ברחוב יש שמועות כי Sushiswap נוצר על ידי הצוות שמאחורי FTX Exchange. וזה לא בלתי אפשרי לחלוטין, בהתחשב בכך שצוות FTX הוא אחד מחקלאי SUSHI הגדולים ביותר ומיהר לרשום ולהציע מוצרי סחר של SUSHI. אסימון $ SUSHI מופיע גם בבורסות Binance ו- OKEx.

נכון לעכשיו, יש יותר מ- $ 1.2 מיליארד דולר נעולים ב- Sushiswap, מטורפים בהתחשב בכך שעברו רק 5 ימים מאז שהושק לראשונה! חקלאות בסושי שוקלת מאוד סיכונים, אך עשויה להיות משתלמת מאוד מכיוון שהיא יכולה להחזיר את ההחזר על ההשקעה בסביבות 1-7% ליום, תלוי בבריכה. ניתן למצוא נתונים סטטיסטיים חשובים כגון Total Value Locked (TVL), סכומים שהוקצו ותשואות SushiBoard.

למעשה, Sushiswap פופולרי מאוד גם בסין, שם הוא מכונה “היריבה הגדולה ביותר של Uniswap” ואתר החדשות הפופולרי של מטבעות קריפטוגרפי 8btc כולל שלם מדור Sushiswap מוקדש לחדשות והדרכות.

סיכוני חקלאות תשואה

חקלאות תשואה אכן כוללת את הסיכונים. אחד הסיכונים העיקריים הוא שחקלאות התשואה מנוהלת על פי חוזים חכמים. אם החוזים החכמים לקויים או נוצרים עם פרצות בתוכם, זה יכול אומר שהכספים יאבדו. זאת במיוחד מכיוון שחוזים חכמים הם ביצוע עצמי, ולכן אין דרך “לבטל” חוזה חכם לאחר פרוסתו. לפיכך, ביקורת חכמים חכמה היא מכרעת עבור חקלאות תשואה או פרויקטים של DeFi בדרך כלל. מבקרים אלה הם חברות צד ג ‘שעוברות על הקוד ובודקות אם קיימות פגיעות ובאגים. בדוק את הסרטון הזה מ- Cryptonauts המסביר כיצד עובדת ביקורת חכמים חכמה :

פוסטר יוטיוב ביקורת חוזים חכמה במימון מבוזר

לצורך התייחסות, YFV כבר נבדק על ידי קבוצת ארקדיה ולפי צוות YFV לא נמצאו בעיות חומרה גבוהות או קריטיות. בינתיים Quantstamp תעשה “בדיקת אבטחה”, לֹא ביקורת עבור Sushiswap. ל- Quantstamp יש הובהר כי שירותיהם יהיו דומים למה שהם עשו עבור Yearn Finance ($ YFI), שהייתה סקירת קוד לא רשמית שהוגבלה לחוזים הבולטים ביותר – אלה המחזיקים או יכולים לחלק כספים..

סיכון נוסף הוא רכישה וספקולציה על $ SUSHI על ידי סחר באסימון. אם אכן יש נקודות תורפה וגרוע מכך, מציאת “מפתחות מנטרים” בקוד המאפשרת למעשה למפתחים ליצור אסימונים חדשים באופן מסיבי, אז הערך של $ SUSHI היה מדולל עד לנקודה בה הוא שווה למעשה פחות מגליל סושי בפועל..

DeFi מעלה את דמי העסקה

עמלות העסקה של Ethereum עלו לשיאים של כל הזמנים בפעם השנייה תוך 3 שבועות. נכון ל -2 בספטמבר 2020, דמי העסקה הממוצעים נעים סביב $ 15.13 דולר.

עמלות עסקהסיפור אמיתי

דמי עסקה גבוהים אלה ומחירי את’ריום (ETH) מרקיעים שחקים הם תוצאה ישירה של מספר גדל והולך של פרויקטים של DeFi וחקלאות, מכיוון שחקלאים צריכים לשלם ETH עבור כל עסקה, כלומר העברת כספים לבריכות וכו ‘. בפרט, העלייה ב דמי העסקה הממוצעים ב -1 בספטמבר 2020 נחשבים לייחוס להשקת Sushiswap.

עמלת עסקה ממוצעת (אשראי תמונה: כסא חסימה)

על אף שהעלייה הזו בעמלות היא חדשות טובות עבור כורי אתרים שהכנסותיהם עולות עם עמלות גבוהות יותר ועסקאות רבות יותר, קיים חשש גובר לקיימות Ethereum. רבים אומרים כי דמי העסקה הגבוהים פירושם שהם “מתומחרים” על פעילויות בפלטפורמות DeFi. כמו כן, יותר עסקאות פירושן שיש יותר עומס ברשת וכתוצאה מכך מספר גדול יותר של עסקאות וזמני המתנה לא מאושרים. בהמשך, זה עשוי אפילו אומר שחלק מהחוזים החכמים הופכים להיות כמעט בלתי שמישים, ובכך מלכתחילה מוטלת בספק את שאלת Ethereum..

תשובה אחת לכך יכולה להיות Ethereum 2.0, אך השקת ה- Mainnet שלה נמצאת במרחק חודשים.

אירועים קרובים

3 בספטמבר 16:00: השקת אסימון רשת Skale. רוכשים זכאים יכולים לקנות אסימונים של SKL בשווי של עד $ 1,153 $ תמורת $ 0,03 / אסימון. פרטים כאן.

4 בספטמבר 2020 12:00: מותגי Animoca, המפתחים והמפרסמים שעומדים מאחורי משחקים כמו The Sandbox ו- Crazy Kings וכו ‘ישיקו את אסימון ה- REVV שלה ב- Uniswap. פרטים כאן.

5 בספטמבר 2020 11:00: מימון לינארי AMA. בדוק את שלהם דף מברק לפרטים.

* כל הזמנים רשומים ב- UTC אלא אם כן צוין אחרת.

ראה כאן את הנושאים האחוריים של העלון שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me