לקראת עונת החגים אנו רוצים לאחל לכולם חג שמח ובטוח! הנה תקווה למתנות של משאבות ביטקוין ואלטקוין!

הביטקוין מגיע ל- ATH של $ 24,000 דולר!

חיכו לו הרבה מאוד זמן, אבל אחרי 3 שנים בדיוק הגיע הרגע. הביטקוין ממש ריסק את השיא הקודם והגיע למחיר המדהים של 24,000 $!

כל התרשימים נראים מדהימים, לא משנה מה מסתכלים: מדי יום, שבועי וחודשי, כולם אומרים את אותו הדבר: עונת השור כבר כאן!

אף על פי שאיש אינו יודע כיצד זה בדיוק ישפיע אנשים מאמינים שאנחנו נמצאים כעת בשוק שוורים. רבים באמת מאמינים שזה התחיל מיד אחרי הברבור השחור של מרץ האחרון, שבו כל השווקים (ולא רק הקריפטו) בעצם התרסקו תוך יום..

אם נסתכל על התרשים השבועי, אנחנו עדיין הרבה מעל ה- 21 EMA (ממוצע נע אקספוננציאלי) ומדד החוזק היחסי (RSI) נמצא ברמות השיא של 2017. בתרשים השבועי הוא היה גבוה יותר באופן מכריע מספר פעמים בשנת 2013. כפי שאמרנו שוב ושוב בגיליונות הקודמים של העלון, צפויות נסיגות גדולות (סביב 30-40%) בשוקי השוורים. עד כה, “הדלתא” המרבית במחיר שהיה לנו מאז מארס האחרון הייתה בסביבות 20%. זה לא בהכרח אומר שזרוק מאסיבי הולך לקרות עכשיו (יכול לקרות כמו לא).

תרשים שבועי של BTC $, RSI ברמות העליונות של 2017תרשים שבועי של BTC $, RSI ברמות העליונות של 2017

ביטקוין עדיין לא “חם” בגוגל טרנדס

אם יש לנו מבט חטוף על גוגל טרנדס נוכל להבחין כיצד השאילתה “ביטקוין” עדיין לא מחפשים מאוד ברחבי העולם, במיוחד בהשוואה לשיאי 2017. זה סימן שלמרות שחשיפה לתקשורת המונית תפסה לאחרונה את מגמת $ BTC, FOMO הקמעונאי כנראה עדיין רחוק מהמקום בו אנו נמצאים כעת. זה יכול לקוות אומר שההפוך הוא עדיין ענק!

Google Trends $ BTC בדצמבר 2020Google Trends $ BTC בדצמבר 2020

כל בעל BTC $ נמצא כעת ברווח

הודות למשאבה האחרונה, ביטקוין הוא כעת מספר 12 בנכסים דירוג לפי שווי שוק. ממש מאחורי ויזה ולפני וולמארט! יתר על כן, העובדה שאנו נמצאים מעבר ל- ATH, בשטח מחירים שלא נחקר, פירושה באופן אוטומטי שכל אדם שקנה ​​אי פעם חלק מהמטבע לפני שבוע שעבר, נמצא כעת ברווח!

כתוצאה מכך, כפי שדווח Glassnode, מספר הכתובות המחזיקות יותר ממיליון דולר BTC בשווי של למעלה ממיליון דולר גדל +150%, שווה ל -66,540 ארנקים בודדים כעת.!

את’ריום עוקב אחר הפוך של ביטקוין בעוד גווני אפור ממשיכים להיטען

לאחר ש”המלך “עובר, השאר בדרך כלל נוטים לעקוב, החל באת’ריום. מחירי ETH עלו השבוע לשיא חדש של כמעט 680 דולר. אולם בהשוואה ל- BTC $, ה- ATH שלה עדיין גבוה בהרבה מרמה זו, יותר מ- 1400 $. 2021 יכול להיראות כאילו מחיר השנה יגיע סוף סוף לשטח שלא נחקר.

בינתיים זה כבר לא מפתיע שמשקיעים גדולים ממשיכים לצבור קריפטו, למרות העלייה המתמשכת במחיר, ומפיצה חיוביות לגבי עתידו של הקריפטו. על פי א להגיש תלונה, גווני אפור ממשיכים לצבור $ ETH. אמון האתריום שלהם בגווני אפור עדיין נחשב ל”דרך היחידה הרשומה להשקעה ב- Ethereum ב- SEC. “

האם אתה מעוניין להשקיע באת’ריום שלך? למד כיצד לעשות הכנסה פסיבית באמצעות ETH 2.0!

פוסטר יוטיוב

ה FinCEN מציע חיזוק חדש של KYC

כצפוי בשבועות האחרונים, כעת הוא רשמי. רשת אכיפת הפשעים הפיננסיים (FinCEN) “מציעה כלל על מטבעות דיגיטליים מסוימים שתגן על הביטחון הלאומי, תסייע לאכיפת החוק ותגביר את השקיפות תוך צמצום ההשפעה על חדשנות אחראית”, אמר סטיבן מנוצ’ין, מוביל משרד האוצר האמריקני.

ה הצעה יטיל תקנות חדשות על רשומות העסקה, כולל אלה בארנקים המתארחים בעצמם. משמש במיוחד ב- Defi, שם משתמשים מעדיפים לשמור על כספים בנימוסים מבוזרים, שם הם היחידים שאחראים למה שקורה, ארנקים פרטיים אלה לא דרשו KYC עד כה. כתוצאה מהשינויים (CVC מייצג מטבע וירטואלי להמרה ואילו LTDA לנכס דיגיטלי למכרז חוקי):

“הכלל המוצע משלים את דרישות ה- BSA הקיימות החלות על בנקים ו- MSB בכך שהוא מציע להוסיף דרישות דיווח לעסקאות CVC ו- LTDA העולות על ערך של 10,000 דולר. בהתאם לכלל המוצע, לבנקים ול- MSB יהיו 15 יום מהמועד בו מתרחשת עסקה שניתן לדווח עליה להגיש דוח ל- FinCEN. יתר על כן, כלל מוצע זה יחייב בנקים ו- MSB לנהל תיעוד של עסקאות CVC או LTDA של לקוח, כולל אימות זהות לקוחותיהם, אם צד שכנגד משתמש בארנק שלא הוחזק או מכוסה אחרת והעסקה גדולה מ -3,000 דולר. “

הטענה זו בתקנות הייתה ראשית גילה מאת בריאנס ארמסטרונג, מנכ”ל Coinbase, בציוץ בסוף נובמבר, שם הביע את ספקותיו בעניין, יחד עם אישי ציבור רבים אחרים. ארבעה חברי קונגרס אמריקניים כתבו מכתב פומבי וסנאטורית הנבחרים של ויומינג, סינתיה לומיס, שיתפה גם את דאגותיה צִיוּץ. נקודת הוויכוח העיקרית היא העובדה שההצעה עלולה לגרום נזק רב יותר מאשר תועלת למשקיעים ועלולה להשאיר את ארה”ב מאחור בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, ולסטות השקעות עיקריות מחוץ למחוז..

הנפקת Coinbase מתקרבת

Coinbase, הבורסה הידועה בארה”ב, “הגישה טיוטת הצהרת רישום בטופס S-1 עם ה- SEC. כעת הקובץ נבדק. אם היא תאושר, ההנפקה שלה תהיה אחת הגדולות והממתינות בקריפטו, בהתחשב בכך ש- Coinbase היא כבר חברת הקריפטו האמריקאית היקרה ביותר..

לא ממש קל לקבוע בדיוק כמה שווה החברה כרגע. ההערכה האחרונה בסבב המימון בשנת 2018 הייתה של 8 מיליארד דולר, אך Coinbase בהחלט שווה יותר עכשיו, במיוחד בהתחשב לאילו מחירים הגיע הביטקוין בשנת 2020.

הגרף יעלה לאינטרנט

הגרף ($GRT), “האינדקס העולמי הראשון וניתן לחיפוש בקלות של נתוני בלוקצ’יין”, יש הושק הרשת לאחר 3 שנות פיתוח. פרוטוקול האינדקס נועד להנגיש את web3 לכולם ולסייע ביצירת יישומים שאינם דורשים שרתים.

הרישום היה אחד המצליחים ביותר לאחרונה והאסימון כבר נסחר בבורסות רבות, כולל ברמות ראשונות כמו Binance ו- Coinbase. המחיר כעת גבוה פי 24 מזה של מכירת האסימונים שקרתה באוקטובר האחרון. באותה תקופה הוא הוצע ב -0.03 דולר!

השלב הראשון לאחר ההשקה יועיל להלחץ ולשפר את ביצועי ה- mainnet לפני שכמות השאילתות תגדל באופן אקספוננציאלי. לאחר מכן, בחודשים הקרובים, הצוות יבנה “dApp ו- Gateway Explorer Explorer מוכן לייצור” לתמיכה בכל תורמי הרשת..

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על הגרף במאמר שלנו.

דגלים אדומים

הפרת דוא”ל עם ספר חשבונות – 270,000 דוא”ל & כתובות שהודלפו בפומבי

ב -14 ביולי, מסד הנתונים של לדג’ר נפרץ כאשר האקר גנב 1,075,382 כתובות דוא”ל ו- 272,853 הזמנות ארנק חומרה. פירוש הדבר שייתכן ונתונים אישיים כמו מיילים, מספרי טלפון וכתובות פיזיות (לאנשים שקנו מכשיר בפועל) היו זמינים מאחורי התשלום להאקר עצמו. לאמיתו של דבר, מספר רב של ניסיונות דיוג דווחו בחודשים האחרונים, בדרך כלל באמצעות מיילים ו / או הודעות טקסט לטלפונים שלהם..

היום, כאילו זה לא מספיק גרוע בעצמו, כל המאגר הושלך בחינם על ידי פרופיל אנונימי ב- Raidforum. אמנם הכספים עדיין בטוחים מבחינה טכנית, אך המשתמשים, ברמת החכירה, צריכים לצפות לגל חדש ומאסיבי של נימוסי פישינג.

בדוק את הסרטון שלנו שבו אנו מסבירים הכל על הפרת הנתונים של Ledger: מה קרה, מי מושפע ומה אסור לעשות כרגע.

פוסטר יוטיוב דחוף: הפרת דוא”ל עם ספר חשבונות – 270,000 דוא”ל & כתובות שהודלפו בפומבי

החברה הגיבה בטוויטר ואישרה כי “סימנים מוקדמים” אומרים להם שהתוכן הזה הוא כנראה מהמאגר שלהם.

הם גם חלקו א עמוד עם חדשות וטיפים בנושא דיוג, כמו הקלאסיקה “לעולם אל תשתף את 24 המילים של ביטוי ההתאוששות שלך עם אף אחד בשום פנים ואופן”. אמנם זה בהחלט חשוב, אך קשה לדמיין שמשתמשי ארנקי החומרה עדיין צריכים לשמוע זאת. בהתחשב בכך שעכשיו כל אחד יכול לראות היכן גרים בעלי המכשירים, הם בטח מעדיפים לדעת שהחברה עושה דברים באופן פעיל כדי למנוע הפרות עתידיות ועוד..

אף על פי שהגנה על כספים עם ארנקים קוליים אינה דבר עבור מחזיקים בקריפטו עשירים בלבד, זה מה שרוב האנשים חושבים, וכולנו יכולים לדמיין מה פושעים יכולים לעשות עם הכתובות שבידיהם..

למרבה הצער נראה כי הודעות דיוג חדשות כבר מגיעות.

אתה יכול להשתמש באתר זה כדי לבדוק אם הנתונים האישיים שלך (ומה) נפגעו https://haveibeenpwned.com/

כתובתו האישית של המנכ”ל של נקסוס הדדית נפרצה

למרבה הצער, השבוע הביא דגלים אדומים חדשים. הבולט ביותר כולל פרויקט שמשימתו היא (באופן כמעט אירוני) להגן על משתמשי הפרוטוקולים מפני גורמים זדוניים.

יו הארפ, מייסד Nexus Mutual, ראה את הארנק האישי שלו מותקף ישירות. ההאקר הצליח באופן מסתורי להתקין גרסה זדונית של Metamask במחשב שלו, והוליך אותו שולל לאשר עסקה לכתובת מקבל אחרת. ההאקר עצמו. זהו אחד מאותם מקרים בהם שימוש בארנק חומרה לחתימת עסקאות כשכבת אבטחה שנייה אינה יכולה לעזור.

המנכ”ל, שהכיר בכך שהפריצה הזו הייתה “דברים ברמה הבאה”, הציע סכום של 300,000 דולר להאקר במקרה שהחליט להחזיר הכל בחזרה. הנתון הלא ידוע ענה באמצעות נתוני קלט על ריק אחר כך עִסקָה.

“שלום יו. אני לא אמכור יותר את wNXM עד ש- wNXM ישחזר את הערך שלו או שתשלח לי 4.5k ETH. אם אתה זקוק למו”מ כלשהו איתי, שלח הודעה לכתובת האת שלי … “

הטקסט מסתיים בכתובות אישיות אחרות של יו, וחושף את הפרטים הפרטיים של יו עוד יותר.

נראה כיצד הסיפור הזה מתפתח. בינתיים, מישהו החל מענק של gitcoin כדי לפצות ישירות לקארפ על מה שקרה. כ תְגוּבָה, הוא הציע כי כל הכסף שנאסף ישמש לשיפור אבטחת החוזים החכמים.

התרחשויות מכבשים

  • סקירת המדריך YubiKey של יוביקו. ארנק בו תוכלו להשתמש בכדי לשמור על סיסמאותיכם.
  • מודאג מכספיך? למידע נוסף על פרוטוקול כיסוי ($ COVER), אחת הפלטפורמות המצליחות ביותר לרכישת כיסויים.

פרוטוקול כיסוי ($ COVER): שוק כיסוי עמית לעמית של DeFi

  • מימון נכסף (YFI $) שיתף פעולה לאחרונה עם פרוטוקולים רבים אחרים ברמה העליונה. הנה ההקדמה שלנו למשפחה המורחבת של Yearn!

משתוקק למימון מיזוג של מערכת האקולוגית של DeFi

  • מעוניין בהלוואות-הלוואות? האם מערכת ניקוד האשראי מושכת אתכם? האזן למה זה $ WING ואיך תוכל להרוויח מזה!

פוסטר יוטיוב

  • Wootrade ($ WOO): הגברת כוח המסחר בקריפטוגרפים?

Wootrade ($ WOO): הגברת כוח המסחר בקריפטוגרפים?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me