כרייה קשורה, ואולי תמיד, קשורה לזהב ולמתכות יקרות אחרות. אבל הגיע הזמן, שתהיה תוספת חדשה לגמרי לרשימה. די מהר, כשאנשים מדברים על כרייה, הם לא רק ידברו על זהב, כסף או יהלומים, אלא על משהו חדש ומרתק לחלוטין. אבל מה זה יכול להיות? האם הייתה תגלית פורצת דרך, איזה מטאל של עידן חדש שהצליח להישאר מוסתר מעינינו כל השנים? או שזה משהו שנוצר זה עתה? התשובה נוטה יותר לכיוון האחרון.

הכל התחיל בשנת 2009, כאשר העולם הוצג לתחום המטבעות הקריפטוגרפיים. עם כניסתו של הביטקוין, נראה שהמגזר הפיננסי עשוי להשתנות. אנשים חשבו שביטקוין יהפוך במהרה למטבע המרכזי היחיד בעולם, שישמש ויעשה עסקה כמעט בכל חלקי העולם. למרבה הצער, ההייפ גווע די מהר.

השיבה

הביטקוין הפסיק לעלות לכותרות מהר ככל שטיפס במצעד הפופולריות. אך זה לא פירושו בשום אופן שהוא דהה לחלוטין לאי קיום. הביטקוין שרד, והשתתק בזמנו בשקט, עד ממש לאחרונה, כאשר עשה קאמבק מרסק בשנת 2015. עד מהרה, העולם דיבר עליו פעם נוספת. הנוצה הגדולה ביותר שבכיסתה הייתה העובדה שהיא הצליחה לגעת בשווי של כמעט 20,000 דולר עבור ביטקוין בודד.

עם הישגים כה מבטיחים, העולם התעניין בזה בקרוב עמוק יותר. השקעות התחילו לזרום, ודי מהר, הביטקוין היה הדבר היחיד עליו מדברים בכל רחבי העולם. אבל בואו ניקח כמה צעדים אחורה, ונצא שוב לתחום המטבעות הקריפטוגרפיים עליהם דיברנו.

היכרות עם כרייה

מרגע שהביטקוין הצליח, אנשים נעשו קצת יותר סקרנים לכל הרעיון של מטבעות קריפטוגרפיים, וחלקם החלו לחקור עוד יותר. באותה תקופה גילה העולם כריית מטבעות קריפטוגרפיים.

תווית כאמצעי לשמירה על כל עסקאות מטבעות הקריפטוגרפיה מאובטחות ושקופות, כריית ביטקוין היא הדרך שבה מתווספות עסקאות חדשות לבלוקצ’יין כך שלא יכולות להיות אמצעי אפשרי לבצע הונאות או זיוף. היא, באופן מסוים, גם אחראית על יצירת ביטקוין חדשים והוספתם לפנקס הביטקוין, כמעט באופן זהה לזה של כרייה בעולם האמיתי..

עם זאת, הדמיון מסתיים ממש שם, שכן כריית קריפטו וכריית העולם האמיתי שונים ככל שהם מקבלים. בעוד שכרייה בעולם האמיתי תחייב אותך לשאת ציוד מכני כבד, כרייה למטבעות קריפטוגרפיים לא תדרוש דבר כזה. מה שאתה כן דורש, הוא אסדת כרייה מתאימה, המותאמת אישית בהתאם לצרכים שלך, והרבה מאוד כוח להפעיל אותה.

Bitmain Antminer T9 סקירה

antminer-t9-reviewנקודות המכירה העיקריות של ה- T9 הן שהוא זול ויעיל. היזמים הקפידו מאוד למנוע את המגבלות שהציב הדגם הקודם, Antminer S9. Bitmain, חברת הייצור היא במקרה אחת השחקניות הגדולות ביותר בתחום כורי BTC ומחזיקה ב -70% די מרשימים מנתח השוק הכולל..

כעת, אולי לאנשים שמאחורי Bitmain יש תוכניות להרחיב את עסקיהם עוד יותר, מה שיסביר את הדחיפה הפתאומית בחומרה שלהם בהשוואה בין S9 ו- T9..

ה- T9 מתגאה בהיותו כורה BTC הראשון אי פעם בעולם הפועל על קוד תהליך 16nm. המכיל את השבב BM1387 היעיל ביותר, ה- T9 אינו משאיר מקום לדאגה מכיוון שהוא ארוז עד היכול על ידי סך של 171 שבבים כאלה. בנוסף, T9 ידוע גם בהכנסת יציבות נחוצה מאוד בתחום כריית הביטקוין.

אם יש פרמטר אחד בו ה- T9 מאחור את ה- S9, זהו קצב החשיש המבוקש שבמקרה הוא 11.5 TH / s בהשוואה ל- 14 TH / s של S9..

התחל עם ANTINERER T9

רווחיות

אולי הדבר היחיד שחשוב באמת בכל פעם שיוצאים לקנות סחורה הוא הרווחיות הנלווית לכך. השקעה נותרה פורייה רק ​​עד למועד בו היא נושאת רווח הגון לצרכן. ברגע שהרווחים חמצמצים, הסחורה טובה כמו מיושנת. זו הסיבה שיצרני ומפתחי אסדות הכרייה טורחים מאוד על מנת שהמודל המוצע שלהם יתפקד היטב בכל מיני מדדי רווחיות ונשאר פורה בחלק ניכר מחייו. באשר לאנטמינר T9, זה במקרה מייצר 0.09 BTC בחודש, וזה תשואה די טובה כשמשווים אותם לדגמים דומים אחרים בשוק..

צריכת חשמל

פרמטר נוסף שעומד במרכז הבמה כשאתה צריך לרכוש אסדת כרייה הוא של צריכת חשמל. ברור שככל שצריכת החשמל של הדגם המודאג נמוכה יותר, הרווחיות נטו של הדגם תהיה גבוהה יותר. אם בסופו של דבר אתה מוציא סכומי כסף מוגזמים על חשבונות החשמל והחשמל שלך, יש סיכוי טוב שתפסיד יותר כסף ממה שאתה מרוויח..

בשל כך, אנטמינר T9 תוכנן להיות מותאם לחשמל ולהשתמש בכמות הכי קטנה שאפשר. בעוד ש- T9 כולל דירוג צריכת אנרגיה של 0.126 J / GH, ה- S9 היה, אפילו יותר, חסכוני באנרגיה על 0.098 J / GH בלבד..

טֶמפֶּרָטוּרָה

מכונות כבדות נוטות לרוב להתחמם. אפילו הסמארטפונים וההתקנים הניידים שלנו נוטים להתחמם כאשר הם מחוברים לאספקת החשמל או משתמשים בהם יתר על המידה לפרקי זמן ממושכים. זה טבעי כי אסדות הכרייה נתקלות בבעיות דומות. למרבה המזל, היצרנים הציגו מעריצים ייעודיים במיוחד בדיוק למטרה זו. עם זאת, עם חום מוגבר, צריכת החשמל של המאווררים עולה גם היא, מכיוון שהם נוטים לשאוב יותר כוח לקירור טוב יותר.

ה- T9 כולל שני מאווררים נשלטים על ידי מחשב אשר אטומים במעטפת אלומיניום. ישנם גם כיורי קירור מותאמים אישית המשתמשים בטכנולוגיות הולכה והסעה לקירור היחידה.

מגדיר

הגדרת ה- Antminer T9 היא ממש משחק ילדים. זה למעשה פשוט כמו שימוש בכל חומרת Bitmain אחרת. כל מה שנדרש הוא להפעיל את היחידה ולהפעיל את הדפדפן כך שניתן יהיה להתחיל בתהליך. לאחר מכן, עליך לנווט לאתר הרשמי של Bitmain כדי לקבל גישה לכתובת ה- IP של הכורה.

באשר ללוח הבקרה, זה די מובן מאליו ומחייב רק להוסיף ארנק לאחסון קל של המטבעות שאתה הולך לחפור. בנוסף, עליך להגדיר סיסמה שתוכל להגן עליך או על חשבונך מפני הפרות או דליפות אבטחה בלתי רצויות.

שימוש קל

כמו בכל טכנולוגיה חדשה, אחד ההיבטים הקריטיים ביותר להצלחת אסדות הכרייה הוא סוג ממשק המשתמש שהם מתקינים בסופו של דבר במכשיר שלהם. כדי למשוך את מספר הלקוחות המרבי ולפנות לקהל הגדול ביותר, עליהם ליזום ממשק משתמש לא רק פשוט ולא מסובך אלא משמש גם כמדריך למשתמשים חדשים או למי שרוצה ללמוד כמה טריקים של המסחר. ללא ממשק משתמש מקיף ומועיל, הטכנולוגיה הופכת להיות הרבה יותר קשה לתפעול וטרחה כוללת לעבוד איתה.

באשר ל- T9, הוא מתגאה בממשק משתמש מורכב שמנחה את המשתמש והופך את הניווט בין תפריטים שונים לסופר קל למשתמשים חדשים. בנוסף, הוא מאפשר התאמות פשוטות הנוטות להתאים להעדפות המשתמש, מה שהופך את השימוש הכללי במכשיר למהנה למדי וללא טרחה..

מחיר

בסופו של דבר, הכל מסתכם בזה. לא משנה כמה מכשיר עשוי טוב, או אילו תכונות מטורפות שולבו בו, הוא לא יוכל להשאיר השפעה רבה על השוק אלא אם כן יהיה לו תג מחיר הגון. למרבה המזל, Antminer T9 אינו סובל מבעיה זו. נכון לעכשיו, מחירו הוא 12350 דולר בינוני. באשר לזמינות המוצר, כיום ניתן לרכוש אותו מכל אחת מפלטפורמות המסחר האלקטרוני המובילות. כמה מהם כמו אמזון או eBay עשויים אפילו להציע לך עסקה ראויה ומחירים מוזלים על האסדה.

אם אתם מתכננים להתמכר לכריית מטבעות קריפטוגרפיים יש כמה דברים שאתם חייבים לדאוג להם ולהבטיח כמיטב יכולתכם. בואו ננסה לבחון היטב מה הם.

התחל עם ANTINERER T9

דברים שצריך לצפות להם

ראשית, ודא שאתה מוכן לסבול מכמה הפסדים. בכנות, כריית מטבעות קריפטוגרפיים אינה עסק רווחי כולל. בטח, יש היקף מדהים להרוויח הרבה כסף אם אתה מסור או מספיק חכם, אבל יש סיכוי גדול עוד יותר להיכשל. הסיבה העיקרית מאחורי זה היא העובדה שכרייה דורשת השקעה רבה.

אחרי הכל, אסדות הכורים שדיברנו עליהם קודם לא בדיוק זולות. בנוסף, כדי להפעיל אותם, תצטרך לשלם חשבונות אנרגיה מוגברים הרבה וזה יעלה עוד יותר את ההוצאות הכוללות שלך על המיזם. וסיכויי הרווח בהשוואה לכל אלה אינם קלושים יותר.

לאחר מכן, יהיה עליך אזור ייעודי לפעילויות הכרייה שלך. עכשיו זה לא אומר שאתה צריך לבנות לעצמך מערה אם אתה מתכוון לכרות מטבעות קריפטו מהבית שלך, אך מכיוון שאסדות הכורים נוטות לעשות הרבה רעש, אתה יכול לחפש מקום שהוא מעט מבודד ולא יפריע לאחרים בביתך או במתחם המגורים שלך.

כיצד לבחור מודל לעצמך

יתר על כן, בחירת אסדת כרייה היא משימה בפני עצמה. ישנם כל כך הרבה מותגים ודגמים זמינים בשוק כרגע עבור אותם, שלעתים לקוחות נוטים להתבלבל ולעיתים קרובות מקבלים החלטה שגויה. מוטב לנסות ולהימנע ממצב כזה. כל שעליך לעשות הוא להעריך את המצב שלך, לחפש את הדברים החשובים לך ולהיצמד אליהם.

לדוגמא, אם רעש יהפוך לדאגה, אולי עדיף לך לקנות כורה שעושה הכי מעט רעש. אחרת, אם חשבונות אנרגיה מוגברים מהווים דאגה עבורכם, אז לכו על המודל החסכוני ביותר באנרגיה בשוק. עובדות, מאפיינים ודירוגים כאלה מוזכרים בבירור על המודל או על אריזתו. הקפד לבדוק אותם לפני ביצוע הרכישה.

האש הוא השם שניתן לבעיה מורכבת אשר נועדה להיפתר על ידי אסדת כרייה. זה באמצעות פתרון בעיות מורכבות כל כך ואלגוריתמים מתמטיים שכורים חופרים דרך הבלוקצ’יין ושלי אחר מטבעות.

כעת, לכורים יש תמיד את הדירוג הזה שנקרא קצב חשיש, שאינו אלא מספר הבעיות שאולי כורה יכול להתמודד איתן בשנייה. ברור שככל שקצב החשיש יהיה גבוה יותר, הכורה עצמו יהיה טוב יותר. לכן, הקפד לקחת בחשבון גורם זה.

לבסוף, כפי שצוין קודם לכן, וודא שאתה מוכן להוציא כסף נוסף על דברים כגון חשבונות חשמל למשך מספר שבועות, לפחות עד שתצליח להרוויח בצורה הגונה באמצעות מיזם הכרייה שלך..

סיכום

כעת, לאחר שכל הדברים הובנו והתקבלו, הגיע הזמן לעבור לתמצית העניין. הבטחנו לעזור לכם ברכישת כורה של ביטקוין, על ידי בחינת אחת האפשרויות האפשריות והאמיתיות ביותר בשוק, Antminer T9. ראשית, נתנו לך סקירה קטנה על המוצר, ואחריו תיאור מפורט של המפרט שהוא מצורף וכעת סוף סוף אנו מציגים מעט תובנות בשאלה האם זו יכולה להיות אפשרות רכישה מרגשת. אז הנה פסק הדין שלנו:

לאנשים המורגלים ב- S9 ואוהבים את אופן פעולתו, לא יכולה להיות ברירה טובה יותר מ- T9, שהיא פחות או יותר שדרוג ותעבוד בצורה פנטסטית בידי כורה ייעודי המעוניין להכין כמה רווחים ראויים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me