Predikcia cien hviezdnych lúmenov na rok 2021 a ďalšie, uvidíme oživenie kryptomeny?

Stellar Lumens je kryptomena vyvinutá spoločnosťou Stellar Development Foundation. Kryptomena si získala popularitu počas bubliny kryptomeny 2017. Kryptomena výrazne zvýšila svoju trhovú kapitalizáciu a svoju hodnotu a stala sa jednou z najdôveryhodnejších mien na trhu.

Stellar čelil poklesu bohatstva, a to vďaka poklesu na trhu s kryptomenami. V posledných mesiacoch došlo k zlepšeniu výkonu. Pozrime sa na predikciu cien Stellar Lumens pre krátkodobé a dlhodobé.

Čo je Stellar Lumens?

Jed McCaleb založil Stellar Lumens v roku 2014. McCaleb je tiež zakladateľom Mt. Gox a je spoluzakladateľom spoločnosti Ripple. Jed McCaleb má zásluhy na priekopníckej práci v krypto priestore, vďaka čomu je dnes taký, aký je. McCaleb uzavrel partnerstvo s Joyce Kim pri uvedení Stellar na trh. Po uvedení Stellar na trh založili Stellar Foundation v spolupráci s Patrickom Collinsonom, generálnym riaditeľom spoločnosti Stripe. Stellar Foundation je nezisková organizácia, ktorá podporuje vývoj a prijatie platobnej siete Stellar Lumens.

Stellar získal počiatočné financovanie vo výške 3 milióny dolárov od Patricka Collinsona a Stripeho. Odvtedy získala Stellar Foundation finančné prostriedky aj od ďalších partnerov.

Stalo sa to ako riešenie cezhraničných platieb, ktoré poskytuje jednotlivcom, ktorí nemajú prístup do bankového systému, zásobu bohatstva a spôsob prevodu finančných prostriedkov s minimálnymi transakčnými poplatkami..

Stellar je tiež známy pre svoje partnerstvo s IBM a budovanie IBM World Wire – globálnej siete pre regulované finančné inštitúcie, ktorá umožňuje súčasné zúčtovanie a zúčtovanie cezhraničných platieb v reálnom čase..

Čo je XLM?

XLM je natívna kryptomena Stellar Lumens, ktorá poháňa blockchain Stellar. Celkovo bolo vytvorených 100 miliárd XLM. Počet sa mal zvyšovať, až kým sa nedosiahne celková ponuka 105 miliárd. Používatelia Stellar však vetovali tento plán v roku 2019. Nadácia Stellar Foundation regulovala ekonomiku XLM znížením XLM zo 105 miliárd na 50 miliárd.

Použitie XLM ako paliva pre transakcie v sieti Stellar Lumens tiež poskytuje kryptomene hodnotu. Z 50 miliárd tokenov XLM je na trhu v obehu 20 miliárd, zatiaľ čo zvyšok je v úschove Stellar Foundation..

História ceny hviezdnych lúmenov a Predikcia

Stellar Lumens už nejaký čas prežíva ťažké obdobie, keď hodnota kryptomeny klesla pod predpokladanú úroveň. Veci však hľadajú kryptomenu. Stellar Lumens ponúka technológiu cezhraničných platieb a očakáva sa, že rastúca popularita kryptomeny bude z dlhodobého hľadiska poháňať rast.

V súčasnosti sa spoločnosť XLM obchoduje za 0,529 123 USD a jej trhový strop predstavuje 53,4 miliárd USD. Kryptomena bola na najnižšej cenovej hladine v roku 2017 a obchodovala sa za 0,002 USD. Zinscenovalo to a dosiahlo svoju historicky najvyššiu cenu 0,93 USD.

V roku 2018 zaznamenal trh s kryptomenami ako celok pokles a XLM nebol výnimkou. Vďaka medvediemu trhu patril XLM medzi najhoršie fungujúce kryptomeny v krypto priestore a stratil viac ako 90% svojej hodnoty z rekordných cien, ktoré stanovil v roku 2018. Spoločnosť XLM skončila rok 2018 za cenu 0,09 USD.

Rok 2019 sa tiež začal podobnou notou pre XLM, pričom kryptomena si získala nezávideniahodnú povesť, že patrí medzi najhoršie výkonné meny. Najvyššia cena XLM dosiahnutá v roku 2019 bola 0,16 USD a zaznamenala nízku cenu 0,04 USD. Kryptomena sa oživila v roku 2020, ale čoskoro klesla na 0,03 USD.

Podľa cenovej predikcie Stellar Lumens má kryptomena zažiť býčí beh, a to vďaka opätovnému záujmu investorov o kryptomenu a nárastu projektov DeFi. Je ťažké predvídať, ako vysoko pôjde kryptomena presne. Predpovede cien však hovoria, že XLM by mohol ísť nad 1 dolár.

Technická analýza hviezdnych lúmenov

Technická analýza pomáha investorom a odborníkom pochopiť dlhodobý rast majetku a jeho predpokladanú hodnotu. Robí to prostredníctvom grafových vzorcov, trendov a iných trhových signálov. Pretože XLM je pomerne nová kryptomena, môže zaznamenať volatilitu a vytvárať nové vysoké a nízke rekordy.

Stellar Lumens klesli z tempa ku koncu roka 2019 a kryptomena sa 31. decembra 2020 obchodovala za 0,131299 USD. Avšak rok 2021 vdýchol Stellar Lumens nový život a cena sa do 7. januára 2021 prudko zvýšila na 0,314850 USD. Mena zaznamenala v januári určitú volatilitu ale opäť vzrástol z 0,238419 USD 28. januára 2021 na 0,549358 USD 13. februára. V súčasnosti sa kryptomena obchoduje za 0,529123 USD.

Platforma pre cezhraničné platby IBM World Wire v spolupráci so spoločnosťou Stellar Lumens mala tiež veľmi pozitívny vplyv na cenu Stellar Lumens. Projekt dúfa, že pomôže finančným inštitúciám pri zlepšovaní služieb optimalizáciou devíz, platieb a cezhraničných platieb. Platforma pre cezhraničné platby World Wire je k dispozícii vo viac ako 50 krajinách.

Zvážili by ste investíciu do Stellar Lumens XLM?

Pozrime sa na predikciu cien hviezdnych lúmenov odborníkmi na kryptomeny a predikciu cien na roky 2021 – 2025.

Predikcia cien hviezdnych lúmenov od odborníkov na kryptomenu

Experti na kryptomenu poskytli svoju vlastnú predikciu ceny Stellar Lumens, čo pomáha investorom rozhodnúť sa, či majú do kryptomeny investovať alebo nie a o koľko sa môže hodnota XLM zvýšiť.

Tu sú najlepšie predpovede cien hviezdnych lúmenov:

Krypto hodnotenie predpovedal, že XLM do jedného roka stúpne na 0,46 USD. Dlhšie cenové predpovede uvádzajú, že mena by mohla dosiahnuť 0,69 USD. Väčšina odborníkov sa domnieva, že tieto predpovede sú vzhľadom na výkonnosť kryptomeny v minulosti pomerne tlmené a skromné..

CoinSwitch predpovedal, že partnerstvo spoločnosti Stellar Lumen s IBM a rôznymi vládami vytlačí cenu XLM na 1 $ do konca roku 2021.

Trading Beasts uskutočnila konzervatívnu predpoveď cien Stellar Lumens, predpovedajúc, že ​​XLM bude v krátkodobom horizonte okolo 0,10 USD.

CryptoGround predpovedal, že XLM sa bude obchodovať za cenu 0,74 USD.

Predikcia cien hviezdnych lúmenov 2021

Tu sú niektoré predpovede cien XLM na rok 2021

Investor do peňaženky predpovedal jednoročnú prognózu na 0,3045 USD a päťročnú prognózu na 0,459 USD.

Investičné útočisko bol ohľadom ceny XLM dosť optimistický a predpovedal, že jeho cena by mohla dosiahnuť 4 doláre do konca roku 2021. Podľa jeho prognózy je Stellar hodnota dosiahnuteľná, ak neexistujú žiadne bezpečnostné chyby a sektor kryptomeny funguje dobre.

Monetize.info je presvedčený, že cena XLM by sa mohla dotknúť 3 dolárov, vďaka jeho partnerstvám s IBM, Stripe a Deloitte.

Predikcia cien hviezdnych lúmenov 2022-2023

Hodnota XLM sa bude pohybovať od 0,60 do 0,70 USD po väčšinu roku 2022. Môže dôjsť k miernemu poklesu hodnoty niekedy okolo augusta 2022, ale predpokladá sa, že XLM sa bude držať medzi 0,60 a 0,70 USD.

Do roku 2023 je pravdepodobné, že hodnota XLM vzrastie na 0,80 USD. Očakáva sa, že kryptomena sa do konca roka vyšplhá kdekoľvek medzi 1 až 1,50 USD.

Predikcia ceny hviezdnych lúmenov 2025

Väčšina odborníkov sa domnieva, že do konca roku 2025 sa cena XLM bude pohybovať okolo 3 dolárov. Ak to porovnáme s aktuálnou hodnotou, jedná sa o 600% nárast.

Predikcia ceny hviezdnych lúmenov: záver

Stellar Lumens má značný potenciál a my sme mohli vidieť jeho cenu rýchlo zhodnotiť. To podlieha podmienkam, ako je stabilita trhu a výkonnosť bitcoinu.

Niekoľko modelov predikcie cien hviezdnych lúmenov si myslí, že XLM by sa mohol stať jednou z najvyhľadávanejších kryptomien v krypto priestore a jeho hodnota by mohla dosiahnuť až 5 dolárov alebo viac. Ak chcete získať viac informácií o predpovediach cien Stellar Lumens, môžete si urobiť trochu prieskum.

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu Stellar XLM

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Ako obchodovať s hviezdnymi lúmenmi 2021: Podrobný sprievodca

Predpoveď hviezdnej ceny na roky 2021 – 2025

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me