Investovanie do mince Binance: Začíname

Mám investovať do BNB? Je Binance Coin dobrá investícia?

Ak ste vo svete investovania Binance Coin nováčikom, možno by vás zaujímalo, či je BNB dobrá investícia, alebo mám investovať do Binance Coin ?. Poďme teda prelomiť všetky mýty súvisiace s Binance, ktoré kolujú online, skôr ako zvážite investíciu do Binance Coin.

Čo je to Binance Coin?

Binance Coin nie je vaša priemerná kryptomena.

Binance Coin bola vytvorená populárnou kryptoburzou Binance. Spoločnosť Binance Coin mala v roku 2017 úspešnú Počiatočnú ponuku mincí (ICO) vo výške 100 miliónov žetónov a vyzbierala viac ako 15 miliónov dolárov (používa sa na ďalšiu propagáciu a vývoj mince)..

Všimnite si, že pôvodne bola Binance Coin spustená na blockchaine Ethereum, ale neskôr sa presunula do vlastného blockchainového Binance Chain.

Hlavným účelom Binance Coin bolo ponúknuť alternatívny spôsob platby poplatkov za obchodovanie na platforme Binance.

Teraz je Binance Coin jedným z najlepších úžitkových tokenov, ktoré je možné použiť mimo ekosystém Binance, naprieč blockchainovými a neblokovanými spoločnosťami..

Binance Coin možno použiť na platbu za tovar, majetok, cestovné a online služby (napr. Cez TravelbyBit). Môže sa použiť na získanie virtuálnych darčekov (napr. Na Gifto), odmeny v hrách a tiež na zaplatenie nezávislých pracovníkov za ich prácu (napr. Na CanWork)..

Binance Coin je tiež uznávaný významnými technologickými spoločnosťami, ktoré umožňujú používateľom používať BNB prostredníctvom zabudovaných peňaženiek (napr. Samsung).

Je zaujímavé, že nielen Binance Coin je veľmi cenený; popularita Binance je faktor, ktorý nemôžeme ignorovať. Binance je koniec koncov jednou z popredných globálnych krypto platforiem s hlbokými zásobami likvidity, takže nie je prekvapením, že sa spoločnosti Binance podarilo posunúť prijatie BNB ďalej.

Ako funguje Binance Coin?

Binance Coin je možné použiť na platforme Binance a je tiež jedným z najlepších úžitkových tokenov v roku 2021.

Ako už bolo uvedené vyššie, Binance Coin sa presunul do svojho vlastného blockchainového Binance Chain, ktorý – na rozdiel od Ethereum – nepodporuje inteligentné zmluvy. Binance Chain využíva mechanizmus konsenzu mechanizmu tolerancie voči byzantským chybám (TFT), ktorý zahŕňa tri typy uzlov: uzly validátora; uzly svedkov; a uzly akcelerátora.

Binance tiež používa jedinečnú politiku znižovania, aby zabezpečil stabilný rast mince Binance. Binance pravidelne nakupuje späť a ničí BNB tokeny, kým nezníži svoju dodávku na polovicu a v obehu zostane iba 100 miliónov. Táto politika je jednou z najväčších výhod spoločnosti Binance Coin, ktorej cieľom je prekonať možné znehodnotenie hodnoty.

Ďalším dôležitým aspektom Binance Coin je zľava, ktorú platforma ponúka obchodníkom BNB. Upozorňujeme, že zľava sa každý rok znižuje o polovicu a končí od piateho roku, čo by bolo 2022.

Čo je to BNB?

BNB je ticker symbol Binance Coin.

Mali by sme poznamenať, že BNB má celkovú zásobu 200 miliónov mincí. V súčasnosti je v obehu 144 406 561 žetónov. Dobrou správou je, že pravidelné spaľovanie BNB, ku ktorému dochádza raz za štvrťrok, nesúvisí s ukazovateľmi výkonnosti na Binance.

BNB môže pôsobiť ako mena a prostriedok výmeny, čo z neho robí rivala niektorých z najväčších kryptomien v roku 2021..

Ako už bolo uvedené vyššie, BNB má viac ako 120 prípadov použitia a často sa o ňom hovorí ako o jednom z najpopulárnejších tokenov obslužného programu.

Okrem toho je BNB jedným z najbezpečnejších tokenov, pretože je takmer nemožné, aby jeho materská spoločnosť – gigant Binance – vybledla. Hodnota BNB je úzko spätá s Binance. Len nezabudnite, že držba BNB nie je investíciou do Binance; neumožňuje vám mať podiel v Binance.

Vďaka svojej cene, ktorá sa pohybuje v priemere od 35,27 do 40,49 dolárov, je BNB cenovo dostupnou investíciou aj pre začiatočníkov; s pár stovkami dolárov môžete získať slušné množstvo BNB tokenov, vďaka čomu bude vaša investícia stabilnejšia.

Je Binance Coin dobrá investícia?

Podľa odborníkov na kryptomeny je Binance Coin dobrou investíciou. S trhovým stropom 41 miliárd dolárov sa Binance Coin v súčasnosti umiestňuje na 3. mieste Trh s mincami Cap.

Nezabúdajme, že vysoký objem obchodov znamená vysokú likviditu, ktorá je zásadným faktorom pre denných obchodníkov a obchodníkov.

Okrem toho je Binance Coin podporovaný dôveryhodnou burzou token so skutočným účelom: používa sa na platenie transakčných poplatkov a nákup tokenov v rámci ponúk počiatočnej výmeny (IEO)..

Prináša tiež rôzne výhody a viac ako 120 prípadov použitia, čo dodáva investorom ďalšiu vrstvu dôveryhodnosti a niekoľko skvelých príležitostí.

To znamená, že investovanie do Binance Coin môže byť riskantné, pretože žiadne vysoko výnosné aktívum nie je stopercentne bezpečné. Najmä kryptomeny sú vysoko volatilné a nepredvídateľné.

To neznamená, že investovanie do BNB je zlý nápad. Investori do kryptomeny, ktorí sa rozhodnú pridať BNB do svojich portfólií, by mali jednoducho zvážiť pomer rizika a výnosu BNB a vypracovať efektívnu stratégiu riadenia rizika.

Zvážili by ste investíciu do Binance coin BNB?

Mám investovať do mince Binance?

Binance Coin určite stojí za zváženie v roku 2021. Napriek tomu, pravda je taká, že konečné rozhodnutie padne na vás.

Akým kryptomenorom chcete byť? Zaujímajú vás diskontné sadzby, ktoré ponúka Binance pre tých, ktorí používajú BNB na svojej platforme? Veríte tomu, že politika spoločnosti Binance v oblasti znižovania dlhu z dlhodobého hľadiska zabezpečí stabilný rast BNB? Zaujíma vás obchodný potenciál BNB? Keď nájdete odpovede na tieto otázky, budete sa môcť rozhodnúť, či by ste mali investovať do Binance Coin.

Vďaka rôznym výhodám oproti iným kryptomenám môže byť pre vás Binance Coin dobrou investíciou. Mali by sme tiež uznať úspech spoločnosti Binance – s kryptografická legenda Chanpeng Zhao zodpovedný – a jeho úloha v pravdepodobnosti zisku z investovania Binance Coin.

Z krátkodobého hľadiska sa napríklad zdá, že BNB nestratí svoju hodnotu, pretože Binance presadzuje prijatie a globálne rozširovanie.

Zároveň by sme mali opäť spomenúť, že investovanie do kryptomeny môže byť riskantné a môžete prísť o všetky svoje prostriedky bez možnosti ich vrátenia.

Pred investovaním zvážte skutočnosť, že Binance Coin je závislá na Binance, čo je centralizovaná burza, ktorá vyžaduje podrobnosti Know Your Customer a Anti-Laundering a ktorá je často cieľom online útokov..

Keď ste zvážili klady a zápory investovania do Binance Coin, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie týkajúce sa BNB, nezabudnite, že investovanie do kryptomeny by nemalo byť komplikované. Investovanie do kryptomeny môže dokonca generovať vysoké výnosy.

Koľko by mohla stáť Binance Coin??

Ak sa rozhodnete investovať do Binance Coin, možno budete chcieť vedieť, koľko by to mohlo mať hodnotu v nasledujúcich rokoch.

Aj keď cenové predpovede zostávajú špekulatívne a závisia od kryptospráv, dopytu a ponuky a sentimentu na trhu, výkonnosť v minulosti a analýza údajov môžu pomôcť investorom a obchodníkom pri vytváraní kryptografických prognóz.

Výkon Binance Coin je najskôr spojený s výkonom bitcoinu a trhu s kryptomenami ako celkom. Za posledné dva roky sa BNB, rovnako ako iné krypty, zotavila z hrozného roku 2018 a vyvrcholila v polovici roku 2019..

V roku 2019 dosiahla BNB historické maximum 40 dolárov.

Je zaujímavé, že hoci burza Binance bola napadnutá v máji 2019, to príliš neovplyvnilo BNB. Prečo? Jednoducho preto, že reputácia Binance je príliš pôsobivá na to, aby ju zbúral jediný útok.

Podľa svojich cenových predpovedí sa Binance Coin podarí zotaviť sa z prebiehajúcej pandémie a v nasledujúcich štyroch rokoch dosiahne priemernú hodnotu 2 500 dolárov..

Čo ovplyvní mince Binance v roku 2021 a neskôr?

Aj keď cenové predpovede zostávajú špekulatívne, mali by sme spomenúť, že hodnota Binance Coin môže byť ovplyvnená mnohými faktormi.

Makro faktory, ako sú ceny kryptomeny, krypto správy, dopyt a ponuka a regulácie sú niektoré z prvkov, ktoré môžu ovplyvniť hodnotu BNB.

Okrem toho existujú rôzne faktory na mieru, napríklad úspech IEO Binance Launchpad, ktoré zohrávajú rozhodujúcu úlohu v úspechu BNB.

Najmä výkonnosť Binance je jedným z najvplyvnejších faktorov, ktorý by sa mal brať do úvahy.

Smerovanie Binance.US, ktoré bolo uvedené na trh v roku 2019, si vyžaduje osobitnú pozornosť, pretože americkí návštevníci patria medzi najaktívnejších používateľov Binance. Upozorňujeme, že americkí návštevníci predstavovali od roku 2019 8,4% z výmenného prenosu Binance.

Investovanie neovplyvňuje iba potenciál Binance, ale aj jeho jedinečné politiky. Diskontné sadzby sú nepochybne faktorom, ktorý priťahuje obchodníkov a investorov. Upozorňujeme, že prvý rok bola zľava 50%..

Podľa dokumentu BNB však po roku 2022 nebudú existovať žiadne zľavy, čo môže viesť k poklesu záujmu.

Investovanie do BNB je ovplyvnené aj spaľovaním BNB tokenov. Táto prax, ako už bolo uvedené, má za cieľ zvýšiť nedostatok znížením počtu BNB o 50%.

Nezabúdajme na to nedostatok sa týka konečnej povahy digitálnych mincí: dopyt by mal prevyšovať ponuku, aby bola minca cennejšia.

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu Binance Coin BNB

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Kľúčové body

  • Binance Coin je minca, ktorá si zaslúži druhý pohľad. Spoločnosť Binance bola vytvorená burzou Binance, aby pomohla používateľom spoločnosti Binance platiť transakčné poplatky na platforme.
  • Binance bol pôvodne spustený na blockchaine Ethereum, ale presunul sa do vlastného blockchainu, Binance Chain. Upozorňujeme, že Binance Chain nepodporuje inteligentné zmluvy.
  • Binance Coin je jedným z najlepších úžitkových tokenov v roku 2021 a mnohí odborníci sa domnievajú, že jeho hodnota sa v nasledujúcich rokoch zvýši. Je zaujímavé, že existuje veľa makro a špecifických faktorov, ktoré môžu mať vplyv na BNB, vrátane výkonnosti Binance.
  • Jedinečná politika spoločnosti Binance v oblasti znižovania nákladov a diskontné sadzby, ktoré ponúkajú, sú tiež nevyhnutné na to, aby pomohli odborníkom pri predpovedaní cien. Niektorí očakávajú, že BNB do roku 2025 dosiahne 250 dolárov za mincu.
  • Aj keď BNB môže byť ziskovou investíciou, investovanie do kryptomeny zostáva rizikovým podnikom a je potrebné analyzovať pomer odmeny a rizika aktíva, o ktoré sa zaujíma.

Ak vás bavilo čítať náš článok Je Binance Coin dobrá investícia a mal by som investovať do mince Binance zdieľajte ho prosím s kýmkoľvek, kto by sa mohol zaujímať o obchodovanie s kryptomenami a technológie blockchainu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me