Herhangi bir kripto paranın ana yönü fiyatıdır. Bu, tüccarların ve yatırımcıların fiyatları en iyi seviyede tahmin etmesini sağlar. Bu konsept ile bu makale Electroneum Fiyat Tahminini gözden geçirecektir. Hem uzun vadeli hem de kısa vadeli yatırımlardan bahsedeceğiz. Electroneum (ETN). Ancak daha fazla ilerlemeden önce, Electroneum’un nereden ve ortaya çıktığı ve bu hızla yükselen kripto para biriminin kısa bir bire bir tanıtımından bahsedelim..

Electroneum’un Kökeni ve Genel Görünümü

2015 yılında Ellis ve ortakları tarafından modern bir kripto para birimi ve Blockchain geliştirildi. Electroneum Ltd, 2017 yılında İngiltere merkezli olarak tescil edilmiştir. 2017’nin sonunda adında bir kampanya ICO Electroneum’un yaklaşık 40 milyon dolar çektiği bir yerde ağırlandı. Diğer birçok ICO’ya göre çok iyi bir kampanyaydı. Etkinliğe 115.000’den fazla yatırımcı katıldı ve madeni para almaya ilgi gösterdi.

Electroneum nedir? - ETN Başlangıç ​​Kılavuzu

Electroneum, Blockchain üzerinde çalışan mobil dostu bir kripto para birimidir. Kripto, terimler açısından anonimdir. Bu Electroneum (ETN) kripto, piyasada bulunan ve genellikle hızlı mikro ödemeleri ve mobil cihazları vurgulayan diğer kripto para birimlerinden biraz farklıdır. Genellikle kripto madenciliğini mobil cihazlarda daha eğlenceli ve kolay hale getirmek için geliştirilmiştir. PayPal gibi geleneksel finansal araçlara erişimi olmayan ülkeler için bu Blockchain’den faydalanabilir mi? Blockchain, Crypto Note ve Bitcoin’in kaynak kodunu kullanarak yaratıyordu.

  1. Litecoin Fiyat Tahmin 2021-2025
  2. Yıldız Fiyat Tahmini 2021-2025 XLM 5 $ Mümkün?
  3. Chainlink Fiyat Tahmini 2021-2025 LINK 100 Dolara Ulaşacak?

Electroneum’un Geçmiş Fiyat Analizi

ICO etkinliği, kriptonun büyümesi açısından büyük bir başarıydı. Ancak kripto paranın piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, Electroneum (ETN) fiyatları düşmeye başladı. ICO olayından sonra büyük bir aksaklık yaşandı. Birçok kullanıcı, hesaplarının saldırıya uğradığını iddia etti. Kasım 2017’de Electroneum (ETH) fiyatları 0,23 dolardan 0,06 dolara düştü. Aşağıdaki grafikte görebileceğiniz gibi, düşüş ani oldu.

Electroneum’un kullanıcıların bilgisayar korsanlığı sorunlarını düzelttiği Ocak 2018’de fiyatlardaki potansiyel görüldü. Electroneum yatırımcı topluluğu, 0.06 $ ‘dan 0.22 $’ a yükselen çığır açan bir evrim gördü. Kripto, diğer kripto para birimlerine kıyasla daha çok ortalama bir ölçekte performans gösterdi. Tarihsel fiyat trend tablosu Coinmarketcap. Şimdiye kadar fiyatlar düştü ve şu anda 0,005133 dolardan işlem görüyor..

Electroneum Gelecek Fiyat Tahminleri

Electroneum’un tanıtım, ünlü borsalardaki fiyat listeleri ve teknolojiler gibi başarılarının Electroneum fiyatlarının fırlamasına yardımcı olmadığını söylemek doğru olur. Fiyatlar sürekli düşüyor. ETN’nin pazara tarihsel olarak yüksek bir noktayla girdiği durumu daha önce görmüştük. Electroneum’un 2021, 2022, 2023, 2024 ve 2025 sonuna kadar ne kadara mal olabileceğini bulmaya çalışalım..

Electroneum (ENT) 2021, 2022, 2023, 2024 ve 2025 için Fiyat Tahminleri

Electroneum ekibi aynı zamanda son derece adanmış, deneyimli ve motive olmuş durumda. O kadar şişman ki ekip özellikleri geliştirmede başarılı. İnsanlar Electroneum’un şov dünyasının tarifin yeniden ve bu madalyonun önümüzdeki yıllarda büyük adaptasyona yol açacağını umuyorlar. İşte önümüzdeki 5 yıl içinde bekleyebileceğiniz madalyonun tahmini büyümesi.

Electroneum Fiyat Tahmin 2021

Electroneum’un ikinci aşaması yeni başlıyor. Ekonomi hakkında çok şey söyleyemeyiz ama kripto piyasası yükselişte. Coinliker’ın ETN fiyat tahminine göre Electroneum’un geleceği umut verici. Önümüzdeki birkaç yıl içinde, tahminlerine göre, Electroneum fırlayacak. Gelecekteki ETN oranlarının yılda 0,03235 dolara yükselmeye başlamasını bekliyorlar..

Yukarıdaki tahmin tablosuyla ilgili olarak, 1 Electroneum’un (ETN) fiyatı 2021’in sonunda 0,05 dolar civarında olmalıdır..

Electroneum Fiyat Tahmin 2022

Kripto uçucu. Yeryüzünde hiç kimse kripto fiyatlarını kesin olarak tahmin edemez. Electroneum’un 2022 yılı fiyatını tahmin etmek için internetten parçaları toplamamıza rağmen. Electroneum önümüzdeki yıllarda daha da büyüyor. Bu, benimseme oranını ve daha yüksek sıralamayı güvence altına almakla sonuçlanabilir. Electroneum (ETN), 2022’nin sonunda en iyi kriptolardan biri olabilir. 2022’ye kadar fiyatın 0,036972 ila 0,08756 dolar arasında olması bekleniyor. Bu fiyat Bull Run’ın başlangıcı olabilir.

Electroneum Fiyat Tahmin 2023

Her şeyin piyasanın nasıl davrandığına bağlı olduğu belirli durumlarda tahminlerde bulunmak zordur. Electroneum 2020 tahminine gelince, madalyonun aynı kalması bekleniyor. Genel seviyeye gelince, değişen fiyatlardaki davranış, madalyonun erişiminin 0,0587 ila 0,076 dolar arasında olması gerektiğini gösterebilir. 0,01 doları bile geçebilir. Ancak bunların hepsi bir yükseliş piyasası trendi durumunda olur.

Electroneum Fiyat Tahmin 2024

En son grafik temsillere göre dijitalcoinprice, Electroneum (ETN) fiyatı tahmin edilen verilere yükselecek. Önümüzdeki dört yıl içinde ETN, farklı platformlar tarafından analiz edildiği üzere karlı bir varlık olacak..

Yukarıdaki grafikte, 1 ETN fiyatlarının 2023-2024 mali yılının sonuna kadar 0,02 dolara yaklaşma olasılığının yüksek olduğunu görebilirsiniz. 1 ETN’nin fiyatı kabaca 0,018712 ila 0,0222 ABD doları arasında olabilir.

Ayrıca şunu okuyun: Litcoin (LTC) Fiyat Tahmin 2021

Electroneum Fiyat Tahmin 2025

Birçoğu Electroneum’un etraftaki diğer kriptolardan daha sürdürülebilir olduğuna inanıyor. Görüldüğü gibi, pazarın fiyatlarda istikrarlı bir büyüme göstereceği kesin. Bunun nedeni kripto paranın değişken olmasıdır. Grafiklerin çoğu, bu kriptonun net değerini çıkmaza sokmanın zaman almayacağını öngörüyor. Bazı analistler, değerin 1 dolara kadar çıkacağını iddia etti. Çığır açan lansmanından bu yana mümkün olabilir. Ancak, kripto şu anda bundan çok daha düşük olduğu için 1 $ hedefi bulanık görünüyor..

Electroneum (ENT) nasıl satın alınır?

ETN’yi çeşitli yollarla satın alabilirsiniz. Electroneum birkaç borsadan satın alınabilir. Her borsa, kripto paranızı ödemek için farklı ödeme yöntemleri sunar. Borsaların çoğu itibari para birimlerini desteklemiyor. Bu nedenle, herhangi bir işlem yapmadan önce ödeme seçeneğini iki kez kontrol edin. Borsaların çoğunun kullandığı mevcut ödeme yöntemleri şunlardır:

  • Banka / Kredi kartları
  • Atomik Takas
  • Ticaret Çiftleri
  • PayPal
  • Elektronik transfer

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Electroneum 1 $ ‘ı vurdu mu?

Electroneum’un (ETN) piyasa değerinin 1 $ değerine ulaşması için yaklaşık 8 milyar $ olması gerekiyor. Bu değere ulaşmak zaman alacak ama imkansız değil.

Electroneum’un geleceği var mı?

Önümüzdeki birkaç yıl içinde Electroneum, büyük bir kabul oranıyla yüksek bir rütbeye ulaşacak. 2025’in sonunda piyasadaki en uygun kripto haline gelebilir..

Electroneum’un değeri ne olacak?

Piyasa, 2021 sonunda bunun 0,0812 dolar olacağını tahmin ediyor. Bu, büyümenin bugün oluşmasının mümkün olduğu anlamına geliyor. Bu, ETN’yi uzun vadeli iyi bir yatırım yapar.

Electroneum neden düşüyor?

Şu anda, ETN oranı düşüyor ve fiyatında hala bir artış umudu var. İnsanlar ilgilerini kaybediyor. Bu yıl hakkında konuşursak, fiyat grafiği olumlu değişiklikleri gösterecek kadar büyümedi.

Nihai Karar: Görüşler ve Değerlendirmeler

Önümüzdeki yıllarda kökeninden öngörülere kadar her yönüyle tanıştırdık. Bu makale, fiyat tahminleri de dahil olmak üzere her şeyi derinlemesine detaylandırmıştır. Piyasadaki birçok büyük isim Electroneum’un kusma yıllarında büyük bir çıkış yapacağını iddia ediyor. Böyle bir durumda, kullanıcı tabanı neredeyse 202 milyara çıkacağı için ETN listenin başında olacak. Electroneum ile ilgileniyorsanız, günlük olarak güncellenen gelişmeleri takip etmeniz önerilir..

Düşüncelerinizi ve Electroneum’u paylaşın ve bize önümüzdeki yıllarda ETN evrimi hakkındaki tahminlerinizi anlatın. Sizden haber almak isteriz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me