Hľadáte okamžitú bitcoínovú pôžičku bez kolaterálu a bez overenia?

Ste na správnom mieste !!

Najskôr je potrebné objasniť jednu vec:

Neexistujú nič také ako bitcoinové pôžičky alebo krypto pôžičky bez zabezpečenia alebo bez overenia.

Prekvapený?

Ak ste, nemali by ste byť, pretože to bude príliš dobrý obchod, aby to bola pravda.

Je pravdepodobné, že sa vás niekto pokúša oklamať, ak predstavuje nejakú dohodu podobným spôsobom.

Venujem sa tomuto odvetviu z posledných troch rokov takmer a na 100% sa ukázalo, že také rozprávkové obchody sú temné alebo podvodné.

Drž sa od nich ďalej.

Ďalej by ste mali zistiť, či sú správne bitcoinové pôžičky a spoločnosti poskytujúce krypto pôžičky, ktoré udržia vaše kryptomeny ako kolaterál, aby poskytli spravodlivé množstvo pôžičiek..

Týmto spôsobom sa už nerozlúčite s budúcim hodnotovým zhodnotením svojich digitálnych aktív a zároveň získate toľko požadovanú pôžičku, ktorá uspokojí vaše potreby..

Je to jednoduché, keď máte peniaze, vráťte ich a získajte svoje kryptomeny alebo bitcoiny bez ohľadu na to, čo ste si nechali ako kolaterál.

Za vás som urobil niekoľko domácich úloh. Tu sú niektoré zo spoločností, ktoré môžete vyskúšať získať bitcoinové a krypto pôžičky, ak už držíte

Okamžitá bitcoinová pôžička bez kolaterálu

Ak máte bitcoin alebo inú kryptomenu, je to najlepšie miesto, kde môžete okamžite získať bitcoin alebo kryptomenu. Nezabudnite mať svoju krypto peňaženku a doklady s fotografickými preukazmi vždy poruke.

Meno Produktu Rýchle odkazy
BlockFi krypto pôžičky [Podporuje USA & UK] Skontroluj teraz
BlockFi sporiaci účet [Podporuje USA & UK] Skontroluj teraz

BlockFi [najlepšie pre zákazníkov z USA]

BlockFi je seriózny poskytovateľ kryptomien pôsobiaci od roku 2018 v USA.

Spoločnosť začínala pomaly a teraz má k dispozícii dobré rizikové financovanie. Ale to tiež neverí v poskytovanie bitcoinových pôžičiek bez zabezpečenia.

Ich činnosť sa sústreďuje hlavne v USA a ich služby sú k dispozícii v nasledujúcich štátoch: AL, AR, AZ, CA, CO, DC, DE, IA, IL, IN, KS, KY, MA, MD, ME, MI, MN, MS, NC, NE, NH, NJ, OH, OK, OR, PA, SC, TN, TX, UT, VA, WA, WV

Vydávajú pôžičky s LTV do 50% a minimálna výška úveru je 5 000 dolárov, čo znamená, že pri súčasnej LTV musíte kryptomenu uchovávať v hodnote 10 000 dolárov.

Nedávno odstránili svoju organizáciu a poplatky za výber, aby bolo pre držiteľov kryptomien atraktívnejšie ponechať svoje kryptomeny ako kolaterál na získanie pôžičiek namiesto toho, aby ich ihneď predali..

Poskytujú tiež sporiaci účet BlockFi a prostredníctvom neho môžete očakávať úrokovú sadzbu až 8,6%. Úrokové účty nie sú k dispozícii v ČT a NY. Ak chcete mať slušný príjem, pridajte na svoj sporiaci účet minimálne 100 dolárov.

Proces je jednoduchý, stačí prejsť na stránku BlockFi.com a zaregistrovať sa pomocou e-mailu. Vyplňte svoj KYC a zverejnite príspevok, ktorý vloží vašu kryptomenu do peňaženky, aby sa mohla použiť ako kolaterál. Po podaní žiadosti zo svojho konca a schválení od spoločnosti BlockFi získate hotovosť alebo krypto pôžičky podľa zvolených kritérií.

Získajte pôžičku od spoločnosti BlockFi teraz

Požičajte si bitcoin bez kolaterálu

Požičať si peniaze za bitcoin je bežné, ale požičať si peniaze v bitcoinoch bez akýchkoľvek záruk nie je také ľahké !!

Ach áno, existuje jedna spoločnosť, ktorá vám poskytuje pôžičky bez akejkoľvek záruky v bitcoinoch a iných kryptomenách.

Samozrejme, že nejde o podvod, ale neposkytujú pôžičky na bitcoin. Namiesto toho používajú blockchain bitcoinu na spracovanie svojich splátok pôžičiek. Fungujú ako tradičný finančník, kde sa kontrolujú vaše ďalšie dokumenty, aby sa zistila vaša dôveryhodnosť.

Je teda jemný rozdiel medzi požičiavaním si peňazí proti bitcoinu a získavaním pôžičiek financovaných z bitcoinu. Bitbond robí to neskôr, zatiaľ čo BlockFi robí to prvé.

Ak ste z USA, môžete vyskúšať BlockFi pre vaše krypto pôžičky a krypto sporiaci účet.

Dúfam, že teraz máte jasno a chceli by ste sa zamyslieť nad touto myšlienkou nepredať svoje kryptomeny a namiesto toho ju zaistiť a získať okamžité pôžičky..

V neposlednom rade musíte prejsť procesom KYC na všetkých takýchto platformách na požičiavanie kryptomien. Neexistuje spôsob, ako to obísť. Myslím, že je rozumné to urobiť aj preto, že budete mať veľa dôkazov o potrebe, ak sa niečo pokazí.

Adios !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me