Milyoner Emekli olmak ister misiniz? Bu 5 Hisse Yatırım Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürebilir

Büyük hayaller derler, ama rüya zengini kulağa nasıl gelir? Zengin olmayı hayal ediyorsanız, borsadan daha iyi bir servet yaratıcısı yoktur. Borsa oldukça karlı ve yeterli zamanı ayırıp yeterli tasarrufları hesaplarsanız herkesin pastası olabilir..

Borsaya yatırım yapmak, pasif bir gelir elde etmek için en iyi seçenektir. Burada tartışacağımız beş hisse senedine yatırım yapmak, geleceğinizi güvence altına almak için uzun bir yol kat edecek..

Etkili bir tasarruf, iyi bir strateji ve yeterli zaman ile herkes sadece genel borsaya yatırım yaparak milyoner olabilir. Risk yönetimi olarak sabırlı ve önemli miktarda birikimi olan herkes için gerçekten uygun bir seçenektir. Portföyünüzün büyümesini artırmak için küçük bir ipucu, hızlı bir şekilde hareket eden ve gelecekte de bunu yapmaya devam edecek olan bu hızlı büyüyen şirketlerden bazılarını dikkate almaktır.

Bandwagon’a Atlamadan Önce: Dikkate Alınması Gereken Faktörler

Borsa, zengin bir geliri biriktirmenin en basit ve en etkili yolu olsa da, tam bir başarı sağlamak için dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır. Bu sadece bir tahmin oyunu değil, detaylı araştırma ve hesaplamalar gerektiriyor.

Borsaya Yatırım Yapmadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken 3 Unsur:

Yatırım Zaman Çerçevesie

Yatırımınızın zamanlaması, dikkate alınması gereken önemli bir faktördür. Yatırım süreniz ne kadar uzunsa, yuva yumurtanız o kadar büyük olur. Bu nedenle, ileride sizi milyoner yapacak 20’li yaşlarda bile yatırımlarınıza erken başlamak her zaman daha iyidir..

Yatırım Miktarı

Yatırım yapmak için en iyi hisse senedini seçmeden önce yatırım yapmaya istekli olduğunuz miktar da büyük önem taşır. Bu nedenle, ne kadar yatırıma hazır olduğunuza karar verin ve tasarruf veya risk yönetimi planı olarak büyük miktarda sermaye tutmayı asla unutmayın..

Yatırım Büyüme Oranı

Bu büyüme oranı, kontrol edemediğiniz bir faktördür, ancak değişken doğasının farkında olmak iyidir. Paranız yalnızca% 1 veya% 2 artarsa, ne kadar yatırım yaptığınız ve ne kadar tasarruf ettiğiniz önemli değildir.

Milyoner statüsüne giden yol hala çok uzun. On yıllardır borsa,% 10’a yakın bir yıllık ortalama kazanç elde etti ve bu nispeten iyi bir atış. Ancak bu, yatırım döneminiz boyunca değişebilir veya değişebilir..

En İyi 5 Hisse Sizi Milyoner Emekli Yapabilir

Nispeten istikrarlı ve daha hızlı bir klip gösteren ve yakın gelecekte de büyümesine hazır görünen ilk 5 hisse senedi..

1. Amazon.com

E-ticaret buhar silindiri Amazon, gerçekten de uzun süredir hızlı bir şekilde büyüyor. Son zamanlarda,% 26,3, hisse senedi fiyatındaki 20 yıllık yıllık büyüme oranıydı ve bu, 10.000 dolarlık tek bir yatırımı 1 milyon dolara çevirecek kadar uzaktı. Genellikle şirketler büyüdükçe ve büyüdüklerinde, borsada hızla ölçeklenmeleri zorlaşır. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Amazon’un işlem fiyatı 1.600 $ ile 3.000 $ arasında değişti ki bu gerçekten takdire şayan bir faktör..

Salgın yılı, Amazon için gerçekten verimli bir yıldı. Şirket, üçüncü çeyrekte net satışları bir yıl öncesine göre% 37 artarak, 96 milyar $ ‘a çıktı..

Bulut bilişim platformu Amazon Web Series (AWS), bugünlerde en büyük nakit ineklerinden biridir. Üçüncü çeyrek,% 29 artışla 11,6 milyar dolara yükseldi ve endüstrisinde% 33 pazar payına sahip oldu..

Önümüzdeki birkaç on yılda ortalama yıllık% 25 veya daha fazla kazanç beklemek uygun bir seçenek değil, ancak Amazon’a yatırım yapmanın avantajları var. Birden çok verir piyasayı yenen büyüme beklemek için nedenler yatırımcılar için önümüzdeki dönemde, milyoner emekli bir kişinin geleceğini öngörmek için yatırım yapılacak en iyi hisse senetlerinden biri haline geliyor..

2. Activision Blizzard

Video oyunları endüstrisiyle ilgileniyorsanız, Activision Blizzard sizin için tanıdık bir isim olacaktır. Son 20 yılda ortalama yıllık% 25,2 ve son on yılda% 21,8 büyüme oranına sahiptir..

Activision Blizzard, video oyun endüstrisinin bir güç merkezi olarak bilinir. Artan başarılarının en büyük nedenlerinden biri, bağımlılık yapan oyunculardan başkası değildir..

Ürünleri çok bağımlılık yapar ve video oyunlarına takıntılı insanlar onları asla kurtarmaz. Yıllık% 52’ye varan net gelire sahip yaklaşık 390 milyon aylık aktif kullanıcı vardı. Olumlu tarafı, Activision Blizzard, yatırımcıların milyoner geleceklerini güvence altına almaları için gerçekten umut verici bir borsadır. Grandview Research’e göre, 2020 ile 2027 arasında yılda yaklaşık% 13 oranında büyümesi bekleniyor..

3. Hızla

Dijital dönüşümün ortaya çıkması ve küresel salgın nedeniyle küresel kapanışla birlikte, çevrimiçi bulut platformları her geçen ay daha da yükseliyor..

Hızlı bir şekilde, son kullanıcılara daha hızlı içerik akışını güvenli bir şekilde sağlayan platform, istikrarlı artışlar gösterdi. İster toplam müşteri sayısı ister kurumsal müşteri başına ortalama harcama açısından. Platform sadece çarpıcı biçimde genişliyor. Şirketin dolar bazlı genişleme oranı listesi üçüncü çeyrekte% 147 olup, yatırımcıların daha uzun süre güvenebileceği umut verici bir hisse senedi piyasasıdır..

4. PayPal

Yıllık ortalama% 37,1 büyüme oranıyla PayPal, karlı yatırımlar için başka bir verimli zemin. Son zamanlarda piyasa değeri 241 milyar dolardı ve bu, üçüncü çeyrekte piyasadaki Netflix, Coca-Cola vb. Büyük silahların piyasa değeriyle neredeyse eşleşti, şirketin 247 milyar dolar değerinde yaklaşık 4 milyar işlemi vardı. Finetech pazarına geç girenlerden biri olan PayPal, dünya çapında yaklaşık 361 milyon kullanıcıya hizmet veriyor ki bu gerçekten çok büyük bir sayı. Aynı zamanda bugün piyasada en hızlı büyüyen mobil ödeme sistemi olan Venmo’nun da sahibidir. Bu, PayPal’ı milyoner bir geleceği güvence altına almaya yatırım yapmak için ideal bir zemin haline getiriyor.

5. NetFlix

219,8 milyar dolarlık piyasa değeriyle Netflix, uzun vadede en karlı hisse senetlerinden biri olmaya devam edecek. Fiyat artışının yanı sıra, Netflix’in ABD ve Kanada’da yaklaşık 860.000 yeni abonesi var..

2020, dünya çapında yaklaşık 203,7 milyon aboneyle Netflix için parlak bir notla sona erdi. Pandemi ve evden ayrılanlar, Netflix için olağanüstü karlı bir pazar yarattı ve birkaç Netflix orijinal yayınıyla karlı bir 2021’i dört gözle bekliyorlar. Milyoner emeklinizin hayalini gerçeğe dönüştürmek için yatırım yapabileceğiniz gerçekten zengin bir pazar..

Sonuç olarak

Yukarıda bahsedilen bu beş hisse hızla büyüyor ve büyümesini daha uzun süre devam ettirecek. Gerçekten de, göz kulak olmak ve yatırım yapmak için doğru fırsatı asla kaybetmemek için yatırım izleme listenize eklemeye değer. Milyoner emekli olmak gelecekteki gücünüzse, borsa hisselerini yakından izleyin ve yatırım yaptığınızdan emin olun. size uygun doğru stoklarda.

eToro -% 0 Komisyonla hisse senedi satın alın

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Hisse Senetleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin:

2021’de En Büyük 15 Hisse Ne Patlayacak??

Cazip Bir Gelir Akışı Sağlayan Şimdi Satın Almak İçin 7 İngiltere Temettü Hisse Senedi

2021 Yılında Dikkate Alınması Gereken En Büyük 10 İngiliz Hisse Senedi Nelerdir??

2021 için İlk 7 Hisse Senedi Seçimi Nelerdir??

2021’de Satın Alınacak İlk 7 Telekomünikasyon Hisse Senedi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me