2021 için en popüler hisse senedi seçimleri

2021’de borsa piyasasına girmek mi istiyorsunuz? 2021’de satın alabileceğiniz en iyi hisse senetlerini mi arıyorsunuz??

Bu yılın bir parçası olacak harika eklemeler olan en iyi 7 hisse senedine bir göz atın.

2021 için 7 hisse senedi seçimi

Hisse senedi ticaretinde yeni macera?

Öyleyse, 2021 için yatırım yapabileceğiniz en iyi 7 hisse senedi seçimimiz olduğu için doğru yere geldiniz ve uzun vadede elde tutmanız için göz kamaştırıcı eklemeler yapıyoruz..

2020’nin çalkantılı yılından itibaren yeni gerçekliğe doğru ilerlemeye kadar, işte 2021 ve sonrasında sahip olmanız gereken en iyi performans gösteren hisse senetleri..

2021 için En İyi 7 Hisse Senedi Seçimi:

1. Morgan Stanley (MS)

2. Amazon (AMZN)

3. PayPal Holdings Inc (PYPL)

4. Pinterest (PINS)

5. Etsy (ETSY)

6. Teladoc Sağlık A.Ş. (TDOC)

7. Hasat Sağlığı & Rekreasyon A.Ş. (HARV)

Tüm bu en yüksek hisselerin yanı sıra diğer pek çok hisseyi şu adresten satın alabilirsiniz: eToro ve% 0 ücret ödeyin!

2021 için İlk 7 Hisse Senedi Seçimi Nelerdir??

Bugün piyasadaki en iyi 7 hisse senedinin listesi, 2021’de portföyünüze akıllıca eklemeler yapılacağını kanıtlayabilir..

1. Morgan Stanley – MS

Amerikan çokuluslu yatırım bankası, 2021’e girerken güven gösteriyor.

MS şu anda Zacks Rank derecesi # 2 a (Satın Al) ‘a sahiptir ve 27 araştırma firması tarafından güçlü bir’ Satın Al ‘derecesi verilmiştir. Yatırım bankası, yeni yıla giren bazı rakiplerinin önüne geçen bir bankadır..

Aralık ayında, Morgan Stanley’in doğrudan devreye girdiği geri alım programlarının yeniden başlatılması için onay verildi ve devam edildi ve Ocak 2021’den itibaren hissedarlara ödeme yapacak olan 10 milyar dolarlık hisse geri alımı onaylandı..

Bu haber, elbette, şirketin hisse rakamını ileriye doğru artıracak ve bu, MS hisse senetlerinin hisse fiyatının% 5,2 artması ve yıl içinde% 25 artmasıyla Aralık ayında haberin yayılmasının ardından teyit edildi..

Bugün itibarıyla şirketin hisse fiyatı 76,47 $ seviyesinde bulunuyor..

Son üç aylık sonuçlarda, MS, 2021’e geldiğimizde% 16’nın biraz üzerinde artan gelir artışı ile birlikte net gelir büyümesinde% 25’lik bir artış bildirdi..

Şirket ayrıca% 2,04’lük bir temettü getirisi ile güvenilir ve iyi bir temettüye sahiptir..

Analistler, ileriye dönük olarak MS’e, “Daha iyi performans” konusunda ortalama bir fikir birliği de veriyorlar, bu da analistlerin, hisse senedinin tahmin edilen piyasa getirisinden daha iyi performans göstermesinin beklendiğine inandığını gösteriyor..

Morgan Stanley, 2021’de öngörülen% 5,4’lük tahminin üzerinde olan% 6,4’lük GSYİH büyümesini gerçekleştirme ve gerçekleştirme aşamasını belirleyen şirketin 2020 sonuçlarına dayanarak, 2021 ve önümüzdeki yıllar için V şeklinde güçlü bir toparlanma öngörüyor..

Dünya bu yıl beklendiği gibi yavaş yavaş açılmaya başladığında, dünya çapında MS için büyüme artacak.

Morgan Stanley araştırma raporuna göre ABD ekonomisi, ABD istatistiklerinin yerinde kalmayı başardığını ve 2021’de% 5,9 GSYİH büyümesinin tahmin edildiğini gösteriyor..

Avrupa, marka için daha büyük odak noktası olsa da, yeni enfeksiyon oranları önemli ölçüde arttığı ve ekonomi daha yavaş bir büyüme gösterdiği için, MS’nin% 5’lik bir GSYİH büyümesi öngörüsü var..

% 12,32’lik PE oranı,% 2,04’lük vadeli temettü getirisi, güçlü analist tahminleri, Morgan Stanley hissesini 2021 için en iyi seçim yapıyor.

2. Amazon – AMZN

Amazon, çok daha fazlası olan küresel çok uluslu teknoloji şirketi. Ellerini e-ticaret, dijital akış, bulut bilişim gibi çeşitli yollara dahil etmek.

Microsoft, Google, Apple ve Facebook gibi diğer küresel popüler markaların yanı sıra ABD bilgi teknolojisi endüstrisindeki en büyük 5 şirketten biri olarak adlandırıldı.

Amazon tartışmasız ve dünyanın “en değerli” markası seçildi.

Amazon’un finansal rakamlarına baktığınızda, AMZN’nin yatırım yapmak için en ucuz hisse senedi olmadığını, ancak uzun vadeli, şirketin istikrarı ve büyümesinin, bu performans gösteren hisse senedini saptamak için iki temel faktör olduğunu göreceksiniz..

Amazon’a şu anda Zacks Rank derecesi # 3 Hold olarak verilmiştir. Ancak bu, hisse senedinin satın almaya değer olmadığı anlamına gelmez; bu sadece, mevcut bir hissedar değilseniz, daha fazla hareket olana kadar pozisyonunuzu korumanın tavsiye edilmediği anlamına gelir..

Bunu söyledikten sonra, AMZN hissesi, hissenin “beklet” olmasını tavsiye eden 35 Wall Street satın al analisti olarak “Güçlü Al” olarak derecelendirildi. Analistler ayrıca son 3 ay içinde 12 aylık bir fiyat hedefi teklif ettiler ve ortalama fiyat hedefi 3.810.18 dolar, önceki fiyatına göre% 21.41 artış ve yüksek tahmini fiyat hedefi 4.350.00 dolar..

6 Ocak kapanış itibariyle Amazon’un hisse fiyatı 3.138.38 dolardı ve bugün 3.186.02 dolarda duruyor..

2020’nin dünyanın dört bir yanındaki ve tüm sektörlerdeki şirketlerin büyük bir darbe aldığını gördüğü göz önüne alındığında, Amazon çok büyük fayda sağladı. Etkileyici ve görülebilir büyümesi ve yeni yıla taşınan yeni müzik akışı hizmetleri de dahil olmak üzere yeni teknolojilere dönüşmesiyle.

AMZN ayrıca, tatil sezonunda küresel olarak 1,5 milyardan fazla teslimatla bugüne kadarki en büyük rekorunu kaydettiğini ve şirketin dördüncü çeyrek sonuçlarının% 38 oranında etkileyici bir şekilde yükselmesini beklediğini doğruladı..

Şirket için uzun vadeli tahminler yüksek, bu nedenle Amazon büyüyen portföyünüzde bulunması gereken sıcak ve büyük bir hisse senedi..

3. PayPal Holdings Inc – PYPL

PayPal Holdings, çevrimiçi ödeme sistemi bundan yararlandı ve her zamankinden daha popüler hale geldi. Mevcut pandemi, kilitlenme ölçümleri nedeniyle bireylerin çevrimiçi ödemelere yönelmesi ve bireylerin anında para transferlerinin büyük bir avantaj olmasıyla çevrimiçi satın alma talebinde bulunması nedeniyle şirketi daha popüler hale getirmeye teşvik etti..

Yine Amazon gibi, PayPal’ın hisseleri pahalı olabilir, ancak daha büyük resimde şirketin istatistiklerine baktığınızda, gerçekten bireylerin tavsiye ettiği kadar pahalı mı? Durumun bu olduğuna inanmıyoruz.

Büyük hacimli hisse senedinin şu anki “Tut” notu var ve 29 Wall Street analistinden 23’ü hisse senedine “güçlü satın alma” tavsiyesinde bulunuyor, 3 hisse senedine “satın al” tavsiyesi veriyor ve 5 verme “beklet” notu.

Önümüzdeki yıllar için analist tahminleri söz konusu olduğunda, PayPal’a% 63,39 artışla 34,4 milyar dolarlık ortalama 3 yıllık bir tahmin verildi. Şirketin hisse başına kazancı da% 78,65’lik bir artışla 4,77 $ ‘a karşılık gelen ortalama bir artış sağladı..

PayPal’ın 2020’deki toplam kazancı 3,142 milyar dolardı ve 13 Wall Street analistinin tahminine göre şirkete 2021 için 4.084 milyar dolarlık potansiyel kazanç verildi ve 2022’ye doğru eğilerek PYPL’nin kazancının 5.084 milyar dolar olacağı tahmin ediliyor..

PYPL’nin hisse fiyatı bugün 233,86 dolardır..

PayPal’ın finansal sağlığı da yeşil renkte, şirketin varlıkları yükümlülüklere göre yukarıda ve iyi karşılanıyor ve PYPL’nin 4,06 milyar dolarlık FAVÖK’ü şirketin 8,94 milyar dolarlık borç faiz seviyelerini rahat bir şekilde aşağı tutabiliyor.

PayPal’ın Kasım ayındaki son üç aylık sonuçlarında, şirket, analistlerin öngördüğü 5,41 $ ‘lık tahmini rakamına kıyasla 5,46 milyar $’ lık bir gelire ve analistlerin tahminlerinin 1,07 $ üzerinde olan 0,94 ABD doları.

2021 ve önümüzdeki yıllara doğru ilerleyen PayPal, uzun vadede piyasada olacak bir hisse senedidir ve şirket genişledikçe ve bireyler gelişmeye ve alışveriş yapmaya devam ettikçe değerle birlikte büyük büyüme sağlayacak bir hisse senedidir. internet üzerinden.

4. Pinterest – PİMLER

Pinterest Inc, tartışmasız bugüne kadar dünyanın en yaratıcı sosyal medya platformlarından biri. Şirketin özgün, benzersiz, yaratıcı tasarımı, yaratıcı görüntüleri ve videoları kendi görüntü tahtalarına sabitleyebilme özelliği, milyarlarca insanı bir parçası olmak ve bazı sosyal platformların ortaya çıkardığı olumsuzluklardan uzaklaşmak ve yalnızca pozitifliğe odaklanmak için çekiyor..

2020 yılında, Coronavirüs salgını nedeniyle bireyler evde kalmaya veya kısıtlanmaya zorlanırken, dünyanın her yerinden bireylerin yaratıcı ilham oluşturmak ve kazanmak için sosyal platforma giriş yaptıkları görüldü..

İlham almanın yanı sıra, alışveriş kataloglarını sosyal platforma ekleyen IKEA ve Shopify gibi şirketlerle sosyal medya uygulaması üzerinden seçtiğiniz yaratıcı tasarımları satın alabilirsiniz..

Pin-board sosyal uygulama stokunun 2020’de% 290’lık bir artış olduğu bildirildi ve bu, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcıların yaratıcı sosyal platforma yakından bakıp dikkatle odaklanmalarını sağladı..

31 Aralık’ta kapanışında PINS hisse senedi fiyatı 65.90 dolardı ve bugüne kadar şirketin hisse senedi fiyatı 67.11 dolar seviyesinde bulunuyor..

Pek çok kişi, şirketin dijital reklamcılığa bakış açısını iyileştireceğine inandığı gibi, sosyal platformun yararlandığı finansal unsurların yanı sıra avantajlardan biridir..

19 Wall Street analisti, PINS hissesinin, 14 hisseye şu anda “güçlü bir satın alma” vermesiyle dahil olacak bir hisse senedi olduğunu tahmin etti. Pinterest için Zacks Rank derecelendirmesi, hisse senedi için bir “bekletme” olarak onaylandı.

Şirketin 2020 rakamlarına bakıldığında, şirketin geliri hem ABD pazar ortalamasından% 36,5 hem de ABD İnternet İçeriğinden daha hızlı arttı. & Bilgi sektörü ortalaması.

2021’in aksine, şirketin yıllık% 64,96 gibi muhteşem bir büyüme oranıyla büyümesi bekleniyor ve şirketin dördüncü çeyreğinde de uzmanlar, bir önceki yıla göre yaklaşık% 60’a tırmanacağı tahmin ediliyor..

Şirketin tüm yıl tahminine gelince, uzmanlar 2020/2021’de% 43’lük bir artış ve önümüzdeki yıl 2,4 milyar dolara yükseleceğini tahmin ettiler..

PINS’in borç / özkaynak oranının da 0,19 olarak hesaplandığında makul olduğu düşünülmektedir..

Uzun vadede analizden yeşil ışık alınıyor ve insanlar daha yaratıcı hale geldikçe ve çiçek açan rakamları bu kabarcıklı stoğu uzun vadeli yatırımlar için mükemmel bir katkı haline getirdikçe 2020 başarılı oldu..

5. Etsy Inc – ETSY

Popüler e-ticaret web sitesi Etsy, 2020’de güçlü bir güç oldu ve yeni yıla ve gelecek yıllara daha da ilerlemeye devam edecek..

Yine listedeki diğer e-ticaret şirketleri gibi, Etsy de pandemiden faydalandı, çünkü tüketiciler özel tasarım ürünlerinden gelinliklere kadar benzersiz, el yapımı tasarımlar için alışveriş yapabilmek için ek zamana sahip oldular, Etsy’de hepsi var..

Etsy, dünyanın her yerinden özel tasarımcıları dünyanın her yerinden tüketicileriyle buluşturuyor..

Bu yıl talep gören diğer ürünler, dünya çapında iyi satışlar elde eden yaratıcıların benzersiz yüz maskeleri tasarımlarıdır..

Gerçeğe uygun değer fiyatı ve nakit akışı nedeniyle% 4,92 değerinin altında değerlenmiş olarak sınıflandırılan bir hisse senedi olarak, hisse senedinin ileriye dönük hisse senedi tahminleriyle nasıl daha da ileriye gittiğini gördüğünüzde, dahil olmak isteyebilirsiniz. bu büyüyen şirket.

Bir Zacks Rank derecesi, ETSY hissesini şu anda bir “Satın Al” olarak derecelendirdi ve hisseyi ileriye doğru 1 “Satın Al” ve 1 “Beklet” ile ilerleyen “Güçlü Satın Al” olarak derecelendiren 13 Wall Street yatırımcısından 11’i.

Ve analistlerin neden bu tür tahminleri tahmin etmelerinin bir nedeni var, çünkü şirketin brüt malları 2020’de tek başına 10 milyar dolara ulaştı, bu da bir önceki yılın rakamının neredeyse iki katı..

The Wall Street Journal’a göre Etsy, Siber Pazartesi günü dijital satışlarda daha iyi bir büyüme gördü ve Amazon da dahil olmak üzere bazı büyük marka isimlerini% 73 geride bıraktı..

Şirketin üçüncü çeyrek raporundan olumlu bir görünüm gösteriyor.

30 Eylül itibarıyla şirketin 451.478 $ ‘lık geliri, bir önceki yıla göre% 128.1 arttı ve piyasa geliri 2019’a göre% 141.2 artışla 341.623 $ oldu..

Şirketin finansal artışlarının yanı sıra, Etsy aktif alıcılarında 2019’da 44.807’den 2020’de 69.649’a% 55.4 artış gördü..

Analistlerin öngördüğü geleceğe yönelik tahmin, ETSY için parlak görünüyor.

Şirketin gelirinin yılda% 24.72 artması ve ortalama 3 yıllık tahmini gelirin bu yılki tahminlere göre +% 99.2 olan 2.7 milyar $ olarak belirlenmesi bekleniyor..

ETSY’nin hisse başına kazanç tahmini de cömert bir görünüme sahiptir, çünkü ortalama 3 yıllık tahmini 4,55 $ artışla +% 135,65 artışla sonuçlanan 2,04 $ ortalama 1 yıllık tahmini vardır..

Sonuç olarak, Etsy’nin kazancının yılda% 31,81 artacağı tahmin ediliyor.

Şirketin gelirinin ABD pazarı ortalamasından% 24.72 daha hızlı artacağı tahmin edildiğinden, geliri önümüzdeki yıllarda parlayacak ve dünya genelinde daha fazla satış odaklı çevrimiçi yaratacak kilitlenme ölçümleri öngörülüyor, Etsy hissesini yatırımın bir parçası haline getiriyor. Öngörülebilir gelecek için satın alın ve saklayın.

6. Teladoc Sağlık A.Ş. – TDOC

Teletıp endüstrisi geleceğe doğru ilerlemek için çabalarken, Teladoc Health Inc 2020 yılında doğru zamanda doğru yerdeydi.

2002 yılında kurulan çok uluslu teletıp ve sanal sağlık hizmetleri şirketi, 2020 boyunca insanlar evde kaldıkça ve koronavirüs enfeksiyonunun yayılmasını ele geçirmek için belirlenen kilit etkileri ile dünya çapında bunu yapmaya devam ettikçe artış gösterdi..

Bireyler bire bir fiziksel randevularda görülemediğinden, günü kurtarmak için Teladoc Health’e adım atın, çünkü marka, insanların neredeyse çevrimiçi olarak sağlık uzmanlarıyla tıbbi randevu almasına olanak tanıyor.

Geçen yıl Teladoc’un hisseleri, teletıp pazarının gelecek için genişlemeye başlamasıyla% 139 arttı..

Halen şirketin, şirketin hizmetlerinden yararlanabilen, dünya genelinde yaklaşık 51,5 milyon aktif üyesi bulunmaktadır..

Şirketin yıl içindeki başarısı, insanların şirketin yalnızca Covid-19 salgını nedeniyle fayda sağladığına inanmalarını sorgulayabilir, ancak aslında durum böyle değil.

TDOC, endüstri sanal tıbbi varlığıyla geleceğe yönelirken yıllardır yükselişte. 2005 yılında Teladoc, 15 milyon sanal randevu ile sektördeki diğer tüm şirketlerden daha fazla sanal randevu gerçekleştirdi..

Zacks Rank derecelendirmesi, büyüme için “A” derecesine sahip şirket için bir “Hold” olarak belirlendi ve 24 Wall Street analistinden 15’i “Strong Buy” derecelendirmesi ve 9’u markaya “Hold” derecesi veriyor.

Şirket için öngörülen büyüme geliri, yıllık% 76,31’lik olağanüstü bir büyüme oranıyla güçlü görünüyor..

Tıbbi stok için ilk yıl ortalama büyüme oranı 2.0 Milyar $ artış +% 125.44 olarak belirlendi ve 3.5 Milyar $ artış +% 307.4 olarak belirlenen 3 yıllık ortalama tahmin için ileriye bakıyoruz..

Wall Street analistleri, Teladoc’un hisse fiyatının Ocak 2022’ye kadar potansiyel olarak 230.04 $ ‘a yükselebileceğini öngörürken, şirketin hisse fiyatı bugün 219.29 $’ dır..

Halen şirketin karlı hale gelmesini beklemesine rağmen, Teladoc Health kendini kanıtlamış ve markanın nereye gittiğini gösteriyor..

Bu hisse senedinin performansı bitmiş olmaktan çok uzak ve dijital bir geleceğe doğru ilerlerken önümüzdeki yıllarda büyümeye hazırlanıyor. Bu da Teladoc Health’i 2021’de satın alınacak bir hisse senedi yapıyor.

7. Hasat Sağlığı & Rekreasyon A.Ş. – HARV

2021’de Başkan seçilen Joe Biden Beyaz Saray’da dümeni devralırken, esrar endüstrisi potansiyel olarak yükselmeye hazırlanıyor.

Kanada merkezli bir şirket olan HARV, bugün piyasadaki diğer kenevir stoklarına kıyasla daha küçük hisse senetlerinden biridir, ancak diğerlerine göre önemli avantajlara sahiptir..

Şu anda hisse başına 2,56 $ ‘dan işlem gören analist ve halihazırda esrar piyasasında bulunan yatırımcılar, şirketin önümüzdeki yıllarda potansiyel büyümesi nedeniyle hissenin’ çalınan bir satın alma ‘olmasını tavsiye ediyorlar..

7 Wall Street analistleri, şirketin mali rakamları ışığında, şu anda hisse senedi için 4,29 Kanada doları hedef fiyatla ortalama bir “Satın Al” notu verdiler..

2020’de satışlar 229 milyon dolar arttı, ancak net satışlar 45,5 milyon dolar azaldı ve şirketin net borcu 167 milyon dolar olarak hesaplandı..

HARV’nin ikinci çeyrek mali raporunda şirketin geliri,% 26 olan 2019’a göre% 109 artışla 55,7 milyon dolar arttı.

Şirketin üçüncü çeyrek raporu itibarıyla HARV, üçüncü çeyrek gelirini 61,6 milyon dolar olarak bildirdi, 2019’a göre% 86 artış ve 4,1 milyon dolarlık ikinci çeyrek sonucuna kıyasla 10,5 milyon dolarlık düzeltilmiş FAVÖK.

Şirketin net zararı da raporda önemli ölçüde aydınlatıcı oldu çünkü HARV, 2019’un üçüncü çeyreğindeki 39,1 milyon dolarlık net zarara kıyasla üçüncü çeyrekte 2,1 milyon dolarlık net zarar bildirdi..

İlerlemek, Hasat Sağlığı & Rekreasyon, 2020’de pandeminin etkisiyle maliyetleri düşürme planlarından bazılarını durdurdu, ancak sektörün daha fazla büyümesi ve hak ettiği ilginin artması nedeniyle genişlemelerin şu anda 2021’de gerçekleştirilmesi bekleniyor..

Yeni yıl tüm hızıyla girerken, kenevir endüstrisi Harvest Health ile yükselmeye başlayan bir endüstridir. & Recreation Inc, oldukça yeni kenevir endüstrisinde satın alınacak en iyi hisse senedi seçimlerinden biri.

Hisse Senedi Seçimleri: Özet

2021 için seçilen en iyi 7 hisse senedi seçimi, bu hisse senetleri çeşitli sektörlerde belirlendiğinden, harika büyüme sonuçlarına sahip olduğundan ve arşivlendiğinden ve analizler ve her bir şirketin yönetimi tarafından öngörüldüğü üzere uzun vadede daha fazla başarı için hazırlandığından, bir dizi çeşitlilik sunar..

En iyi performans gösteren ilk 7 hisse senedine nasıl yatırım yapılır??

Ticaret yolculuğunuzun bir sonraki adımı, seçtiğiniz hisse senetlerinden memnun olduğunuzda, yatırım ihtiyaçlarınıza uygun doğru brokeri bulmaya bakmaktır..

Doğru bağlantılara sahip olduğunuzda yatırım yapmak basit, hızlı ve kolaydır.

Hayır, herhangi bir fiziksel toplantı veya devam eden telefon görüşmesi ayarlamanıza gerek yok, hepsini evinizin rahatlığında çevrimiçi olarak yapabilirsiniz..

Lider çevrimiçi ticaret platformu eToro yatırım yolculuğunuz için her şey ve daha fazlası elinizin altında. Yatırım yapmaya yeni başlayan biriyseniz, bugüne kadar piyasada daha iyi bir platform yok.

Dünya çapında 12 milyondan fazla müşteriye sahip olmak, yatırım yapmak için 800’den fazla hisse senedine erişim, İngiltere ve ABD’nin en büyük iki pazarı dahil 16’dan fazla Uluslararası pazara erişim, bunların tümü de büyük ek avantajlarla birlikte sıfır komisyon– ücretler.

İhtiyaç duyduğunuz daha fazla zaman ve araştırma varsa, eToro, endişelerinizi ve sorularınızı yanıtlayabilmek için elden bire bir öğretmenle birlikte gerekirse hızlı kursların yanı sıra hisse senedi alım satım bilgilerinizi geliştirmeniz için çevrimiçi kurslar sunar. sahip olabilirsin.

Ticaret hesabınızı açtıktan sonra, ticaret yolculuğunuza ne zaman başlamak istediğinize dair boş zamanınız olacaktır..

Yol boyunca rehberlik arıyorsanız, bireyleri ağızdan ağza aktarmamak akıllıca olsa da, eToro size daha fazla ilham almak istiyorsanız diğer yatırımcıların portföylerini görme ve bunlara erişme avantajı sağlar..

eToro – En İyi Hisse Senedi Komisyoncusu, Hisse Senedi Satın Al % 0 Komisyon

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Temel Çıkarımlar:

  • 2021 için en iyi 7 hisse senedi seçimi de uzun vadede tutulması gereken hisse senetleri.
  • Seçilen en iyi performans gösteren 7 hisse senedi, yine de kendi risk unsurlarıyla birlikte gelir ve bu, seçtiğiniz hisse senetlerine bakarken ek araştırma yapmak akıllıcadır..
  • Yeni başlayan biriyseniz, portföyünüzü oluştururken iyi bir hisse senedi çeşitliliğine sahip olmanız önerilir..
  • Alım satım yolculuğunuza başlamak istediğinizde komisyoncunuzu akıllıca seçin, çünkü bu maliyetli olabilir.
  • Her zaman yatırım yaparken hiçbir şeyin garanti edilmediğini nazikçe hatırlatın, bu nedenle paranızı yatırmadan önce her zaman neye bulaştığınızın farkında olmak akıllıca olacaktır..

2021’de yatırım yapmak için en çok tercih edilen hisse senedi listemizin yardımcı olacağını umuyoruz. Yatırım stratejiniz ne olursa olsun, mevcut eğilimleri ve tahminleri takip etmek, en iyi hisse senetleriyle dolu güçlü bir portföy oluşturmanın en iyi yoludur..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me