Çukur son derece yüksek performans, güvenlik ve itibari işlemler için bir banka ağına erişimi destekleyen yüksek performanslı bir kripto para borsasıdır. PIT tarafından yapılır Blockchain.com, Blockchain gezgini ve cüzdanı milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir kripto para birimi endüstrisi duayeni. Borsayı kurmak için Blockchain.com, NYSE, Google, Goldman Sachs, UBS ve TD Ameritrade’den ticaret gazileri kiraladı. The PIT için en önemli satış noktası, Blockchain.com’un halihazırda sahip olduğu 40 milyonluk büyük kitle ile birleşen özel “Mercury” ticaret motorunun verimliliği ve adaletidir..

Bu incelemede, PIT’de alım satım özelliklerini, alım satım ve para çekme ücretlerini, güvenliği ve likidite değerlendirmesini derinlemesine inceleyeceğiz..

“Sorunları kendi elimize almaya karar verdik ve platformumuzdaki 40M cüzdanlar da dahil olmak üzere kullanıcıları ilk sıraya koyan bir değişim kurduk.”

Blockchain.com CEO’su Peter Smith

Doğrudan USD veya EUR ile Kripto satın alın

The PIT’in en büyük satış noktalarından biri, kripto para birimlerini USD veya EUR ile satın alma yeteneğidir. Düzenlenmiş bir borsa olarak PIT, hem ABD hem de Avrupa Birliği’nde iyi durumda banka hesaplarına sahiptir. Bu müşteriler, pahalı kredi kartı ücretleri ödemeden Bitcoin satın alabilir (Binance’in Kredi kartı düzenleyicisi, kripto para satın almak için% 5 ücret alır). Düzenlenmiş olması aynı zamanda PIT’in bir değişimin işletilmesi için gerekli denetimleri ve izinleri zaten almış olduğu anlamına gelir..

Fiat’a Günlük Takas

PIT için büyük bir satış özelliği, fiat’ın Avrupa ve ABD’deki en iyi bankalardan oluşan bir ağa günlük olarak takas edilmesidir. Bu, Fiat’ı geri çekememe gibi fiat söz konusu olduğunda likidite sorunlarını büyük ölçüde önler. Bu özellik en çok kurumsal yatırımcılar için çekici olacaktır (PIT Pro tarafından desteklenir) büyük miktarlarda itibara doğrudan erişime ihtiyaç duyanlar.

Blockchain.com hakkında

Blockchain.com, kullanıcıların PIT değişimine doğrudan cüzdanlarından erişmelerini sağlar.

PIT, Blockchain.com tarafından oluşturulmuştur. ilk şirket Bitcoin için bir blockchain gezgini oluşturmak. Blockchain.com, web sitesi ile 2011 yılında açıldı blockchain.info ve blockchain.com. 2013 yılında, iOS ve Android için bir Bitcoin cüzdanı başlattılar. 2014 yılında Blockchain.com, Lightspeed Venture Partners ve Moasiac Ventures’tan yaklaşık 30,5 Milyon Dolarlık ikinci en büyük dijital para finansmanını kapattı..

Basit ticaret arayüzü

PIT ticaret arayüzü

PIT, basit, okunması kolay bir ticaret arayüzü sunar. İşlem geçmişi, sipariş defteri ve fiyat geçmişi ticaret arayüzünde çok temiz bir şekilde sunulur. Ön uç aynı zamanda büyük ölçüde özelleştirmeyi destekler, kullanıcıların desenleri ve trendleri çizmek için TradingView’i kullanmalarına izin verir..

PIT değişim ücretleri

PIT, işlem gören USD tutarına bağlı olarak kademeli bir sistem kullanarak işlem ücretlerini alır. Başlangıç ​​katmanında, ücretler üreticiler için% 0,14 ve katılımcılar için% 0,24’ten başlar. Yapımcı ücretleri, işlem hacmi arttıkça önemli ölçüde azalırken, en düşük üretici ücreti 1 Milyar ABD Dolarının üzerindeki işlem hacimleri için% 0,02’dir.

Katman 30 Günde Hacim Yapıcı Alıcı
1 0,00 – 99.999,99 ABD doları % 0.14 % 0.24
5 2.500.000,00 – 4.999.999,99 ABD doları

% 0,04

% 0.18
10 20.000.000,00 – 24.999.999,99 ABD doları % 0,03 % 0.14
15 1.000.000.000,00 $+ % 0,02 % 0.05

PIT güvenli mi

PIT yeni bir kripto para borsası iken, Blockchain.com başlangıçtan beri kripto para birimi endüstrisinde yer almaktadır. Blockchain.com, milyonlarca kripto para birimi kullanıcısına mükemmel bir güvenlik kaydı olan cüzdanlar sağlıyor. Bu, Blockchain.com’a sektörde güçlü bir itibar ve varlık kazandırır. Bu, Blockchain’i güvenlik listesinin en üstüne yerleştirir (ancak, kullanıcılara her zaman uzun vadeli depolama için borsalardan ve Ledger Nano X gibi kendi cüzdanlarına para çekmelerini öneririz).

Ek bir güvenlik önlemi olarak, PIT hesabını Blockchain mobil cüzdanına bağlamak için isteğe bağlı bir özellik vardır. Bu ek hesap güvenliği sağlayacaktır.

PIT’de hangi paraları takas edebilirsiniz

Şu anda PIT, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD, Bitcoin Cash (BCH), Stellar (XLM), Paxos Standard (PAX), Litecoin (LTC) ve USDT ticaretini desteklemektedir..

PIT Exchange İncelemesi

Değerlendirme Puanı: 4.5 / 5

PIT’in üç büyük avantajı vardır – çok sayıda kullanıcı, ABD’deki banka hesapları ağına erişim & AB ve kripto alanında uzun vadeli itibar. 2019’da ani bir borsa akışı görülürken, çoğunun bankalarla çalışmak için lisansları veya denetimleri geçti. Kullanımı basit, ancak son derece özelleştirme arayüzü ile PIT’in yeni tüccarlar için kullanımı kolaydır ve ayrıca uzmanlar için zengin özelliklere sahiptir..

{ "@context": "http://schema.org/", "@type": "Ürün", "marka": "Blockchain", "isim": "PIT değişimi", "görüntü": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/11/the-PIT.jpg", "açıklama": "PIT, son derece yüksek performans, güvenlik ve fiat işlemleri için bir banka ağına erişimi destekleyen yüksek performanslı bir kripto para borsasıdır.", "gözden geçirmek": { "@type": "gözden geçirmek", "başlık": "Pit Borsası İncelemesi: Blockchain.com’un gizli silahı", "isim": "PIT değişimi", "açıklama":"PIT, son derece yüksek performans, güvenlik ve fiat işlemleri için bir banka ağına erişimi destekleyen yüksek performanslı bir kripto para borsasıdır.", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/pit-exchange-review/", "reviewBody": "PIT, son derece yüksek performans, güvenlik ve fiat işlemleri için bir banka ağına erişimi destekleyen yüksek performanslı bir kripto para borsasıdır. PIT, blockchain gezgini ve cüzdanı milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir kripto para birimi endüstrisi tecrübesi olan Blockchain.com tarafından yapılmıştır. Borsayı kurmak için Blockchain.com, NYSE, Google, Goldman Sachs, UBS ve TD Ameritrade’den ticaret gazileri kiraladı. PIT’in üç büyük avantajı vardır – çok sayıda kullanıcı, ABD’deki banka hesapları ağına erişim & AB ve kripto alanında uzun vadeli itibar. 2019’da ani bir borsa akışı görülürken, çoğunun bankalarla çalışmak veya denetimleri geçmek için lisansları yok. Kullanımı basit, ancak son derece özelleştirme arayüzü ile PIT’in yeni tüccarlar için kullanımı kolaydır ve ayrıca uzmanlar için zengin özelliklere sahiptir.. ", "datePublished": "2019-11-1", "reviewRating": { "@type": "Değerlendirme", "ratingValue": "4.5", "worstRating":"0", "en iyi derece": "5" }, "yazar": { "@type": "Kişi", "isim": "Michael Gu" }, "Yayımcı": { "@type": "Organizasyon", "isim": "Boks madenciliği", "logo": { "tip": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}, "teklifler": { "@type": "Teklif", "priceCurrency": "Amerikan Doları", "fiyat": "0.00", "url":"https://pit.blockchain.com" }}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me