Tezos vyvíja svoju platformu už desať rokov veľmi pôsobivo. Veľa z vás môže mať Tezos (XTZ) alebo sa chystá kúpiť. Preto sme tu dnes, aby sme vám predstavili vyčerpávajúci zoznam najlepších peňaženiek Tezos roku 2020, kde môžete svoje Tezos (XTZ) bezpečne uložiť.

Kryptomena prekonala všetky výzvy a teraz neustále pokračuje v rozvoji. Podľa nášho názoru je to charakteristický znak pre všetkých nadšencov kryptomeny z dobrého dôvodu. Možno by nás zaujímalo, že vám predtým, ako prejdeme k základnému predmetu, krátko predstavíme Tezos. Tak poďme na to!

Čo je Tezos?

Znenie je čo najjednoduchšie, Tezos je platforma založená na inteligentných zmluvách, ktorá má niektoré jedinečné vlastnosti s modelom riadenia na reťazci. Model pomáha Blockchainu implementovať potrebné zmeny automaticky bez fyzického súhlasu tvrdých ľudí.

Tezos prišiel v podobe samostatného Blockchainu sám o sebe. Na spracovanie nevyžaduje ethereum ani žiadny iný blockchain. Prostredníctvom algoritmu proof-of-stake, držitelia tokenov Tezos (XTZ) sa môžu pripojiť k sieti a zarobiť za to centy. V dôkaze konsenzu o podiele držitelia predložia návrh a navrhnú zmeny a doplnenia softvéru. Ak bude návrh prijatý, vývojári budú odmenení. Prečítajte si tiež: Predikcia cien spoločnosti Tezos (XTZ) 2021

Najlepšie peňaženky Tezos 2021

Nižšie je uvedený aktualizovaný a úplný zoznam peňaženiek Tezos, kde môžete ľahko uložiť svoje mince Tezos (XTZ)

1. Ledger Nano X

Ak hľadáte najlepšiu paletu hardvérových peňaženiek, Ledger Nano X má najlepšiu dôveru v to, že bude stáť na špici. Nanodevice je navrhnutá s najmodernejšími čipmi na ukladanie vašich kryptomien. Elegantný dizajn zariadení umožňuje ich ľahké a pohodlné nosenie.

Dodáva sa s podporou viac ako 20 kryptomien a všetkých tokenov založených na ERC-20 na ukladanie a správu. Peňaženka prichádza s priestorom na uloženie viac ako stovky decentralizovaných aplikácií.

Peňaženku môžete ľahko pripojiť pomocou kábla USB, alebo ju môžete pripojiť pomocou technológie Bluetooth k mobilným telefónom a notebookom. Cena peňaženky sa pohybuje okolo 136 dolárov, čo nie je až tak veľké množstvo v porovnaní s jej vlastnosťami. Prostredníctvom aplikácie Ledger Live môžete vkladať svoje mince Tezos a získavať odmeny držaním.

2. Trezor Jeden

Trezor one je pravdepodobne jedna z najstarších dochovaných hardvérových peňaženiek dostupných na trhu. Zariadenia Trezor, vyrobené spoločnosťou Satoshi Labs, vám poskytnú pákový efekt oboch zariadení, pretože svoje kryptomeny môžete uložiť offline do peňaženky a k týmto minciam máte prístup kedykoľvek budete chcieť. Veľkosť zariadenia je malá a zariadenie môžete ľahko prenášať vo vrecku.

Trezor one podporuje viac ako 1000 mincí a žetónov vrátane žetónov založených na ERC-20. Zariadenie je cenovo dostupné v porovnaní so zariadeniami hlavnej knihy. Stojí takmer 55 dolárov. Jednou z mnohých najlepších vecí je, že na prístup k svojmu účtu nepotrebujete žiadne používateľské meno a heslo. Zariadenie je všetko, čo potrebujete na prístup k svojim majetkom. Znamená to, že k vášmu majetku nemôže mať nikto prístup, pokiaľ má fyzická osoba prístup k vášmu zariadeniu. pozrite sa na náš zoznam najlepších peňaženiek v kryptomene

3. Peňaženka TezBox (už nie je k dispozícii)

Peňaženka TezBox je oficiálny produkt uvedený na trh komunitou Tezos. Peňaženka bola prvým grafickým rozhraním, ktoré vydalo tím. Peňaženka bola vydaná v období ICO s verziami dostupnými v stolných, webových a mobilných peňaženkách. Rozhranie peňaženky je celkom užívateľsky prívetivé s veľmi elegantným a pohodlným dizajnom. Každý začiatočník, ktorý chce investovať do spoločnosti Tezos, sa môže vyzývavo rozhodnúť pre túto peňaženku.

Pretože peňaženky pochádzajú od tímu Tezos, môžete si svoje Tezos (XTZ) uložiť iba vy. Môžete uložiť a vylepšiť bezpečnostné prvky peňaženky, ktoré vyhovujú. Všetky vaše osobné informácie a kľúče sú uložené v zariadení, na ktorom namiesto webu používate peňaženku. Peňaženku môžete prevádzkovať na viacerých zariadeniach súčasne. TezBox je integrovaný s podporou hardvérových peňaženiek ako Ledger Nano S a Trezor.

PREČÍTAJTE SI Cenovú analýzu spoločnosti Tezos: Cieľom XTZ je zlomiť 3 doláre aj napriek silnému odporu

4. Peňaženka Binance

Ak hľadáte peňaženku na výmenu, z nášho pohľadu je Binance najlepšou voľbou, ktorá je momentálne na trhu k dispozícii. Výmena si za veľmi krátke obdobie vyslúžila veľmi renomované meno. Ak sa pozrieme do minulosti, obraz nie je celkom uspokojivý, ale minulosť je minulosťou. Binance uchováva takmer viac ako 150 kryptomien. Všetky podporované meny môžu byť uložené v peňaženkách vrátane XTZ a tiež môžete vymeniť svoje digitálne aktíva.

Rozhranie peňaženky môže byť trochu problematické. Rozloženie je trochu neprehľadné a komplikované. Na platforme sú ale k dispozícii sprievodcovia a videá, ktoré vysvetľujú, ako môžete svoju peňaženku zvládnuť naplno. Poplatky za obchodovanie na Binance sú 0,1%, ak inicializujete akýkoľvek obchod. Aj keď svoje krypto ukladáte bezplatne.

Binance je považovaný za jednu z najspoľahlivejších a najbezpečnejších kryptomien. K dispozícii je tiež podpora nákupu digitálnych aktív prostredníctvom fiat mien, avšak obmedzená na tento faktor. Je to však najlepšia obchodná platforma pre XTZ, pokiaľ ste každodenným aktívnym obchodníkom. Hľadám najlepšie zložené peňaženky 2021? prečítajte si nášho podrobného sprievodcu

5. Peňaženka Guarda

Pokiaľ ide o peňaženku Guarda, hlavným cieľom tejto peňaženky je poskytnúť používateľom bezproblémové ukladanie kryptomien a úplnú bezpečnosť. Prostredníctvom ľahkej správy majetku môžete svoje kryptomeny ľahko uložiť a spravovať. Všetky vaše súkromné ​​kľúče, záložné súbory alebo iné údaje sa neukladajú na serveroch peňaženky. K peňaženke máte prístup na svojom mobile, počítači alebo dokonca aj na webe.

Guarda podporuje na svojej platforme spravodlivé množstvo žetónov a mincí. Je potrebné povedať, že sú podporované všetky hlavné mince a žetóny, žetóny založené na ERC-20 a BEP-2. Počet podporovaných coinov je v porovnaní s inými krypto peňaženkami dosť vysoký.

Zákaznícka podpora peňaženky je skutočne užitočná. Tím je k dispozícii nonstop a dokáže vyriešiť všetky vaše otázky alebo otázky, ak máte nejaké. Pri každej transakcii sa účtuje konkrétna výška poplatku za transakciu. Ak chcete byť presní, 3,5% je v porovnaní s inými krypto peňaženkami pomerne vysoké a môže to byť veľká chyba v porovnaní s inými peňaženkami.. Prečítajte si tiež Predpoveď ceny litcoinov na rok 2021

6. Atómová peňaženka

Atomová peňaženka je ďalšou verziou webovej peňaženky, ktorá ukladá vaše súkromné ​​kľúče a všetky ďalšie dôverné údaje do vášho prístroja. K aplikácii peňaženky máte prístup prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo si môžete stiahnuť verziu svojho notebooku pre počítač. Peňaženka okrem IOS podporuje všetky operačné systémy.

atómová peňaženka

Okrem iných funkcií poskytuje aplikácia svojim používateľom bezproblémový zážitok, vďaka ktorému sú interakcie veľmi elegantné a plynulé. Atomic Wallet je mimoriadne bezpečný a zabezpečený a bez ohľadu na to, neukladá vaše informácie do svojej databázy. Peňaženka podporuje viac ako 300 kryptomien medzi bitcoinmi, ethereum a tezos.

Existuje možnosť nákupu kryptomien prostredníctvom fiat mien. Nákup môžete zaplatiť prostredníctvom kreditnej karty. Funkcia atómovej výmeny vám umožňuje zameniť digitálne aktíva za obľúbené. Aj keď podporuje iba USD a EUR na nákup kryptomeny. Pokiaľ ide o transakčné poplatky, môže to byť nákladné. Hľadáte najlepšie Uniswap Peňaženky 2021? prečítajte si nášho podrobného sprievodcu

7. Exodus

Máte záujem dozvedieť sa všetko o peňaženke Exodus? No, ste na správnom mieste. V prvom rade to, čo robí túto peňaženku tak veľmi obľúbenou medzi všetkými ostatnými peňaženkami, je jednoduchosť jej používania. Dizajn Exodusu je hlavným dôvodom toho, aby bol pre používateľov kryptomien tak atraktívnou peňaženkou. Podpora viacerých mincí môže podporovať viac ako 40 rôznych druhov kryptomien naraz.

Z dôvodu úspory času má peňaženka zabudovanú ústredňu, kde môžete jednoducho vymeniť svoje aktíva. Pomocný stôl je navyše veľmi udržateľný. Zákaznícka podpora spoločnosti Exodus poskytuje nepretržitú podporu živého chatu s cieľom poradiť a odporučiť používateľom vyriešiť ich otázky a problémy. V neposlednom rade palubná doska rozhrania peňaženky nie je pre nováčikov zložitá. Vďaka podpore živých máp a diagramov môžete jednoducho a zmysluplne spravovať svoje digitálne aktíva.

8. Peňaženka Magnum (pozastavená)

Peňaženka Magnum je určená pre tých ľudí, ktorí chcú spravovať svoje krypto portfólio v pohodlnom a najbezpečnejšom rozhraní. Peňaženka je možnosť typu „všetko v jednom“ na správu a nákup jedného z najväčších mien, t. J. Bitcoin, ethereum, tezos a mnoho stoviek peňaženiek. Jednou z mnohých funkcií je zabudovaná výmena, pri ktorej je možné vymieňať svoje kryptomeny bez toho, aby ste museli ísť ku klientom tretích strán.

PREČÍTAJTE SI Exaion dcérskej skupiny skupiny EDF, ktorá sa pripojí k ekosystému Tezos ako korporátny pekár

Svoje portfólio môžete ľahko spravovať pomocou úžasného navigačného dizajnu a rozhrania peňaženky. Anonymita a bezpečnosť je najvyššou prioritou tímu peňaženky Magnum. Používatelia môžu vo svojich peňaženkách spravovať viac ako 100 kryptomien a rôzne tokeny.

Svoje mince môžete vložiť aj do peňaženky, aby ste dosiahli ďalší príjem. Aj keď je peňaženka založená na webe, prichádza s podporou jedného z najväčších mien v hardvérových peňaženkách, t. J. Zariadení Ledger a Trezor..

9. AirGap

AirGap je peňaženka typu open-source, ktorá je navrhnutá na dosiahnutie rovnakej bezpečnosti ako hardvérové ​​peňaženky. AirGap je mobilná peňaženka dostupná pre Android aj IOS. Je známa aj ako alternatívna verzia hardvérovej peňaženky medzi kryptobláznami. Jednou z najväčších nevýhod všetkých mobilných a webových peňaženiek je to, že pri používaní tejto konkrétnej peňaženky sa musíte na jej prehliadanie pripojiť na internet..

V takom prípade môžete peňaženku nainštalovať do samostatného mobilného telefónu, kde sa nemusíte pripájať k internetu, aby ste mohli peňaženku používať. Peňaženky fungujú v offline režime dobre. Existujú dve časti peňaženiek s názvom AirGap vault a AirGap wallet. Peňaženka sa používa na ukladanie vašich kryptomien, zatiaľ čo trezor sa používa na priradenie transakcií.

AirGap poskytuje najvyššiu úroveň zabezpečenia okamžitým vybudovaním výmeny, na ktorej môžete jednoducho vymeniť svoje tokeny. V neposlednom rade je to, že svoje tokeny Tezos (XTZ) môžete ľahko upiecť prostredníctvom služby Tezos AirGap delegovaním.

10. Peňaženka Kukai Tezos

Kukai je online úložná peňaženka s otvoreným zdrojovým kódom špeciálne navrhnutá na ukladanie vašich XTZ na podporu pečenia a vykladania Tezos. Peňaženka ponúka verzie pre Android aj pre stolné počítače, aby uľahčila komunitu. K svojim peňaženkám máte prístup kdekoľvek na svete, ak máte prístup na internet prostredníctvom prehľadávača. Súkromné ​​kľúče na prístup do peňaženky sú uložené vo vašom webovom prehliadači s úplným šifrovaním.

Najúžasnejšou funkciou peňaženky Kukai Tezos sú offline transakcie. To znamená, že bez prístupu na internet môžete priradiť akúkoľvek transakciu, ktorú chcete vykonať. Takto vaše kľúče nikdy nebudú môcť byť vystavené na internete. Tezos (XTZ) môžete uložiť iba do peňaženky. Vďaka offline podpisovaniu transakcií možno bezpečnosť peňaženky klasifikovať ako mimoriadne dobrú.

Rozhranie peňaženky je veľmi jednoduché, čisté a ľahko použiteľné. Aj pre začiatočníkov sú funkcie pečenia a vytyčovania veľmi dobre vysvetlené a implementované. Neexistujú žiadne skryté poplatky ani transakčné poplatky. Kukai je platforma otvoreného zdroja, čo znamená, že kód je verejne dostupný na čítanie a overenie.

Najčastejšie otázky k peňaženkám Tezos

Ako nakupovať Tezos (XTZ)?

Existuje niekoľko spôsobov, ako kúpiť Tezos (XTZ). Mnoho ľudí to považuje za ťažké, ale metóda je veľmi ľahká a jednoduchá. Jednoducho vyberte najlepšiu burzu, tj. Binance alebo Kraken. Vytvorte si účet a overte svoju totožnosť prostredníctvom videohovoru alebo telefónneho čísla. Schválenie niekedy trvá dni alebo sekundy a závisí to od vašej krajiny. Po schválení môžete ľahko uskutočniť platbu prostredníctvom kreditnej alebo debetnej karty a ste pripravení na nákup XTZ.

Oplatí sa Tezos (XTZ) kúpiť?

Spoločnosť Tezos sa medzi používateľmi dostáva do povedomia o jej použití a jednoduchosti jeho používania „Piecť“. Mince si robí známky s inými mincami ako najlepší konkurenti. Znamená to teda, že do mincí Tezos sa oplatí investovať a možno ich označiť ako dobrú investíciu.

Konečný verdikt:

Implementovaná jednoduchosť a každá verzia predností a nedostatkov má veľký vplyv na použiteľnosť používateľských zvyklostí. Úžasný dizajn a prospešnejšie vlastnosti peňaženiek vedú používateľov kryptomeny pri každom kliknutí. Napriek tomu existujú body za týždeň, ale výhody sú také funkčné, že dominuje vrchol Cleary.

Na každú možnú peňaženku, ktorá vám môže pomôcť uložiť vaše Tezos (XTZ), sme umiestnili našu najlepšiu verziu sprievodcov. Aj keď vždy hľadáme vaše recenzie a skúsenosti, ak ste použili niektorú z vyššie uvedených peňaženiek. bolo by veľmi skvelé, keby ste sa podelili o svoje skúsenosti. Bolo to zlé alebo dobré? Pomôže to komunite na ich konci.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me