Kripto para piyasası, 2017 yılında fiyatlarda yaşanan ani artış nedeniyle bir artışa tanık oldu. Bu, çok sayıda insanın kripto marketlere yatırım yapmasına neden oldu. Ancak pazar bilinci eksikliği bu insanlar için büyük kayıplara neden oldu.

Kripto piyasaları yüksek derecede oynaklığa maruz kaldığından, 24 × 7 parmak uçlarınızda olmadan piyasa fiyatlarındaki değişimden tam olarak yararlanmak imkansızdır. Ticaret botlarının yararlı olduğu yer burasıdır. Ticaret botunuz için bir strateji oluşturduğunuzda, sizin adınıza işlemleri gerçekleştirecektir..

Otomatik ticaret botları, ticaret sıklığını artırarak insanların piyasa oynaklığından büyük faydalar elde etmesine yardımcı oluyor. Böyle bir ticaret botu Zignaly’dir. Zignaly’nin çeşitli yönlerini inceleyelim ve tüccarlara yardımcı olabileceği çeşitli yolları anlayalım.

ZIGNALY KULLANMAYA BAŞLAYIN!

Zignaly: Nasıl Çalışır?

Zignaly, yakın zamanda piyasaya sürülen ve şu anda testinin beta aşamasında olan otomatik bir kripto ticaret botudur. Verilerini harici sinyal sağlayıcılardan alarak kullanıcıların otomatik işlem yapmasına olanak sağlar. Ticaret göstergeleri elde etmek için bağlanabilen ve kullanılabilen TradingView gibi sinyal sağlayıcılarla birlikte çalışır. TradingView dışında, ticaret stratejinizi belirlemek için şirket içinde geliştirilen bir ticaret terminalini de kullanabilirsiniz..

Zignaly ile ticarete başlamak istiyorsanız, ad, e-posta kimliği ve şifre gibi temel ayrıntıları sağlayarak bir hesap oluşturmanız gerekir. Hesabınızı kaydettikten sonra, API bağlantısı aracılığıyla seçtiğiniz bir borsayı seçmeniz istenecektir. Şu anda platform tarafından yalnızca Binance borsası desteklenmektedir. Ancak Zignaly’nin arkasındaki ekip, yakında Bittrex gibi diğer borsaları da ekleyeceğini açıkladı..

Borsanızı seçtikten sonra tercihlerinizi seçmelisiniz. Bu tercihler, canlı ticareti sizin için zenginleştirici bir deneyim haline getirmek için gerekli olan temel para biriminizin seçimi, Satın Alma Fiyat Sapması, Kaybı Durdur, İzleyen durdurma, minimum hacim, maksimum eşzamanlı pozisyonlar ve benzerlerini içerir..

Şu anda Zignaly’de alım satım göstergesi olarak kullanılabilecek 21 sinyal sağlayıcı var ve önümüzdeki günlerde yeni sağlayıcılar eklenecek. Bu sinyallerden bazıları ücretsiz, diğerleri ücretli.

Zignaly’nin Özellikleri

1) Bulut Tabanlı Arayüz

Zignaly, tamamen bulut tabanlı bir arayüze sahiptir. Bu, tüm deneyiminizi sorunsuz hale getirir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yazılımı günün herhangi bir saatinde istediğiniz yerden kolayca güncelleyebilirsiniz. Hesabınıza mobil veya masaüstü herhangi bir platformdan erişebileceğiniz için kolaylık faktörüne çok şey katar. Yaptığınız herhangi bir değişiklik bulutta güncellenir ve baştan sona yansıtılır.

2) Kripto Sinyalleri

Zignaly, öncelikle kripto sinyalleri sağlayan platformlarla kesintisiz etkileşimler nedeniyle öne çıkıyor. Bu özellik, diğer taahhütler nedeniyle piyasayı takip edemeyen, ancak yatırım tutkusu olan kişiler için oldukça kullanışlıdır. Sinyal sağlayan platformlar, piyasa koşullarını analiz eder ve karınızı maksimize etmek için koşulların uygun olduğunu size bildirir..

3) Firar Durdurma Kaybı

Her yatırımcı, bu ticaret stratejisinin ne kadar yararlı olduğunun farkındadır. Ancak çoğu kripto borsası bu özelliği sunmuyor. Geliştiriciler sayesinde, takip eden durdurma kaybı Zignaly’de kolayca kullanılabilir.

Temel olarak, karınızı en üst düzeye çıkarmanıza ve zararlarınızı en aza indirmenize yardımcı olan bir ticaret stratejisidir. Bir para biriminin fiyatı giderken, satın alır, fiyatın tersine döndüğü noktaya kadar onu takip eder. Tersine çevirmeden sonra fiyatlar düşmeye başlar başlamaz, altcoinlerinizi satmaya başlar. Bu, kripto pazarın dezavantajında ​​kayıplarla karşılaşmadan yukarı yönün keyfini çıkarmanızı sağlar..  

4) İşlemlerde Limit Yok

Bir yatırımcı olarak, Zignaly’de bir kripto borsası kullanıyorsanız, değişim platformunda bulunan herhangi bir döviz çiftinde işlem yapabilirsiniz..

5) TradingView

Zignaly’deki her alım satım sinyali, onu rakiplerinden ayıran özelliklerden biri olan TradingView aracılığıyla gerçekleşir. TradingView, otomatik göstergeler kullanarak kendi işlem sinyallerinizi göndermenizi sağlayan bir işlem botudur. Alım satım göstergeleri elde etmek için Cryptocurrency Signal Finder tarafından sağlanan önerileri de kullanabilirsiniz..

Zignaly’nin Fiyatlandırma Yapısı

Şu anda, testinin beta modunda olduğundan, ayda 9 $ ‘lık minimum bir fiyat talep ediyor. Ancak yeni özellikler eklendiğinde fiyatın aynı kalıp kalmayacağı veya artacağı henüz belli değil. Bazı insanlar, gelişmiş özellikler işlevsel hale geldiğinde fiyatın yükselebileceğini tahmin etti, ancak bu, Zignaly’nin arkasındaki ekibin iddialarına aykırı olabilir..

Zignaly fiyatlandırması

Şirket, benimsemesinin ilk aşamalarında satın alan insanlar için fiyatları ayda 9 dolardan “donduracağını” iddia ediyor. Bir kripto bot arıyorsanız ve çeşitli yeni özellikler yolda olduğu için erken katıldıysanız, bu iyi bir anlaşma olabilir..

Üyelere sunulan özelliklerden bazıları; sınırsız değişim desteği, sınırsız sayıda döviz çifti, sınırsız pozisyon alma seçeneği ve öncelikli destek. Sadece premium üyelerin erişebildiği Trailing Stop Loss, Autoclose, DCA ReBuy ve benzeri birkaç gelişmiş özellik vardır..

ZIGNALY KULLANMAYA BAŞLAYIN!

Zignaly İncelemesi: Karar

Zignaly, kullanıcıları için harika bir ticaret ortamı sunar. Platform oldukça kullanıcı dostudur ve arayüz tasarımı ona şık bir görünüm kazandırır. Zignaly’ye herhangi bir cayma hakkı sağlamadığı için iyi güvenlik özelliklerine de sahiptir..

Yaptığınız tüm işlemler ve dijital varlıklarınız değişim platformuna yansıtılır. Güvenlik, bulut tabanlı olması gerçeğiyle daha da artırılmıştır. Madencilik Hamster Sinyalleri, Kripto Kalite Sinyalleri gibi güçlü sinyal sağlayıcılarınız olduğu için sinyaller oldukça doğru çalışıyor..

Zignaly kullanmanın tek dezavantajı, şu anda testinin beta aşamasında olması ve işlevselliğini sınırlandırması ve potansiyel aksaklıklara karşı savunmasız bırakmasıdır. Bununla birlikte, planlanan daha birçok özellik ile platform yalnızca daha fazla gelişme görecek, çünkü platformdaki kullanıcıların büyümesi ayda ortalama% 70 artış gösterdi. Yalnızca Aralık 2018’de işlem hacmi 2 milyon dolardan fazlaydı. Uygun fiyatlarla bir ticaret botu arıyorsanız, Zignaly sizin için uygun olabilir.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me