Ktokoľvek, kto je čo i len na diaľku oboznámený s najnovším dianím na celom svete, nemôže uniknúť zúrivosti, ktorou sa bitcoiny stali. Sú takmer všade, od našich miestnych trhov až po veľké bankové inštitúcie a ďalšie. Účinne sa rozšírili do celého sveta a podarilo sa im masívne dobyť finančné trhy.

To, čo sme videli za posledných pár rokov, nie je nič iné ako dominancia a skutočnosť, že sa jav javí ako zďaleka nezpomalený, ho robí ešte hrozivejším. Ale zatiaľ čo nástup bitcoinov bol významnou udalosťou pre odborníkov na financie a investorov na plný úväzok, podarilo sa mu získať aj veľa ďalších záujemcov..

Od správy budovania a vytvárania množstva priemyselných odvetví, ako je napríklad dnes už obrovský mamutový priemysel kryptomien, až po efektívne uzatváranie prakticky prijateľného zoznamu platieb každého veľkého dealera, je úžasné zaznamenať všetko, čo bitcoin dosiahol v tak krátkom čase.

spoločnosti prijímajúce bitcoinKeď hovoríme o prijateľných platbách, skutočne by vás prekvapilo, keby ste poznali obrovský počet obchodníkov, ktorí sú teraz pripravení obchodovať s bitcoinmi. Za svoje bitcoiny sa dá kúpiť takmer každý ďalší produkt, navyše sa s nimi dá dokonca obchodovať za ďalšie kryptomeny. Keď sa predtým hovorilo o jednej centrálnej mene budúcnosti, ľudia, ktorí to hovorili, určite nežartovali.

Teraz, ako najbežnejšie používaná kryptomena, má bitcoin určite dobrý podiel na online a offline trhu. A ako nakupujúci a spotrebiteľ vám nezaškodí spoznať všetky možné obchody, obchody alebo spoločnosti, ktoré vaše bitcoiny ochotne prijmú ako spôsob platby.

Z tohto presného dôvodu sa v tomto článku zameriavame na preskúmanie všetkých takýchto predajní a značiek. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré môžeme o tom, kde môžete minúť svoje ťažko zarobené bitcoiny, a tiež poskytnúť informácie o marketingových stratégiách, ktoré vám budú najlepšie vyhovovať.

Kto prijíma bitcoiny

Jedlo

KFC Kanada prijíma bitcoiny, takže v prípade, že máte hlad po kure a nemáte náladu platiť hotovosťou, alebo vám jednoducho dôjde, môžete svoje bitcoiny použiť.

Metro, sendvičová zásuvka ochotne prijme bitcoiny, a poskytuje tak skvelé riešenie, keď máte málo peňazí, ale sendvič určite potrebujete.

Ak prídete do ďalších miestnych obchodov, Pembury Tavern, ktorá je slávnou krčmou v Londýne, akceptuje aj bitcoiny, rovnako tak aj Old Fitzroy a The Pink Cow, ktoré sú krčmou v austrálskom Sydney a večerou v japonskom Tokiu..

Na druhej strane, PizzaforCoins.com je služba, ktorá vám umožňuje objednať si pizzu online. Obe tieto služby slúžia na platby bitcoinom.

Whole Foods, ako už názov napovedá, je obchod zaoberajúci sa biopotravinami, zatiaľ čo BitcoinCoffee.com je online portál, ktorý umožňuje používateľom ľahko si objednávať a upravovať svoje kávy. Obe tieto služby využívajú na prijímanie platieb bitcoiny.

Okrem nich je tu Helen’s Pizza, známa predajňa pizze v Jersey City, kde môžete ľahko získať jediný kúsok pizze až za 0,00339 bitcoinu.

Curryupnow.com, čo je v podstate súbor dvanástich reštaurácií rozmiestnených po celej oblasti zálivu San Francisco, rád prijíma bitcoiny.

Cestovanie & Rezervačné služby

Virgin Galactic je druh prikrývky alebo materskej spoločnosti, ktorá zahŕňa spoločnosti Virgin Mobile a Virgin Airline. Virgin Galactic je teraz tiež jednou z organizácií prijímajúcich platby bitcoinom, vďaka čomu sú vaše telefónne účty a cestovné náklady oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie.

CheapAir.com a Expedia.com, ktoré sú webovými stránkami na rezerváciu cestovných lístkov, vám tiež umožnia uskutočňovať platby v bitcoinoch, vďaka čomu budú vaše letecké cesty a cestovné ubytovania oveľa jednoduchšie ako doteraz..

Bitcoin.travel nie je na tomto zozname žiadnym prekvapením, pretože samotný názov prezrádza dej. Je to v podstate cestovný web, ktorý vám umožní rezervovať si ubytovanie, bary alebo dokonca kozmetické salóny kdekoľvek na svete.

Class Limousine, ktorá sa špecializuje na pick and drop služby na letisku v Newarku, vám umožní používať bitcoiny na rezerváciu.

LOT Polish Airlines je letecká spoločnosť so sídlom mimo Poľska, zatiaľ čo Movietickets.com je zjavne online platforma na pohodlné a rýchle rezervovanie leteniek. Obaja akceptujú platby bitcoinom.

One Shot Hotels je populárny hotelový reťazec v Španielsku, zatiaľ čo Coupa Café je veľmi navštevovaná kaviareň v Palo Alto. Obe tieto miesta prijímajú platby bitcoinom.

Elektronický obchod

Počuli ste už o overstock.com? Je to vlastne skvelá služba jedinečnej odrody. V zásade predáva produkty s veľkými cenami, ktoré bežne nájdete za skutočne drahé ceny za oveľa dostupnejšie a lacnejšie ceny. Jediným dôvodom, prečo sú schopní to urobiť, je to, že majú tendenciu veci preplňovať. Ak teraz potrebujete kúpiť niečo z ich preplneného tovaru, jednoducho použite svoje bitcoiny.

Gyft je online portál, ktorý vám umožní kúpiť darčeky pre svojich blízkych. A najlepšie na tom je, že prijímajú bitcoiny, čo znamená, že už nemusíte hromadiť veľké množstvo peňazí, aby ste obdarovali svojich blízkych. Newegg.com je tiež online portál, ktorý vám umožní nakupovať elektronické prístroje a vybavenie. Táto webová stránka tiež umožní uskutočňovať platby bitcoinom.

Fancy.com je na druhej strane online portál pre všetky módne veci a pre objavovanie nových a úžasných vecí, ktoré si zaslúžia nákup. Táto úžasná služba ľahko prijme vaše bitcoiny ako platbu.

i-Pmart je online maloobchod, ktorý sa zaoberá elektronickými súčiastkami a komponentmi mobilných telefónov. Táto malajzijská služba prijíma bitcoiny.

Shopjoy je online maloobchod so sídlom v Austrálii, ktorý sa venuje darovaniu noviniek, zatiaľ čo Lv.net je spoločnosť poskytujúca internetové služby založená na LA. Oba tieto nástroje ľahko prijímajú bitcoiny ako platbu.

Rakutan, ktorý je v podstate japonskou verziou Amazonu a je náhodou gigantom elektronického obchodu, prijíma aj bitcoiny.

Webové stránky / knihy & Časopisy

Ak ste používateľom spoločnosti Microsoft, máme pre vás niekoľko skutočne dobrých správ. Technologický gigant, ktorý založil Bill Gates, s radosťou prijíma platby bitcoinom na ich platformách obchodov Xbox a Windows. Ak máte napríklad záujem získať prístup k platenej aplikácii, môžete ľahko zaplatiť požadovanú sumu v bitcoinoch.

Playboy, jedna z najpopulárnejších zábavných spoločností pre dospelých na svete, prijíma aj platby v bitcoinoch. Takže v prípade, že vám čoskoro dôjde predplatné časopisu, môžete si ho kedykoľvek obnoviť pomocou bitcoinov.

Reddit, ktorý sa prezentuje ako web mikroblogov, rovnako ako Twitter, ale s oveľa cielenejším a špecializovanejším sledovaním, tiež prijíma platby v bitcoinoch v prípade, že má používateľ záujem o prístup k prémiovým funkciám na webe.

Wikipedia je nesmierne populárna a takmer každý ju tiež pozná. Vedeli ste však, že online encyklopédia ľahko prijme bitcoiny, ak povie, že k nej chcete akýmkoľvek spôsobom prispieť alebo sa chcete zaregistrovať na službu?

Alza, ktorý je českým online maloobchodom spolu s internetovým archívom, ktorý, ako už názov napovedá, je dokumentačnou spoločnosťou pre internet, prijíma ako platbu aj bitcoiny..

4Chan.org, ktorý je webovou stránkou podobnou mikroblogovaniu ako Reddit, ľahko prijme bitcoiny, aby získal prístup k svojim prémiovým funkciám, zatiaľ čo EZTV, poskytovateľ televíznych programov online využívajúci torrenty, urobí to isté.

Pokiaľ ide o online služby, The Pirate Bay, ktorá je službou sťahovania torrentov, a Zynga, čo je online herná platforma, tiež prijíma platby v bitcoinoch.

Lumfile je súborový server založený výlučne na cloude a možno ho použiť na ľahké ukladanie a údržbu vašich súborov.

SEOclerks.com, ktorý, ako už názov napovedá, vám umožní ľahko nadviazať na vašu webovú stránku tým, že zvýši vaše hodnotenie SEO, taktiež prijíma platby v bitcoinoch.

Bloomberg.com, ktorý pre svoju veľkú popularitu takmer netreba predstavovať, sú online noviny spolu s webom HumbleBundle.com, ktorý je nezávislým herným webom, prijímajúcim platby bitcoinom..

Ďalšie herné weby BigFishGames.com, ktoré hosťujú hry takmer na všetkých platformách, ako sú Android, Windows a dokonca aj Mac, spolu s Suntimes.com, čo je ďalší online novinový portál založený mimo Chicaga, tiež prijíma platby bitcoinom.

ExpressVPN.com, čo rovnako naznačuje, je online služba VPN, ktorá poskytuje vysokú rýchlosť a zabezpečuje virtuálne súkromné ​​siete pre používateľov, ktorí si chcú zachovať svoju anonymitu na internete.

Grooveshark, Braintree a MIT Groove Store, ktoré sú službou streamovania hudby na internete, platobným procesorom a študentským kníhkupectvom založeným na MIT, tiež prijímajú platby bitcoinom.

Zoznamka

Okrem toho zoznamovacia služba OkCupid spolu s firmou Namecheap pre registráciu doménových mien tiež ľahko prijme vaše bitcoiny ako platbu za to, keď chcete platiť za prémiový účet alebo si kúpiť web na internete, resp..

Dream Lover, ktorý je náhodou online vzťahovou a zoznamovacou službou, nebude mať žiadne problémy s prijatím bitcoinov ako platby.

Badoo, online zoznamovací portál, ktorý je vynikajúci na vytváranie vzťahov, a T-Mobile Poland, čo je poľská služba zameraná na mobilné služby, ako sú napríklad dobíjanie mobilných telefónov alebo dobíjanie, tiež prijíma platby uskutočňované bitcoinmi.

Ostatné

Ak prichádzame do ďalších miestnych obchodov, máme tu Grass Hill Alpacas, čo je miestna farma nachádzajúca sa v Haydenville a Jeffersons Store, čo je dosť známy obchod s oblečením v Bergenfielde, ktorý tiež prijíma platby bitcoinom.

Spoločnosť Mint.com, spoločnosť poskytujúca finančné služby, vám umožní ľahko vybaviť všetky vaše bankové účty tak, že ich budete mať všetky na jednom mieste. Takto môžete lepšie monitorovať svoje prostriedky a nastavovať rozpočty.

Zemetrasenia v San Jose, ktoré na rozdiel od všeobecného presvedčenia nie je platformou na financovanie zemetrasení, ale skôr názvom, ktorý prijal profesionálny futbalový klub v San Jose a Kalifornii, spolu s Crowdtilt.com, čo je skvelý spôsob, ako zhromaždiť prostriedky so svojimi priateľmi alebo člen rodiny na dovolenku alebo do iného veľkého podniku, tiež prijíma platby bitcoinom.

Názov Etsy Vendors sa stal celkom známym obchodom s klenotmi a umeleckými zbierkami a múzeom Coastal Bend vo Victorii v štáte Texas. Taktiež prijíma platby bitcoinom.

Dish Network, ako už názov napovedá, je službou priameho satelitného vysielania a Libertarian Party je jednoducho politická strana USA. Oba tieto systémy prijímajú platby v bitcoinoch, rovnako tak aj Yacht-base.com, ktorá v zásade poskytuje charterové služby pre jachty a má sídlo mimo Chorvátska..

Okrem vyššie spomenutých máte Euro Pacific, CEX, Straub Auto Repairs, PSP Mollie a Intuit, ktoré v súčasnosti prijímajú bitcoiny.

SimplePay, kníhkupectvo SFU, štátna republikánska strana, mspinc.com, shopify.com a Naughty America sú len niektoré z ďalších online a offline maloobchodných služieb, ktoré ľahko prijmú vaše bitcoiny ako spôsob platby.

Názov Lionsgate Films môžete ľahko spoznať. Nakoniec, toto je samotné filmové štúdio, ktoré je zodpovedné za skvosty ako The Hunger Games Trilogy alebo The Day After Tomorrow. Určite vás poteší, že toto štúdio sa zaoberá aj bitcoinmi.

Stripe je spoločnosť so sídlom v San Franciscu, ktorá sa zaoberá platbami a finančnými službami, zatiaľ čo WebJet je náhodou online portál zameraný na cesty a zájazdy. Obe tieto služby prijímajú platby bitcoinom, rovnako tak aj Green Man Gaming spolu s programami Save the Children a NCR Silver.

Bitcoiny tu zostávajú. Nie je to ani viac ako desať rokov od ich príchodu a necelých päť rokov od ich oživenia a už ovládli svet veľkolepým spôsobom. Už nás viac neťahá nutkanie nosiť so sebou skutočnú hotovosť alebo dokonca naše kreditné či debetné karty, pretože toľko našich maloobchodných predajní, značiek a predajní teraz šťastne prijíma platby bitcoinom. Zoznam neustále rastie míľovými krokmi každý deň, keď čoraz viac obchodníkov spoznáva silu a dosah kryptomeny. Ak tieto trendy budú naďalej fungovať tak, ako sú, čoskoro budeme svedkami budúcnosti, keď bude každá jednotlivá komodita, o ktorú by sme ako spotrebitelia mohli mať záujem, k dispozícii na nákup prostredníctvom bitcoinov. A ak sa má uveriť odborníkom v odbore, ten deň tu bude skôr, ako si myslíte.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me