אתה צריך לקנות Holochain? האם עליך להחזיק אותו לטווח הארוך? אם אתה סקרן לגבי מקורותיה של הולוצ’יין, אופן הפעולה שלה ועתיד לטווח הארוך והקצר, הגעת למקום הנכון. סוחרים השתמשו זמן רב בניתוחים טכניים ואלגוריתמים כדי לחזות מחיר עתידי במידה מסוימת. במאמר זה של חיזוי מחירים של Holochain נעריך את Holochain באמצעות שילוב של סקירה היסטורית וניתוח מחירים טכניים.

חיזוי מחיר הולוכין

הולוצ’יין אינו מהווה בלוקצ’יין סטנדרטי בתבנית ביטקוין או את’ריום; במקום זאת, הוא משתמש בצורה הוליסטית של טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת. טכנולוגיית הבלוקצ’יין הסטנדרטית הינה גלובאלית בהיקפה: כאן, כל צומת ברשת מאחסן את אותם נתונים, והמערכת מסתמכת על אלגוריתמים מסוימים של קונצנזוס (הוכחת עבודה בביטקוין, הוכחת יתד באחרים) כדי לאמת את הנתונים.

הולוצ’יין מתנער מהעמדה הגלובליסטית ולא משתמש באלגוריתם כדי להשיג קונצנזוס. למעשה, היא טוענת כי קונצנזוס עולמי מוחלט אינו אפשרי ואינו הכרחי. במקום זאת הוא “ממוקד סוכן”: הוא מעניק לכל צומת מזלג פרטני, שניתן לאמת אותו ברמה המקומית או ברמה האזורית (כלומר בקרב גורמים קשורים)..

עם הרפורמציה הרדיקלית הזו, הולוכיין אולי פתר את הבעיה המחמירה ביותר שפקדה את הבלוקצ’יין מאז הופעתה. זו בעיית הגודל. בבלוקצ’יין סטנדרטי, הנתונים מופצים בין אין ספור צמתים של המערכת, הרחק ממרכזיה מרכזית או אפילו מבעלי יחיד..

הנתונים נשמרים כך מפני זדון או שגיאה של כל צומת בודד. עם זאת, מכיוון שהבלוקצ’יין מחשב ומתעד מספר עסקאות מדהים, ככל שכמות הנתונים גדלה באופן אקספוננציאלי, העומס הנובע מכך של הרשת יכול להוריד את מהירות העיבוד באופן ניכר..

חיזוי מחיר הולוכין

התוצאה היא זמני המתנה ארוכים ועמלות עסקה נוספות עבור מאמתים. הוצעו כמה הצעות גאוניות כדי להגדיל את התפוקה (מספר עסקאות לשנייה) ובכך להפחית בזבוז. חברה מבטיחה אחת (Loopring) יוצרת שכבה משנית של בלוקצ’יין על גבי השרשרת הראשית, ובכך מעבירה את רוב משימות המחשוב מחוץ לרשת ומשתמשת בשרשרת הראשית לצורכי הקלטה בלבד (מה שדורש פחות נתונים).

חברה אחרת (OMG Network) מציעה פיתרון מעט שונה: שימוש בשכבה המשנית לעיבוד הנתונים במנות עסקאות (ולא בנפרד) ותקשורת הנתונים שנאספו לרשת הראשית. אתריום מוגדל בכל מקרה – יכולתו גדלה פי אלף – מכיוון שהמגע בין השרשרת הראשית לבין שרשרת הילדים נעשה נדיר ומינימלי ככל האפשר..

הולוכיין מאמין כי כל המסע להגדיל את התפוקה העולמית הוא מטעה מוטעה. העניין הוא לנטוש את המסגרת הגלובלית לחלוטין, לא להגדיל אותה או להגדיל אותה. כדי להסביר מדוע זה אמור להיות כזה, שקול אנלוגיה פרובוקטיבית בין בלוקצ’יין לשפה האנגלית. היכן ששואלת הולוכיין, נשמרת השפה האנגלית?

אין מילון אוניברסלי המאחסן את כל השפה האנגלית כשהוא משתנה מרגע לרגע. אף יחיד אינו נושא את כל השפה בתוכו. במקום זאת השפה מתעצבת באינספור קהילות ברחבי העולם, כל אחת מהן משתמשת בה מסיבותיה, וכל אחת מהן מטפחת היבט אחר. פשוט אין סיבה להשיג קונצנזוס עולמי לגבי מצבה של שפה מסוימת בנקודת זמן מסוימת.

מה שבטוח, יכול להיות ספר חשבונות ציבורי המאוחסן בין מספר רב של צמתים (בדיוק כמו שיש דבר כזה אנגלית המדוברת על ידי “כולם”); יחד עם זאת, יכולות להיות גם מזלגות מקומיים או אזוריים בעלי מנגנוני קונצנזוס משלהם (בדיוק כמו שיש דבר כזה ניב אזורי או ז’רגון מקצועי עם חוקים מיוחדים שרק מעטים יכולים להבין); אך השרשרת הציבורית, צריך להיות ברור, אינה ספר ספר מוחלט המתעד כל פרט מקומי.

מובן באופן זה, הולוכיין הוא מדרגי ורב-תכליתי לאין ערוך, באותה צורה שהשפה האנגלית, במובן מסוים, היא. אם אפשר לדמיין את התפיסה הפלורליסטית הזו של בלוקצ’יין, מבינים שאין צורך לטרוח עם מספר עסקאות בשנייה בכלל, יותר ממה שצריך לברר לגבי מספר הדוא”ל שנשלח דרך האינטרנט לשנייה.

Holochain היא אפוא עזיבה חדשה ומדהימה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. זוהי ניסוח מהפכני מחדש של מה שבלוקצ’יין הוא ואולי יכול להיות. אם הולוכיין תצליח במשימה שלה, אם היא תוכל לספק את הטכנולוגיה המדרגנית לאין ערוך שהיא מבטיחה, נחיה לראות אפליקציות נפוצות (תחשוב מדיה חברתית) נבנות ברשת מבוזרת..

זה כבר לא רק החלפת מטבע. הבעלות על האינטרנט תימחק בסופו של דבר ממאגרי התאגידים (למשל, פייסבוק, טוויטר) ששולטים בה כעת. נתוני האנשים ישוחזרו לבעליה החוקיים, האנשים. ככל שבלוקצ’יין חודר עמוק יותר לחברה בשנים הקרובות, יותר ויותר חברות יבואו לאמץ את חזונו ההוליסטי, הפלורליסטי ואף הדמוקרטי של הולוכיין..

Holochain (HOT) ניתוח מחירים היסטורי 

ההיסטוריה של הולוצ’יין התאפיינה בתנודות מחירים תנודתיות. Holochain היה ICO מצליח באפריל 2018, עם $ 0.0001 לאסימון. המחיר זינק לכמעט 0.10 דולר לאסימון במאי 2018, לפני שהתרסק בסוף השנה ל -0.002 דולר. מאז שמרה על הטווח שבין 0.005 $ ל 0.003 $.

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

בזמן כתיבת שורות אלו, הולוכיין ירד ב -3.03% לרמה של 0.007 דולר. יש לה שווי שוק של 124 מיליון, עם 177.62 מיליארד אסימונים של HOT.

הולוטוקןהולו (HOT)

דרגה: 100$ 0.003053 מחיר (BTC) Ƀ0.00000000 Marketcap$ 542.24 נפח MV$ 112.68 M24h שינוי3.09% היצע כולל 177.62 B HOT

תחזיות מחיר עתידיות של Holochain (HOT)

חיזוי מחירים, כפי שכבר הוכח, הוא משימה לא ברורה ודורש הרבה חוכמה. הוא מסתמך על התבוננות מדויקת בנתונים ההיסטוריים והקרנה מתוחכמת טכנית של המגמות הנוכחיות אל העתיד. התחזית הבאה נעשתה עם שילוב כזה בדיוק.

תחזית לטווח קצר

AfterPriceChange
יום 1 0.000731 דולר 4.13%
שבוע 1 0.000759 דולר 8.11%
חודש 1 0.00151 דולר 115%
1 שנה 0.00529 דולר 653%

H3: תחזית לטווח ארוך

AfterPriceChange
1 שנה 0.00529 דולר 653%
2 שנים 0.00788 דולר 1038%
3 שנים 0.00685 דולר 875%
5 שנים 0.0105 דולר 1395%

* חיזוי מחיר זה מבוסס על הנתונים שנאספו ממקורות שונים המיועדים אך ורק למטרות חינוכיות ואינם נלקחים כייעוץ השקעות. על המשתמשים לבצע את המחקר שלהם לפני שהם משקיעים.

תחזית מחיר Holochain 2021

הולוצ’יין עברה כאבי גדילה, והתפתחותה הייתה איטית מהצפוי. למרות זאת, הוא צפוי להישאר יציב לאורך כל השנה.

לפי התחזית והניתוח האלגוריתמי, מחיר אסימון הולוכיין אחד (HOT) עשוי להיות סביב 0.000731 דולר בשנת 2021.

תחזית מחיר Holochain 2022

מכשולי הפיתוח הנוכחיים צפויים להתוקן עד למועד זה. ככל שיותר ויותר מפתחים יאמצו את חזונו של הולוצ’יין, הוא יחווה עלייה מתמשכת.

לפי התחזית והניתוח האלגוריתמי, מחיר אסימון הולוכיין אחד (HOT) עשוי להיות בסביבות 0.00529 דולר בשנת 2022.

תחזית מחיר Holochain 2025

זו ככל הנראה נקודת פיתול עבור הולוכיין שכן היא תומכת באימוץ עולמי. כאשר הבלוקצ’יין משתלט על העולם, הפלטפורמה החדשנית והניתנת להרחבה תמשוך משתמשים רבים ומפתחים. צפוי שהולוצ’יין יחווה ריצת שור מתמשכת.

לפי התחזית והניתוח האלגוריתמי, מחיר אסימון הולוכיין אחד (HOT) עשוי להיות סביב 0.00855 דולר בשנת 2025.

האם הולוצ’יין השקעה טובה?

Holochain עשוי לשנות את פני האינטרנט כפי שאנו מכירים אותו.

כדי לתת דוגמא: נכון לעכשיו, כאשר אנו משתמשים באינטרנט, אנו מעבירים את הנתונים האישיים שלנו (כל מה שנמצא בין התמונות שלנו לעניין שלנו, כפי שמתבטא בבחירת הספרים, המגזינים והרגלי הקניות שלנו) באמצעות תאגידים כמו פייסבוק, המנצלים בחדווה. נתונים כאלה כדי להרוויח על חשבוננו.

Holochain תאפשר יצירת אתרי מדיה חברתית (בין יישומים אחרים) שבהם מתווכים כאלה כבר לא שולטים במידע האישי שלנו, שיופץ בצורה מוצפנת יחד עם רשת מבוזרת. זה, למותר לציין, יתגלה פופולרי מאוד בקרב מספר גדול של אנשים שנרגזים בגלל התנהגות לא נכונה של התאגידים.

אבל האם זה יצליח? האם הולוכיין מסוגל לממש את החזון השאפתני הזה? עיכובים בפיתוח נתנו לנו סיבה להשהות. כל כך הרבה חודשים לאחר ה- ICO, אין שום רשת בדיקות אלפא באופק. בצד המואר, הולוכיין מתגאה בצוות מסוגל (ראה להלן) ובקהילה נלהבת של מפתחים. אם יש סיבה לקוות, זהו זה.

כיצד לקנות Holochain

אסימון Holochain זמין בבורסות Binance, Bitrue, Bilaxy ועוד. עליך לפתוח חשבון בבורסות אלה, לאבטח את החשבון באמצעות אימות דו-גורמי ולהפקיד כספים על מנת לקנות סכום שווה ערך של האסימון. קרנות אלה, עדיין, חייבות להיות במטבעות קריפטוגרפיים אחרים ולא במטבע פיאט כמו דולר. אם אתה רוצה להחליף מטבע פיאט בקריפטו, עליך לעבור ל- Coinbase, המספק שירות זה.

מידע נוסף על Holochain

הקבוצה

האדריכל הראשי של הולוכיין הוא דייוויד ברוק, אשר עובד כמפתח AI עבור מגוון רחב של לקוחות מאז 1986. יש לו מגוון עצום של ניסיון ביישומי p2p, כמו גם אריק האריס בראון, מהנדס בכיר. ישנם גם תריסר מפתחים שמשויכים לפרויקט.

סיכום

Holochain מבטיח לחצות את המגבלות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ולהפוך אותה ליותר תכליתית. רשתות חסימות כמו Ethereum נאבקו בזמני עיבוד נתונים איטיים יחסית ולא יעילים. המאמצים להגדיל את הביצועים נפגעו מהצורך להחזיק ספר חשבונות עולמי על פני אינספור צמתים המתעדים ומאמתים כל עסקה בבלוקצ’יין..

Holochain, בצעד חדשני, מבטל את דרישות הקונצנזוס העולמי ומאפשר אימות במסגרות אזוריות ומקומיות. אמנם זה הופך את הרשת ליותר מדרגית, אבל היא גם מאפשרת יצירה של מגוון אפליקציות (לא רק המרת מטבע אלא גם מדיה חברתית) שנמצאות כעת במונופול תאגידי. זו התפתחות אדירה ויש בה פוטנציאל ליצור אינטרנט מסוג חדש לחלוטין. אולם השאלה היא האם היא תצליח במיזם זה. ההתקדמות הייתה איטית, אך עדיין אין סיבה לנטוש את התקווה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me