אַדְוָה זכה לתשומת לב רבה בעולם הקריפטו. בדיוק כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, קריפטוגרפי Ripple, XRP משתמש גם ב- טכנולוגיית בלוקצ’יין. עם זאת, בניגוד למטבעות קריפטוגרפיים אחרים, הוא מוסדר ומאפשר העברת כספים לבנקים.

קרא את התחזית החדשה שלנו לשנת 2021: חיזוי מחיר אדווה: חיזוי XRP 2021-2025

Ripple חלה עלייה של 4000% במחצית הראשונה של 2017. כיום שווי השוק של ריפל הוא יותר מ -100 מיליארד דולר. Ripple טוענת כי היו עסקאות בשווי של יותר מ -11 מיליארד דולר ברבעון השני של 2017. נכון להיום היא רשומה ב -30 בורסות..

מדוע XRP צפוי לבצע ביצועים נהדרים בשנת 2018?

קרא גם: 5 סיבות לקנות מטבע XRP של אדווה

1- פעולות:

ריפל עובדת עם כמה מהמוסדות הפיננסיים הגדולים בעולם. ריפל שואפת להניע את כל המגזר הפיננסי על ידי הפעלת עסקאות מיידיות בשבריר מהעלויות השוטפות. זה מספק חוויה ללא חיכוך להעברת כספים גלובלית באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין. בעתיד היא צפויה לשמש כפתרון נזילות לעסקאות חוצות הגבולות. בנקים וספקי תשלומים יכולים להשתמש ב- XRP כדי להסדיר עסקאות מרובות מטבעות כדי למזער את תְקוּרָה.

כרגע, SWIFT מקלה על מרבית העברות התשלומים הבינלאומיות. בכל פעם שאנחנו מבצעים כל עסקה חוצה גבולות, עלינו לספק את קוד ה- SWIFT של סניף הבנק. ל- SWIFT מונופול על התנחלויות חוצות גבולות. יש לה יותר מ -11,000 מוסדות פיננסיים ו- 200 מדינות. Ripple מתקשרת עם מוסדות פיננסיים גדולים ועובדת עם בנקים רבים לשילוב טכנולוגיית הבלוקצ’יין שלה. קשה לומר כמה זמן או אם אדווה תוכל להוריד את SWIFT או לא. עם זאת, היא אכן יכולה לשבור את המונופול של SWIFT על העברת הכספים הבינלאומית.

קרא חיזוי מחיר אדווה: חיזוי XRP 2021-2025

2- טכנולוגיה עוצמתית:

Ripple יכולה לעבד 1500 עסקאות בשנייה, וזה עצום בהשוואה לביטקוין. ביטקוין יכול להתמודד עם עד 7 עסקאות בשנייה. הטכנולוגיה של Ripple חזקה מספיק כדי להחליף מערכות תשלום בינלאומיות כגון VISA תוך הפחתת העלות ומאפשרת העברות מיידיות.

3- אמון:

מספר רב של בנקים מרחבי העולם עובדים באופן פעיל עם Ripple כדי ליישם את הטכנולוגיה שלה על גבי תשתית התשלומים שלהם. זה הופך את Ripple לאמין, ומשקיעים מוצאים ש- XRP הוא הימור בטוח יחסית בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים..

4- מטבעות קריפטוגרפיים כמקלט בטוח:

ביצועי המטבעות הקריפטוגרפיים במהלך 2017 יהוו גורם מכריע לביקוש שלהם בשנת 2018. בשנת 2017 ראתה מחיר ה- XRP במהירות במחצית הראשונה. למטבעות קריפטוגרפיים אחרים לא יהיה קל להעתיק את התפתחות השוק של Ripple. משקיעים המעוניינים במטבעות הדיגיטליים כמקלט לזמנים הלא בטוחים ימצאו את ריפל כמועמדת מבטיחה.

5- היכרות:

Bitcoin ו- Ethereum הם המטבעות הקריפטוגרפיים הנסחרים ביותר. אחוז גדול מסוחרי המשקיעים והמשקיעים עדיין לא מכירים את ריפל למרות הטכנולוגיה המבטיחה שלה. פעם, כמה משקיעים מוסדיים מצטרפים לרשת ואפל מחלחלת לקהילת המשקיעים המרכזית כמו ביטקוין ואת’ריום, זרם של עוקבים מגמתיים יכול לגרום למחירי XRP לירות דרך הגג.

קרא גם: 5 טיפים להגנה על המטבעות הדיגיטליים שלך

תחזיות לשנת 2018

– אם מסתכלים על ההתפתחויות האחרונות וההתעניינות הגוברת כלפי ה- XRP, עד סוף 2018, מחיר ה- Ripple צפוי לעבור את מחסום 7 $ לפחות.

– נפח המסחר של XRP אינו קרוב למטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר, BTC ו- ETH. נפח המסחר צפוי לגדול בשנת 2018, ועלייה בפעילות הספקולטיבית בקריפטוגרפיה של Ripple יכולה אפילו להעלות את המחירים שלה גם ל -7 $ 10 מארק..

– למרות הכללי מחיר XRP צפוי להיות עד לזינוק, לא כל חודשי 2018 יהיו זהים. הרבה חובבי מטבעות קריפטוגרפיים לא אוהבים את הרעיון של בנקים או כל מוסד פיננסי או חברה שמסדירה את הקריפטו. בטווח הארוך וכל עוד קיימים בנקים, XRP עשוי להוכיח כהשקעה יציבה, אך מחירי החברה יכולים לראות מגמת ירידה בחלק מהחודשים..

קרא ציפיות ל- Ripple XRP לשנת 2018 מ- $ 2 לירח

אתה צריך להשקיע באפל?

אם ברצונך להשקיע ב- Ripple, XRP כהשקעה ארוכת טווח שתרצה להחזיק לאורך שנים רבות, נראה ש- Ripple היא השקעה מבטיחה. שינוי פרדיגמה מתרחש, ואנחנו מתקדמים לעבר דיגיטציה של כל המטבע. בעולם בו קיים כסף בפנקס הדיגיטלים של הבנקים, למטבעות קריפטוגרפיים כמו Ripple יש מקום מיוחד מכיוון שהם אינם אנטי-בנקים באופיים כמו מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים. במקום זאת, הם פותחו כדי לאפשר לבנקים להשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין המתפתחת.

אם אתה רוצה להשקיע ב- XRP עבור רווחים מהירים תוך מספר חודשים עד שנה, זה נראה מבטיח. בשנת 2018 היא צפויה לעלות עלייה חדה במחירים. הוא צפוי לחצות לפחות את הדולר האחד.

אם אתה סוחר יום, נפח המסחר של XRP אמור לצמוח גם כן. עם גידול בפעילות המסחר נראה גם תנודתיות במחירים.

פסק דין סופי

עם טכנולוגיה פיננסית מבטיחה לרשת בנקים עתידית וצומחת, המטבע הקריפטוגרפי של ריפל נראה כהשקעה מבטיחה לטווח ארוך. עם יותר משקיעים שמתוודעים ל- XRP ומודעות הולכת וגוברת כלפי הטכנולוגיה שלה, מחירי XRP צפויים לעלות בשנת 2018. במחצית הראשונה של 2017, מחירו של XRP זינק עד 4000%. מכיוון שנפח המסחר של מטבע קריפטוגרפי זה אינו קרוב למטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר, BTC ו- ETH, הוא צפוי להיות עד לפחות לרבע או מחצית השיא כפי שנראה בשנת 2017. לכן, הוא צפוי לעלות מעל $ 7- $ 10 2018.

קרא את המדריך החדש שלנו: מדריך אולטימטיבי להתחיל להשקיע ב- Ripple XRP (מדריך קנייה) בשנת 2018

הערה: “אין להתייחס למאמר זה כייעוץ השקעות ואינו נועד לספק. אנא ערוך מחקר יסודי משלך לפני שתשקיע במטבע מטבע כלשהו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me