Jama je vysoko výkonná kryptomenová burza, ktorá podporuje extrémne vysoký výkon, bezpečnosť a prístup k sieti bánk pre obchody fiat. PIT vyrába Blockchain.com, veterán z odvetvia kryptomien, ktorý využíva blockchainový prieskumník a peňaženku, používajú milióny. Na vybudovanie výmeny si Blockchain.com najal obchodných veteránov zo spoločností NYSE, Google, Goldman Sachs, UBS a TD Ameritrade. Kľúčovým predajným bodom pre The PIT je efektívnosť a spravodlivosť vlastného obchodného enginu „Mercury“ v spojení s veľkým 40-miliónovým publikom, ktoré Blockchain.com už má.

V tejto recenzii sa podrobne ponoríme do obchodných funkcií PIT, poplatkov za obchodovanie a výber, zabezpečenia a posúdenia likvidity..

 “Rozhodli sme sa, že to vezmeme do vlastných rúk, a vybudovali sme burzu, ktorá stavia používateľov na prvé miesto, vrátane peňaženiek 40M na našej platforme.”

Peter Smith, generálny riaditeľ Blockchain.com

Nakupujte krypto priamo za USD alebo EUR

Jedným z najväčších predajných miest The PIT je schopnosť nakupovať kryptomeny za USD alebo EUR. Ako regulovaná burza má PIT bankové účty v dobrom stave v USA aj v Európskej únii. Títo zákazníci môžu nakupovať bitcoiny bez platenia drahých poplatkov za kreditné karty (vydavateľ kreditnej karty Binance’s si za nákup kryptomien účtuje 5%). Regulovanie tiež znamená, že PIT už získal potrebné audity a povolenia potrebné na prevádzkovanie burzy.

Denné zúčtovanie pre Fiat

Veľkou funkciou predaja PIT je denné zúčtovanie fiat do siete najlepších bánk v Európe a USA. To drasticky zabráni problémom s likviditou, pokiaľ ide o fiat, ako napríklad zlyhanie pri výbere Fiatu. Táto vlastnosť bude najatraktívnejšia pre inštitucionálnych investorov (Podporované programom PIT Pro), ktorí potrebujú priamy prístup k veľkému množstvu fiat.

O stránke Blockchain.com

Blockchain.com umožňuje používateľom prístup na burzu PIT priamo v ich peňaženke.

PIT vytvára Blockchain.com, prvá spoločnosť založiť prieskumníka blockchainu pre bitcoiny. Blockchain.com bol spustený v roku 2011 spolu s webovou stránkou blockchain.info a blockchain.com. V roku 2013 uviedli na trh bitcoinovú peňaženku pre iOS a Android. V roku 2014 spoločnosť Blockchain.com uzavrela financovanie druhej najväčšej digitálnej meny v hodnote približne 30,5 milióna dolárov od spoločností Lightspeed Venture Partners a Moasiac Ventures.

Jednoduché obchodné rozhranie

Obchodné rozhranie PIT

PIT ponúka jednoduché a ľahko čitateľné obchodné rozhranie. História obchodovania, kniha objednávok a história cien sú na obchodnom rozhraní prezentované veľmi čisto. Front-end tiež podporuje veľkú mieru prispôsobenia, umožňuje používateľom používať TradingView na kreslenie vzorov a trendov.

Poplatky za výmenu PIT

PIT účtuje poplatky za obchodovanie pomocou odstupňovaného systému na základe množstva obchodovaného USD. Na základnej úrovni začínajú poplatky od tvorcov 0,14% a odoberateľov 0,24%. Poplatky tvorcov sa s rastúcim objemom obchodov podstatne znižujú, pričom najnižší poplatok za sprostredkovanie pri objeme obchodov nad 1 miliardu USD je 0,02%.

Stupeň Objem za 30 dní Tvorca Užívateľ
1 0,00 USD – 99 999,99 USD 0,14% 0,24%
5 2 500 000,00 dolárov – 4 999 999,99 dolárov

0,04%

0,18%
10 20 000 000,00 dolárov – 24 999 999,99 dolárov 0,03% 0,14%
15 1 000 000 000,00 dolárov+ 0,02% 0,05%

Je PIT bezpečný

Zatiaľ čo PIT je nová burza kryptomien, Blockchain.com je v kryptomene od začiatku. Blockchain.com poskytuje peňaženky miliónom používateľov kryptomeny s vynikajúcim zabezpečením. To dáva Blockchain.com silnú reputáciu a prítomnosť v priemysle. Vďaka tomu je Blockchain na vrchole zoznamu z hľadiska bezpečnosti (používateľom však vždy odporúčame, aby si z burzových prostriedkov odniesli finančné prostriedky na dlhodobé uloženie a do vlastnej peňaženky, napríklad Ledger Nano X).

Ako ďalšie bezpečnostné opatrenie existuje voliteľná funkcia na naviazanie účtu PIT na mobilnú peňaženku Blockchain. Toto zabezpečí ďalšie zabezpečenie účtu.

S akými mincami môžete na PIT obchodovať

V súčasnosti PIT podporuje obchodovanie s bitcoinmi (BTC), éterom (ETH), USD, bitcoinovými hotovosťami (BCH), Stellar (XLM), Paxos Standard (PAX), litecoinmi (LTC) a USDT.

Recenzia výmeny PIT

Skóre recenzie: 4,5 / 5

PIT má tri hlavné výhody – množstvo používateľov, prístup k sieti bankových účtov v USA & EÚ a dlhodobá reputácia v krypto priestore. Aj keď v roku 2019 došlo k náhlemu prílivu búrz, väčšina z nich nemá licencie na spoluprácu s bankami ani neprešla auditmi. Vďaka ľahko použiteľnému a zároveň vysoko prispôsobiteľnému rozhraniu je PIT ľahko použiteľný pre nových obchodníkov a tiež bohatý na funkcie pre odborníkov.

{ "@kontext": "http://schema.org/", "@typ": "Výrobok", "značka": "Blockchain", "názov": "Výmena PIT", "obrázok": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/11/the-PIT.jpg", "popis": "PIT je vysokovýkonná burza kryptomien, ktorá podporuje extrémne vysoký výkon, bezpečnosť a prístup k sieti bánk pre fiatové obchody.", "preskúmanie": { "@typ": "Preskúmanie", "nadpis": "The Pit Exchange Review: tajná zbraň Blockchain.com", "názov": "Výmena PIT", "popis":"PIT je vysokovýkonná burza kryptomien, ktorá podporuje extrémne vysoký výkon, bezpečnosť a prístup k sieti bánk pre fiatové obchody.", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/pit-exchange-review/", "recenziaBody": "PIT je vysokovýkonná burza kryptomien, ktorá podporuje mimoriadne vysoký výkon, bezpečnosť a prístup k sieti bánk pre fiatové obchody. PIT vyrába Blockchain.com, veterán z odvetvia kryptomien, ktorého blockchainový prieskumník a peňaženku používajú milióny. Na vybudovanie výmeny si Blockchain.com najal obchodných veteránov zo spoločností NYSE, Google, Goldman Sachs, UBS a TD Ameritrade. PIT má tri hlavné výhody – množstvo používateľov, prístup k sieti bankových účtov v USA & EÚ a dlhodobá reputácia v krypto priestore. Zatiaľ čo v roku 2019 došlo k náhlemu prílevu búrz, väčšina z nich nemá licencie na spoluprácu s bankami ani na absolvovanie auditov. Vďaka ľahko použiteľnému a zároveň vysoko prispôsobiteľnému rozhraniu je PIT ľahko použiteľný pre nových obchodníkov a tiež bohatý na funkcie pre odborníkov.. ", "dátumZverejnené": "2019-11-1", "reviewRating": { "@typ": "Hodnotenie", "ratingValue": "4.5", "najhoršie hodnotenie":"0", "bestRating": "5" }, "autor": { "@typ": "Osoba", "názov": "Michael Gu" }, "vydavateľ": { "@typ": "Organizácia", "názov": "Boxmining", "logo": { "typu": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}, "ponuky": { "@typ": "Ponuka", "cenaMena": "Americký dolár", "cena": "0,00", "url":"https://pit.blockchain.com" }}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me