SwissBorg poskytuje používateľom nástroje (Wealth App, token $ CHSB atď.) a infraštruktúru (širšia podpora zo strany komunity, jasnosť právnych predpisov atď.) na správu investícií do kryptomeny so zanedbateľným úsilím. Cieľom spoločnosti Swissborg je pomôcť používateľom orientovať sa v relatívne novej oblasti kryptomeny, ktorá môže mať niekedy komplexné koncepty a skôr rozptýlenú infraštruktúru s malou štandardizáciou. V tomto článku sa podrobne pozrieme na SwissBorg: jeho prednosti, problémy, ktoré sa pokúša vyriešiť, a všetko medzi tým.

Pozadie

Spoločnosť SwissBorg, ktorá bola uvedená na trh v decembri 2017 po získaní viac ako 52 miliónov USD, založili Anthony Lesoismer a Cyrus Fazel. Projekt má sídlo vo Švajčiarsku a má multikultúrny tím zložený z členov z 200 krajín pozostávajúcich z vysoko skúsených odborníkov, ktorí majú skúsenosti s významnými bankami a spoločnosťami pre správu investícií..

Čo je SwissBorg?

SwissBorg je prvá platforma bezpečného spravovania bohatstva založená na blockchaine, zameraná na zjednodušenie procesu investovania do kryptomien, integráciu s hlavnými burzami digitálnych aktív a predstavovanie komunitného vlastníctva. Majú tiež mobilnú verziu s názvom „Wealth App“, ktorá je k dispozícii pre platformy iOS aj Android (pozri nižšie)..

Medzi hlavné úspechy tohto projektu patrí doterajšie úspešné získanie finančných prostriedkov vo výške 53 miliónov USD, veľká komunita, blockchainové referendá, gamifikovaná aplikácia na predpovedanie bitcoinov a vysoko výkonný natívny token..

Podporované krajiny

SwissBorg je k dispozícii vo viac ako 60 krajinách (upozorňujeme, že v súčasnosti nie je podporovaný v USA) a v mnohých ďalších. Aj keď v niektorých krajinách nemusí byť celá škála funkcií ponúkaných serverom SwissBorg k dispozícii. Celý zoznam podporovaných krajín nájdete tu.

Podporované aktíva

SwissBorg podporuje viac ako 10 kryptomien vrátane BTC, ETH, CHSB, USDC, PAXG, ENJ, BNB, LTC, XRP a BCH. Majú tiež priebežné hlasy o tom, ktoré ďalšie kryptomeny by mali byť tiež uvedené v ich aplikácii Wealth.

SwissBorg podporuje aj 17 fiat mien vrátane EUR, USD, GBP, CAD, HKD, SGD.

Spoločnosť Swissborg podporovala fiat menySpoločnosť SwissBorg podporovala fiat meny

Sieťový token SwissBorg ($ CHSB)

Token multi-utility platformy je SwissBorg ($ CHSB), čo je token založený na Ethereum a vyhovujúci ERC-20. Má obežnú zásobu 715 miliónov z celkovej 1 miliardy.

Zvyšok zadržanej ponuky je vyhradený na vývoj a propagáciu projektu. Token CHSB sa obchoduje na hlavných burzách ako KuCoin, Uniswap (v2), Yobit, HitBTC, IDEX atď. A má niekoľko prípadov použitia.

Prípady použitia

Token CHSB napája celý ekosystém SwissBorg. Používa sa na stávkovanie na zľavu z poplatkov za platformu a udeľuje hlasovacie práva na platforme.

Ďalej sa tiež používa na distribúciu odmien prostredníctvom koncepcie „Dôkaz o meritokracii“, ako aj podľa tímovej politiky „Chráňte a spaľujte“. Účelom tejto politiky je zvýšiť nedostatok a zvýšiť hodnotu existujúcich tokenov spálením ponuky z generovaných výnosov.

Dôkaz o meritokracii

Držitelia tokenov SwissBorg sa môžu podieľať na výbere pokroku a rozvoja siete prostredníctvom politiky Dôkaz o meritokracii. Token CHSB generuje token RSB, ktorý je tokenom referenda pre používateľov, aby hlasovali o návrhoch referenda. Používatelia, ktorí budú mať viac CHSB, budú mať viac hlasovacích práv. Používatelia budú tiež odmenení za účasť na týchto referendách, okrem toho, že budú môcť diktovať smer vývoja SwissBorg.

Dôkaz o meritokraciiDôkaz o meritokracii

Chráňte a spaľujte

Pravidlá ochrany a vypaľovania odmeňujú dlhodobých držiteľov CHSB nariadením spätného odkúpenia a vypálenia iba v prípade, že ceny CHSB klesnú. Je to tak preto, lebo tradičné mechanizmy spätného výkupu, pri ktorých sa spätné výkupy ohlasujú vopred, môžu krátkodobí špekulanti kúpiť token pred spätným odkúpením a predať ho za vyššiu cenu krátko po spätnom odkúpení, keď sa zníži ponuka tokenov. Podľa SwissBorg tento tradičný mechanizmus nechráni token a najmä jeho držiteľov, a je v rozpore s ich poslaním podporovať inovácie, ktoré odmeňujú ich verných členov komunity..

SwissBorg každý mesiac pridá do rezervy 20% svojich ziskov generovaných z poplatkov za aplikáciu Wealth App, aby chránila cenu tokenu CHSB. Ak cena CHSB dorazí ako medvedia zóna (ako indikátor sa použije dvadsaťdňový kĺzavý priemer), SwissBorg automaticky zadá objednávky na CHSB.

SwissBorg DAO

SwissBorg DAO (Decentralizovaná autonómna organizácia) je podporným orgánom, ktorý pomáha pri správe ekosystému SwissBorg. DAO je vývoj v oblasti kryptomeny a DLT, ktorý umožňuje demokratickému mechanizmu prevádzkovať alebo spravovať projekt on-chain.

SwissBorg DAO funguje ako zjednocujúci mostík medzi tímom a členmi komunity, umožňuje im hrať aktívnu úlohu pri určovaní smerovania projektu a byť odmenení za svoje úsilie v tokenoch CHSB.

Tím definoval rôzne úlohy, do ktorých sa môžu členovia komunity zapojiť ako. Tu sú niektoré z týchto rolí:

Digitálny umelec

Digitálny umelec (pochopiteľnejšie tvorca obsahu) je člen komunity, ktorého tím má za úlohu vyvíjať umenie, obrázky, texty, prezentácie a videá atď. O projekte SwissBorg..

Prekladateľ

Prekladateľ je dôležitým členom komunity, ktorý je zodpovedný za preklad dôležitých dokumentov alebo článkov týkajúcich sa projektu SwissBorg. SwissBorg DAO využíva silu motivovaných multikultúrnych účastníkov k tomu, aby vykonali jednu z najťažších, ale najdôležitejších úloh.

Promotér

Za šírenie informácií o projekte na rôznych platformách sociálnych médií zodpovedá promotér. Pri propagácii projektu zohrávajú dôležitú úlohu pri zvyšovaní adopcie a využívania. Teda aj priame zvýšenie hodnoty tokenu.

Moderátor

Za reguláciu komunikácie na projektových kanáloch SwissBorg je zodpovedný moderátor (lepšie chápaný ako administrátor na fórach a telegramových skupinách). Medzi rôzne povinnosti patrí podpora zdravej diskusie, odstraňovanie nevhodného obsahu, modulácia toku diskusie a presadzovanie skupinových pravidiel.

Kampaň

Aktivista (promotér v reálnom svete) je zodpovedný za vytváranie kontaktov s rôznymi ľuďmi a organizovanie podujatí s cieľom lepšie propagovať projekt. Môžu organizovať skupinové stretnutia, stretnutia AMA, mestské stretnutia atď., Aby podporili rozvoj a súdržnosť komunity SwissBorg.

Zavádzač firmy

Zavádzač podnikania (bežne sa chápe ako veľvyslanec) je členom komunity SwissBorg, ktorý sa usiluje organizovať osobné stretnutia tímu SwissBorg s významnými vplyvnými osobami, investormi, obchodnými partnermi atď..

Cyber ​​Virtuoso

Cyberový virtuóz (známy ako vývojár) je zodpovedný za vývoj nástrojov, skriptov, softvéru atď., Ktoré pomáhajú rozvíjať ekosystém SwissBorg. Môžu mať tiež za úlohu vytvoriť podrobné návody a podporné dokumenty k projektu.

Aplikácia SwissBorg Wealth

Aplikácia Wealth je hlavným a inteligentným centrom velenia a riadenia SwissBorg. Umožňuje používateľom budovať, monitorovať a spravovať svoje krypto portfóliá, čo umožňuje ľahkú a bezpečnú správu majetku.

Palubná doska je jednoduchá, ale výkonná a intuitívna, vďaka čomu nemusíte investovať do kryptomeny.

Používatelia môžu financovať svoje účty v USD, EUR, GBP a CHZ. Výbery je možné uskutočniť v miestnej banke podľa výberu používateľa. Ďalej je podporovaný obmedzený počet kryptomien podobným spôsobom ako Coinbase, ktorý zaisťuje kvalitu.

Nové aktíva sa však pravidelne pridávajú, ak vyhovujú kritériám zahrnutia. Aplikácia je k dispozícii v operačných systémoch IOS aj Android.

Inteligentný modul ponúka používateľom možnosť nakupovať kryptomeny za najlepšie ceny a s minimálnym sklzom z viacerých búrz. Ďalej je založený na umelej inteligencii a ponúka cenné informácie o investíciách (história, výkon, vklady, výbery atď.), Ktoré pomáhajú používateľovi pri prijímaní informovaných rozhodnutí..

Všetky tieto funkcie umožňujú ľuďom relatívne ľahko využívať sofistikované techniky správy portfólia.

Záver

Spoločnosť SwissBorg uskutočnila jednu z najúspešnejších zbierok už v roku 2017 a priniesla výkonný produkt. SwissBorg rieši hlavný problém správy majetku a sprístupňovania investícií do kryptomeny pre všetkých.

Aplikácia Wealth ponúka komplexné riešenie pre krypto investície, ktoré kombinuje možnosti vkladu, nákupu, obchodovania, správy a výberu, všetko pod čistým a minimálnym rozhraním.

SwissBorg je navyše plne v súlade so všetkými príslušnými regulačnými rámcami, čo zaručuje, že používatelia môžu investovať a zúčastňovať sa na poli digitálnych aktív, pričom si je istý zákonnosťou.

Demokratické vyhliadky tímu založené na komunite zabezpečujú, aby sa všetci členovia mohli zúčastňovať na vyvíjajúcom sa ekosystéme. Produkt je v súčasnosti k dispozícii vo viac ako 60 krajinách a v ďalších krajinách bude skutočne globálny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me