Dün, bir trend ararken Google Trend sayfası ile XRP etiketi, Dünyanın her yerinden insanlar tarafından yapılan aramalarda inanılmaz bir artış buldum. XRP arama sayısında ilk sırada Slovenya, ikinci sırada ise Kore bulunuyor. Ne olurdu arama sayısındaki bu artışın nedenleri?

Dünyanın her yerinden insanlar para kazanmak. Sermaye piyasalarındaki son büyük patlama, Crypto Market’in (son birkaç yılda geliştirilen yeni bir sermaye piyasası) ortaya çıkışı ve gelişmesiydi.. XRP madeni para ilk 10 Kripto para arasında 4. sırada.

Ripple, San Francisco, New York, Londra, Lüksemburg ve Sidney’de ofisleri bulunan girişim destekli bir girişimdir. Ripple’in liderleri teknoloji, finansal hizmetler ve uyumluluk alanlarında onlarca yıllık deneyimi bir araya getiriyor. Ripple, sınır ötesi ödeme teknolojisinin kullanılması ve XRP’nin fiat para transferleri arasında tampon olarak kullanılması olan bir hedefi belirtti. Ripple’ın liderliğindeki en ünlü isimler: David Schwartz, Stefan Thomas, Miguel Vias ve Brad Garlinghouse.

Ripple’daki geliştirme ekibinin şu anda yaklaşık 200 çalışanı var. Birçoğu destek mühendisleri ve saha teknisyenleridir. Ekip teknik bölümde ve ayrıca tanıtım ve reklamcılıkta çok iyidir. Bu, yaklaşık 80 bankayı teknolojilerini sınır ötesi ödemeler için test etmeye ikna etmeyi başardıkları gerçeğinden anlaşılabilir..

Bakalım bu para biriminin neye sahip olduğunu ve neden bu yıl Eylül ayında satın alınması gerektiğini görelim.

  1. Haberler:

Ripple haberleri bugün

Sermaye piyasalarında alım satım yapanların hemen hepsi bilir ki, olumlu haberler fiyata olumlu bir dürtü verir.

2017’nin sonunda, XRP’nin fiyatını olumlu yönde etkileyecek bir dizi haber bekliyoruz..

-16-18 Ekim tarihlerinde Toronto’da düzenlenecek olan SWELL konferansı. Ben Bernanke – Başkan – (Federal Rezerv Sistemi (2006-2014)) ve Sir Tim Berners-Lee (Dünya Çapında Ağın Mucidi) burada açıklanan en önemli isimler arasında. Orada bulunacak diğer önemli isimler ise Brad Garlinghouse (CEO Ripple), Stefan Thomas (CTO Ripple), Takashi Okita (SBI Ripple Asia CEO), Ed Metzger (İnovasyon Santander Başkanı) ve Dr. Arak Sutivong (Siam Strateji Başkanı). Ticari banka).

Gördüğünüz gibi, şu anda bankaların liderlerinden Ripple teknolojisini test etmek davet edildi. Ripple yetkililerinin, Ripple teknolojisinin uygulanması ve benimsenmesi hakkında bize bilgi vermesi hariç tutulmamaktadır..

 Ripple’ın resmi açıklaması şu şekildedir:

Bugün, 55 milyar XRP’yi 2017’nin sonuna kadar kriptografik olarak güvenli bir emanet hesabına yerleştirmeyi taahhüt ederek bu belirsizliği kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz. XRP’mizin aslan payını güvence altına alarak, yatırımcılar artık girebilecek maksimum XRP arzını matematik olarak doğrulayabilirler. Market.”

Toplam 100 milyar madeni paradan, 55 milyar jeton bir emanete konacak hesabı. Bu, piyasadaki teklifi azaltacak ve dolaylı olarak daha yüksek fiyatlara yol açacaktır. Engellemenin sağlandığına dair açıklama şüphesiz fiyatta artışa yol açacaktır..

– Ripple’in resmi Miguel Vias açıklaması, “Üçüncü çeyrekte Ripple hakkında güzel şeyler duyacaksınız” gibiydi. Prensip olarak, bankaların Ripple teknolojisi test süresinin sona ermesini bekliyoruz ve en az bir banka Ripple teknolojisinin benimsendiğini duyuracak. En az bir banka dediğimde, burada Abu Dabi Ulusal Bankası (NBAD). Yapacaklarını söyleyen resmi bir açıklama yaptılar. Ripple teknolojisini benimsemek yakında. Şu anda Ripple teknolojisini test eden diğer bankalardan evlat edinme duyuruları da görünebilir.

Eylül-Aralık 2017 arasındaki herhangi bir haber, XRP’nin fiyatını olumlu yönde etkileyebilir. Bu durumda, platformda kalmaktansa trene binmek sizin için daha iyidir. Elbette bu bir metafor.

  1. Daha yüksek yatırım getirisi (yüzde olarak)

dalgalanma roi

Bu bir XRP’yi satın almanız için çok iyi bir neden. XRP şu anda piyasadaki en küçümsenen para birimidir. en iyi 4 Kripto piyasası para birimi. Bu, bu para biriminin gerçek dünyada kullanılmak üzere önemli bir ilerleme kaydettiği, ancak yine de ucuz kaldığı anlamına gelir..

Ripple’ın Swell Konferansı Sözlerini OKUYUN

XRP’nin ucuz kalmasının birkaç nedeni var. Öncelikle BTC ve ETH büyük yatırımcıların ilgisinin büyük bir kısmından yararlanırken aynı zamanda küçük yatırımcıların da ilgisini çekiyor ve bu da fiyatların yükselmesine neden oluyor. Diğer bir neden ise, Ripple’ın banka çalışan bir şirket olması ve Crypto dünyasında bunun bir saygısızlık olmasıdır. Ripple, çok sayıda düşmanı olan madeni paralardan biridir. Bu, XRP’ye özel forumlarda görülebilir. XRP, önyargılı fikirleri olan insanlar için değil, açık fikirli insanlar içindir..

Üçüncü bir neden Ripple XRP Coin ucuz kaldı, tam da çıkarılan büyük miktardaki madeni paradır: 100 milyar para. Bu, piyasanın birdenbire büyük miktarda madeni para tarafından işgal edilmesinden korkan büyük ölçekli yatırımcıların cesaretini kırdı. Bu korkuların yıllar içinde anlaşılmaz olduğu kanıtlandı. Bu efsane, geçtiğimiz günlerde Ripple’ın bloke edeceğini açıkladığında paramparça oldu. milyar para Escrow’da sadece herhangi bir korkudan kurtulmak için. Ama yüzde verimle ne demek istedim?

Örneğin al, BTC. Şu anda 4,500 $ ‘dan işlem görüyor. Çeşitli uzmanların tahminlerinden bu yıl 7.000 $ ‘dan fazla para toplayamaz. BTC fiyatı 7.000 $ ‘a ulaşırsa, bu yatırımın getirisi% 56’dır. Pahalı bir para biriminin ucuza göre daha fazla (% olarak) büyüdüğü bilinmektedir..

Analiz edelim XRP şimdi. Şu anda 0.20 $ seviyesinde işlem görüyor. Birçok Kripto piyasası uzmanının görüşüne göre, XRP şu fiyatlara ulaşabilir: en az 0.75 $  yıl sonu. Bunun dönüşü XRP yatırımı% 300’ün üzerinde olacak.

  1. Daha yüksek teknoloji

dalgalanma xrp teknolojisi

XRP, mevcut sınır ötesini değiştirebilmek için özel olarak tasarlandı para transferleri. Burada eski ve yavaş SWIFT’ten bahsediyoruz. Şu anda, iki ülke arasında SWIFT ile bir transfer 3 ila 5 gün sürebilir. Özellikle on binlerce dolarlık transferlerden bahsediyorsak, bu transferlerin ihmal edilemez maliyetlerinden bahsetmiyorum bile..

XRP üçüncü nesildir blockchain teknolojisi şu anda IOTA’nın tek karışık blok zinciri teknolojisi tarafından aşılmaktadır. Örneğin, ilk kripto para birimi olan Bitcoin, birinci nesil bir blockchain teknolojisine sahiptir..

4 saniyede bir XRP transferi yapılır. Karşılaştırmak gerekirse, yaklaşık 3 dakikada bir Ethereum transferi ve 10 ila 30 dakikada bir Bitcoin transferi yapılır..

XRP saniyede 1500 transfer, Ethereum 15 transfer / saniye ve Bitcoin 7 transferlerini saniyede gerçekleştirebilir.

XRP teknolojisinin diğer iki kripto paradan çok daha üstün olduğunu görebilirsiniz..

Çıkarılan toplam coin sayısı 100 milyardır. Bu etkileyici sayıda madeni para, sınır ötesi transferlerin büyük kısmını yapmak için özel olarak tasarlanmıştır. Ripple transfer platformunu kullanan kurumlar, transferlerin maliyetini% 30 oranında düşürecek. Kurumlar Ripple platformunu ve XRP para birimini kullanırsa, transfer maliyetleri% 60 azalacaktır..

  1. Yaklaşık 80 banka Ripple teknolojisini test ediyor

dalgalanma bankaları

Şu anda Ripple teknolojisi, neredeyse 80 banka. Yakında, bu test aşaması bankaların Ripple teknolojisini benimseyip benimsemeyeceğini belirlemesi ile sona erecek. Bankalar iki seçeneği benimseyebilecek. Sadece Ripple transfer yazılımını kullanacaklar ve bu durumda para transferi maliyetleri sadece% 30 azalacak. Bankalar Ripple yazılımını kullanmayı seçerse XRP para birimi, transfer fiyatı% 60 düşecek. Transfer maliyetlerindeki bu% 60’lık düşüş, bankaların XRP para birimini kullanması için cesaret verici bir neden olabilir..

İşte bir alıntı Resmi Ripple sitesinde 29 Haziran 2017’de yayınlanan makale:

“SBI Remit, Siam Commercial Bank (SCB) ve Ripple sayesinde, Japonya’da yaşayan 45.000 Tayland vatandaşı eve daha hızlı para gönderebilir.

Japonya ve Tayland arasındaki havale akışları istikrarlı bir şekilde artıyor ve şu anda yıllık kabaca 250 milyon doları oluşturuyor. Ancak havale altyapısı müşteri ihtiyaçlarına yetişememiştir. Para transferleri iki güne kadar sürebilir, ortalama ücretler ve her işlem için% 5-7 gibi büyük bir miktar olabilir ve fonların gerçekte ne zaman ulaştığına dair bir görünürlük yoktur. Hizmetin kullanıma sunulması bugün başlıyor. Ripple tarafından desteklenen, ticari olarak mevcut ilk havale hizmetidir. Japonya’da SBI Remit kullananlar, alıcının Tayland’daki SCB tasarruf hesabına anında JPY cinsinden para gönderebilir ve saniyeler içinde para alabilir. “

READ Ripple, Suudi Arabistan’dan Hindistan’a Yeni Havale Koridorunu Resmen Duyurdu

Hakkındaki bu makaleye göre resmi Ripple sitesi, şu anda Japonya ile Tayland arasında bir sınır ötesi transfer koridoru var.

Yukarıda, neredeyse Şu anda Ripple teknolojisini test eden 50 banka. Bu görüntü, her bankadaki Ripple teknolojisi testinin durumunu gösterir..

  1. Teknik analiz, SATIN AL diyor:

dalgalanma analizi

Bir tüccar olarak deneyimim, dokuz yıl. Borsa, WTY Petrol, Forex ve Kripto piyasalarında işlem yaptım. Ticarette bana çok yardımcı olan araçlardan biri teknik analizdi. Nasıl yorumlanacağını bilmeyenler ya da sadece belirsiz bir fikri olanlar, bunun hiç yardımcı olmadığını söylediler. Eski bir tüccar olarak, teknik analizin sizi birçok insandan bir adım öne çıkardığını ve bu da dolaylı olarak maksimize edilmiş kazancı sağladığını söyleyebilirim. Satın alma ve satma artık gerçekleşmiyor. teknik Analiz.

Teknik analiz bize XRP / USD paritesi hakkında ne söylüyor? XRP / USD’de günlük bir grafiğiniz var. Ulaşılan maksimum fiyat 0.42 USD (Mayıs) idi. O zamandan beri, fiyat birkaç ay düşerek 0,15 USD değerine ulaştı. Bu açıdan bakıldığında şimdiye kadar yeni bir trendimiz var. Bu yazıyı yazarken bugünkü fiyat 0.20 USD.

Grafikte gördüğünüz gibi, 10 gün önce, MACD bir satın alma sinyali verdi. Mevcut yükselişin başlangıcından bu yana hacimlerin arttığı unutulmamalıdır. Yukarıda, 0.32 USD direnç seviyemiz var. Olumlu haber olması durumunda bu aşılabilir ve eski tarihi maksimum (0,42 USD) kolaylıkla geçilebilir. Buradan yeni maksimum fiyatlara kadar bir adımdan fazla değil. Teknik analiz tarafından verilen bir satın alma sinyalini takdir etmeyi zamanla öğrendim.

0.42 USD’lik eski zirveyi aşarsak hangi fiyata tırmanabiliriz? Bunu tahmin etmek çok zor. Haberlere ve XRP’ye ne kadar para harcanacağına çok bağlı olacak. İnternette araştırma yaparsanız, tahminlerin çoğunun 2017 sonunda (0,75-0,95) ABD doları tutarında bir fiyat tahmin ettiğini göreceksiniz..

ripple xrp satın alma

Ayrıca XRP’nin Kripto piyasasındaki en çirkin paralardan biri olduğunu da bilmelisiniz. Ve bunun nedeni bankalarla çalışmaları. BTC ve ETH uzmanları için bu saygısızlıktır. Sonuç olarak, XRP önyargılı insanlar için değil, açık fikirli insanlar içindir. Ripple, önerdiği planı tamamlamayı başaracak mı? Ripple ekibi, teknik yönden tanıtım yönüne doğru iyi bir takımdır. Onlara güveniyorum ama bazı sorunlar olabilir tabi ki.

Daha yakından bakarsak, Ripple yıllar önce dünyada devrim yaratan şirketlerle karşılaştırılabilir. Ripple, başlangıcında kimsenin inanmadığı Apple ile karşılaştırılabilir.

Kuşkusuz, XRP, Eylül ayından bu yana borsaya veya Kripto piyasasına yatırım yapmaya alışmış herhangi bir erkeğin portföyünde olmalıdır. Benim tavsiyem: hedefler satın alın ve 1-5 yıl tutun. Hiç şüphe yok ki size güzel paralar getirebilecek uzun vadeli bir yatırımdır. Sadece sabırlı olmalısınız.

Bu makale şu tarihten sonra oluşturulmuştur: tüccar olarak dokuz yıllık deneyim ve bu makale aşağıdakilerle ilgili tüm önemli verileri içerir: Dalgalanma ve XRP. Ripple XRP Coin’e yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederim. Burada sunulan tüm bilgiler resmi Ripple sitesinde veya internette kontrol edilebilir..

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me