Dalgalanma – XRP şu anda Crypto Market’teki en sağlam projelerden biridir. XRP,% 36.000 yatırım getirisi ile 2017 yılında Kripto Piyasasındaki en karlı yatırım oldu. Ripple, Crypto Market’in piyasa değeri, ve San Francisco, New York, Londra, Lüksemburg ve Sidney’de ofisleri bulunan girişim destekli bir girişimdir. Ripple’in liderleri teknoloji, finansal hizmetler ve uyumluluk alanlarında onlarca yıllık deneyimi bir araya getiriyor. Ripple, sınır ötesi ödeme teknolojisinin kullanım amacını ve XRP’nin fiat para transferleri arasında tampon olarak kullanılmasını belirtti..

Ripple ekibi Geçen yıl teknolojisini uygulamada çarpıcı ilerlemeler kaydetti. XCurrent aracı şu anda dünya çapında 100’den fazla finans kurumu tarafından kullanılmaktadır. Ripple, Q1-2018’de beş yeni XRapid pilot müşterisini duyurdu – Western Union, Cambridge Global Payments, MercuryFX, IDT ve MoneyGram. Bu yıl boyunca, bu şirketlerden birinin sınır ötesi para transferlerinde XRapid ve XRP’nin canlı kullanımını duyurması bekleniyor..

Bu yılın Ocak ayında Cuallix, Cuallet aracını başlattı. Cuallix, XRapid’i ve dolaylı olarak XRP para birimini sınır ötesi para transferlerinde kullanan dünyadaki ilk finans kuruluşudur. Cuallix, Meksika ile ABD arasında para transferi yapıyor.

Herhangi bir yatırım kararı, ilgili şirketin temel verileri üzerinde araştırma yapıldıktan sonra verilir. Kendi araştırmamı yaptım ve XRP’nin şu anda en iyi satın alma olduğu sonucuna vardım. İşte XRP parasının en iyi satın alma olduğunu düşünmemin 5 nedeni.

1. Üstün Teknoloji

dalgalanma xrp hızı

XRP, mevcut sınır ötesi para transferlerini değiştirebilmek için özel olarak tasarlandı. Eski ve yavaş SWIFT’ten bahsediyoruz. Şu anda, iki ülke arasında SWIFT ile bir transfer 3 ila 5 gün sürebilir. Özellikle on binlerce dolarlık transferlerden bahsediyorsak, bu transferlerin ihmal edilemez maliyetlerinden bahsetmiyorum bile..

XRapid ve XRP’nin sınır ötesi para transferlerinde kullanılması, klasik SWIFT’in transfer maliyetlerini% 60 oranında azaltır. XRP, üçüncü nesil bir blockchain teknolojisidir. Örneğin Bitcoin, birinci nesil blockchain teknolojisine sahip ilk kripto para birimidir..

4 saniyede bir XRP transferi yapılır. Karşılaştırmak gerekirse, yaklaşık 3 dakikada bir Ethereum transferi ve 10 ila 30 dakikada bir Bitcoin transferi yapılır..

XRP saniyede 1500 transfer, Ethereum 15 transfer / saniye ve Bitcoin 7 transfer / saniye gerçekleştirebilir. XRP teknolojisinin diğer iki kripto paradan çok daha üstün olduğunu görebilirsiniz..

2. Daha Ucuz Fiyat (TA)

dalgalanma fiyatı

Ucuz fiyat, XRP’nin mayıs ayında satın alınmasının ana nedeni. Crypto Market, son üç ayda güçlü bir düzeltme yaptı. XRP, 3.60 USD’den ATH’ye kıyasla yaklaşık% 90 düşüş gösterdi. en düşük fiyat XRP ile ulaşılan 0.45 USD.

Binance – CZ’ye Nihayet Teklif Para Birimi Olarak Eklenecek XRP’yi OKU

Bugünün grafikleri ayı piyasasının bittiğini ve bir konsolidasyon dönemindeyiz.. Bitcoin, tüm kripto piyasasının tonunu veren, trend çizgisini kıran ve bunu bir destek olarak onaylayacak. Birçok tüccar tarafından sinyal satın almak için kullanılan MACD göstergesi bölgede olumlu. Herhangi bir tüccar, ATH’ye karşı -70, -% 90’dan satın alınan bir para biriminin çok iyi bir kar getireceğini bilir..

Bu noktada XRP, değeri düşük bir para birimidir. Aşağıda bir günlük var XRP / USD grafiği. Orada ne görebiliriz?

poloniex xrp usdt 28 Nis 2018 16 24 16

Ocak ayında başlayan şiddet düşüşü sessizdi. Şu anda bir birikim dönemimiz var. Ters bir desen baş ve omuzlarının oluşumunu bekliyoruz. Şimdiye kadar, sol omuz oluşturuldu ve alt (alt). Günlük grafiğin sağ omzu (0,65-0,70 USD) göstermesini ve fiyatın sarı çizgiye çok benzer şekilde gelişmesini bekliyorum. Ayrıca fiyatın yine 200 günlük ortalamayı (mavi çizgi) geçtiği görülebiliyor. 200 günlük mobil ortalamanın ikinci kez aşılması, ayıların yorulduğunu ve yakında boğaların trendi yakalayacağını gösterir..

XRP’yi 0,65-0,70 USD fiyat aralığında düz omuz bölgesinde satın almak önümüzdeki dönemde en uygun strateji olacaktır. Ayrıca MACD aracından bir satın alma sinyali bekleyebilirsiniz..

Ana direnci 1,25 USD’de aşmak, 3,6 USD’den eski ATH’ye ulaşmanın yolunu açacaktır. Elbette birkaç gün içinde ATH’ye dokunulmayacaktır. ATH’ye ulaşmak muhtemelen birkaç ay sürebilecek karmaşık bir hareket olacaktır. Elbette bu makalenin 4. paragrafında yer alan haberlerden biri çıkarsa çok daha hızlı dokunulacak ATH versiyonu var. Sonuç olarak, bir yıl boyunca satın alın ve TUTUN. Şu anda unutmayın, XRP satın almak ana ticaret kurallarından birine saygı duyar: “Ucuz Satın Al”.

3. Gelişim Potansiyeli.

XRP için Ripple Planı, XCurrent aracı ilk. Daha sonra, likidite gereksinimleri yeterli olduktan sonra, finansal kurumlar ve bankalar, XRP para birimini örtük olarak kullanan XRapid aracına geçmeyi seçebilirler..

Ripple’ın bu yıl önerdiği hedeflerden biri de XRP’yi birçok borsada listelemek. Bu, XRP para birimi için daha fazla likidite yaratacak.

Son zamanlarda, CEO Ripple – Brad Garlinghouse Japonya ile bir röportajda şunları söyledi:

“Tanıtımı teşvik edeceğiz ve önümüzdeki beş yıl içinde dünyadaki bankaların yarısından fazlasının şirketin havale hizmetini benimseme hedefini belirleyeceğiz.”

4. Haberler

Biraz var Önemli haberler 2017 yılında bunu bekliyordum. Haberlerden biri de XRapid ve XRP’nin Western Union, MoneyGram veya SBI tarafından sınır ötesi para transferlerinde canlı kullanımı..

BTCChina’nın kapanmasıyla Çin’de 2017 Bitcoin krizinin doğuşunu resmen OKUYUN

Elbette, şu anda XCurrent aracını kullanan bankalardan birinin XRapid ve XRP canlı kullanımına geçişi duyurması olasılığını göz ardı etmeyin..

CEO Ripple-Brad Garlinghouse, geçtiğimiz günlerde XCurrent cihazının benimsenme oranının o kadar hızlı olduğunu ve Ripple’ın bu benimsemeleri duyurmayacağını söyledi. XCurrent’ın 200’den fazla finans kurumu tarafından kullanılacağı tek bir haber olacak.

5. Kazançlar, (YG) Ortalamanın Üzerinde.

% 36.000 yatırım getirisi ile XRP, Kripto Piyasasındaki en karlı yatırım olan 2017 yılındaydı.. 

en iyi performans dalgalanma xrp

Bu yıl Kripto Pazarı, son yılların en şiddetli krizi oldu. Ayı piyasası, bazı kripto paralar için% 80-90 düşüşlere neden oldu. XRP bir istisna değildi ve 3.60 USD’den ATH’ye göre% 90 düşüş yaşadı. Düşüş Bitcoin’inkinden çok daha yüksekti.

Ancak bu büyük düşüş ve temel verilerinin Dalgalanma ve XRP çok iyi, XRP para biriminin büyük yatırımcıları aramasını sağlıyor. Her zaman çok iyi temel verilere sahip düşük değerli para birimleri arayacaklar..

Şimdi bu makaleyi düzenlediğime göre XRP Fiyatı 0,87 USD. 3,60 USD’lik ATH’ye ulaşmak, yaklaşık% 500’lük bir yatırım getirisi anlamına gelir. Bitcoin’de 20000 USD ATH’ye ulaşmak yalnızca% 250 ROI anlamına gelir. Ucuz bir para biriminin, pahalı bir para biriminden daha fazla (yüzde olarak) büyüyeceği biliniyor. Açıklama basit. Bu para birimi çok daha az parayla “pompalanacak”.

Sonuçlar

Yukarıda görebileceğiniz gibi, XRP’yi şu anda satın almak için en iyi para. Ripple projesi sağlam bir proje ve Ripple ekibi, Crypto Market’in en iyisidir. XRP, birkaç sınır ötesi ödeme şirketi tarafından test edilmiştir. Testlerin sonuçlarından memnun kaldılar. 

Bu noktada XRP, canlı kullanıma girişin son aşamasındadır. Tek yapmanız gereken, satın aldıktan sonra sabırlı olmaktır. Birkaç ay veya bir yıl sürse de XRP kaliteli bir ürün ve Ripple’ın temel verileri çok iyi. XRP fiyatı çok iyi temelleri takip edecek. Finansal kurumlar tarafından XRP’nin canlı kullanımının duyurulmasının ATH fiyatını 3,60 USD’den yükseltmesini bekliyorum. Kripto alanındaki birçok analist, bu yılın sonu için 7-10 USD’lik bir fiyat tahmin ediyor..

Lütfen Ripple ve XRP hakkında kendi araştırmanızı yapın. Bu makale bir yatırım önerisi değil, bilgilendirici bir makaledir. Kendi araştırmanızı yaptıktan sonra yatırım kararı tamamen size ait olacaktır. Bu makalede yer alan tüm ifadeler resmi Ripple.com adresinde bulunabilir.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me