Contents

Čo je to bitcoinová revolúcia?

V súčasnosti nie je známe, kto je hlavným tvorcom bitcoinovej revolúcie, hovorí sa však, že skupina maklérov, ktorí sú s bitcoinom dobre prepojení, sa spojila, aby vytvorili dokonalý obchodný systém. Ďalej, pretože majú všetky informácie o obchodovaní v rámci svojich vlastných platforiem, nešlo len o vyladenie celkového algoritmu a o to, aby bola platforma pre začiatočníkov priateľská. Bitcoin Revolution je softvér obchodnej technológie, ktorý bol vytvorený v roku 2017. Obchodná technológia systém tvrdí, že vykonáva obchody o 0,01 sekundy rýchlejšie ako trendy jeho konkurencie.

Dá sa dosť dobre povedať, že sa im to podarilo. Táto aplikácia je jednou z najjednoduchších a zároveň efektívnych platforiem dostupných na investovanie..

Ako funguje bitcoinová revolúcia?

Program obchodných technológií je pre používateľov bezplatný. Začať je veľmi ľahké. 

Používateľom stačí vložiť počiatočnú investíciu u sprostredkovateľa, nastaviť odporúčané nastavenie rizika a začať obchodovať. Celý tento proces netrvá dlhšie ako 20 minút denne.

Nezabudnite sledovať výkon na platforme. V prostredí kryptomien panuje veľká volatilita. Odporúčame začať mierne investovať od 250 GBP / 250 EUR.

Je bitcoinová revolúcia legitímna? Áno!

Jedným z cieľov obchodníkov s kryptomenami je získavanie ďalších ziskov po každej obchodnej relácii. To znamená, že neustále hľadajú najlepšiu obchodnú platformu, ktorá by im poskytla konkurenčnú výhodu nad ostatnými obchodníkmi na trhu s kryptomenami. Ak vezmeme do úvahy konkurenčnú povahu trhu, musíte sa čo najlepšie rozhodnúť o obchodných platformách. Preto sme dôkladne preštudovali bitcoinovú revolúciu a naše objavy boli viac ako uspokojivé a môžeme ju odporučiť všetkým obchodným profesionálom. 

Prvotnou vecou, ​​ktorá nám bola oznámená ohľadom platformy Bitcoin Revolution, sú jej jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým vynikla od ostatných. Môžete si užívať systematické funkcie a pokračovať v obchodovaní s dôsledným zhodnocovaním svojich zárobkov.

Vývojári preukázali, že sa zaviazali ponúkať obchodníkom bezchybné a ľahké použitie obchodnej platformy pre najpopulárnejšiu kryptomenu – bitcoin.

Ako uzavrieť obchod

Ak chcete začať obchodovať, musíte sa najskôr zaregistrovať a vytvoriť si účet na ich webovej stránke. Pamätajte, že softvér je zadarmo na použitie, ale na jeho skutočné použitie v živom režime musíte mať svoju počiatočnú investíciu.

Tu je postup, ako si otvoriť účet:

1. Registrácia

Prvým krokom je vytvorte si bezplatný účet prostredníctvom nižšie uvedeného formulára. Po úspešnej registrácii vám bude pridelený osobný maklér, ktorý vás prevedie procesom nastavenia:

Spoločnosť Bitcoin Revolution prijala všetky potrebné opatrenia na zaistenie bezpečnosti údajov používateľov, vrátane šifrovania stránok, ochrany údajov a súladu s GDPR.

2. Vklad

Teraz, keď ste s bitcoinovou revolúciou preskúmali všetky svoje možnosti a rozhodli ste sa začať so živým účtom, musíte vykonať počiatočný vklad a nechať systém bežať. Uprednostňujeme, aby ste najskôr investovali skromné ​​250 GBP / 250 EUR. Ak dosahujete zisky, reinvestujte ich a nezabudnite tiež časť z nich vybrať. Prvok úspor je obzvlášť dôležitý v procese obchodovania.

Akceptované spôsoby platby sú kreditné a debetné karty Visa a Master, Neteller, American Express a Discover Network.

Po vykonaní počiatočného vkladu budete pripravení začať obchodovať.

3. Demo účet

Bitcoin Revolution má pre svojich používateľov k dispozícii ukážkový účet. Po výbere na vytvorenie demonštračného účtu budete presmerovaní na rýchlu prehliadku funkcií účtu. Ak chcete aplikáciu vyskúšať čo najlepšie, program obchodných technológií vám poskytne kredit vo výške 1 500 EUR.

Túto sumu môžete použiť na začatie vlastných obchodov v demo režime, aby ste si vyskúšali, či ste začiatočník. Teraz už len stačí kliknúť na tlačidlo „Auto Trade“ a nechať aplikáciu automaticky bežať.

4. Živý účet

V tejto fáze ste si vytvorili účet, ktorý vás následne presmeruje do obchodnej miestnosti – tu presne prezradíte systému, ako chcete, aby obchodoval s bitcoinmi a inými kryptomenami. Popis niektorých funkcií nájdete nižšie:

 • Ovládací panel”Vám umožňuje vidieť nastavenia a pokrok vo vašom portfóliu a poskytuje vám prístup na vykonávanie zmien a správu správania obchodného systému.
 • História obchodovania”Vám umožňuje vidieť históriu pozitívnych aj negatívnych transakcií.
 •  „Otvorené transakcie”Vám umožňuje otvoriť operačnú konzolu v reálnom čase. Týmto spôsobom môžete vyhodnotiť výkon robota v konkrétnom okamihu.
 • Prejdite naživo účet / ukážku”Zmení režim účtu a prevedie vás živou alebo ukážkovou prevádzkou.

Kryptomeny, s ktorými je možné obchodovať, sú Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Ripple. Páry obchodujúce proti EUR alebo USD a krypto / krypto. Akonáhle vyberiete páry, s ktorými chcete obchodovať, budete musieť zvoliť množstvo súbežných obchodov, ktoré chcete založiť, a množstvo obchodu, s ktorým chcete začať obchodovať..

Vlastnosti bitcoinovej revolúcie

zaregistrujte sa na vývoj bitcoinu

Všetci registrovaní používatelia majú prístup k používaniu všetkých funkcií bitcoinovej revolúcie zadarmo. Toto rozhodnutie bolo urobené s cieľom povzbudiť ďalších obchodníkov, aby používali obchodnú aplikáciu, ktorá vývojárom pomohla zarobiť veľké objemy obchodov. Po úspešnom obchode dá používateľ 1% zo svojich ziskov do systému. Ak chcete začať obchodovať s bitcoinovou revolúciou, musíte zaregistrovať účet, prepojiť svoj účet s jedným z maklérov, zafinancovať ho a začať. Je to včasný proces, ktorý je možné dokončiť za pár minút. Prostriedky z úspešných obchodov boli stanovené na nízku hodnotu, pretože vývojári majú istotu, že každý používateľ systému bude mať pekný zisk.

Vytvára sa váš účet

Na platforme existuje zoznam sprostredkovateľov, ktorých je možné prepojiť s používateľmi. Po vložení finančných prostriedkov potrebných na obchodovanie sa od používateľa očakáva, že si zo zoznamu vyberie sprostredkovateľa a prepojí svoj obchodný účet.

Systematizovaná funkcia obchodu

Po prepojení účtu s sprostredkovateľom môžu používatelia aktivovať systematizovanú funkciu a umožniť systému vykonávať transakcie. Dajú sa však nastaviť limity na meranie objemu obchodov uskutočnených v rámci systému. Malo by sa tiež vziať do úvahy, že používateľ by si mal zvoliť nastavenia obchodu na základe aktuálneho trhu a prognóz, pretože povaha kryptomien môže byť mimoriadne volatilná.

Vykonávanie živnosti

Je to zadarmo; používatelia si môžu vytvoriť účet bez akýchkoľvek poplatkov. Pre aktiváciu živých obchodov je nevyhnutné, aby bol účet financovaný pred.

Kľúčové vlastnosti

Výplaty:

Oficiálna webová stránka Bitcoin Revolution tvrdí, že používatelia môžu očakávať, že zarobia v priemere 1 300 € za deň. Ak sa učíte, možno nebudete mať hneď také veľké výplaty, ale bitcoinová revolúcia by mohla byť tým správnym miestom, kde začať. Pravdepodobne budete mať menšie zisky, ale ako budete môcť, budete môcť investovať viac peňazí a zvýšiť svoj ziskový potenciál.

Systém overovania:

Systém overovania je dosť jednoduchý a priamy. Pre registráciu budete musieť do registračného formulára vložiť nejaké osobné informácie. Vyžaduje sa od vás iba e-mailová adresa, celé meno a telefónne číslo. Potom budete požiadaní, aby ste vložili prostriedky na svoj nový účet. Za týmto účelom musíte uviesť svoje platobné podrobnosti. Budete musieť uviesť. Ak ide o kreditnú / debetnú kartu, bude číslo karty, dátum exspirácie a overovací kód karty podstatné. Nemusíte poskytovať bankové výpisy, účty za energie ani nič súkromné.

Výbery a vklady:

Počas nášho experimentu sme sa pokúsili vybrať nejaké peniaze. Žiadosť bola spracovaná za menej ako deň. Peniaze si môžete vybrať kedykoľvek a ich prijatie na váš bankový účet bude pravdepodobne trvať menej ako 24 hodín. Rovnako ako väčšina spoľahlivých systémov obchodovania s technológiami, Bitcoin Revolution poskytuje aj mnoho rôznych spôsobov platby za vklady. To ukazuje pokus systému vyhovieť všetkým potrebám zákazníkov, ktoré môžu vzniknúť.

Náklady / poplatky:

Obchodný systém nemá žiadne skryté poplatky. Registrácia je úplne zadarmo a neexistujú ani žiadne poplatky alebo provízie sprostredkovateľa.

Ohlasy používateľov:

Webová stránka poskytuje spoločenský dôkaz o skutočných používateľoch, ktorí zarábali peniaze prostredníctvom bitcoinovej revolúcie. Potešila ich skutočnosť, že platforma obchodnej technológie im dala príležitosť „žiť sen“ kvôli ziskom, ktoré na platforme údajne dosiahli..

Zákaznícky servis:

Zákaznícku podporu môžete kontaktovať nepretržite prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu. Verte, že jeden z členov personálu odpovie v čo najkratšom čase. Sú veľmi profesionálni a priateľskí a určite budú schopní vyriešiť akýkoľvek problém, s ktorým sa môžete stretnúť.

Sprostredkovatelia:

Bitcoin Revolution je kryptoobchodný systém, čo znamená, že aby fungoval, smeruje prostriedky cez online brokerov. Takže keď nastavíte aplikáciu v systematizovanom režime, vaše peniaze prechádzajú cez sprostredkovateľa a potom sa investujú do aktív. Toto je automatický proces, na ktorý by ste si nemali dávať pozor. Makléri využívaní platformou patria k najlepším na trhu a sú dôveryhodní.

Bitcoinová revolúcia vs. iné obchodné systémy:

Bitcoinová revolúcia

Ostatné obchodné systémy

✔️ Bitcoinová revolúcia má uvádzanú úspešnosť v rozmedzí od 88% do 95%. Ostatné systémy obchodovania s kryptomenami zvyčajne nemajú takú vysokú úspešnosť.
✔️ Bitcoin Revolution ponúka demo účet, ktorý vám umožní oboznámiť sa s rozhraním obchodnej platformy.  Niektoré obchodné systémy neponúkajú demo obchodovanie s cieľom nalákať ľudí, aby hneď začali obchodovať so skutočnými peniazmi.
✔️ Proces registrácie je veľmi jednoduchý a trvá len pár minút.  Niektoré obchodné systémy vyžadujú, aby noví používatelia dokončili proces registrácie, veľa osobných údajov.
✔️ Zisk je veľmi dosiahnuteľný a výbery sú spracované do 24 hodín. Internet je plný podvodných obchodných systémov určených na krádež vašich peňazí.
✔️ Ak chcete začať obchodovať, musíte vložiť minimálne 250 GBP / 250 EUR, čo je primeraná suma.  Mnoho obchodných systémov vyžaduje, aby používatelia začali obchodovať s oveľa vyššími sumami, čo nových obchodníkov vystavuje zbytočnému riziku straty kapitálu.

Prečo obchodovať s bitcoinovou revolúciou?

Na trhu je k dispozícii obrovské množstvo obchodných systémov a niektoré tvrdia, že majú mimoriadnu mieru konverzie a výkonu. Problém je v tom, že vždy nájdete funkciu, vďaka ktorej nie sú ostatné obchodné systémy také dobré. V porovnaní s inými systémami obchodovania s bitcoinmi je tu pre obchodníka bitcoinová revolúcia:

 • Je užívateľsky prívetivý. Tento softvér je pokročilý algoritmus, má však pozoruhodne jednoduché a užívateľsky prívetivé rozhranie. Nastavenie je celkom jednoduché a na úspešné obchodovanie systému stačí 20 minút denne.
 • Tvrdí, že má vysokú úspešnosť. Bitcoinová revolúcia uvádza, že má vysokú úspešnosť. Z vkladu 250 GBP / 250 EUR môžete uzavrieť veľa súbežných obchodov už za 25 EUR. Majte na pamäti, že máte do činenia s komplexnými aktívami, ako sú kryptomeny, ktoré sú vysoko volatilné.
 • Demo účet a výukové programy. Bitcoin Revolution má obchodnú platformu, ktorá umožňuje svojim používateľom oboznámiť sa so softvérom skôr, ako sa k nemu zaviažu. Ďalším pevným bodom je funkcia sprostredkovateľa a vzdelávacie webináre, ako aj obsah poskytovaný na ich webových stránkach. Prístup k nej získate, keď vložíte vklad alebo keď preskúmate svoje možnosti u niektorého z sprostredkovateľov ponúkaných v rámci platformy.
 • Špecializovaná zákaznícka podpora. K tímu podpory zákazníkov na platforme Bitcoin Revolution máte prístup kedykoľvek. Najlepšie to urobíte prostredníctvom ich živého chatu. Všetko, čo musíte urobiť, je poslať správu jednému z ich zástupcov a čoskoro budete mať problém vyriešený.

Môžete zarobiť peniaze pomocou bitcoinovej revolúcie?

Toto je najdôležitejšia oblasť, ktorú sme skúmali, pretože jedným z hlavných cieľov obchodníkov je dosahovanie ziskov. Potrebovali sme potvrdiť, že bitcoinová revolúcia nepatrí medzi podvodné obchodné systémy inzerované online, a potrebovali sme vedieť, či z nej môžete získať skutočnú hodnotu. Na webovej stránke sme si všimli veľa posudkov; existujú spokojní používatelia, ktorí mali zo systému úžitok. Svedectvá boli povzbudivé, ale išli sme ďalej a preskúmali systém.

Náš kontrolný tím pristúpil k skutočným transakciám v systéme a dosiahli sme zisk. Všeobecne volatilný charakter trhu s kryptomenami však nemožno prehliadnuť a pri rozhodovaní o investíciách by sa naň mal dôsledne prihliadať. Vývojári bitcoinovej revolúcie systém premyslene navrhli tak, aby bol vhodný pre nových a skúsených obchodníkov.

Tipy pre nových obchodníkov:

Začnite s minimálnymi investíciami:

Odporúčame, aby váš prvý finančný vklad predstavoval minimálnu sumu 250 EUR. Tento vklad vám môže pomôcť pochopiť platformu a začať zarábať skôr, ako urobíte väčšie vklady.

Reinvestícia:

Keď znova investujete, môžete zarobiť viac peňazí. Odporúčame vám vybrať si svoje zárobky a časť z nich preinvestovať na obchodovanie. Toto je lepší prístup, takže môžete ušetriť časť peňazí a nestratiť ich všetky naraz.

Učte sa od odborníkov:

Makléri združení v bitcoinovej revolúcii sú lídrami v oblasti obchodovania a kryptomeny. Našťastie zdieľajú tieto informácie na webe ako blogy a návody. Z tohto obsahu môžete čítať a učiť sa, aby ste sa o trhu dozvedeli viac.

Starostlivá investícia:

Stojíme pevne za potrebou neustále sa učiť a zdokonaľovať svoje vedomosti o obchodovaní s kryptomenami. Tieto informácie vám pomôžu urobiť lepšie investičné rozhodnutia. Neistá povaha kryptomien spôsobila, že je potrebné investovať iba to, čo si môžete dovoliť hazardovať, a nie ukladať svoje celoživotné úspory. Naše zistenia ukazujú, že jedinečné vlastnosti bitcoinovej revolúcie nezabránili niektorým používateľom prísť o finančné prostriedky z dôvodu neopatrných a nepremyslených rozhodnutí.

Postupujte podľa týchto tipov a mali by ste byť medzi najlepšie zarábajúcimi ľuďmi s bitcoinovou revolúciou. Aj keď je zrejmé, že vysoké investície zvyšujú vaše zárobky, prijímanie informovaných rozhodnutí na základe trhových trendov je správna cesta, najmä ak ste študent.

Bola bitcoinová revolúcia uvedená v televízii?

Dragons Den

Nadrž so žralokmi

Toto ráno

Existujú rôzne tvrdenia, že revolúcia bitcoinov bola schválená v televíznych programoch ako Dragon’s Den, Shark Tank a This Morning. Bolo veľa celebrít, ktoré prejavili podporu bitcoinovým a kryptomenovým projektom a kryptomeny sa stali aktuálnou témou noviniek. Rozhodli sme sa preskúmať vyspelé platformy na obchodovanie s kryptomenami, ako je napríklad bitcoinová revolúcia, ktoré sa spomínajú v médiách.

Pozrime sa na niektoré z dôvodov, prečo by ľudia chceli, aby sa bitcoinová revolúcia objavila v týchto televíznych programoch:

Bola bitcoinová revolúcia uvedená na Dragons Den?

Dragons Den je slávna britská šou, na ktorej majú začínajúci podnikatelia 3 minúty na predloženie svojho podnikateľského nápadu panelu úspešných podnikateľov v nádeji, že sa im podarí rozbehnúť investície a posunú ich podnikateľský nápad do ďalšej fázy. Akýkoľvek produkt spojený s touto šou by získal úspech cez noc. Nenašli sme žiadnu súvislosť medzi bitcoinovou revolúciou a Dragons Den

Bola bitcoinová revolúcia uvedená na Shark Tank?

Shark Tank je americká investičná šou podobná Dragons Den. Podnikatelia dostanú pár minút na to, aby predložili svoj nápad panelu milionárov v nádeji, že títo milionári investujú peniaze do svojho nápadu. Ak by bitcoinová revolúcia mala podporu Shark Tank, potom sa dá s istotou povedať, že by to malo byť vo všetkých správach, je však veľmi nepravdepodobné, že bitcoinová revolúcia nemá v štátoch licenciu.

Bola dnes ráno uvedená bitcoinová revolúcia?

Toto ráno je populárna denná televízna šou na iTV, britský program funguje od roku 1988. Šou je kombináciou rozhovorov s celebritami, správ o šoubiznise, aktuálnych diskusií, súťaží, zdravia a ďalších všeobecných tém. Ak by sa v tejto šou predstavila bitcoinová revolúcia, milióny ľudí vo Veľkej Británii by boli vystavení bitcoinu a bitcoinovej revolúcii, sociálne médiá a spravodajské weby by boli tiež zaplavené správami, otázkami a hashtagmi o bitcoinovej revolúcii.

Bola bitcoinová revolúcia schválená známymi osobnosťami?

Existujú tvrdenia, že revolúciu v bitcoinoch schválili medzinárodné celebrity. Rozhodli sme sa preskúmať tieto tvrdenia prieskumom všetkých celebrít, ktoré tvrdili, že podporujú bitcoinovú revolúciu. Nižšie je uvedený zoznam celebrít, ktoré sme skúmali:

Podporuje Gordon Ramsay bitcoinovú revolúciu?

Gordon Ramsay je jedným z najslávnejších kuchárov na svete. Britský šéfkuchár, reštaurátor, spisovateľ a televízny herec, ktorý získal ocenenie Multi-Michelin, má obrovskú značku, takže jeho schválenie by dalo dôveryhodnosti každého produktu. Preskúmali sme sieť a YouTube, aby sme zistili, či podporil bitcoinovú revolúciu, ale bohužiaľ sme nič nenašli. Takže povesti sú nepravdivé.

Odporúča Peter Jones revolúciu v bitcoinoch?

Peter Jones je britský podnikateľ a televízna hviezda reality show v populárnej investičnej šou Dragons Den a americkej televíznej šou American Inventor. Odhaduje sa, že jeho čisté imanie je takmer 500 miliónov EUR, preto ak by niekto z jeho finančného postavenia podporil investičný produkt, investovalo by doň aj veľa ľudí. Hľadali sme prípady, ktoré Peter Jones schválil v bitcoinovej revolúcii, nič sme však nenašli.

Využíva Elon Musk bitcoinovú revolúciu?

Elon Musk je excentrický miliardár s tromi národnosťami, juhoafrickými, kanadskými a americkými. Je to muž stojaci za spoločnosťami Tesla a SpaceX. Tweety od Elona Muska ovplyvňujú akciový trh, ak by podporil Bitcoin Revolution, bolo by to v celej šírke noviniek a web Bitcoin Revolution by padol. Hľadali sme na internete akékoľvek platné dôkazy o tom, že Elon Musk schválil bitcoinovú revolúciu, opäť sme nedokázali tieto tvrdenia overiť.

Podporuje Trevor Noah bitcoinovú revolúciu?

Trevor Noah je juhoafrický komik, politický komentátor, herec a moderátor populárnej americkej talk show The Daily Show. Hovorilo sa o tom, že Trevor Noah používa bitcoinovú revolúciu kvôli reklamám, ktoré kolujú po internete o tom, že Trevor zbohatol kvôli bitcoinom. Je verejne známe, že zdrojom bohatstva Trevora Noaha je jeho zmluva s The Daily show a jeho komediálne turné. To, či Trevor Noah investuje do bitcoinov alebo nie, nie je verejne známe. Nemožno potvrdiť, že používa bitcoinovú revolúciu.

Odporúča Kate Winslet revolúciu v bitcoinoch?

Kate Winslet je slávna britská herečka známa prácou na Titanicu a dobových drámach. Došlo k nárastu počtu vyhľadávaní ľudí, ktorí sa pýtali, či Kate Winslet podporuje akúkoľvek pokročilú platformu na obchodovanie s kryptomenami. Preskúmali sme a nenašli sme nijaké dôkazy o tom, že by Kate Winslet podporila akúkoľvek obchodnú platformu.

Podporuje Holly Willoughby revolúciu v bitcoinoch?

Holly Marie Willoughby je britská autorka, modelka a televízna moderátorka relácií This Morning and Dancing on Ice. Rovnako ako ďalšie celebrity na tomto zozname, aj tu boli tvrdenia, že podporuje pokročilý systém obchodovania s kryptami, ale neexistujú dôkazy, ktoré by to podporovali.

Podporuje Idris Elba bitcoinovú revolúciu?

Idris Elba je anglický herec, DJ, producent, rapper a skladateľ. Preslávil sa najmä hlavnými úlohami v televíznych seriáloch HBO TV dráta, BBC ONE TV seriál Luther a hraním slávneho juhoafrického politika Nelsona Mandelu vo filme Mandela: Dlhá cesta k slobode. Snažili sme sa nájsť dôkazy o tom, že Idris podporuje bitcoinovú revolúciu, bohužiaľ nateraz tieto tvrdenia nemožno potvrdiť.

Podporuje Ant McPartlin revolúciu v bitcoinoch?

Ant McPartlin je televízny moderátor, hudobník, herec a televízny producent z Anglicka. Hovorí sa o ňom, že je investorom bitcoinovej revolúcie v mnohých online marketingových kampaniach, nenašli sme však o tom nijaké dôkazy. Jedná sa o click bait používanú v pridružených kampaniach, aby sa stal virálnym.

Investovala Nicole Kidman bitcoinovú revolúciu?

Nicole Kidman je slávna oceňovaná hollywoodska herečka a producentka. Odhaduje sa, že čistá hodnota majetku je 183 miliónov EUR. Po internete kolujú správy, že je investovaná do bitcoinu a bitcoinovej revolúcie. Nenašli sme nijaké dôkazy o jej schválení alebo investovaní do bitcoinovej revolúcie. Investovanie do bitcoinu je jedným zo spôsobov, ako diverzifikovať príjmové toky. Môže veľmi dobre investovať do bitcoinu, ale jej investície nie sú verejne známe. Pokiaľ vieme, jej zdrojom bohatstva je filmový priemysel, kde bola jednou z najlepšie platených herečiek v rokoch 2006, 2018 a 2019..

Andrew Forrest a bitcoinová revolúcia?

Andrew Forrest je austrálsky podnikateľ v odhadovanej hodnote 9 miliárd EUR, jeho zdrojom bohatstva je ťažobný priemysel (nie ťažba bitcoinov) a dobytčie stanice. Kolujú správy o spájaní Andrewa Forresta s bitcoinovou revolúciou, ale tieto tvrdenia sa zdajú byť nepravdivé, muž zarobil svoje peniaze v tradičnom obchode. Či má nejaké peniaze investované do bitcoinu alebo nie, zostáva záhadou.

Nenašli sme žiadny dôkaz o tom, že tieto tvrdenia sú pravdivé, a zatiaľ by mali byť tieto tvrdenia o schválení celebrít vylúčené ako špekulácie. Je však dôležité poznamenať, že platforma Bitcoin Revolution je legitímnym pokročilým kryptomenovým obchodným systémom a nemožno ju spájať s požiadavkami obchodníkov na získanie väčšieho počtu kliknutí na reklamu..

Čo hovoria slávni ľudia na bitcoin

 1. „Bitcoin ma veľmi zaujíma. Má všetky znaky. Zmena paradigmy, hackerom sa to páči, napriek tomu sa to vysmieva ako hračka. Rovnako ako mikropočítače. “ – Paul Graham (obchod Yahoo)
 2. „Bitcoin urobí bankám to, čo e-mail s poštovým priemyslom.“ – Rick Falkvinge (zakladateľ švédskej pirátskej strany)
 3. “Momentálne sa bitcoin cíti ako internet pred prehliadačom.” – Wences Casares (zakladateľ spoločnosti Banco Lemon)
 4. „[Virtuálne meny] môžu mať dlhodobý prísľub, najmä ak inovácie podporujú rýchlejší, bezpečnejší a efektívnejší platobný systém.“ – Ben Bernanke (predseda Federálneho rezervného systému)
 5. “Myslím si, že bitcoiny sú prvé [šifrované peniaze], ktoré majú potenciál urobiť niečo ako zmeniť svet.” – Peter Thiel (spoluzakladateľ spoločnosti Paypal)
 6. “Existujú 3 obdobia meny: komoditné, politické a teraz matematické.” – Chris Dixon (spoluzakladateľ spoločnosti Hunch, ktorú teraz vlastní Ebay, spoluzakladateľ spoločnosti SiteAdvisor, ktorú teraz vlastní spoločnosť McAfee)
 7. “Chýbajú celé triedy chýb.” – Dan Kaminsky (expert na penetráciu zabezpečenia pre spoločnosti Cisco a Avaya)
 8. “Sú to peniaze 2.0, obrovský obrovský obchod.” – Chamath Palihapitiya (predchádzajúci vedúci okamžitých správ AOL) 
 9. “Nemôžete zastaviť veci ako bitcoin.” Bude to všade a svet sa bude musieť znova prispôsobiť. Svetové vlády sa budú musieť prispôsobiť. “ – John McAfee
 10. „Bitcoin je tu, aby zostal. Každý, kto by sa pokúsil uznať zásluhu za patent kryptomeny, by vyvolal hackerský rozruch. A nechcel by som byť na konci hackerskej zúrivosti. “ – Adam Draper

Ktoré celebrity majú záujem o kryptomeny?

Roseanne Barr – Jeden z prvých priaznivcov bitcoinu. V roku 2013 tweetovala:

prvý postapokalyptický zákon: otroctvo vo všetkých formách je dnes nezákonné – vrátane dlhového otroctva. #BITCOIN.

Mel B. – V roku 2013 Mel B oznámila, že bude prijímať platby bitcoinom za jej nový singel.

Povedala:

Páči sa mi, ako nám nové technológie uľahčujú život, a to je pre mňa vzrušujúce. Bitcoin spája mojich fanúšikov po celom svete pomocou jednej meny. Môžu len platiť pomocou bitcoinov.

Drew Carey – Po tweetovaní:

 Skúsil som si kúpiť raňajky s bitcoinmi. Odmietnuté. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness

Floyd Mayweather ml. – V roku 2017 tweetoval svoju fotografiu s popisom, ktorý znel: „Výdavky bitcoinov ethereum a iných druhov kryptomeny v Beverly Hill.“

Richard BransonČlánok bola zverejnená správa, že Richard Branson investoval 30 miliónov dolárov do platformy platieb v kryptomene BitPay.

Časté otázky:

Je bitcoinová revolúcia podvod?

Nie, jedná sa o program obchodovania s technológiami, ktorý v roku 2017 vytvorila skupina etablovaných sprostredkovateľov a ktorý vykonáva obchody pre svojich používateľov stlačením jediného tlačidla. Je to jeden z najstarších bitcoinových systémov na trhu a zďaleka jeden z najznámejších. 

Existuje aplikácia na bitcoinovú revolúciu?

Bitcoin Revolution bohužiaľ nemá mobilnú aplikáciu. Platforma je vhodná pre mobilné zariadenia a funguje, ak k nej získate prístup prostredníctvom webového prehliadača v telefóne.

Je bitcoinová revolúcia podvod alebo nie? Verdikt

Existujú tvrdenia, že bitcoinová revolúcia je podvod, a na YouTube veľa videí o obchodných systémoch. Faktom však je, že pri obchodovaní so zložitým majetkom, ako sú bitcoiny a kryptomeny, existuje veľká volatilita..

Zistili sme, že údajne existuje 92% šanca na úspech v operáciách, ktoré sme skontrolovali na tejto platforme, čo je pozoruhodne zaujímavé číslo.

Okrem predpokladanej 92% úspešnosti je potrebné zohľadniť aj ďalší detail, a to ten, že napriek tomu existujú značné riziká pri obchodovaní, ktoré je však možné znížiť, ak sa vykoná náležité preskúmanie.

Zlá reputácia systémov obchodovania s technológiami sa rozšírila po internete v dôsledku rôznych faktorov. Jedným z faktorov môžu byť napríklad nespokojní používatelia, ktorí nedostali to, čo očakávali, a začali na základe svojich skúseností rozširovať nepravdivé informácie, čo je veľmi bežné. To teraz spôsobí, že človek prehliadne dôveryhodnosť niektorých z týchto nástrojov. Vďaka vysokej fluktuácii prináša investovanie s bitcoinmi a kryptomenami mnoho rizík a nie sú vždy zárukou. Toto je len ďalšie podporné vyhlásenie, prečo by každý mal na uskutočnenie svojich automatických obchodov vždy používať nástroj ako Bitcoin Revolution.

Noví investori by mali vždy začínať s minimálnou investíciou, aby vyskúšali obchodný systém. Mnoho webových stránok odporúča na úvod počiatočnú investíciu vo výške 250 EUR / £. Vyberte si 20-minútové časové rámce a neriskujte viac ako 25 EUR za obchod.

Slovníček pojmov

Termín Definícia
Fiat Fiat sa tradične označuje ako papierové peniaze, ktoré nemajú skutočnú hodnotu, ale ktorých hodnotu v zásade určuje ich tvorca, vo väčšine prípadov by to bola vláda.
Bitcoin Bitcoin je údajne najpopulárnejšou kryptomenou na svete. Bitcoin beží na bitcoinovom blockchaine a je to decentralizovaná mena, ktorá funguje nezávisle od centrálnych bánk a autorít
Ethereum Ethereum je rovnako ako bitcoin kryptomena, ktorá je decentralizovaná. Tu môžu investori prevádzať a vymieňať si hodnoty.
Litecoin Litecoin je tiež kryptomena a blockchain odrážajúci bitcoin.
Výmena Kryptoburza je v podstate online platforma, na ktorej sa kryptoterminári môžu zamieňať za rôzne kryptomeny za iné kryptomeny.
Ťažba bitcoinov K ťažbe bitcoinu dochádza, keď sú bitcoinové transakcie overené a potvrdené pred pridaním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peňaženka Kryptomena je softvérový program, ktorý ukladá súkromné ​​a verejné kľúče investorov. Používateľom tiež umožňuje prevádzať, prijímať, míňať, ukladať a kontrolovať svoje zostatky.
Cirkulujúci prívod Týka sa to množstva danej kryptomeny alebo tokenov, ktoré sú verejne dostupné a cirkulujú na trhu medzi kupujúcimi a predávajúcimi..
Tržná kapitalizácia Trhový strop predstavuje trhovú hodnotu všetkých kryptomien dostupných na trhu za deň.
Altcoiny Bitcoin bol prvou a najúspešnejšou zo všetkých kryptomien. Všetky ostatné mince sú zoskupené do kategórie altcoinov.
Blokovať prieskumníka Online nástroj na skúmanie a analýzu blockchainu kryptomeny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet blokov pripojených v blockchaine.
Blokovať odmenu Stimul poskytnutý bitcoin minerovi, ktorý úspešne vypočítal hash (overenie) v bloku.
Prepojenie reťaze Prevod jednej kryptomeny do druhej. To si vyžaduje, aby sa transakcia uskutočnila v dvoch samostatných blockchainoch.
Konzorciový blockchain Súkromný a prevádzkovaný blockchain.
Kryptografia Proces šifrovania a dešifrovania informácií.
Decentralizovaná autonómna organizácia Týka sa organizácií, ktoré sú riadené počítačovými programami alebo softvérom, a nie ľudským vstupom. V tejto súvislosti neexistuje ústredný orgán.
Token Tokeny sú pevne spojené s ICO a sú často postavené na už existujúcom štandarde zo zavedených „inteligentných kontraktov“ blockchainov ako je Ethereum.
ICO Toto je skratka pre Initial Coin Offering a znamená novú revolučnú metódu získavania finančných prostriedkov pre projekty.
Vidlička Z hľadiska kryptomeny je fork udalosť, pri ktorej sa existujúca kryptomena rozdelí na dve variácie kódu.
Peňaženka Kryptomenová peňaženka je hlavným spôsobom, ako majú vlastníci kryptomien prístup k svojim coinom.
Skladovanie za tepla a za studena Týka sa to miesta, kde je hostená konkrétna peňaženka. Hot storage označuje peňaženku, ktorá je prístupná z internetového pripojenia, zatiaľ čo úložisko typu hot storage označuje hosťovanie vašej peňaženky offline na samostatnom hardvéri..
Podmienené Podmienené viazanie je finančné dojednanie, v ktorom tretia strana drží a reguluje platby finančných prostriedkov požadovaných pre dve strany zapojené do danej transakcie..
Inteligentná zmluva Blokový reťazec Ethereum umožňuje nasadenie kódu doň vo forme inteligentnej zmluvy. Táto zmluva je v podstate súborom matematických pravidiel, ktoré určujú fungovanie transakcií
Proof-of-Work (PoW) Aby sa transakcie potvrdili a pridali do hlavnej knihy Blockchain, boli vyvinuté rôzne prístupy na dokončenie tohto procesu.
Proof-of-stake (PoS) V kryptomenách založených na PoS je tvorca nasledujúceho bloku vybraný pomocou rôznych kombinácií náhodného výberu a bohatstva alebo veku.
Dôkaz o dôležitosti (POI) Toto je štýl dôkazu, ktorý bol priekopníkom mince NEM ako tretia alternatíva k PoW a PoS.
TA Zkratka pre technickú analýzu alebo analýzu hodnôt mincí na základe historických pohybov cien a sofistikovaných ukazovateľov.
Uzol počítač, ktorý je pripojený k sieti konkrétnej kryptomeny.
Ťažba Ťažba je proces overovania nových transakcií v distribuovanej knihe kryptomien.
Mesačný výstrel Týka sa to kryptomeny, ktorá dramaticky strieľa smerom nahor.
Medvedie a býčie trhy Býčí trh sa vzťahuje na rastúce ceny a optimistické nálady, ktoré nabádajú k nákupu. Medvedie trhy sa považujú za opak býčích trhov s klesajúcimi cenovými trendmi a pesimistickým sentimentom, ktorý podporuje predaj
Veľryba Vzťahuje sa na niekoho, kto vlastní veľké množstvo kryptomeny
HODL Odkazuje na stratégiu pasívneho investovania ignorovania turbulencií na trhu a čakania na dlhodobé výnosy.
Hard Fork Týka sa typu vidlice, ktorá vytvára trvalú zmenu štandardného protokolu digitálnej meny
Dlhá / dlhá poloha Týka sa stávky, že hodnota určitého majetku nakoniec stúpne na hodnote.
Súkromný kľúč Informácie, ktoré sú prezentované ako reťazec písmen a číslic, ktoré môže investor použiť na prístup k svojej digitálnej mene
Verejný kľúč Adresa, na ktorej môže investor získať svoju digitálnu menu kombináciou písmen a číslic.
Rekt Nastáva, keď investor príde na trhu s kryptomenami o veľké sumy peňazí
Skrat / skrat Nastáva, keď investor zaujme krátku pozíciu a urobí stávku, že hodnota majetku alebo meny poklesne
Ťažobný stimul Odmenu získavajú baníci za potvrdenie transakcie a ich ťažbu do blokov
Zelenáč Odkazuje na nových investorov na trhu s kryptomenami.
DApp Odkazuje na decentralizovanú aplikáciu.

Ostatné kryptoobchodné systémy

Kryptoobchodník Obchodník s bitcoinmi Bitcoin Loophole Životný štýl bitcoinov
Bitcoin Rush Vývoj bitcoinu Zisk bitcoinu Bitcoinový kód

Zrieknutie sa zodpovednosti: Obsah na tejto stránke by sa nemal považovať za finančné poradenstvo. Slúži iba na informačné účely. Nikdy neinvestujte to, čo si nemôžete dovoliť stratiť. Pred akýmkoľvek finančným rozhodnutím vždy čo najviac preskúmajte a poraďte sa s certifikovaným finančným poradcom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me