היום במאמר זה, אנו הולכים לספק מדריך מועיל עבור קונים וסוחרים לחקור את חיזוי מחיר אדווה הן להשקעה לטווח הקצר והן לטווח הארוך עד שנת 2030. מדריך זה כולל את כל המידע והתחזיות הנדרשים בכדי לקבוע את חשיבותם של אַדְוָה והאם זה סביר להשקיע באפל.

מדריך זה מועיל למי שחושש מהשקעות ומסחר. החזיקו את הטינה ובואו לחקור את הדינמיקה.

מה זה אדווה (XRP)?

הדבר הראשון שעולה בראש אַדְוָה זה לדעת שזה גם מטבע וגם פלטפורמה. כדי להפוך את העסקאות למהירות ומדויקות יותר, אדווה מספקת סביבת קוד פתוח שתוכננה במיוחד למטרה זו.

המטרה מאחורי ייצור מכונות העסקה הללו מעולם לא הייתה כמו ביטקוין. זה נועד לשלוט ברחבי העולם במונחים של עסקאות בינלאומיות מהירות יותר. זה די שאפתני. נכון? אבל נודע מתי השוק הזה יתפתח ונראה שהטבלה מסתובבת.

מה זה אדווה? (הסברים על XRP, הסכמי חשבונות, Gateway ו- Validators)

מבוא קצר של RippleNet ו- XRP

ראשית אם אתה רוצה להבין מה זה RippleNet במילים פשוטות, אז נניח שזה מוקד או שאתה יכול לומר נקודה למפגש, שבו כל התשלומים המספקים שירותים כאלה ועסקים שעושים שירות כסף, קמעונאות ובנקים וכו ‘. נפגש בנקודה משותפת לעבודה על פתרון משתמש שנוצר על ידי ישות אחת בשם Ripple.

במערכת בה אנו חיים, כמעט בלתי אפשרי עבור כל עסק לשלב ידיים עם פיתוח ראשי כזה, אלא Ripple.

יתר על כן, הרשת מאפשרת לבצע העברות בכל מטבע, כמו ביטקוין, ויש לה עמלה מינימלית פנימית של 0.00001 דולר. שמעת נכון, זה באפסים. הסיבה לכך שהיא לא בחינם היא רק להימנע מהתקפות של DDoS.

אם כבר מדברים על XRP, זה מטבע דיגיטלי שהונפק בשנת 2012 על ידי Ripple Inc. זה אותו ארגון המטפל במערכות תשלומים חוצות גבולות בשם RippleNet עליהן דיברנו לעיל. אף על פי שהחברה אכן שמה תשומת לב רבה יותר למערכת התשלומים החוצה גבולות מאשר למטבע הדיגיטלי.

  1. חיזוי מחיר לטזוס (XTZ) לשנים 2021-2025
  2. חיזוי מחיר Dogecoin 2021-2025 | האם DOGE יכול להכות אי פעם $ 1?

ניתוח מחירים היסטורי של אדווה (XRP)

רשת Ripple לא שימשה כמשמעותה לשימוש. אסימון ה- XRP האסימוני היה מוגבל בהיצע והוא לא ממוקש באופן בו כריית הביטקוין ואת’רום. למרות שהמטבע שוחרר בתחילה בשוק בשנת 2012, הוא לא זכה לתהילה עד שנת 2018.

העצרת הראשונית של XRP בתחילת 2018 הייתה להיט גדול. ה מטבע הגיע למחיר של 3.40 דולר בעצרת הראשונה שלה. זה היה הרגע בו Ripple (XRP) הוכר והוצג כהלכה בציבור. אך זמן קצר לאחר מכן, היא לא הצליחה להשתתף בהערכה של מירוץ המחירים, שם גם את’ריום וגם ביטקוין נהנו מההחלמה בשוק העליון.

טווח המטבע של 52 השבועות היה בסביבות 0.1151 $ -0.7680 $ בשנים האחרונות. ואילו המחירים מיום ליום היו ממוצעים של 0.33 $ ל 0.364 $. האורז של XRP הוגבל לאחר שנת 2018 ל -0.15 דולר נמוך. אבל האסימון התקשה להאפיל את המחיר לכמעט 0.30 דולר. מחיר המסחר הנוכחי של XRP הוא 0.3367 $.

האסימון התקשה להשיג את הקרקע האבודה שלו. למרות שזה מאפשר ליישומי Defi, האסימון התעלם. מחירי ה- XRP נוטים לנוע בקו אחד עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. המשמעות היא שאם מחירי הביטקוין עולים או יורדים ישפיע מאוד על מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. מחירי XRP מתנהגים באופן מוחלט על נזילות השוק והכיוון העולמי.

תחזית מחיר ה- Ripple (XRP) 2021-2022

אם הפרקטלים אינם שגויים, התחזית הייתה $ 0.50 עד סוף 2020. היעד הושג איכשהו. למרות שזה רק הפסד של 16% ממחירי היעד עדיין הוא כיסה חלק עיקרי מהמחירים החזויים.

נאמר כי XRP יראה מהלך נפיץ במחירו ברגע שהמשקיעים והסוחרים יתכנסו להשקיע. זה סביר ש- XRP יגיע לרמה של 1.00 $ עד סוף השנה.

אם מסתכלים על המחירים הקודמים והמטבע התנהג בשנתיים האחרונות, אומרים על ידי אנליסטים רבים ש- XRP תצא סוף סוף מהקליפה שלה כדי להגיע לנקודה חדשה של 1.00 דולר. הפעם האחרונה בה הקריפטו התייקר במחירים הייתה שנתיים ומאז אנו רואים בעיקר את החיסרון. ובכן, האצבעות משולבות.

Ripple (XRP) חיזוי מחיר 2023, 2024, 2025

למרות כל הניסויים שעומדים בפני XRP כבר שנים, הגיע סוף סוף האסימון לחפור את עצמו מחמאת שוק השוורים. הזמן בו הביטקוין ושאר המטבעות מעצבים עלייה תלולה.

הנשנש כבר התחיל מכיוון שיש הרבה מטבעות אחרים שמניבים ביצועים טובים ושולטים בביטקוין. אם שוק השוורים יישמר בשנים 2021 ו -2022, צפוי שהפוטנציאל האבוד של XRP יושג עד 2025.

על פי המסקנה וההערכה המשוערים, נכס הקריפטו יהיה בסימן של 6 $ לכל XRP. המחיר הוא אומדן ואם שוק השוורים צמח בשנה הקרובה, הוא צפוי להגיע עד לסוף שנת 2025 עד 8 דולר..

Ripple (XRP) חיזוי מחיר 2030

כאשר המתח של COVID סוף סוף מסתדר. השוק מתחלים לאט אבל יש התקדמות ששוק הקריפטו יתחיל עידן חדש של הישגים. אין ספק שהתחזית לטווח הארוך של XRP הולכת לשיאים חדשים מכיוון שיש עדיין תקווה שהמטבע יקבל הרבה יותר תשומת לב ממה שקיבל.

קצב האימוץ והסוחרים והמשקיעים מתכננים להשקיע, זה יהיה שינוי גדול עבור קהילת ה- Ripple יותר ממה שאנחנו יכולים לדמיין אי פעם. זה יעלה לפי דירוג ומי יודע שזה יהפוך למועדף בכל הזמנים. עד סוף 2030.

התחזית לטווח הארוך צופה כי XRP יגיע לרמה גבוהה של 30.0478 דולר בשנת 2030. השיעור הממוצע יהיה כמעט 17 דולר. אבל אנו מקווים שצ’ט המחירים יתפתח.

גורמים המשפיעים על מחירי Ripple (XRP)

השורה התחתונה והשאלה העיקרית היא מה יניע את מחיר ה- Ripple (XRP) בשנים הקרובות. מכיוון שכולכם יודעים שהקריפטו הם מבוזרים והמשקיעים עומדים לתהות איזה דבר יחיד יביא למחירי ה- XRP לרקיע שחקים.

ובכן אין הוכחה אחת לכך שהדבר הזה לא יקרה או לא בזמן אמת, אך ישנם גורמים שיכולים להשפיע על מחירו. או שהמחיר יעבור ל- GAGGA או שהוא יעמוד שוב לצד המת. בואו נדבר על כמה מהגורמים שלדעתנו כדאי לטפל בהם

  • היצע וביקוש – זה ממלא תפקיד מכריע ביותר בהתקוממות הערך. או שזה Ripple (XRP) או כל קריפטו אחר, הביקוש לקריפטו הוא העיקר. מוקדם יותר הבנו ש- Ripple לא זוכה לתשומת לב כה רבה בהשוואה לקריפטוסים אחרים. הישגי חדשות והישגים של החברה הם ההשפעה הגדולה ביותר שניתן להשאיר על המשתמשים.
  • ניתוח המחירים שעבר הוא החלק המרכזי. אם אתה הולך להשקיע באדווה, אז היית חושב אם המטבע שווה להשקיע בו או לא. תוכלו לבדוק את עשר שנות הנתונים ההיסטוריות שלה. למרבה הצער, ל- Ripple (XRP) אין אגדות או שום סיפורי הצלחה להראות. המשבר הפיננסי גורם למשקיעים ולסוחרים לסגת.
  • כוחה של התקשורת יכול לפנות לעזרה או לפגוע בכל קריפטו כל עוד הוא רוצה. הם מסוג הסלילים המניעים את האש בקרב משקיעים וסוחרים. זה משפיע במידה רבה על הביקוש לקריפטוס כאשר התקשורת כותבת או מדברת על זה. זה משחק תפקיד חיובי מאוד בעקיפין על ידי דיבורים על דברים כמו מתן ידע, 101 מדריכים בסיסיים ועל ידי מתן חדשות קליטות.
  • תביעת SEC – בדצמבר הגישה ה- SEC בעבר רשות ניירות ערך תביעה נגד Ripple Labs, Inc. ושניים מפקידיה בגין גיוס של מעל 1.3 מיליארד דולר על ידי הבטחת הנפקות אבטחת נכסים דיגיטליים שאינם רשומים. על פי התביעה, החברה התריסה על חוקי האבטחה הפדרליים על ידי מכירת מטבעות XRP מבלי לרשום אותם כנייר ערך.
  • XRP נפגע מפצצה לאחר שנתבע על ידי SEC. אם SEC יזכה בתיק, סביר להניח ש- Ripple ייחשב לביטחון בארצות הברית ולא כמטבע. זה יכול להשפיע על מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שיסווגו כנייר ערך.
  • דבר אחד שמשקיעים לא אוהבים הוא חוסר וודאות. תביעה זו של אדווה נמשכת ככל הנראה שנה ומעלה. XRP תהיה אחת ההשקעות הכי לא וודאיות בקהילת הצפנה לפני שתוגש תביעת ה- SEC נגד ריפל. אז זה יכול להשפיע קשות על תדמית המטבע.

אדווה שונה ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים

הזינוק האחרון בנובמבר ב -50 סנט במחיר האדווה מקורר מעט מאז. על ידי הצהרה כי XRP שונה מאחרים כי הצפנה הזו יוצרת דילמה כדי למשוך משקיעים פוטנציאליים. באופן יחסי, בעלות נמוכה ממטבעות אחרים, XRP מושך למדי למשקיעים ולסוחרים.

למי שמשקיע Ripple 1000 $, פתאום המחירים עולים ב 50 סנט. התרמה זו עושה הבדל משמעותי עבור אותו אדם מסוים. בינתיים, עבור משקיעי ביטקוין זה כמעט ולא ירים גבה.

2020 עשויה להיות גרועה מסיבה אחרת לאנשים, אך עבור XRP זו הייתה שנה טובה למדי. בנימה טובה, XRP זמין יותר לציבור. זה הרבה יותר נגיש והפכפך גם בווריאציות קלות.

כיצד לקנות אדווה (XRP)?

ישנן דרכים רבות לקנות Ripple (XRP). אתה יכול לקנות את המטבע באמצעות כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי או שתוכל להשיג אותם מכל בורסה מכובדת. קנייה ישירה מדולר היא הדרך הקלה ביותר מכיוון שרוב הבורסות אינן תומכות במטבעות פיאט. כמו כן, שער החליפין בימינו אינו כל כך טוב שאנחנו מעדיפים את שירותיהם. אבל יש דרך אחרת שלדעתנו אינה מסובכת מדי אם יש לך ידע בסיסי בבורסה.

ערוך חשבון בכל בורסה וקנה מטבעות מטבע צד שלישי כלומר את’ר. מאותו הצפנה תוכלו להחליף בקלות את הצפנה הרצויה.

שאלות נפוצות על חיזוי מחיר אדווה

האם XRP יגיע ל -100 דולר?

ההסתברות ש- XRP יצמח ב 100 $ היא הרבה יותר אופטימית בעוד 10 שנים. אבל אתה אף פעם לא יודע מה יקרה בשנה הבאה כשמדובר בעסקי הקריפטו.

האם XRP היא השקעה טובה?

המטבע מאומץ בשוק הרבה יותר ממה שהיה אי פעם. זה מיועד לשמש את השחקנים הפיננסיים הטובים ביותר בשוק. יש מקום לצמיחה של אדווה וזה אומר שזה מטבע טוב להשקיע בו.

מדוע מחירי XRP כה נמוכים?

הסיבה העיקרית והפוטנציאלית היא נפח המטבעות. נפח האדווה בשוק הוא פחות מביטקוין. לאחרונה התמודדה עם תביעות אמריקאיות בגין האסימון המסונף לה. אבל עד מהרה זה הולך להתאושש כדי לחזור לשוק.

פסק הדין שלנו על תרחיש החיזוי ומה העתיד של אדווה?

ראינו לאורך השנים של אדווה יש פוטנציאל לשבש את הענפים. המטבע זוכה לתמיכת הרגולטורים ומנוהל באופן מקצועי על ידי צוות מומחים ומשקיעים שעובד קשה לדחוף את המטבע ולהפוך את שיעור האימוץ לגבוה יותר מתמיד. מדריך זה הוא הערכות עצמיות שלנו שהסתיימו על ידי ביצוע המטבע טוב בעתיד ומה הסיכויים.

וודא שלפני ההשקעה, עשה את המחקר שלך והסיק מסקנות בשמך. אבל אם אתה משקיע ורוצה להשקיע מינימום, אז המטבע הזה הוא המתאים ביותר עבורך. אפילו עלייה קלה ביותר של סנטים יכולה להשפיע מאוד על צד הרווח. אל תשכח לשתף את הבלוג הזה עם החברים שלך שנזקקים לשמוע טוב מהצד שלנו. האם יש לך ניסיון כלשהו או רוצה לחלוק סיפור הצלחה? יש לנו כיסוי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me