הלוואות ביטקוין הופכות פופולריות בקרב משקיעי קריפטו המחפשים נזילות מבלי למכור את הקריפטו שלהם.

שימוש בקריפטו כבטוחה הוא דרך נהדרת לעשות דברים כמו לקנות בית, לממן עסק או לשלם חוב בעלות גבוהה. בנוסף, יכולות להיות הטבות מס בהשאלת קריפטו. בשונה ממכירת הקריפטו שלך, הלוואה מגובה קריפטו או ביטקוין אינה מפעילה אירוע מס רווחי הון, וחוסך לך את כאב הראש בעת ביצוע שלך מיסי הצפנה. חברות המציעות הלוואות קריפטו וביטקוין צצו בכל מקום כדי להציע שירות מסוג זה למשקיעים. מאמר זה מפרק את מיטב המלווים הצפוניים הללו.

הלוואת ביטקוין

BlockFi

מבוסס בניו ג’רזי, BlockFi מציע מוצרים פיננסיים לבעלי מטבעות קריפטוגרפיים לעשות יותר עם הנכסים הדיגיטליים שלהם. החברה משרתת לקוחות ברחבי העולם, כולל 47 מדינות בארה”ב, עם חשבונות מרוויחים ריבית והלוואות בעלות נמוכה בדולר המגובה בקריפטו. ל- BlockFi יש רשימה מרשימה של משקיעים, כולל Galaxy Digital, Susquehanna, Akuna Capital, Fidelity, Recruit Partners Strategic Partners, Coinbase Ventures, CMT Digital, SoFi, ConsenSys Ventures ו- Morgan Creek Digital..

כדי לקבל הלוואה, אתה מציב ביטקוין, Litecoin או Ethereum כבטוחה. החברה מציעה כיום יחס של 50% הלוואה לערך (LTV) בקריפטו שלך.

משמעות הדבר היא לקחת הלוואה בסך 25,000 $, יהיה עליכם להעמיד בערך 10.06 BTC בבטוחות (כיום שווה כ- 50,000 $ בזמן כתיבת שורות אלה). שיעורי הריבית מתחילים ב -4.5% עם משך הלוואת 12 חודשים.

הלוואת ביטקוין

הון לא משורשר

מבוסס מאוסטין, טקסס, הון לא משורשר היא ספקית נוספת של הלוואות קריפטו וביטקוין. החברה עוקבת אחר תהליך מהיר בן 3 שלבים לקבלת הלוואה. בתהליך הקל הם יכולים לאשר הלוואות קריפטו עד 1,000,000 $ ביום אחד.

Unchained נוקט גישה ייחודית למשמורת ואבטחת ההלוואה שלך. על ידי פיתוח מודל אחסון מרובה חתימות, הם מבטלים את מודל הכישלון היחיד של משמורת קריפטו.

שלושה מחזיקי מפתחות עצמאיים משתפים פעולה בכדי להגן על בטחונות אשר נשמרים אז בכתובות מרובות חתימות הדורשות הוצאה של 2 מ -3. מפתחות אלה מוחזקים על ידך (הלווה), ללא שרשרת וסוכן מפתח צד ג ‘. אף אדם או ארגון אינם נקודת כישלון אחת. אלמנט האבטחה החכם הזה הוא הצעה ערכית גדולה עבור Unchained.

קָשׁוּר: למד על השלכות המס של הלוואות קריפטו, DeFi ומסחר בשוליים

הלוואות ביטקוין

הלוואות מלח

מבוסס מתוך דנבר, קולורדו, הלוואות מלח היא פלטפורמה פופולרית נוספת למוצרי הלוואות קריפטו וביטקוין. בטענה שהיא ההלוואה המקורית המגובה על ידי בלוקצ’יין, סולט מציעה הלוואות בביטקוין, ליטקוין ואת’ריום גם ביחס LTV של 50%.

החברה מרחיבה את האזורים המושאלים שלה ברחבי ארה”ב ולמדינות כמו ברמודה, ברזיל, הונג קונג, שוויץ, איחוד האמירויות הערביות וויאטנם כדי לספק לאנשים ולעסקים גישה לחופש פיננסי הנגישות למטבע פיאט באמצעות נכסי בלוקצ’יין..

Salt מספק גם ניטור בזמן אמת של חשבונך הייחודי ומספק ערבויות מסוימות שהנכסים שלך נמצאים שם בשבילך בכל פעם שאתה צריך לגשת אליהם.

הלוואת הצפנה של SpectroCoin

SpectroCoin

מבוסס בליטא, SpectroCoin הייתה הבחירה המובילה בקרב תיווך הקריפטו האירופי מאז 2013. החברה השיקה לאחרונה שירות הלוואות בגיבוי קריפטו ומציע את אחד המינימום הנמוך ביותר בשוק במחיר של 25 אירו בלבד אך יכולה להנפיק הלוואות בסך מיליון אירו. יתר על כן, לספקטרוקוין יש אפשרות להנפיק הלוואה עם יחס LTV מוביל בשוק.

החברה תומכת ב- BTC, ETH, XEM ו- DASH כמטבעות ביטחוניים. לקוחות יכולים למשוך ולהחזיר הלוואות במטבעות קריפטוגרפיים גדולים וביורו.

בנוסף להלוואות מגובות קריפטו, החברה מציעה גם ארנק, שירות חילופי קריפטו-פיאט, כרטיסי חיוב ו- IBAN ייעודי ללקוחותיה..

הלוואות קריפטו

נקסו

מטה המטה בשוויץ, נקסו היא המובילה העולמית בהלוואות קריפטו. Nexo מעניקה למשתמשים קו אשראי מיידי כאשר הם מפקידים ביטקוין וקריפטו בארנק Nexo שלהם.

החברה מציעה הלוואות במספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, את’ריום, XRP, BNB ו- Litecoin..

ה תהליך בן ארבעה שלבים לקבלת הלוואה מ- Nexo כוללת הפקדת מטבעות קריפטוגרפיים בארנק Nexo מאובטח ואז יש מיד גישה להלוואה, אין צורך בבדיקות אשראי. הארנק מבוטח לחלוטין ומאפשר לך ללוות ביותר מ -45 מטבעות FIAT שונים ברחבי העולם.

בנוסף להלוואות, Nexo מציעה חשבונות נושאי ריבית ושירותים פיננסיים אחרים המשתמשים במטבע הקריפטוגרפי שלך. החברה כבר הנפיקה היום יותר ממיליארד דולר בהלוואות קריפטו.

הלוואות ביטקוין

תוכנת מס קריפטו

האם אתה משתמש בהלוואות קריפטו וביטקוין כדי לחסוך במיסים? הלוואה כנגד מטבע קריפטוגרפי אינה מפעילה א אירוע חייב. עם זאת, קבלת תשלומי ריבית עושה זאת, וביצוע דיווח המס עבור כל עסקאות המטבעות שלך יכול להיות אתגר. אתה יכול לחשב אוטומטית ו דווח על חבות המס הקריפטו שלך באמצעות תוכנת מס קריפטו כמו CryptoTrader.Tax.

הלוואות קריפטו

מס. CryptoTrader הינה הפלטפורמה המובילה להכנת מס קריפטוגרפי המשמשת עשרות אלפי חובבי קריפטו לטיפול במיסי הצפנה שלהם. כל שעליך לעשות הוא להעלות את היסטוריית עסקאות הקריפטו שלך לפלטפורמה וליצור באופן אוטומטי את הצורך שלך דוחות מס קריפטו. אתה יכול למסור דוחות אלה ל איש מקצוע או העלה אותם לתוכנת הגשת מס כמו TurboTax אוֹ TaxAct.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me