כיום, ביקוש השוק לשירותי הכנת מס מקצועי של מטבעות קריפטוגרפיים עולה על ההיצע עד כדי כך שחברות המס המציעות תמיכה בקריפטוגרפים רוכשות לקוחות רווחיים ביותר בקצב מדהים..

מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין פרצו לאור הזרקורים בשנים האחרונות. הטכנולוגיה המרגשת משכה עשרות מיליוני אנשים יומיומיים למחלקת ההשקעות החדשה הזו, ואין שום סימני האטה. אחד הנושאים הגדולים ביותר שהגיע עם הצמיחה של ענף זה הוא עמידה במס. 

הרוב המכריע של משקיעי הקריפטו נכנסים לחלל ללא מודעות להשלכות המס הכרוכות בקנייה, מכירה, מסחר והשקעה במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין – הדומים מאוד לזה של השקעה במניות. זה יצר ביקוש עצום לסיוע בהכנת מס במטבעות קריפטוגרפיים הן מאנשי מקצוע ממס והן מכלי תוכנה. מעל זה, הנחיות חדשות לקריפטוגרפים ו מכתבי אזהרה שנשלח על ידי מס הכנסה מניע מאות אלפי משקיעי קריפטו בארה”ב לפנות לעזרה מקצועית. זה יוצר הזדמנות גדולה עבור עסקים להכנת מס. אנו ננתח את ההזדמנות הזו ונדון מדוע כדאי לשקול להוסיף תמיכה בקריפטו בהמשך.

מיסי מטבעות מטבעות 101

מטבעות מטבעות מטופלים מתייחסים כרכוש בעיני מס הכנסה. בדומה לצורות רכוש אחרות – מניות, אגרות חוב, נדל”ן – חלים כללי רווחי הון והפסדים, וההכנסה שמקבלים מהשקעה בנכסי קריפטו מתייחסת כהכנסה חייבת במס..

במובן זה, השקעה במטבעות קריפטוגרפיים נראית הרבה כמו השקעה במניות מנקודת מבט של דיווח מס.

לדוגמה, אם רכשת ביטקוין אחד תמורת 7,000 דולר ביוני 2019 ואז מכרת אותו חודשיים לאחר מכן תמורת 8,000 דולר, יש לך רווח הון של 1,000 דולר. אתה מדווח על רווח זה בהחזר המס שלך (במיוחד בטופס 8949), ובהתאם לאיזו מדרגת מס אתה נופל, אתה משלם אחוז מס מס על הרווח. התעריפים משתנים בהתאם למדרגת המס שלך וכן תלוי אם מדובר בטווח הקצר לעומת הרווח לטווח הארוך. כך הדברים עובדים ברמה גבוהה.

אם אתה איש מקצוע בתחום המס, תוכל ללמוד הרבה יותר על השלכות המס הספציפיות של מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הספר האלקטרוני המלא שלנו (שניתן להוריד בחינם): הכנת מס מטבעות רואי חשבון & אנשי מקצוע בתחום המסים.

הכנת מס מטבעות מטבעות

מדוע עסקי הכנת מס נוהרים לתמוך בקריפטו?

מדוע עסקים להכנת מיסים מתייצבים במהירות כדי להוסיף דיווח על מיסוי קריפטוגרפי כשירות שהם מציעים? התשובה, כמובן, היא כסף.

נכון לעכשיו, יש הזדמנות מצוינת לאנשי מקצוע בתחום המסים לרכוש לקוחות קריפטוגרפיים רווחיים מאוד ולהגדיל את ערך העסק שלהם הרבה יותר מהר ממה שאפשר באמצעות מיקוד ללקוחות מסורתיים..

למה זה?

במילים פשוטות, כמות האנשים הזקוקים לעזרה מקצועית בדיווח על מיסי המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם עולה בהרבה על מספר אנשי המקצוע בתחום המסים וחברות הכנת המס שיכולים לעזור להם. מכיוון שהביקוש גובר במידה רבה על ההיצע, חברות המס המציעות תמיכה בקריפטוגרפים אוספות לקוחות בקצב מדהים.

שרון ייפ, שהוא המייסד המשותף של Accointax LLC, הוא דוגמה מצוינת למקצועני מיסים שבנה עסק שלם על ידי שירות לקוחות קריפטוגרפיים בלבד.

שרון ייפ שרון ייפ, רו”ח, MST, MBA

“בניתי את נוהלי המס שלי, לאחר 20 שנה בחשבונאות ציבורית ובתאגידים, בתחילת 2018, והתמקדתי אך ורק בשירות לקוחות מס קריפטו. השנה אנו מצפים להגדיל את הכנסותינו לפחות פי 10 בהשוואה לשנתיים האחרונות. יש דרישה כה גדולה להכנת מס קריפטו והתשלום המקצועי עבור שירות כזה בדרך כלל גבוה בהרבה מדוח מס מסורתי בשל מורכבותו ודרישות הזמן שלו. אנו שמחים על ההזדמנות לעזור ליותר משלמי מיסים במרחב הצפנה ולהרחיב את נוהלי המס שלנו לשלב הבא. “

מס הכנסה עושה צעדים בתחום אכיפת המס של קריפטו

מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין קיימים מספר שנים. הסיבה שאנו רואים כעת את הביקוש לשירותי מיסים מקצועיים עוברים את הגג היא מכיוון שסוכנויות ממשלתיות שמות לב לחוסר הציות של הענף.. 

בסתיו 2019 מס הכנסה שלח יותר מ -10,000 מכתבי אזהרה ופעולה לבעלי מטבעות קריפטוגרפיים שעשויים לדווח על רווחי והפסדיהם במדויק על החזרי המס שקדמו להם בשנים קודמות. מכתבים אלה זכו לתשומת לב תקשורתית עצומה, והם עשו את עבודתם להפחיד אנשים בקיום ציות. אתה יכול לקרוא עוד על מכתבי מס הכנסה כאן.

בנוסף למכתבים אלה, מס הכנסה שוחרר עוד יותר הנחיות מס על מטבעות וירטואליים בפעם הראשונה מזה 5 שנים. הנחיה זו באה בצורה של שאלה של 40+ שאלות נפוצות בנושא מטבעות וירטואליים כמו גם חדש שליטת הכנסות.

לבסוף, השינוי הגדול מכולם – מס הכנסה הוסיף א שאלת מטבעות קריפטו חדשה לראש הדף של 1040 לוח זמנים 1. השאלה נקראה כך:

“בכל עת במהלך 2019, האם קיבלת, מכרת, שלחת, החלפת או אחרת רכשת כל עניין כלכלי במטבע וירטואלי כלשהו?”

שאלה בנושא מטבעות קריפטוגרפיים ב- 1040

במסגרת עונש שקר, כל משלם מיסים בארה”ב (כ -150 מיליון) יצטרך כעת להצהיר אם הם עוסקים במטבעות וירטואליים כמו ביטקוין. שאלה חדשה זו מכריחה את משלמי המסים ש”הסתתרו “להכריז רשמית על עסקאות הקריפטו שלהם. אם הם לא דיווחו על קריפטו בשנים קודמות, שרובם לא עשו זאת, הם יצטרכו לתקן את החזרי המס של השנים הקודמות. כל אלה דברים שמשקיעים וסוחרי מטבעות מבקשים לקבל עזרה מקצועית איתם.

מסיבות אלה אנו רואים את הביקוש לשירותי הכנת מיסי קריפטוגרפיה.

כיצד העסק שלך להכנת מס יכול להתחיל

הצעד הראשון לתחילת העבודה עם שירות לקוחות קריפטוגרפיים הוא לחנך את עצמך כיצד כל זה עובד. הקמנו ספר אלקטרוני מלא להתחלה: הכנת מס מטבעות רואי חשבון & אנשי מקצוע בתחום המסים.

ספר אלקטרוני בחינם זה מהווה בסיס לכל מה שאתה ופרקטיקת המס שלך צריכים לדעת. מהיסודות של מטבעות קריפטוגרפיים, כל הדרך להכנת דוחות מס נחוצים ללקוחות שלך, מדריך זה יעזור לך להתמודד עם מיסוי קריפטוגרפי.

בנוסף, קריאה מועילה כוללת את כל התכנים שהמס הכנסה הציג על מטבעות וירטואליים:

– הודעת מטבע מט”ח של מס הכנסה לשנים 2014-21

– הכומר פסיק 2019-24

– אוקטובר 2019 שאלות נפוצות על מס הכנסה בנושא מטבע וירטואלי

אל דאגה – אינך צריך להיות מומחה בטכנולוגיות אלה או בכל רכיב בודד של מטבעות קריפטוגרפיים. כל עוד אתה מודע ליסודות היסוד, תוכל להבין את השלכות המס ואין לך שום בעיה לעזור ללקוחות לדווח על החזר המס שלהם..

תוכנת מס קריפטו

תוכנת מס קריפטוגרפי

תוכנת מס מטבעות מטבעות כמו מס. CryptoTrader הפך פופולרי במהלך השנים האחרונות מכיוון שהוא מספק למשקיעים מטבעות קריפטו ואנשי מקצוע בתחום המס אוטומציה לתהליך דיווח המס על מטבעות קריפטוגרפיים.

במקום לעקוב באופן ידני אחר בסיס העלויות ולעשות את חישובי רווחי ההון וההפסדים ביד, אנשי מקצוע בתחום המס יכולים להשתמש ב- CryptoTrader. סוויטת מיסים מקצועית לנהל את כל לקוחות הקריפטוגרפיים שלהם מלוח מחוונים יחיד. 

הלקוחות שלך מסוגלים לייבא את כל עסקאות המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם באופן אוטומטי ל- CryptoTrader.Tax. התוכנה תטפל בכל מחיקת המספרים ותייצר טפסי מס קריפטוגרפיים הכרחיים כמו טופס מס הכנסה 8949 בלחיצת כפתור. לאחר מכן תוכל להוריד טפסים אלה מלוח המחוונים המקצועי שלך ולשלוח אותם בהתאם או לחבר אותם לתוכנת הגשת המס המועדפת עליך כגון ProConnect, Drake, ATX, UltraTax ועוד..

למידע נוסף על האופן שבו חבילת המס המקצועית CryptoTrader.Tax Tax יכולה לעזור לעסק שלך להתחיל לשרת לקוחות לקוחות ממש כאן.

שווק את חברת המס שלך

ברגע שאתה מכיר את הפרטים הקטנים של מיסי מטבעות קריפטו, אתה יכול להתחיל לשווק את חברת המס שלך ככזו שיכולה לטפל בלקוחות הצפנה ובהחזרים. אחת הדרכים הנהדרות להתחיל היא להוסיף את החברה שלך ל- ספריות פרו מקרי קריפטו שקיימים ברשת. כל שעליך לעשות הוא לפנות לבעלי האתרים, ולבקש להירשם. המשרד שלך יכול להיות רשום על פופולרי ספריית CryptoTrader.Tax אשר מציג בקשות של אלפי אנשים המבקשים עזרה מקצועית. רַק להושיט יד לצוות שלנו.

לסיכום

האכיפה המוגברת של מס הכנסה בגין עמידה במס בקריפטו יוצרת הזדמנות מצוינת עבור חברות מס לרכוש לקוחות חדשים. על משרדך להקים תוכנית שתתחיל לטפל במרחב המתפתח הזה אם עדיין לא עשית זאת. תעשיית הקריפטו היא עדיין בחיתוליה, ונראה שהשוק ממשיך לצמוח בקצב אקספוננציאלי בשנים הקרובות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me