ניתן למחוק הפסדי ביטקוין וקריפטו ממומשים כדי להפחית את חבות המס הכוללת שלך. בגלל התנודתיות הקיצונית הקיימת בשוקי הקריפטו, הדבר מעניק למשקיעים רבים הזדמנויות ענק לחיסכון מס משמעותי. מאמר זה דן כיצד לדווח על הפסדי קריפטו למס הכנסה וכן על אסטרטגיות לחיסכון בכסף ושימוש בהפסדי ההון שלך להפחתת חשבון המס שלך..

לקבלת סקירה מעמיקה שנדונה ביסודות מיסי המטבעות הקריפטוגרפיים, עיין בתשלומים המלאים שלנו מדריך מס קריפטו.

האם אתה יכול למחוק הפסדי קריפטו על מיסים?

כן. מטבעות קריפטו כגון ביטקוין מטופלים כרכוש על ידי מס הכנסה, והם כפופים לכללי רווח והפסד.

פירוש הדבר שכאשר אתה מממש הפסדים לאחר מסחר, מכירה או סילוק אחר הקריפטו שלך, הפסדיך מנוכים מרווחי הון אחרים וכן מהכנסה רגילה (עד 3,000 $).

דוגמה 1:

לוקאס קונה ביטקוין אחד תמורת 10,000 דולר. כעבור שישה חודשים הוא מוכר את הביטקוין הזה תמורת 8,000 דולר.

בדוגמה זו, לוקאס מממש הפסד הון בסך 2,000 דולר לאחר מכירת הביטקוין שלו. 2,000 דולר אלה מנוכים לראשונה מכל רווחי הון אחרים שיש ללוקאס (כמו רווחים מהשקעות אחרות כגון מניות).

אם אין לו רווחי הון, הפסד מלא זה בסך 2,000 דולר מנוכה מהכנסתו של לוקאס – ובכך מוריד את הכנסתו החייבת הכוללת ומפחית את חשבון המס שלו..

דוגמה 2:

מיטשל מרוויח 50,000 דולר לשנה מעבודתו. הוא גם מכר כמה מניות של אפל השנה, והרוויח 5,000 דולר על המכירה. נוסף על כך, מיטשל השקיע באת’ריום בשיאו, ופצע את מכירת כל ה- ETH שלו תמורת הפסד כולל של 6,000 דולר..

בדוגמה זו, הפסד של מיטשל $ 6,000 ב- ETH מנכה לחלוטין כנגד הרווח שלו בסך 5,000 דולר משוק המניות / מניית אפל. לאחר קיזוז זה, מיטשל נותר עם הפסד הון נטו בסך 1,000 דולר בשנה. 

הפסד הון בסך 1,000 דולר מקטין את ההכנסה החייבת הכוללת של מיטשל ל -49,000 דולר לשנה. 

מסך מס הפסדי קריפטו

מתי אתה סובל מאובדן קריפטו?

זכור, אתה צריך לממש את ההפסד שלך כדי שהוא יחשב כהפסד הון שניתן למחוק על המס שלך. כדי לממש הפסד, עליכם לסבול א אירוע חייב– במילים אחרות, אתה צריך להיפטר מהקריפטו שלך כדי לממש את האובדן.

על פי מס הכנסה, אתה עובר אירוע במס קריפטוגרפי בכל פעם שמתרחש אחד מהדברים הבאים:

  • סחר או מכר קריפטו במטבע פיאט (כמו דולר ארה”ב) 
  • החלף קריפטו אחד תמורת מטבע אחר
  • הוצא קריפטו לרכישת טובין או שירות

כך שפשוט קנייה והחזקה אינה מממשת רווחים או הפסדים. עליך למעשה להיפטר מהקריפטו שלך על ידי מכירה או סחר כדי לממש את הרווח או ההפסד שלך בהשקעה. 

דוגמה 1:

שרה רכשה 1 BTC תמורת 15,000 $ בתחילת 2018. בסוף 2018 שרה עדיין החזיקה בביטקוין שלה, אך שווה כעת 7,000 $ בלבד. 

בדוגמה זו, לשרה הפסד לא ממומש של 8,000 $ (15,000 – 7,000) והיא לא יכול למחוק את זה בשלב זה. 

כזכור, שרה מבינה את אובדן הנכס רק כאשר היא תפטר אותו. 

הפסדי קריפטו המדווחים על מס הכנסה

האם אתה צריך לדווח על הפסדי קריפטו למס הכנסה?

כן, עליך לדווח על הפסדי קריפטו טופס מס הכנסה 8949

לכל אחד שלך אירועים חייבים במס, חישב את הרווח או ההפסד שלך מהעסקה ורשום את זה בשורה אחת של 8949. לאחר שמילאת שורות עבור כל אחד מהאירועים החייבים שלך, סכם אותם והזן את סך הרווח או ההפסד הנקי שלך בתחתית 8949 (תמונה למטה).

הפסדי קריפטו טופס 8949

משקיעים רבים מאמינים שאם הם רק סובלים מהפסדים וללא רווחים, שהם לא באמת צריכים לדווח על כך למס הכנסה. זה לא נכון, וה מס הכנסה מבהיר זאת כי יש לדווח על הפסדי קריפטו בדוח המס שלך.

להליכה צעד אחר צעד המפרט כיצד לדווח על הצפנה ב- 8949, עיין במאמר בבלוג שלנו: כיצד לדווח על קריפטו על מיסים.

חיסכון במס קריפטו

ההזדמנות העצומה לקציר הפסדי מס – AKA חוסך $$$

משקיעי מטבעות קריפטוגרפיים רבים הם הודלרים קשים (מחזיקים), כלומר פשוט קנו והחזיקו את הקריפטו שלהם לאורך השנים, מעולם לא נגרמו אירועים חייבים במס.

בגלל זה, משקיעים רבים יושבים לעיתים קרובות על הפסדי הון לא ממומשים שיכולים לשמש לקיזוז רווחי הון אחרים והפחתת הכנסתם החייבת..

על ידי סחר אסטרטגי במטבעות קריפטוגרפיים שיש להם הפסדים גדולים שלא מומשו ובכך נגרם אירוע במס, משקיעים יכולים לפעמים לממש חיסכון משמעותי במס.. 

זוהי אסטרטגיה נפוצה הנקראת קציר הפסדי מס, שמשמשת מנהלי עושר כל הזמן. בעולם הקריפטו, אסטרטגיה זו של קצירת הפסדי מס עובדת אפילו טוב יותר, ואתה יכול לחסוך הרבה כסף על ידי קצירת אסטרטגית של הפסדים לאורך כל השנה.. 

אנו דנים בתהליך קצירת הפסד מס זה וכיצד ניתן להשתמש בו כדי לחסוך כסף בפוסט הבלוג המלא שלנו: מדריך המטבעות הקריפטוגרפיים לקציר הפסדי מס.

כיום משתמשים במשקיעי קריפטו רבים תוכנת מס קריפטוגרפי כדי לעזור להם לקצור הפסדי מס ולגלות באופן אוטומטי את הזדמנויות החיסכון המס הגדולות ביותר שלהם בתיק ההצפנה שלהם.

האתגר לסוחרים

אם נסחרת לעתים קרובות למדי, חישוב ההפסדים שלך עבור כל אחת מהעסקאות שלך ב- cryptocurrency ודיווח עליהם על המס שלך יכול להיות מייגע למדי..

עסקאות מטבעות קריפטוגרפיות נקבעות בעיקר במטבעות קריפטוגרפיים אחרים, מה שמקשה מאוד על דיווח על רווחים והפסדים במונחי דולר ארה”ב (או מטבע הפיאט הביתי שלך)..

נוסף על כך, חילופי קריפטו כמו Coinbase ו בינאנס למעשה אין לי את היכולת לתת דוחות רווחים והפסדים ללקוחות. הבעיה הזו נובע מהאופי הניתן להעברה של הקריפטו עצמו.

מודול קצירת הפסדי מס קריפטו

תוכנת מס קריפטוגרפי

במקום להתחקות אחר מחירי הדולר ההיסטוריים לכל סחר במטבעות קריפטוגרפיים בכדי לבצע את חישוב הרווח וההפסד ביד, משקיעי קריפטו רבים ממנפים פלטפורמות תוכנת מס קריפטו כמו מס. CryptoTrader כדי להפוך את כל תהליך הדיווח לאוטומטי.

על ידי חיבור חילופי המטבעות שלך וייבוא ​​כל העסקאות ההיסטוריות שלך, CryptoTrader.Tax יכול ליצור את דוחות מס קריפטו על סמך הנתונים שלך בלחיצת כפתור.

אתה יכול להשתמש בדוחות אלה כדי להגיש את הפסדי הקריפטו שלך עם החזר המס שלך. אתה יכול אפילו לייבא את הדוחות ש- CryptoTrader.Tax מייצר ישירות אל שלך TurboTax אוֹ TaxAct חשבון להגשה קלה.

בנוסף לדוחות שלך, CryptoTrader.Tax מציע מלא מודול קצירת הפסד מס שיעזור לך לזהות אילו מטבעות קריפטוגרפיים בתיק שלך הם בעלי ההפסדים המשמעותיים ביותר ולא יציעו את פוטנציאל החיסכון המס הגדול ביותר.

קצירת הפסד מס לקריפטו

סוחר אחד חסך יותר מ -10,000 דולר בחשבון המס שלו על ידי מינוף הכלי לקצירת הפסדי מס CryptoTrader. תוכל ללמוד עוד על אופן הפעולה של CryptoTrader.Tax כאן.

סיכום

חשוב להגיש את הפסדי הקריפטו שלך עם המסים שלך בכל שנה. לא רק בגלל שזה נדרש על ידי מס הכנסה, אלא חשוב מכך, כי זה יכול לחסוך לך סכום כסף משמעותי בהחזר המס שלך.!

הצהרת אחריות – פוסט זה נועד למטרות הסברה בלבד ואין להתייחס אליו כייעוץ מס או השקעה. אנא שוחח עם מומחה המס שלך, רואה חשבון או עו”ד מיסוי כיצד עליך להתייחס למיסוי של מטבעות דיגיטליים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me