רובין הוד הפכה לאחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר בקרב הדמוגרפיה הצעירה יותר לרכישה, מכירה והשקעה במגוון נכסים. הצעות אלה כוללות את היכולת להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. שלא כמו חילופי מטבעות קריפטוגרפיים כגון Coinbase, Gemini, Bittrex וכו ‘, רובינודה קריפטו לא לאפשר למשתמשים להעביר קריפטו לפלטפורמת Robinhood או מחוצה לה. גורם זה הופך את דיווח המס לשונה בהרבה עבור משקיעי מטבע החוץ של רובינודה. במאמר זה אנו עוסקים כיצד לטפל בעסקאות המטבעות שלך ב- Robinhood לצורך דיווח המס שלך.

מיסי קריפטו 101

ברוב המדינות מתייחסים למטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין כאל נכס לצרכי מס, ולא כמטבע. בדיוק כמו צורות אחרות של נכס – מניות, אגרות חוב, נדל”ן – אתה מחייב חובת דיווח מס כאשר אתה מוכר, סוחר או משליך את הקריפטו שלך תמורת פחות או יותר ממה שרכשת אותו תמורת. 

כתוצאה מכך, המסחר בקריפטוגרפים נראה דומה למסחר במניות לצורכי מס.

לדוגמא, אם רכשת 0.2 ביטקוין תמורת 2,000 דולר במאי 2018 ואז מכרת אותו כעבור חודשיים תמורת 3,000 דולר, תהיה לך רווח הון של 1,000 דולר. אתה מדווח על רווח זה בהחזר המס שלך, ובהתאם לאיזו מדרגת מס אתה נופל, אתה משלם אחוז מס מס על הרווח. התעריפים משתנים בהתאם למדרגת המס שלך וכן תלוי אם מדובר בטווח הקצר לעומת הרווח לטווח הארוך. זה חל על כל המטבעות הקריפטוגרפיים.

אנו מדברים על יסודות מיסי הקריפטו לעומק רב יותר בפוסט בבלוג שלנו, המדריך האולטימטיבי למיסי מטבעות.

מדוע רובינוד שונה?

רובינודה היא לא חברת מטבעות קריפטו מקורית. הכוונה בכך היא שרובינודה אינו בנוי “ברשת”, והוא אינו מאפשר לשלוח נכסי הצפנה ל”ארנק רובינודה “. אתה יכול לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים רק ישירות ב- Robinhood. אינך יכול לשלוח את ה- BTC שאתה קונה מ- Robinhood לארנק חיצוני משלך. אתה גם לא יכול לשלוח BTC מהארנק החיצוני שלך לחשבון Robinhood שלך. הכל חייב לקרות בתוך פלטפורמת רובינודה.

בעוד שרבים יטענו שמדובר ב”אנטי-קריפטו “, זה אכן מאפשר לרובינודה לייצא בסוף השנה צורות מיסוי רווחים והפסדים הנחוצים למשתמשים שלהם..

שלא כמו חילופי מטבעות קריפטו אמיתיים כגון Coinbase אוֹ מַזַל תְאוּמִים, רובינודה יודע בדיוק כמה הרווחת או הפסדת מההשקעות שלך בקריפטו מכיוון שכל קנייה, מכירה או כל עסקה אחרת התרחשה בין כתליה. 

לעומת זאת, למטבעות בסיס ולחילופי הצפנה אחרים אין יכולת זו, שכן יש לך את היכולת לשלוח קריפטו למטבע בסיס או מחוץ למטבע בסיס בכל עת. בכל פעם שאתה משתתף בהעברה מסוג זה, Coinbase מאבד את היכולת לתת לך דוחות רווחים והפסדים מלאים. אנו מפרטים בעיה זו לעומק קיצוני בפוסט בבלוג שלנו כאן: מדוע חילופי מטבעות קריפטו אינם יכולים לספק למשתמשים דוחות מס מדויקים.

מכיוון שרובינודה אינה חברת מטבעות קריפטוגרפיה “יליד”, היא אכן מסוגלת לתת דוח רווחים והפסדים מלא למשתמשיה. טופס זה ידוע בשם 1099-B.

רובינודה 1099-B

אתה יכול להוריד את הזכות 1099-B שלך מחשבון רובינודה שלך. בדומה לסוגים אחרים של מסמכי מס שהתקבלו בסוף השנה (W2 וכו ‘), אתה יכול לייבא את ה- 1099-B שאתה מקבל מרובינודה לתוכנות הגשת מיסים כגון TurboTax או למסור אותו ישירות לבעל המס שלך כדי להגיש בשמך.

אינך צריך לייבא 1099-B זה לספציפי תוכנת מס קריפטו כמו CryptoTrader.Tax. שוב, זה מכיוון שכל הרווחים, ההפסדים, בסיס העלויות וההכנסות שלך כבר מפורטים לחלוטין ב- 1099-B שאתה מקבל מרובינודה. אין צורך לעשות זאת פעמיים.

מה אם אני אשתמש בבורסות אחרות בנוסף לרובינודה?

אם אתה משתמש בבורסות קריפטוגרפיות מסורתיות אחרות בנוסף לרובינודה, תצטרך לצבור עסקאות אלה מאותן בורסות אחרות כדי ליצור את טפסי המס הרווחים וההפסדים הדרושים שלך. אתה יכול להשתמש בתוכנת מס קריפטוגרפית כמו CryptoTrader.Tax כדי לאסוף את העסקאות שלך מכל שאר הבורסות שאתה משתמש בהן ומייצרות דוחות מס הכרחיים בלחיצת כפתור.

אתה לא צריך כולל עסקאות רובינודה בתוך דוחות מצטברים אלה. יש לטפל באלה בנפרד – זכרו כי רובינודה הוא נפרד לחלוטין. 

דוגמא ל- TurboTax

אם אתה משתמש ב- TurboTax או בכל תוכנת הגשת מס אחרת, עליך לייבא את ה- TurboTax CSV שלך ש- CryptoTrader. מס ייצוא וכן את ה- 1099-B שלך ש- Robinhood מייצאת אל שלך. TurboTax חֶשְׁבּוֹן. כשתעלה את שני אלה, כל העסקאות שלך ייכללו בדוח המס שלך. לא ייספרו נתונים כלשהם. 

יש איזה שהן שאלות? אל תהסס לשוחח עם צוות תמיכת הלקוחות החי שלנו. הצוות שמח לעזור במענה לשאלות ויחזור אליכם במהירות רבה!

הצהרת אחריות: מדריך זה ניתן למטרות מידע בלבד. אין הכוונה להחליף ייעוץ מס, ביקורת, חשבונאות, השקעות, פיננסיות ולא משפטיות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me