מה זה BitQS? 

BitQS היא מערכת מסחר חליפית חליפית חדישה שנוצרה כדי לעזור למשתמשים חדשים ומנוסים להצליח בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. מערכת המסחר אוטומטית לחלוטין, כלומר היא מסתמכת על אלגוריתם כדי לסרוק את השוק לאיתותים רווחיים. אותות סחר אלה משמשים לאחר מכן לביצוע עסקאות מטעם המשתמשים. האלגוריתם מסוגל לעקוב אחר דפוסי הסחר, לבצע ניתוח טכני ולסרוק חדשות פיננסיות עולמיות. כל הגורמים הללו נלקחים בחשבון בעת ​​ביצוע עסקאות. אלגוריתם שתוכנת לענות על שאלות. BitQT מורכב מ -200 מאלגוריתמים אלה, שכולם עובדים יחד כדי לוודא שתפיק את המרב מכל מפגש מסחר.. 

האם BitQS הונאה? 

ממבחנים שערך הצוות הפנימי שלנו, גילינו כי BitQS היא מערכת מסחר אמינה ויעילה. למעשה, אם תבקרו באתר הרשמי של BitQS תמצאו סדרה שלמה של ביקורות שהשאירו משתמשים שחוו חוויות חיוביות באמצעות מערכת המסחר. יתר על כן, מצאנו כי: 

 • BitQS מציע לך אחוזי הצלחה גבוהים מאוד.
 • מערכת המסחר עובדת עם מתווכים מוסדרים ומורשים.
 • נדרש פיקדון מינימלי של Є250 to למסחר. שהוא נמוך יותר ממערכות מסחר דומות אחרות.
 • המערכת בטוחה ומאובטחת והמשתמשים לא צריכים להיות מודאגים מהמידע שלהם נגנב, אלא אם כן הם רשלנים בחשבון שלהם.. 

התחל לסחור עם BitQS

תהליך הרישום פשוט. חשוב שתשלים את התהליך הזה מכיוון שאם לא תעשו זאת לא תוכלו לסחור. אנו נעבור אותך בתהליך שלב אחר שלב. 

 • הַרשָׁמָה 

זהו השלב הראשון של ההרשמה. תידרש למלא טופס עם המידע הבסיסי שלך. לאחר מילוי טופס זה ייצור עמך קשר עם מתווך ייעודי אשר יטפל בחשבונך. אנא הוסף מספר טלפון עובד כדי שמתווך יוכל ליצור איתך קשר בהצלחה. תוכלו למלא את הטופס למטה: 

 • לְהַפְקִיד

למרות שאין סכום מקסימלי שתוכל להפקיד, אנו ממליצים לך לעמוד בהפקדה המינימלית של Є250. זה נמוך בהרבה מההפקדה הממוצעת בתחום זה. זה גם מאפשר לכל אחד לסחור מבלי לצפות לכמויות גדולות של כספים בניסיון ההשקעה הראשון שלך. 

 • חשבון הדגמה 

תכונת חשבון ההדגמה היא באמת אחת התכונות המשמעותיות ביותר של BitQS. זהו העתק של המסחר החי בפועל. תוכל להתאמן ולבצע עסקאות דמה על תכונות אלה, על סמך נתונים היסטוריים. זה אופציונלי להשתמש בחשבון ההדגמה, אך אנו ממליצים לכם לעשות זאת. 

 •  חשבון מסחר חי

חשבון המסחר החי קל לשימוש כמו גרסת חשבון ההדגמה. כל שעליך לעשות בעזרת מנהל החשבון שלך הוא להגדיר את פרמטרי החשבון שלך ולהגדיר את ההגדרות, כולל מתי לפתוח ולסגור פעילויות סחר ולהגדיר את מגבלת העצירה שלך.. 

האם תחילת העבודה קלה באמת כמו שזה נראה? כן.

גילינו שהתחלה עם BitQS היא מהירה וקלה לאחר שמצאת את דרכך בפלטפורמה. אלה חדשות נהדרות, במיוחד עבור משתמשים חדשים שאינם יודעים כיצד פועלים יישומי מסחר.

כדי להתחיל, כל מה שאתה צריך זה מחשב נייד, שולחן עבודה או טלפון חכם וחיבור לאינטרנט מאובטח. משתמשים רבים ברשת מעדיפים לפקח על חשבונותיהם מהסמארטפון שלהם. משמעות הדבר היא שהם יכולים לפקח על תהליכי המסחר שלהם מכל רחבי העולם. נדרש פיקדון ראשוני לפני שמסחר כלשהו יכול להתחיל. הדבר הטוב הוא שהפיקדון משתלם מאוד. כל מה שמשתמש חדש צריך הוא 250 אירו. פיקדון זה משמש לאחר מכן כהשקעה ראשונית. BitQS אינה גובה כל דמי רישום או מנוי. זה בעצם כל מה שמשתמש חדש צריך להתחיל. אם יש בעיות, מנהלי החשבונות וצוות תמיכת הלקוחות מגיבים מאוד.

כיצד עובדת מערכת המסחר

BitQS תלויה לחלוטין באלגוריתם ובבינה מלאכותית הסורקת את השווקים, החדשות הגלובליות והפיננסיות, כדי למצוא את העסקאות הרווחיות ביותר עבורך. החדשות הטובות הן שאלגוריתמים ובינה מלאכותית הם כיום מבוקשים והופכים במהירות לשיטת הבחירה בעת סחר במטבעות קריפטוגרפיים. אלגוריתמים אלה הם ברקים ומהירים ומבצעים עסקאות תוך שניות ספורות. למותר לציין כי מסחר ידני אינו יכול להתחרות במערכת מסחר שתוכננה להשיג תוצאות מצוינות בזמן שיא. אלגוריתמים אלה גם אינם מסוגלים לקבל החלטות על סמך רגשות. הם פשוט משתמשים בנוסחאות מתמטיות מורכבות ובבינה מלאכותית לביצוע עסקאות. זה מוריד את הסיכון שלך לאבד רווחים ומבטל את גורם הטעות האנושי.

להלן מספר תכונות נוספות של BitQS 

כאמור, BitQS היא מערכת מסחר חיה אוטומטית לחלוטין שהיא חדשה למדי בשוק. המערכת אמינה ובעלת מוניטין. מצאנו מידע נוסף במהלך הבדיקות שלנו שיעזרו לך. 

מידע בסיסי על החשבון

 • חשבון הדגמה בחינם
 • תמיכה בארבע שפות: EN, ES, FR, DE, IT, NL
 • פיקדון מינימלי: 250 דולר ארה”ב

זוגות סחר בקריפטו

 • ביטקוין
 • אתריום
 • אַדְוָה
 • ליטקוין

תכונות מקוונות חשובות

לאחר מפגש מסחר חי מוצלח וניסיון כולל עם BitQS. מצאנו תכונות מסחר משמעותיות רבות בעת בדיקת המערכת ונוכל להבטיח לך שהאפשרויות הן אינסופיות. 

להלן כמה מהתכונות המקוונות שאנחנו חושבים שתיהנו מהן: 

 • תכונת תשלום 

ל- BitQS יש תכונת תשלום אוטומטית. אלה חדשות נהדרות, מכיוון שמערכת תשלומים אוטומטית עובדת ללא כל הנחיה. לאחר סיום הפעלת המסחר החי שלך, מערכת התשלומים מחשבת אוטומטית את הרווחים והכספים שלך נזקפים לחשבונך. 

 • משיכת הרווח שלך 

בעזרת BitQS ניתן למשוך את הכסף שאתה מרוויח בקלות. כל שעליך לעשות הוא להשלים בקשת משיכה והכסף ייקח 24 שעות בחשבון הבנק שסופק. 

 • מסחר בהדגמה 

לאחר ההרשמה, יש לך גישה לחשבון המסחר בהדגמה באופן אוטומטי. זה לגמרי בחינם ומאפשר לך לסחור ללא צורך בכספים. עסקאות ההדגמה שתבצע תתבססו על נתונים היסטוריים. תוכל להשיג תובנות בעלות ערך משימוש בחשבון ההדגמה ואנו מייעצים לכל הסוחרים החדשים להשתמש בחשבון ההדגמה. 

 • שירות לקוחות

מהבדיקה שלנו, המשתמש יכול ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות תוך שניות. ישנן שתי דרכים לעשות זאת. ניתן לשלוח ולשלוח אימייל או ליזום צ’אט חי דרך האתר. לחלופין, תוכל לדבר עם מנהל החשבון שלך. 

שאלות נפוצות

האם המידע שלי בטוח BitQS?

נמסר כי BitQS משתמש בתעודת SSL המהווה פרוטוקול אבטחה מקוון שמצפין מידע סודי באתר.

מה העמלה לפתיחת החשבון החדש?

לא נדרש תשלום עבור פתיחת חשבון BitQS חדש. זה לגמרי בחינם.

האם ניתן למשוך ביטקוין מיישום המסחר לאחר שהרוויחו רווח?

למרבה הצער, זה לא אפשרי. יישום המסחר ממיר את הרווחים שלך למטבע המקומי והרווחים שלך מופקדים בחשבון הבנק המקושר לחשבון BitQS שלך.

האם יש פלטפורמות מסחר חלופיות?

כן. ישנן פלטפורמות מסחר דומות כמו Bitcoin Code, Bitcoin Revolution ו- Bitcoin Era, בין שאר פלטפורמות המסחר המהימנות.

האם יש מגבלת רווח מקסימאלית שאוכל להשיג?

לא. אין מגבלות על פוטנציאל ההשתכרות שיש לך בביטקוין.

האם BitQS תוכנית פירמידה?

לא. נמסר כי BitQS היא תוכנה עטורת פרסים המאפשרת לך לבצע עסקאות רווחיות בקריפטוגרפים.

כמה זמן אצטרך להשקיע בזה?

ההערכה היא כי המשתמש הממוצע מבלה לפחות 20 דקות ביום בפלטפורמת מסחר זו.

האם מומלץ להשקיע את כל כספכם BitQS?

לא, לעולם אל תשקיע כסף שאתה זקוק לו או שאינך יכול להרשות לעצמו להפסיד, עליך להשתמש רק בהכנסה פנויה. שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא תנודתי ורגיש לזמן, מה שהופך אותו לסיכון גבוה ולתגמול גבוה. אנו ממליצים להתחיל בקטן. כמו בכל השקעה, ישנם סיכונים אך תכונת העצור הפסד מגנה על משקיעים פוטנציאליים מפני הפסדים עצומים.

האם משתמשים חדשים יכולים להתעשר באמצעות BitQS?

ייתכן שמשתמשים חדשים ייצרו כמות נכבדה של עושר באמצעות BitQS. ביצענו ניתוח יסודי של יישום המסחר הזה ואנחנו יכולים לאשר של- BitQS יש את כל התכונות הדרושות הדרושות כדי לעזור למשתמש חדש להצליח..

ריכזנו מספר טיפים שיעזרו למשתמש חדש להצליח בפלטפורמה:

 • השתמש בחשבון הדגמה: כשתתחיל ללמוד כיצד עובד חשבון ההדגמה, תהיה לך הבנה ברורה יותר של סחר אוטומטי בשוק המטבעות וכיצד לבחור את צמדי המטבעות הטובים ביותר במהלך סחר חי..
 • עשה את המחקר: הירשם ל- p בפורומים דיגיטליים שבהם נותח את שוק הקריפטוגרפיה והישאר מעודכן במגמות הנוכחיות.
 • התחל עם ההפקדה המינימלית: עדיף תמיד להתחיל את מסע ההשקעה בהפקדה מינימלית של € 250. לאחר שעשית את הרווח הראשון שלך, תוכל להגדיל את ההשקעה שלך בהדרגה.

המסקנה שלנו:

הוספנו את BitQS לרשימת היישומים המסחר האוטומטי היעילים והאמינים ביותר שלנו. החוויה שלנו ב- BitQS הייתה נעימה. אנו מאשרים שליישום המסחר הזה יש את כל התכונות החיוניות כדי להפוך את חוויית המשתמש לחוויה מצוינת. BitQS פותח אפשרויות חדשות עבור משתמשים חדשים המשתוקקים להרוויח כסף בשוק המטבעות.

מערכות מסחר אחרות

 1. Bitsignal
 2. מיידי ביטקוין
 3. הטבת ביטקוין
 4. מחזור ביטקוין
 5. חופש ביטקוין
 6. כוח ביטקוין
 7. רווח ביטקוין
 8. BitQL
 9. BitQS
 10. BitPremium
 11. סוחר הברקזיט
 12. רווח ביטקוין בריטי
 13. Crypt EX
 14. חוזי קריפטו
 15. קבוצת קריפטו
 16. רווח קריפטו
 17. פורמולה פינית
 18. רווח מיידי
 19. היתרון העיקרי
 20. מהפכת רווח
 21. סוד רווח
 22. מסחר קוונטי
 23. פורמולה סינגפורית
 24. רווח כוכבי
 25. שיטת מלאי
 26. מטריקס עושר
 27. למהר כסף גדול
 28. BitTrader
 29. ביטקוין קפיטל

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me