כריית ביטקוין היא מלכוד כל המונח לתיאור תהליך הוספת עסקאות לפנקס הביטקוין. זה משרת את התפקיד החשוב של אבטחה ואימות של עסקאות בלוקצ’יין, וזה יכול להיות משתלם אם ניגשים אליו אסטרטגית. אנו מפרקים את תוכנת כריית הביטקוין הטובה ביותר והדרכים הטובות ביותר להשתמש בהן במאמר זה.

מה זה כריית ביטקוין?

כריית ביטקוין מתייחסת בדרך כלל לתהליך השימוש בתוכנות מחשב וחומרה מיוחדות לאימות בלוקים של עסקאות ביטקוין. כורים מקבלים פיצוי כספי (עם ביטקוין כפרס) עבור ‘כריית ביטקוין’, וקל או קשה יותר לקבל תגמול על סמך כמה כורים אחרים יש ברשת..

מכיוון שהביטקוין הוא ספר ספר מבוזר עם גופים רבים ושונים שלוקחים חלק בהגנה על הרשת ובאימות, חשוב שכל המאמתים יישארו אמיתיים כדי לוודא שהרשת לא נפגעת. עבור ביטקוין זה נעשה באמצעות הוכחת עבודה או על ידי הצורך להקדיש חשמל וכוח מחשוב על מנת לפתור משוואה מורכבת המוכיחה שחסימת העסקאות הבאה היא לגיטימית. 

כריית חומרה לעומת כריית ענן

בתחילה, כריית ביטקוין הייתה אפשרית רק אם הקמת מחשב משלך עם תוכנת כרייה. סוג זה של “כריית חומרה” היה קשה ויקר. מחשבים מיוחדים שנוצרו אך ורק לכרייה, המכונים מעגלים משולבים ספציפיים ליישומים, או ASIC הם הסטנדרט לכריית ביטקוין כיום..

תוכל ללמוד עוד על מכונות אלה במאמר שלנו: חומרת הכרייה הטובה ביותר בביטקוין בשנת 2020 

במקום לרכוש חומרה ספציפית לכריית ביטקוין כמו ה- ASIC שהוזכרו לעיל, כורים רבים בחרו לכרות את הביטקוין על ידי השכרת מחשב כרייה פיזי מחברת כריית מטבעות קריפטוגרפיים. תהליך זה מכונה “ענן כרייה”. על אף שתהליך הכרייה זהה, כריית ענן מאפשרת למשקיעים ולחובבים להסתבך עם כריית הביטקוין מבלי שיהיה להם את המומחיות או ההון המקודם שבדרך כלל יידרש בכדי להתחיל את פעולת הכרייה שלהם..

חשוב להבין שההכנסה שאתה מקבל מכריית ביטקוין או כל מטבע מטבע אחר היא סוג של הכנסה חייבת במס. חשוב שתהיה דיווח על הכנסות מכריית ביטקוין על המסים שלך. 

לקבלת סקירה מלאה על אופן העבודה של מיסי קריפטו, עיין במדריך זה: מדריך מס קריפטו 2020.

תוכנת כריית ביטקוין

איזה סוג של כרייה כדאי לבחור?

ישנם גורמים רבים שצריכים להיכנס להחלטתך כיצד אתה מתכנן לכרות. כמה מהגורמים החשובים ביותר שאתה צריך לקחת בחשבון לפני הכרייה הם:

• עלויות חשמל מקומיות

• עלויות חומרה, התקנה ותחזוקה

• קושי בכריית בלוקצ’יין

• זמן אספקת רווחיות

• יחס יעילות הספק

מכיוון שרכישה, התקנה והפעלה של חומרת כרייה מיוחדת היא יקרה, ומשוחררים באופן קבוע דגמי ASIC חדשים שהופכים דגמים ישנים למיושנים, חשוב לקחת בחשבון את הגורמים הללו כמו גם את יעדי הכרייה לטווח הקצר והארוך לפני שתקבל החלטות נמהרות . עם המשך הצמיחה של הענף, יש הרבה אפשרויות שניתן להשתמש בהן במידע מינימלי או מעמיק.

אפשרויות הכרייה בענן הביטקוין הטובות ביותר

אפשרויות הכרייה הטובות ביותר בענן

אם אתה מעוניין להסתבך עם כריית ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אך אינך יודע היכן להתחיל, כריית ענן היא אפשרות נהדרת בה תוכל להתחיל להבין את ההיבטים הטכניים תוך שאתה עדיין מעורב במרחב.. 

באמצעות כריית ענן תוכלו להשכיר את חומרת כריית המחשבים של חברה אחרת ולקבל גישה לפלטפורמה קלה לשימוש שתמכר אוטומטית ותזכה בפרסים עבורכם. 

היזהר עם זאת, בדיוק כמו בהחלפות קריפטוגרפיות רבות, עליך לבצע בדיקת נאותות משלך עם הפלטפורמה שאתה משתמש בה כדי לוודא שהיא לגיטימית. יש הרבה רמאים במרחב שמנסים לנצל את העולים החדשים והמשקיעים התמימים. להלן אנו מתארים כמה מהאפשרויות הטובות ביותר לכריית ענן הקיימות כיום.

תוכנת כריית Bitcoin Bitcoin Hash

נחמד האש

נחמד האש היא פלטפורמת הכרייה המרוחקת המובילה ברשת, המאפשרת למשתמשים מכל רחבי העולם למכור, לקנות ולהשכיר את כוח המחשוב שלהם למשתמשים המעוניינים. 

ניס האש הוא מתווך כוח hashing, כלומר הם פלטפורמה המאפשרת סחר בכוח hashing בין יחידים. ל- Nice Hash יש מערך קל לשימוש המאפשר למשתמשים להתחיל בכרייה כמעט מיידית, כמו גם מחשבון רווחיות כדי להעריך כמה תייצר כריית ביטקוין על בסיס העלויות הראשוניות שלך.. 

ל- Nice Hash יש גם חילופי מטבעות משלהם, כלומר תוכלו למכור חלק או את תגמולי הביטקוין שקיבלתם מכרייה מיידית מבלי שתצטרכו לשנות פלטפורמות. ניס האש מציעה מחירים תחרותיים והקימה את עצמה כפלטפורמה לחיקוי בחלל.

תוכנת כריית ביטקוין מינרגייט

MinerGate

MinerGate מהווה אלטרנטיבה מצוינת ל- Nice Hash, במיוחד עבור משתמשים הדואגים לביטחון ולביזור.

אחד היתרונות הגדולים ביותר בשימוש ב- MinerGate הוא שמשתמשים לא צריכים לאחסן את התגמולים שלהם בפלטפורמת MinerGate; במקום זאת, תגמולים משולמים ישירות לארנק החם או הקר שבחרת לאחר שהגעת לרמת התשלום המינימלית. זה מבטל המון פחד לאבד את תגמולי הכרייה שלך לפריצה, הונאה או בעיה אחרת בחברה שאין לך שליטה עליה, מכיוון שאתה זה ששולט במפתחות הפרטיים של הארנק שלך.. 

למרות ש- MinerGate אינו מיינסטרים כמו Nice Hash, זוהי אלטרנטיבה נהדרת עם עמלות תחרותיות, פלטפורמה קלה לשימוש ותוספות תכונות מבוזרות.

תוכנת כריית ביטקוין honeyminer

HoneyMiner

HoneyMiner הוא מושג כריית ענן מעניין המאפשר לך לתעל את כוח המחשוב העודף שלך לכוח גיבוב, ולהפוך את המחשב לאסדת כרייה בפועל. 

למרות שלמחשב שלך אין יכולת לייצר כוח חשיש רב בפני עצמו, כאשר הוא מאוגד יחד בבריכת כרייה, אתה עדיין מסוגל להרוויח הכנסה פנויה על בסיס עקבי. אפליקציית HoneyMiner זמינה גם במחשבי Windows וגם ב- Mac וניתן להוריד אותה כדי להתחיל להרוויח סאטושי באופן מיידי.

מהי תוכנת כריית ביטקוין?

אם ברצונך למקסם את הרווחיות הפוטנציאלית שלך באמצעות כרייה, יהיה עליך להחזיק ולהפעיל תוכנת כריית מטבעות קריפטוגרפיים משלך. למרות שחומרת הכרייה היא היבט חשוב ביותר בתהליך האימות של קריפטוגרפים, השימוש בתוכנת הכרייה הנכונה יכול להיות חשוב וחשוב לא פחות לרווחיות כריית הביטקוין.. 

ברגע שיש לך את שלך חומרת כרייה בהגדרת ארנק ביטקוין וכתובת, עליכם לבחור את תוכנת כריית הביטקוין המתאימה שתעזור לכם לנהל את תהליך כריית הקריפטו. 

למזלם של כורי הביטקוין, יש מגוון רחב של אפשרויות בחינם במרחב זה שמאפשרות לפעילות הכרייה שלך לשגשג ולהפיק את התפוקה הגבוהה ביותר שלה..

מהי תוכנת הכרייה הטובה ביותר לביטקוין?

CGMiner

CGMiner נחשב באופן נרחב לאחת מפלטפורמות התוכנה הטובות ביותר של כריית ביטקוין בגלל שלה קלות שימוש ושפע של תכונות. 

CGMiner פועל על כל המחשבים, כולל Windows, Mac ו- Linux, ומקור פתוח לכל מי שרוצה לאמת את פעולתו הפנימית של קוד הפלטפורמה. CGMiner תומך במספר סוגים שונים של חומרת כרייה מלבד ASIC, כמו GPUs ו- FPGA, ומאפשר למשתמשים להגדיל באופן מיידי את כוח הגיבוב שלהם ללא עיכובים. פירוש הדבר שתוכלו להגדיל את פעולות הכרייה שלכם ללא שום מהמורות או חסרונות מהתוכנה שלכם.

מולטימינר

אם זו הפשיטה הראשונית שלך בכריית חומרה של ביטקוין, כדאי שתשקול את MultiMiner כתוכנת הכרייה שלך, מכיוון שהיא אחת מפלטפורמות תוכנת הכרייה הקלות והאינטואיטיביות ביותר שיש.. 

תוכניות כרייה רבות דורשות ממך יישום רמת קידוד מסוימת, אך MultiMiner מבטל את כל ההיבטים הטכניים המבלבלים עבור משתמשיה. 

כמו CGMiner, Multiminer זמין גם ב- Windows, Mac ו- Linux, וגם מאפשר לך לכרות עם כורה ASIC או FPGA. מעבר לנוחות השימוש ותכונות כמו ניטור מרחוק של אסדות הכרייה שלך, MultiMiner גם נותן למשתמשים את היכולת לכרות מטבעות קריפטוגרפיים שונים ללא מאמץ. תכונות אלה מאפשרות לך לנצל את הרשתות הרווחיות ביותר לכרייה.

BFGMiner

כנראה תוכנת הכרייה השנייה הפופולארית ביותר מאחורי CGMiner, BFGMiner הוא מושלם עבור הכורים המתקדמים יותר שרוצים להתאים אישית את תוכנת הכרייה שלהם. 

כמו MultiMiner, גם עם BFGMiner תוכלו לפקח על אסדות הכרייה שלכם מרחוק, ואפילו תוכלו לפקח על טמפרטורת החומרה שלכם כדי לוודא שהיא לא מתחממת יתר. תכונה נוספת שמציעה BFGMiner היא היכולת לכרות מספר מטבעות עם אלגוריתמי כביסה שונים בו זמנית, מה שמאפשר למשתמשים לכרות באופן קבוע, לגדר או לקחת סיכונים נוספים על ידי כריית מטבעות קריפטוגרפיים שונים..

רווח כריית ביטקוין

האם זה עדיין רווחי לכרות ביטקוין בשנת 2020?

עם הפיכה האחרון של הביטקוין בחודש מאי 2020, תגמול הכרייה של ביטקוין שוב ירד במחצית מ 12.5 ל 6.25 BTC לחסימה.. 

כאשר יותר ויותר גופים מתחרים לייצר את הכוח החישובי ביותר, האם זה עדיין משתלם לכרות את הביטקוין בשנת 2020? 

ישנם המון גורמים שיש לקחת בחשבון לרווחיות הכרייה, כגון קושי בכרייה (עם כמה כוח גיבוב אתה מתמודד), מחיר מטבע קריפטוגרפי, מחיר חשמל, מחיר חומרה, תפוקות כוח גיבוב., ועוד רבים. 

מכיוון שכריית ASIC מתחדשת כל הזמן, יש גם סיכוי שכורי ה- ASIC החזקים ביותר כיום יהיו מיושנים בתוך 6-12+ חודשים..

כאשר לוקחים בחשבון את כל הגורמים הללו, קשה לומר באופן כללי אם כריית הביטקוין עדיין רווחית, מכיוון שהיא שונה בהתאם לגורם שעושה את הכרייה ותשומות הכרייה שלהם.. 

האם זה עדיין אפשרי להיות כריית ביטקוין רווחית במיוחד ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים? כן. האם זה יהיה רווחי עבור כל אדם, ללא קשר לפעילות הכרייה שלו ולגורמים שונים אחרים? לא בהכרח. 

אם מחיר הביטקוין ימשיך לעלות אז לכל הכורים יהיה הרבה יותר קל לשמור על רווחיות; עם זאת, אם המחיר יורד או עומד, עם הירידה בתגמולי הכרייה מהמחצית, כורים רבים עשויים להיות בעלויות גבוהות יותר מהרווחים..

האם יש מגבלות חוקיות בכריית ביטקוין?

נכון לעכשיו, אין מגבלות חוקיות לכריית ביטקוין, אך ישנן השלכות משפטיות. גורם אחד שעליך לקחת בחשבון הוא השלכות המס שאתה מייצר מכריית ביטקוין.

תוכל ללמוד עוד על אופן הדיווח שלך בקלות תגמולי כריית ביטקוין על המסים שלך כאן.

סיכום

בסך הכל, ישנן אפשרויות כריית ביטקוין רבות למשתמשים ב- כל רמות המיומנות והידע שיש בהן פוטנציאל להיות רווחיות. 

באמצעות כריית ענן או בתוכנת כריית הביטקוין המתאימה, קל יותר מתמיד להתחיל בכריית ביטקוין ולעזור לאמת עסקאות בלוקצ’יין.

יש הרבה גורמים קצרים וארוכי טווח שיש לקחת בחשבון לפני שמתחילים בפעולת הכרייה שלך, אך ישנן אפשרויות רבות ושונות עם יתרונות וחסרונות משלהן המאפשרות לך להתחיל לכרות ברמה שאתה הכי טוב. בנוח עם. למרות שכריית ביטקוין יכולה להיות תהליך טכני במיוחד, תוכלו להתחיל לכרות בפלטפורמה פשוטה ולהמשיך לשדרג ככל שתתמצא יותר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me