בחירת חילופי מטבעות קריפטו נכונה בשנת 2020 יכולה להיות מסובכת. אם אתה רוצה לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, להשקיע באלטקוינים או להחליף מטבעות מטבעות במטבע פיאט, תצטרך להחליף מטבעות קריפטוגרפי אמין ואמין – אך ישנם מספר גורמים קריטיים שכדאי לקחת בחשבון לפני שתתחיל.

אם אתה מעוניין במסחר בשולי הצפנה, למשל, סביר להניח שתהיה מעוניין בתכונות מסחר חזקות ומתקדמות. להפך, אם אתה מתמקד רק במסחר מטבעות חליפין עבור מטבע פיאט (כמו דולר ארה”ב), ייתכן שתגלה כי החלפת קריפטו פשוטה, יעילה וידידותית למשתמש היא האפשרות הטובה ביותר.

מאמר זה יפרק את חמש הבורסות המובילות במטבעות קריפטוגרפיים, ויספק הנחיות לגבי הבורסות הטובות והבטוחות ביותר להעדפות מסחר שונות, מיקומים גיאוגרפיים ומבני עמלה..

מה לקחת בחשבון בבחירת חילופי קריפטו

לפני שנרשמים להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים ומתחילים, יש לקחת בחשבון כמה גורמים חשובים. חילופי המטבעות הטובים ביותר לצרכים שלך ישתנו בהתאם למיקום הגיאוגרפי שלך, כמות הקריפטו שאתה רוצה לסחור והאופן שבו אתה רוצה לסחור.. 

כל חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים דומים במהותם ביחס למימון ומסחר. משתמשים בבורסות קריפטוגרפיות יוצרים חשבון, משלימים אימות זהות, מממנים את חשבונם במטבע פיאט או מטבע קריפטוגרפי, ואז ממשיכים לסחור ולמשוך.

נקודות ההבדל העיקריות שיש לקחת בחשבון בעת ​​הערכת חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הן:

דרישות זיהוי

חילופי מטבעות מכובדים נדרשים לציית לתקנות נגד הלבנת הון (AML) ולדעת את הלקוחות שלך (KYC). בעת יצירת חשבון, על המשתמשים להחלפת קריפטו לספק תיעוד זהות כגון תעודת זהות או הוכחת כתובת.

מגבלות גיאוגרפיות

חלק מההחלפות זמינות רק במדינות מסוימות. סוחרי קריפטו מבוססי ארה”ב, למשל, לא יוכלו לגשת לבורסות מסוימות עקב רגולציה של קריפטוגרפים בארה”ב. אם אתה בארה”ב ומחפש מדריך מקיף לבורסות הצפנה הטובות ביותר עבור סוחרים בארה”ב, ראה שלנו מדריך להחלפת קריפטו ספציפי לארצות הברית כאן.

מגבלות סחר

חלק מההחלפות עשויות לקבוע מגבלות או ליצור רמות חשבון מדורגות בהתאם לאימות הזהות. 

עמלות מסחר

חילופי הקריפטו גובים עמלות בכדי להרוויח כסף. בורסות מסוימות גובות אחוז שטוח מכל העסקאות, בעוד אחרות מציעות מודל “יצרן / לוקח” המציע עמלות שונות בהתאם לסוג או להזמנות המסחר שהמשתמשים מבצעים.

תמיכה במטבע פיאט

כמה בורסות קריפטו אינן תומכות במטבעות פיאטיים, כגון USD, EUR או GBP ועוסקות רק במטבעות קריפטוגרפיים. אם ברצונך להמיר מטבעות קריפטוגרפיים ב- USD, למשל, תזדקק לבורסה שתומכת במטבע פיאט.

לְהַפְקִיד & שיטות נסיגה

בורסות התומכות במטבע fiat יציעו מספר אפשרויות להפקדה ולמשיכה, כגון כרטיס אשראי, העברות בנקאיות או העברה בנקאית.

זוגות מסחר

אם אתה רוצה לסחור במטבע קריפטוגרפי ספציפי, חשוב לבדוק אם הבורסה שאתה שוקל מציגה אותה כרגע.

פריצות וביטחון

פריצות מתרחשות לעיתים קרובות במערכת האקולוגית של מטבע החוץ. חשוב לבחור מרכזיה עם רקורד אבטחה חזק. מרכזיות אמינות מציעות תכונות אבטחה כגון אימות דו-גורמי.

מהן חילופי הקריפטו הטובים ביותר ?

חמש הבורסות הבאות של מטבעות קריפטוגרפיים הן האופציות הטובות ביותר באינטרנט כיום, והן מתפרקות לפי קלות שימוש, מבנה עמלה, פונקציונליות מסחר, אבטחה וזוגות מסחר..

חילופי הצפנים הטובים ביותר ב- Coinbase

1. Coinbase: חילופי הקריפטו הטובים ביותר לסוחרי הקריפטו החדשים

Coinbase היא אחת מחילופי המטבעות הפופולריים ביותר, והיא נקודת כניסה אידיאלית עבור סוחרים חדשים או משקיעים מטבעות קריפטוגרפיים חדשים במערכת האקולוגית של הצפנה. Coinbase מציעה לסוחרי הצפנה ולמשקיעים שתי אפשרויות – Coinbase ו- Coinbase Pro.

Coinbase מתמקדת בעיקר בהפיכת רכישות מטבעות קריפטו לפשוטות וקלות להבנה, ולא מציפה משתמשים בממשקי מסחר מסובכים. פלטפורמת Coinbase הסטנדרטית מתפקדת כתיווך וארנק פשוטים, המאפשרת למשתמשים לקנות או למכור מטבעות חליפין במטבע פיאט או להחליף באופן מיידי בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים..

Coinbase Pro הוא כלי מסחר מורכב יותר המיועד למשתמשים המעוניינים לגשת לחוויית מסחר חזקה יותר ומספק את ממשק המשתמש המסחרי המסובך יותר המצופה מחילופי מטבעות.. 

 • דרישות תעודת זהות: Coinbase דורש תעודת זהות תקפה שהונפקה על ידי הממשלה יחד עם תמונת סלפי לאימות מזהה Coinbase

 • מגבלות גיאוגרפיות: Coinbase זמין בלמעלה מ 100 מדינות, כולל בארצות הברית. Coinbase מגביל את זוגות המטבעות הספציפיים הזמינים, כגון USDC, למדינות מסוימות.  

 • מגבלות סחר: Coinbase אינו מגביל את כמות הקריפטוגרפיים שניתן לסחור בה, אך כן מציב מגבלת משיכה יומית של 25,000 $ ברוב החשבונות. ניתן להגדיל זאת על ידי מסירת פרטי זיהוי נוספים.

 • דמי מסחר: Coinbase ו- Coinbase Pro בדרך כלל גובה פריסה של 0.5% ברוב הרכישות והמכירות של קריפטו. אזורים ספציפיים נגרמים תשלומים נוספים – רכישת כרטיסי חיוב בקנדה ובאוסטרליה, למשל, כרוכה בתשלום נוסף של 3.99 אחוזים. 

 • תמיכה במטבע פיאט: מטבעות פיאט הנתמכים על ידי Coinbase כוללים GBP, EUR, AUD, SG, CAD ו- USD.

 • לְהַפְקִיד & שיטות נסיגה: שיטות הפקדה ומשיכה של Coinbase כוללות העברה בנקאית (ACH), חיוב וכרטיס אשראי, העברות בנקאיות, העברות SEPA ו- SWIFT ותשלום.

 • מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים: Coinbase תומך ב- 39 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה, כולל BTC, ETH, BSV, BCH, EOS ו- DASH, יחד עם אלטקוינים כמו LINK, LOOM ו- XRP. חשוב לציין כי Coinbase אינו מפרט Tether (USDT) – במקום זאת, Coinbase מפרט את ה- stablecoin המוצמד ל- USDC.

 • פריצות וביטחון: Coinbase מעולם לא סבל מפריצה מוצלחת. פלטפורמת Coinbase מאובטחת ביותר ומציעה מגוון אפשרויות אבטחה חזקות של 2FA. Coinbase גם מונע משתמשים באופן פעיל משליחת מטבעות קריפטוגרפיים לכתובות מטבעות מטבעות מאומתות.

בורסת ביטקוין מובילה של Binance

2. Binance: חילופי הקריפטו הטובים ביותר עבור Altcoins & סוחרים מקצועיים

בינאנס היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הנפוצים ביותר ברשת, והיא ללא ספק אחת האפשרויות העשירות ביותר בתכונות הקיימות. בינאנס, שהושק בשנת 2017, החל כמחליף קריפטו בלבד שהתמקד ברישום ספקטרום רחב ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים, אך הוסיף תמיכה במטבעות פיאט בשנים 2019-2020..

ערכת התכונות העשירה שמציעה Binance הופכת אותה לפופולארית בקרב סוחרים המחפשים אלטקוינים נמוכים, מסחר בשוליים או תכונות מורכבות יותר כגון חשיפה לבריכות נזילות או הלוואות בגיבוי קריפטו. ממשק המשתמש המסחרי העוצמתי הניתן להתאמה אישית שמציע Binance הופך אותו לאידיאלי עבור סוחרים מקצועיים, בעוד שגישה ממשק API חזקה מאפשרת לסוחרים אלגוריתמיים לבצע עסקאות באמצעות מערכות צד שלישי..

Binance יכול להיות מרתיע במקצת עבור סוחרים חדשים, אך מספק שלוש אפשרויות ממשק משתמש נפרדות למסחר – בסיסיות, קלאסיות ומתקדמות, ומבטיחות כי כל רמות הניסיון ייעשו. 

 • דרישות תעודת זהות: Binance מאפשר למשתמשים ליצור חשבונות לא מאומתים ללא תעודת זהות, אך חשבונות אלה מוגבלים לסכומי משיכה קטנים ויכולים לסחור, להפקיד ולמשוך רק בקריפטו. האימות מבוסס על מערכת שכבתית, עם אימות בסיסי הדורש תעודת זהות ותמונת סלפי על מנת לפתוח גבולות גבוהים יותר ופונקציונליות של מטבע פיאט.

 • מגבלות גיאוגרפיות: ניתן לגשת לחשבונות Binance לא מאומתים מכל מדינה. חשבונות Binance מאומתים זמינים ביותר מ -100 מדינות, אך חשוב לציין כי Binance International אינו זמין לסוחרים בארה”ב. במקום זאת, סוחרים אמריקאיים חייבים להשתמש בפלטפורמת המסחר של Binance בארה”ב, Binance.us

 • מגבלות סחר: חשבונות Binance לא מאומתים מוגבלים ל -2 BTC של עסקאות או משיכות בתקופה של 24 שעות. חשבונות מאומתים מוגבלים ל 100 BTC בעסקאות או משיכות בתקופה של 24 שעות.

 • דמי מסחר: לבינאנס יש יחסית לוח שכר טרחה מורכב מבוסס על מודל יצרן / לוקח. משתמשי Binance מזדמנים מחויבים בתשלום יצרן / לקוח של 0.075%, שאותו ניתן להוזיל על ידי החזקת BNB – אסימון הקריפטו המקורי של Binance.. 

 • תמיכה במטבע פיאט: Binance תומך ב -15 מטבעות פיאט עיקריים, כולל USD, EUR, GBP, CAD, AUD.

 • לְהַפְקִיד & שיטות נסיגה: Binance מציעה מגוון רחב ביותר של שיטות הפקדה ומשיכה, כולל SEPA, העברה בנקאית, העברה בנקאית, סימפלקס, Banxa וכרטיס אשראי או חיוב.

 • מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים: Binance מונה למעלה מ -180 מטבעות קריפטוגרפיים שונים בכמעט 600 זוגות מסחר, מה שהופך אותו לאחד מחילופי המטבעות המקוונים המקיפים ביותר בכל הקשור לרישומי אסימונים..

 • פריצות וביטחון: בתור אחת מחילופי המטבעות המקוונים הפופולריים ביותר Binance חווה מספר פריצות, כולל א גרזן 2019 שראו מטבע קריפטוגרפי בשווי 40 מיליון דולר מהבורסה. Binance משלב כעת תכונות אבטחה מרובות למשתמשים, כמו גם “SAFU”קרן שמתפקדת כקרן ביטוח חירום שמפצה משתמשים במקרה של פריצה.

חילופי הקריפטו הטובים ביותר ב- Crypto.com

3. Crypto.com: חילופי הקריפטו הטובים ביותר לשימוש קל & כרטיסי חיוב בקריפטו

Crypto.com מתמקד בעיקר בהאצת אימוץ מטבע החוץ, מגשר על הפער בין מטבע פיאט למטבע. במקום לספק חוויית חילופי מטבעות קריפטו “מסורתית”, Crypto.com מכוון מאוד למשתמשי סמארטפונים ומטרתו להפוך את המסחר בקריפטוגרפים לפשוט כמו בנקאות מסורתית..

היתרון הגדול ביותר שמציע Crypto.com הוא הקלות בה הפלטפורמה משלבת מטבעות קריפטוגרפיים בחיי היומיום. Crypto.com מציע למשתמשים כרטיסי חיוב במימון מטבע קריפטוגרפי, אשר זמינים במגוון שכבות.

Crypto.com מעמיד לרשות הסוחרים בורסה נקודתית המציעה נזילות מרשימה ומבני עמלה תחרותיים. באמצעות Crypto.com, ניתן לרכוש, להשקיע או לסחור במטבעות חליפין, ואז להוציא קריפטו ישירות בחיי היומיום באמצעות כרטיס חיוב של Crypto.com – הצעה נדירה בסביבה הרגולטורית הנוכחית.. 

 • דרישות תעודת זהות: Crypto.com מקפיד על תהליך תאימות קפדני, שמשמעותו אימות Crypto.com דורש תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה, תמונת סלפי והוכחת כתובת. 

 • מגבלות גיאוגרפיות: Crypto.com זמין לסוחרים באיחוד האירופי, ארה”ב, אוסטרליה בבריטניה ומדינות אסיה ספציפיות, אך רק הופך כרטיסי ויזה של Crypto.com לזמינים עבור בחר מדינות.

 • מגבלות סחר: מגבלות Crypto.com מתחילות ב -5,000 דולר ברכישות קריפטו לשבוע, שניתן להגדיל באמצעות רכישה והימצאות של אסימון ה- MCO של Crypto.com..

 • דמי מסחר: Crypto.com פועלת על פי מודל שכר טרחה של יצרן / לוקח, כאשר דמי היצרן מתחילים ב 0.1% ודמי הלוקח מתחילים ב 0.16%. עמלות הסחר יורדות בהדרגה בהתאם לנפח הסחר. רכישת חיוב או כרטיס אשראי כרוכה בתשלום של עד 3%.

 • תמיכה במטבע פיאט: עמידת הרגולציה הקפדנית של Crypto.com מאפשרת לה לתמוך במגוון רחב ביותר של מטבעות פיאט, הכוללים: AUD, BGN, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, HRK, HUF, ILS, JPY, NOK, NZD , PLN, RON, SEK, SGD, USD ו- ZAR.

 • לְהַפְקִיד & שיטות נסיגה: Crypto.com מציע הפקדות באמצעות העברה בנקאית או כרטיס אשראי / חיוב, לצד משיכות בנקאיות, SEPA או משיכות בנקאיות לחשבונות בנק.. 

 • מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים: Crypto.com מפרט מעל 45 מטבעות קריפטוגרפיים, אך מטבעות קריפטוגרפיים ספציפיים, כגון STX, BNT, REN, SOL ו- WTC, אינם זמינים למשתמשים שבסיסם בארצות הברית.. 

 • פריצות וביטחון: ל- Crypto.com רקורד מצוין של אבטחה ומעולם לא חווה פריצה. אפליקציית Crypto.com והחלפה נקודתית מציעים שני מאפייני אבטחה חזקים, 2FA וביטוח נכסים תמורת עד 100 מיליון דולר בנכסים דיגיטליים לאחסון קר..

חילופי הצפנה של ביטרקס

4. ביטרקס: חילופי הקריפטו הטובים ביותר לאבטחה

ביטרקס היא אחת מהבורסות המקוונות הארוכות ביותר של מטבעות קריפטוגרפים באינטרנט, והיא נוסדה בסיאטל בשנת 2013 על ידי שלושה עובדי מיקרוסופט לשעבר. ביטרקס מחזיקה במוניטין של חילופי המטבעות המאובטחים ביותר ברשת, ולא חוותה פריצה או איבדה כספי לקוחות מאז ההשקה.

ביטרקס, כמו בינאנס, הוקמה בעיקר כמרכזיית הצפנה בלבד, אך מציעה תמיכה ב- USD fiat עבור מדינות אמריקאיות ספציפיות וכמה מדינות בינלאומיות עבור משתמשים המאומתים בזהות. משיכה עיקרית של ביטרקס היא המגוון המגוון של מטבעות קריפטו המפורטים על ידי הפלטפורמה, עם דגש על אסימונים ופרויקטים חדשים מבטיחים.. 

 • דרישות תעודת זהות: יש לאמת את כל חשבונות Bittrex עם תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה ותמונת סלפי.

 • מגבלות גיאוגרפיות: ביטרקס היא אחת מחילופי הקריפטו הנגישים ביותר באינטרנט, והיא זמינה לסוחרים ברחבי העולם מלבד סוחרים הנמצאים בצפון קוריאה, איראן, חצי האי קרים, סוריה וקובה. רמת הנגישות הגבוהה בארצות הברית הופכת את ביטרקס לפופולארית בקרב סוחרים בארה”ב. 

 • מגבלות סחר: חשבונות מאומתים בסיסיים מוגבלים ל -3,000 $ ליום, כאשר חשבונות מאומתים עם 2FA מופעלים יכולים לגשת עד 100 BTC ליום. ביטרקס גם אוכף מספר כללי מסחר שמטרתה למזער מניפולציה בשוק. 

 • דמי מסחר: ביטרקס שומרת על עמלות המסחר פשוטות ומציעה עמלת מסחר אחידה של 0.20% הן ליצרנים והן ללוקחים. נפח מסחר למשך 30 יום העולה על 50,000 דולר ומעלה פותח עמלות מוזלות.

 • תמיכה במטבע פיאט: ביטרקס תומכת במטבע פיאט דולר בלבד.

 • לְהַפְקִיד & שיטות נסיגה: הפקדות ומשיכות ביטרקס מבוצעות באמצעות עסקאות רחבות של העברות או כרטיסי חיוב במדינות ספציפיות בארה”ב. חשוב לציין ששירותי Bittrex USD אינם זמינים בארה”ב עבור משתמשים הממוקמים ב- NV, NE, NY, CT או VT.

 • מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים: ביטרקס מפרט מאות זוגות מסחר, כמו גם אופציות ממונפות המאפשרות לסוחרים להשקיע באסימונים ארוכים או קצרים פי שלושה..

 • פריצות וביטחון: עד כה, ביטרקס מעולם לא חווה פריצה והופך תכונות אבטחה חזקות כגון 2FA לחובה עבור כל המשתמשים.

השמירה על חילופי המטבעות הטובים ביותר

5 לקיים: חילופי הקריפטו הטובים ביותר להשקעות מגוונות

לקיים נוקט גישה שונה במסחר בקריפטו בהשוואה לבורסת קריפטו “מסורתית” כגון Binance או Coinbase. במקום להתמקד אך ורק בקריפטו, Uphold מספק פונקציונליות רב סחורה המאפשרת למשתמשים להשקיע ולסחור במטבעות קריפטו, מתכות יקרות ומטבעות פיאט..

פלטפורמת Uphold מרוכזת באפליקציית Uphold בסמארטפון ומתגאה במסחר ללא עמלה. יש לציין כי Uphold מציע עמלות בשיעור 0% על הפקדות אשראי וכרטיסי חיוב, מה שהופך אותה לאופציה אטרקטיבית ביותר עבור משקיעים שרוצים לרכוש במהירות קריפטו עם כרטיס מבלי לשלם עמלות מופרזות..

ממשק המשתמש המסחרי של Uphold אינו מורכב כמו פלטפורמות המיועדות לסוחרים מקצועיים, אך הממשק הפשוט והייעיל מאפשר להחליף במהירות מטבע פיאט ב -30 מטבעות קריפטוגרפיים שונים ו -4 מתכות יקרות, מה שהופך אותו לפיתרון מתאים למשקיעים קמעונאיים או מזדמנים..

 • דרישות תעודת זהות: לקיים דרוש תעודה מזהה עם תמונה שהונפקה על ידי הממשלה, תמונת סלפי ואימות כתובת

 • מגבלות גיאוגרפיות: העמידה מוגבלת מעט מבחינה גיאוגרפית, ומספקת מימון כרטיסי חיוב / אשראי לסוחרים שמבוססים בבריטניה, ארה”ב והאיחוד האירופי. אנשים ב הרבה מדינות אחרות יכול לבצע חשבונות Uphold, אך מוגבלים באפשרויות המימון והמשיכה.

 • מגבלות סחר: העמידה בדרך כלל מגבילה את סכומי המסחר בהתאם לסוג הנכס הנסחר, כאשר משתמשים רבים מוגבלים למגבלה ראשונית של 500 דולר ליום שניתן להגדיל ביישום..

 • דמי מסחר: Uphold מתגאה בשירות נטול עמלות לחלוטין, אך חשוב לציין כי משיכות קריפטו, משיכות בנק ועסקאות SWIFT כרוכות בתשלום. משיכות בנקאיות מ- SEPA וארה”ב אינן בחינם. 

 • תמיכה במטבע פיאט: Uphold תומך ב -27 מטבעות פיאט שונים, כולל GBP, USD, AUD, CAD ו- EUR, עם קישוריות לבנק ב -35 מדינות.

 • לְהַפְקִיד & שיטות נסיגה: Uphold תומך בכרטיסי אשראי / חיוב, העברה בנקאית (ACH), העברות בנקאיות, SEPA, FPS והפקדות ומשיכות SWIFT.  

 • מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים: Uphold מפרט 30 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל BTC, ETH, XRP, LINK, DAI, USDC, TUSD ו- BAT. 

 • פריצות וביטחון: Uphold מעולם לא חווה פריצה, ומתגאה בסריקת פגיעות מתמדת. ניטור 24/7 וביקורת צד ג ‘. עודף מקיים א דף שקיפות המספק תובנות מפורטות לגבי המצב הנוכחי של נכסי מילואים לצד פוליסת ביטוח להון משתמש. 

Takeaways מפתח

הבחירה בבורסת המטבעות המתאימה לצרכים שלך תלויה לחלוטין בדרישות האישיות שלך. אם אתה סוחר מקצועי וזקוק לפונקציונליות חזקה של ממשק סחר, Binance או Bittrex יספקו לך את הכלים שאתה צריך. משקיעי קריפטו חדשים או משקיעים מזדמנים, לעומת זאת, עשויים ליהנות מממשק הסחר הפשוט והיעיל שמציע Coinbase או Uphold..

כאשר סוחרים מטבעות חליפין בבורסה, חשוב לזכור כי ארנקי חילופי הם ארנקים “חמים” ולכן אינם אפשרות בטוחה לאחסון קריפטו לטווח ארוך. אם אתה סוחר במטבעות קריפטוגרפיים, עדיף לאחסן את הקריפטו שלך בארנק חומרה ייעודי ולהעביר אותו לבורסה רק כאשר נדרש למסחר. 

חילופי קריפטו ודיווח מיסים

אלמנט אחד שיש לזכור כשאתה קונה, מוכר וסוחר נכסי קריפטו שונים הוא השלכות מס של קריפטו. רוב הממשלות ברחבי העולם מתייחסות לקריפטו כהשקעה – כלומר רווחי הון והפסדים הקשורים לפעילות ההשקעה שלך צריכים להיות מדווחים על המסים השנתיים שלך..

בגלל האופי הניתן להעברה של מטבע קריפטוגרפי, לעיתים קרובות אין לבורסות הצפנה יכולת לספק למשתמשים טפסי מס על רווחים והפסדים. זה יוצר בעיה עבור מיליוני משקיעים במטבעות קריפטוגרפיים בכל רחבי העולם, מכיוון שדיווח על הכנסות הקשורות לקריפטו ללא תיעוד מתאים הוא קשה ביותר.

כתבנו בהרחבה על בעיית הדיווח על מיסוי המרת הצפנה בפוסט בבלוג שלנו: בעיית מס החליפין בקריפטו.

תוכנת מס קריפטו

תוכנת מס קריפטוגרפי 

כדי לפתור את בעיית הדיווח על מס החליפין, פלטפורמות תוכנת מס מטבעות קריפטו כמו מס. CryptoTrader הפכו נפוצים.

כיום, מאות אלפי משקיעי קריפטו יכולים פשוט לייבא את היסטוריית המסחר שלהם מכל אחת מהבורסות בהן הם משתמשים ישירות לחשבון CryptoTrader.Tax שלהם. לאחר ייבוא ​​עסקאות היסטוריות, התוכנה מייצרת הכל טפסי מס קריפטו הכרחיים על סמך נתוני הסחר של המשתמשים בלחיצת כפתור.

אתה יכול לקחת את דוחות המס שלך לרואה החשבון שלך או פשוט לייבא אותם לתוכנת הגשת המס המועדפת עליך, כגון TurboTax אוֹ TaxAct.

אתה יכול ללמוד עוד על איך CryptoTrader.Tax עובד כאן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me