יומיים לאחר שהמס הכנסה פרסם את עדכונם והמצופה מאוד הנחיות מס חדשות לקריפטו באוקטובר 2019 הפיצה הסוכנות טיוטה של לוח זמנים 1 1040 חדש לעונת המס הקרובה 2019. בטופס המס החדש הזה, אשר ימלאו כל משלמי המסים בצורה זו או אחרת (בערך 150 מיליון), יש שאלה המחאה “כן” או “לא” בראש הדף:

“בכל עת במהלך 2019, האם קיבלת, מכרת, שלחת, החלפת או אחרת רכשת כל עניין כלכלי במטבע וירטואלי כלשהו?” חדש 1040 לוח זמנים 1 מטבע מטבע

זה עניין גדול מאוד. במסגרת עונש שקר, 150 מיליון משלמי מס יצטרכו כעת להצהיר אם הם עסקו במטבעות וירטואליים כמו ביטקוין.

הצהרת אחריות – פוסט זה נועד למטרות הסברה בלבד ואין להתייחס אליו כייעוץ מס או השקעה. אנא שוחח עם מומחה המס שלך, רואה חשבון או עו”ד מיסוי כיצד עליך להתייחס למיסוי של מטבעות דיגיטליים.

כיצד מיסוי מטבעות קריפטוגרפיים?

מטבעות מטבעות כמו ביטקוין עצמם אינם ממוסים על הסף. במילים אחרות, פשוט בעלות על ביטקוין לא יוצרת חבות מס. במקום זאת, הרווחים וההפסדים שאתה נגרם בעת רכישה, מכירה ומסחר במטבעות קריפטוגרפיים הם שיוצרים רווחי הון והפסדים שבסופו של דבר יש לדווח עליהם בדוח המס שלך..

כך זה עובד: מס הכנסה מתייחס למטבעות קריפטוגרפיים כאל נכס לצרכי מס, ולא כמטבע. בדיוק כמו צורות אחרות של נכס – מניות, אגרות חוב, נדל”ן – אתה נושא בחבות לדיווח מס כאשר אתה מוכר, סוחר או נפטר מהקריפטו שלך תמורת פחות או יותר ממה שרכשת אותו תמורת. 

במובן זה, המסחר בקריפטוגרפים נראה דומה למסחר במניות לצורכי מס.

לדוגמה, אם רכשת 0.2 ביטקוין תמורת 2,000 דולר באפריל 2019 ואז מכרת אותו חודשיים לאחר מכן תמורת 4,000 דולר, יש לך רווח הון בסך 2,000 דולר. אתה מדווח על רווח זה בהחזר המס שלך, ובהתאם לאיזו מדרגת מס אתה נופל, תשלם אחוז מס מס על הרווח. התעריפים משתנים בהתאם למדרגת המס שלך וכן תלוי אם מדובר בטווח הקצר לעומת הרווח לטווח הארוך. 

מצד שני, אם מכרתם את הקריפטו שלכם בפחות ממה שרכשתם אותו, תוכלו למחוק את הפסד ההון הזה כדי לחסוך כסף בחשבון המס שלכם. כל זה אולי נשמע לכם מוכר מכיוון שכך בדיוק עובדים מיסים על מניות (סוג של רכוש).

לצלילה מעמיקה מלאה תוכלו לקרוא את פוסט הבלוג שלנו המדריך 2019 למיסים על מטבעות מטבעות

מדוע מס הכנסה מגדיל את אכיפת המס בקריפטו?

מס הכנסה חושש מכך שמשתמשים ב- cryptocurrency משמשים ככלי להתחמק ממסים. על ידי הוספת תיבת סימון זו חובה לתוספת 1 החדשה של 1040, כל משלם מיסים אמריקאי יצטרך להצהיר אם יש להם שימוש או לא השתמשו בקריפטוגרפיה בצורה כזו או אחרת. מס הכנסה משתמש בזה ככלי להגדלת ציות למס קריפטוגרפי ולהקטנת תוכניות הלבנת הון / התחמקות ממס.

אין צורך להיכנס לפאניקה

זה לא סוף העולם. בכל פעם שיש סוג נכסים חדש בעל צמיחה גבוהה המתהווה, חברות וממשלות לאט לאט להבין כיצד עליו להשתלב עם העולם הנוכחי. זו פשוט האבולוציה של מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין שהופכים למיינסטרים יותר. כדי שהאימוץ ההמוני יקרה, הכללים והתקנות סביב המטבע הקריפטוגרפי צריכים להיות ברורים. בהירות מאפשרת לאנשים יומיומיים להשיג רמה של נוחות והיכרות עם נכס חדש כמו ביטקוין.

כיצד לדווח על מטבעות קריפטוגרפיים על המסים שלך

כדי להגיש ולדווח כראוי על עסקאות הצפנה שלך, עליך למלא טופס מס הכנסה 8949.

תוכלו לרשום את כל מכירות המטבעות, העסקאות וההחלפות על גבי טופס 8949 (בתמונה למטה) יחד עם התאריך שרכשתם את הקריפטו, התאריך שנמכר או נסחר, התמורה (שווי שוק הוגן), בסיס העלות ורווח או הפסד. . ברגע שרשמת כל עסק, סכם אותם בתחתית, והעביר סכום זה לתוספת 1040 שלך. כלול את שני הטפסים הללו עם החזר המס השנתי שלך..

להדרכה מפורטת של תהליך הדיווח, עיין במאמר שלנו בנושא דיווח על קריפטוגרפי על המסים שלך. אתה יכול גם לצפות בסרטון הקצר שלמטה כדי לראות דוגמה למילוי טופס 8949. 

כמו תמיד, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לגבי המצב הספציפי שלך.

מה לעשות אם “נשכחת” לדווח על הצפנה על השנים הקודמות החזר מס

אולי שכחת, או פשוט לא ידעת שאתה צריך להגיש את רווחי ההון וההפסדים ההצפניים שלך בהחזר המס שלך. זו טעות כנה. אם אתה במצב זה, הגישה הטובה ביותר היא לתקן את התשואות שלך לשנים קודמות. אנו עוברים תהליך זה בפוסט בבלוג שלנו כאן אודות תיקון החזר מס הצפנה.

מס הכנסה חדש 1040

תוכנת מס קריפטוגרפי

חישוב כל רווחי ההון וההפסדים שלך בקריפטו ודיווח עליהם על 8949 יכול להיות משימה קשה לפעמים. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אינם עוזרים במיוחד בכל הנוגע לדיווח על מיסים (למד מדוע כאן), ושום דבר לא נקבע בדולר ארה”ב.

תוכנת מס מטבעות מטבעות כמו מס. CryptoTrader הוא פיתרון שנבנה כדי להפוך את כל תהליך דיווח מס הקריפטו לאוטומטי עבור סוחרים ומשתמשי מטבעות קריפטוגרפיים. הם מציעים גם כלי במיוחד עבור אנשי מקצוע בתחום המסים. כל שעליך לעשות הוא לייבא את העסקאות והעסקאות שלך מהבורסות שלך לתוכנה, והיא תיצור את מסמכי המס הדרושים שלך כמו 8949 בלחיצת כפתור.

מס הכנסה של IRS 1040

אתה יכול לקחת את דוחות המס שנוצרו לבעל מקצוע המס שלך או פשוט להעלות אותם לתוכנות הגשת מס כמו TurboTax אוֹ TaxAct. אתה יכול ללמוד עוד על איך CryptoTrader.Tax עובד כאן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me