"ככל שתקרא יותר כך תדע דברים רבים יותר. ככל שלומדים יותר, כך תלכו יותר מקומות. ??"

– ד”ר סוס, אני יכול לקרוא בעיניים עצומות!

… ואולי ככל שתרוויח יותר כסף אם תקרא את הספרים שיכולים לחולל שינוי בחייך, בעבודה או במשחק שלך. רוב האנשים המצליחים אוהבים לקרוא על העסק שלהם, על התשוקה שלהם ועל חייהם. משקיעים מצליחים אינם שונים זה מזה.

בקיצור, חיוני ללמוד להצליח וקריאה היא מרכיב מכריע בלמידה זו, וזה נכון לגבי מי מנוסים או חדשים בספרי השקעות ערך או השקעות ערך..

כאן ב חינוך מסחרי, חשבנו שנרכיב רשימה של ספרים שיעניקו לך את הפלטפורמה הטובה ביותר להצלחה בהשקעה. מדובר בקלאסיקות בתחום וכל מי שמעוניין למקסם את התשואות שלהם או ללמוד כיצד להפוך למשקיע בעל ערך מצליח, צריך לקבל את זה מתחת לחגורה ברגע שהוא מסוגל.

"השכלה של משקיע ערך: החיפוש הטרנספורמטיבי שלי לעושר, חוכמה והארה" מאת גיא ספייר

חינוך משקיע ערך מאת גיא ספייר

מצא אותו באמזון >>

אחת הקריאות הבסיסיות שעוזרת ליצור ולפתח את הגישה הנכונה ואת הלך הרוח המצליח להיות משקיע ערך אפקטיבי. יתכן שהוא לא מספק את כל הפרטים הטכניים שספרים אחרים מספקים, אך ההתמקדות שלו באלמנטים ההתנהגותיים של השקעה מראה כיצד אלה הם חיוניים להצלחה. הספר כולל גם את כלי ההשקעה של ספייר, מכשיר להשקעה מוצלחת שיצר כדי לשכלל את מערכת ההשקעות שלו. ישנם כמה כללים נפוצים כגון "להפסיק לבדוק את מחיר המניה" ו "אל תדבר עם ההנהלה ואחרים פחות מוכרים". ספר שצריך לקרוא לכל אחד מהשטח.

ראה גם: איך לחשוב כמו גורו השקעות?

"אומנות ההשקעה הערכית: איך המשקיעים הטובים בעולם מנצחים את השוק" מאת ג’ון היינס וויטני טילסון

אמנות השקעות הערך מאת ג'ון הינס וויטני טילסון

מצא אותו באמזון >>

נוצר מראיונות עם משקיעי ערך מצליחים בעולם, "אמנות השקעת הערך" מספק תשובות לשאלות המפתח שכל מי שמעוניין להשקיע בערך צריך לשאול את עצמו. שאלות כמו: מה חוסר היעילות בשוק שאני צריך לנצל? מהו המיקוד הגאוגרפי שלי? על אילו מתודולוגיות עלי ליישם? זהו משאב מצוין עבור המשקיע החדש או המושלם בזמן. הראשונים יגלו ספר הדרכה קול ליצירת אסטרטגיית השקעה מנצחת; האחרונים ייהנו ויתרוויחו מהאתגרים של כמה עמיתים מצליחים מאוד.

"ניתוח אבטחה: מהדורה שישית" מאת בנג’מין גרהאם ודייויד דוד, הקדמה מאת וורן באפט

ניתוח אבטחה: מהדורה שישית מאת וורן באפט

מצא אותו באמזון >>

"מפת דרכים להשקעה שאני עוקב אחריה כבר 57 שנים". קטע זה לקוח מראשיתו על ידי וורן א ‘באפט – המלצה חזקה למדי לספר זה. מי שקורא בחריצות את הספר הזה יבין שלמרות שהוא ייחשב לספר לימוד ישן הוא עדיין יצירה מוחלטת המספקת ערכת כלים רלוונטית למשקיע העכשווי. מהדורת 1940 של "ניתוח אבטחה" היא התנ”ך של השקעת ערך. מקגרו היל ממשיכה את המסורת המכובדת שלה עם המהדורה השישית הזו שתשמש כמדד לדור הבא של משקיעי ערך.

אנשים קראו גם: 5 דרכים חכמות להשקעה 1,000 דולר

"מדריך הרעיונות: המסגרת המוכחת למציאת ההשקעות הטובות ביותר" מאת ג’ון מיהלביץ ‘

מדריך הרעיונות מאת ג'ון מיהלביץ '

מצא אותו באמזון >>

מקור חיוני למחקר חלוצי ולרעיונות מצד כמה מחברות ההשקעות המובילות בעולם ומנהלי כספים, "מדריך הרעיונות" מתגאה ברשימת מנויים שקוראת כמו מי מי במימון גבוה ומתאר את עצמו כ- "משפך רעיונות" למנהלי הכספים המובילים בעולם. אלה כוללים את ג’ואל גרינבלט וגיא ספייר, ולראשונה חושף ג’ון מיהלביץ ‘את המסגרת שעומדת מאחורי החתירה של קבוצת עילית זו לרעיונות השקעה לא מנוצלים..

"המשקיע דנדהו: שיטת הערך הנמוך בסיכון להחזרות גבוהות" מאת Mohnish Pabrai

המשקיע דנדהו מאת מוחניש פבראי

מצא אותו באמזון >>

Mohnish Pabrai הוא יזם ומשקיע הודי-אמריקאי שהקים שותפות לפי המודל שניהל וורן באפט בשנות החמישים. קרן שותפות זו ניצחה את ה- S&P 500 חוזר בעקביות מאז הקמתו. עיקרון הליבה של ספר זה הוא שתשואות השקעות עסקיות גבוהות צריכות להתקיים במקביל להזדמנויות בסיכון גבוה. משהו שאקדמאים רבים מספרים לנו כבר שנים ומשהו בוורן מזנון אחד יסכים איתו. פבראי מודה בספר שהוא קצת "שיבוט", והוא יכול היה לעשות הרבה יותר גרוע (למעשה הוא עשה טוב מאוד) מאשר לשכפל את מזנון.

ייתכן שתאהב גם: 5 יזמים מצליחים שהתחילו בלא כלום ומה אתה לומד מהסיפורים שלהם

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל מי שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me