מדריך המט”ח הקטן שיכול להוביל אתכם לרווחים הגדולים

הספר הקטן של סחר במטבע: כיצד להרוויח גדולים בעולם הפורקס

אם אתם מעוניינים ללמוד כיצד להשיג רווחים גדולים בעולם המט”ח, מסחר חינוך ממליץ לכם על הספר הקטן של מסחר במטבעות מאת קתי לין – אחד מספרי המסחר הטובים ביותר שיש. קתי ליאן מספקת לקוראים את הידע החיוני הדרוש בכדי להפוך את הכותרות האחרונות הזדמנויות מסחר מוצלחות באמצעות סיכונים מנוהלים בקפידה.

כאחד מסוחרי המטבעות המנוסים ביותר, ליאן מסוגלת ליצור מדריך הגיוני שיאפשר למתחילים להבין את העולם המסובך לכאורה של מט”ח. הספר שואף לעבור למתחילים את יסודות המסחר בפחות משעתיים, באמצעות מושג אלפבית מפותח עם דוגמאות והסברים. הפרקים עוקבים אחר זרימה ברורה וישאירו את הקורא מרגיש מצויד הידע הנדרש כדי להתחיל בדרך להיות סוחר מצליח.

הספר הקטן של סחר במטבע מאת קתי ליאן

מצא אותו באמזון >>

כמתואר על ידי לסלי נ. מסונסון לעתיד, הספר הקטן של סחר במטבע: כיצד להרוויח גדולים בעולם הפורקס מסייע לקוראים להחליט איזה רכב מט”ח מתאים לתוכניות ההשקעה שלהם באמצעות השקעה, מסחר או גידור על ידי הסבר על ההבדל בין כלי רכב עתידיים, ספוט לרכב תעודת סל. ליאן מתחיל להתוות כיצד הגורמים הכלכליים, הפוליטיים והפיננסיים השונים ברחבי העולם יכולים להוביל לתנודתיות בשוק ולהזדמנויות חדשות לסחור במטבעות הנזילים מאוד. הספר מתאר בפירוט כיצד ניתן למצוא הזדמנויות גדולות בעתות משבר כאשר השווקים פגעו בתיקון תנודתי.

אולי תרצה: 4 צעדים להפוך לסוחר במט”ח

לאחר מכן מתחיל המחבר להסביר מדוע חשוב כל כך להחליט על אסטרטגיה המתאימה למטרות הקוראים ולאישיותם, תוך איזון זהיר של ניתוח טכני ופסיכולוגי. מכיוון שסוחרים רבים מסתמכים על ברוקרים לסיוע, ליאן מתארת ​​בפירוט את השאלות שעל הקוראים לשאול מועמדים מתווכים פוטנציאליים שיעזרו להם. מצא את המתווך האידיאלי שיתאים ליעדי המסחר שלהם.

הספר מתאר מגוון אינדיקטורים טכניים שימושיים, כגון ADX המתפרסם מדי שבוע עם 20-WMA, או להקות כפולות בולינגר המוגדרות כממוצעים נעים של 20 תקופות עם קבוצה אחת בשתי סטיות תקן והשנייה בסטיית תקן אחת. למרות שזה אולי נשמע מסובך עבור טירון, הספר מסביר בקפידה את המושגים בעזרת מגוון דוגמאות לתרשים.

קתי לין ממליצה לאמץ אסטרטגיית מסחר הכוללת הסרת רווחים בשלבים שונים, באמצעות ניתוח הלהקות בולינגר כדי להחליט על נקודות כניסה ויציאה. בעולם המסחר נפרדת איתור נקודת היציאה האידיאלית הסוחרים שמרוויחים מאלה שממשיכים להפסיד. הספר נועד ללמד את הקוראים כיצד לזהות וללכוד מגמה בשלב מוקדם תוך צמצום הסיכון. על ידי לימוד סוחרים חדשים להסיר רווחים בשלב מוקדם של התהליך, זה יכול לעזור לבנות ביטחון בשלב מוקדם.

ראו גם: כיצד להרוויח כסף במט”ח – מדריך למתחילים

כשמדובר במסחר, טעויות יכולות להיות יקרות מאוד, כך שהפרק המתאר את עשרת הטעויות הראשונות הוא מאוד שימושי. הפרק מעביר את הקוראים במגוון שגיאות ידועות כמו אי שימוש בהפסקות, סחר מתוך שעמום, שימוש יתר על המידה, מסחר בנייר ואופטימיזציה יתרה של אסטרטגיית המסחר. הסוחרים המנוסים והמצליחים ביותר כבר יהיו מודעים להרבה מהנקודות הללו, אך אם אתה חדש במסחר או שהשקעות קודמות לא צלחו, זה יעזור לך להימנע מטעויות שעלולות להיות יקרות. יש גם פרק שימושי מאוד שמלמד סוחרים כיצד לזהות את הסימנים להונאת מט”ח באמצעות רשימת ביקורת קלה להבנה של עשרה פריטים שתסייע במהירות לקוראים..

לסיכום, אם אתה מתחיל לסחור במט”ח ספר זה פשוט להבנה ומהיר לקריאה. שעבוד מאמץ נימה ברורה אך שיחה, ששומרת על העניין. למרות שאין ביבליוגרפיה המאפשרת לקוראים אפשרות ללמוד את התוכן ביתר פירוט, זהו צעד ראשון נהדר לעולם הפורקס..

אנשים קראו גם: סטנלי דרוקנמילר – סוחר המט”ח האייקוני

אם נהנית לקרוא את מדריך המט”ח הקטן שיכול להוביל אותך לרווחים הגדולים מחינוך מסחרי, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me