לכל מי שמעוניין להניע התפתחות אישית מדהימה בעבודה ובחיים, ‘עקרונות: חיים ועבודה’ מאת ריי דליו הוא חובה לקנות. כאמור ב Bookalicious סקירת הספר ‘עקרונות’ מכילה סודות רבים שיעזרו לכל אחד להשיג עושר והצלחה ‘.

עיצוב לכל החיים

ספר זה הוא כלי חזק להפליא שיעזור לך לצמוח בחיים. בו, ריי דליו משתף את סיפורו האישי ואת העקרונות שהובילו אותו לראות רמות שגשוג לא יאמינות.

מדברים על הספר, אמר המחבר עצמו, "אני מעביר את העקרונות האלה מכיוון שאני נמצא עכשיו בשלב בחיי בו אני רוצה לעזור לאחרים להצליח, ולא להצליח יותר בעצמי.". משפט זה מסכם מדוע ספר זה כה מהפכני אך גם מדוע ריי דליו נמצא במקום בו הוא נמצא כיום. עבור רב מיליארדר מתוצרת עצמית ומנהל קרן הגידור הגדולה בעולם להעביר את הידע האישי שלו זה די משהו.

מצא אותו באמזון >>עקרונות מאת ריי דאליו

שיעורים בחיים

אחת מנקודות המפתח של ‘עקרונות: חיים ועבודה’, כפי שצוין Bookalicious, הוא שהאמיתות האוניברסליות הכלולות יאפשרו לך להתנהג בצורה נכונה. זה יראה את ההתנהגות שלך מתוגמלת על ידי הוצאת כל מה שאתה רוצה מהחיים. זה כמו מתכון לארוחה הכי טובה שבישלתם אי פעם – העקרונות ש ריי דליו מעביר כאן נותנים לכם דרך שלב אחר שלב להיטיב את חייכם.

כל האנשים המצליחים ביותר בעולם אינם מגיעים למקום בו הם נמצאים במקרה או בהצלחה. כולם יחיו ויעבדו לפי מערכת עקרונות המאפשרת הצלחה זו. זה נכון בחייהם האישיים כמו בעסקים. מה שחיוני לדעת הוא שעקרונות אלה יהיו שונים עבור כל אדם.

אתה לא יכול פשוט להסתכל על מישהו אחר ולהעתיק בעיוורון את מה שהוא עושה. עליכם למצוא עקרונות המתאימים לכם כאדם פרטי, אשר יקלו על היישום שלהם. הבעיה שיש לרוב האנשים היא שאין להם מושג מה העקרונות שלהם צריכים להיות! הם גם לא מודעים לאיזו השפעה עצומה יש לעקרונות שלהם על חיי היומיום שלהם. היכולת להתעמק בפרטים ספציפיים היא המפתח כאן גם מכיוון שהדבר הופך את העקרונות ליותר פעילים ומהירים יותר לראות תוצאות.

אולי תרצה גם: הבחור הזה יכול לשנות את המצב הכלכלי שלך לטובה

עקרונות: ספר החיים והעבודה מאת ריי דליו

תן ל”עקרונות: חיים ועבודה “מאת ריי דליו לעזור

המטרה העיקרית של ספר זה היא לעזור לכל אחד למצוא ולאמץ את מערך העקרונות הייחודי שלו כדי להצליח. זה אולי יפתיע אותך לדעת שזה המרכיב העיקרי להצלחה בחיים ובעבודה. אתה לא צריך לדעת את כל זה, אבל אתה צריך לדעת את מערך העקרונות שלך וכיצד תאמץ אותם לחיים שלך.

מה ב”עקרונות: חיים ועבודה “?

כפי שמוצג ב סקירה על Bookalicious, ריי דליו חילק את הספר הזה לשלושה חלקים:

חלק א ‘מאיפה אני בא

חלק א ‘רואה את המחבר מסביר את נקודת המבט שלו וכיצד סיפור חייו שלו עיצב את השקפתו. זה רואה אותו מספר למאזין על חייו, כל הדרך מאז שנולד ועד ימינו. זה מאפשר למאזין ליצור קשר עם ריי דליו ברמה האישית ולראות שהם יכולים לסמוך על עצתו.

חלק ב ‘עקרונות חיים

חלק ב ‘מציג את הרעיון של עקרונות החיים. אמנם לא ניתן להכחיש שעבודה חיונית לחיים מאושרים, אך אם רק תתמקד בתחום זה לא תחיה חיים מרוצים לחלוטין. אי השגת האיזון בין חיים לעבודה נכונה היא אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים מתרחקים זה מזה. הקפידו ללמוד את עקרונות החיים שלכם ותהיו מאושרים לחלוטין.

חלק ג ‘עקרונות עבודה

חלק ג ‘רואה עקרונות עבודה מוסברים. ריי דליו משתמש בידע הנרחב שלו בתחום זה כדי להראות לך כיצד להיות מנהיג כריזמטי ויזם מצליח. אלה כישורים חיוניים שעדיין נמצאים בעולם העסקים המודרני וכאלה שכדאי לעלות עליהם.

אנשים קראו גם: פגוש 5 מהסוחרים העשירים ביותר בעולם

על ריי דליו

ריי דליו

מראשיתו הצנועה, המחבר הפך לאחד הדמויות העסקיות המובילות בעולם כיום. זה נותן לו פלטפורמה סמכותית ומוכחת ממנה להציע ייעוץ. לאחר שהקים את העסק המצליח שלו ברידג’ווטר אסוציאציות בשנת 1975, דליו המשיך לראות הצלחה עצומה.

החברה שלו עדיין מתחזקת כעבור 40 שנה והרוויחה יותר כסף עבור המשקיעים שלה מכל קרן גידור אחרת בהיסטוריה! ברמה האישית, דליו עצמו מונה למאה הפרטים הבולטים ביותר על פני כדור הארץ במגזין “Time” בשנים האחרונות.

המפתח לעליית ברידגווטר אסוציאציות הוא העקרונות שדאליו הציב לעצמו ולכל הצוות במקור. עקרונות אלה אפשרו לחברה לפרוח ולהראות מדוע הם כל כך מרכזיים. ספר זה מאפשר לכל אחד את ההזדמנות לרכוש הדרכה נבדקת מהאיש אליו הם קוראים "את סטיב ג’ובס של השקעה". אף על פי שהוא מלא במושגים חדשים ורעיונות חדשניים, יש בספר גם גישה פשוטה וקלה להבנה.

אם אתה רוצה לפתוח את המפתחות להצלחה בחיים ובעסקים, אז ‘עקרונות: חיים ועבודה’ מאת ריי דליו הוא הספר בשבילך. תוכלו לקבל תובנות נוספות בבלוג חינוך מסחרי.

אל תחמיצו: חמש הסיבות המובילות מדוע עליכם לגוון את תיק ההשקעות שלכם

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל מי שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me