זה הוגן לומר שרוב האנשים המצליחים בעולם הם גם קוראים נלהבים ומחויבים. הדבר נכון גם לגבי המשקיעים הרווחיים ביותר. זה ידוע היטב כי וורן באפט נהג לקרוא 1,000 עמודים ביום כשהתחיל את דרכו, וצ’רלי מונגר מזכה את מחויבותו בקריאה כאחד ממפתחותיו להצלחה..

בקיצור, אכן חיוני לקרוא וללמוד בכדי להצליח, במיוחד עבור חדשים שמשקיעים. הרשימה הבאה מספקת לך את 11 ספרי ההשקעות שיכולים לעזור לך במסע המסחר החדש שלך.

Contents

1. ‘המשקיע החכם: הספר המובהק בנושא השקעות ערך’, בנג’מין גרהם

מצא אותו באמזון >> ספר המשקיעים החכמים מאת בנג'מין גרהם

אם תבחר לקרוא ספר השקעות אחד בלבד בחייך, אז תהיה זו יצירת המופת של בנג’מין גרהם. גרהם ידוע בכינויו "הסנדק של השקעות ערך", ומסיבה טובה. הוא היה ככל הנראה הדמות הבולטת והמשפיעה ביותר בהשקעות במאה העשרים, וספרו “המשקיע החכם” הוא אולי ספר ההשקעות החשוב ביותר שנכתב אי פעם..

2. ‘המאמרים של וורן באפט: שיעורים לאמריקה התאגידית’, וורן באפט, לורנס קנינגהם

מצא אותו באמזון >> מאמריו של וורן באפט

אם אנו חושבים על ‘המשקיע החכם’ כמקרא למשקיעים ערכיים, הרי שמאמריו של וורן באפט צריכים להיות הברית החדשה. וורן באפט הוא מאסטרו משקיע ועסקי, וכותב מאמרים בנושא כבר יותר מ -50 שנה. באמצעות שילוב של גאונותו והקסם והכריזמה המבוססים שלו, הוא איש חינוך מעולה כמו גם משקיע אמן. רבים מהמאמרים ניתן למצוא ברשת, אך הספר מרכיב אותם לכרך שימושי אחד.

אנשים קראו גם: האם תרצו טיפים ממישהו ששווה 88 מיליארד דולר?

3. ‘השקעת ערך: מגרהם לבאפט והלאה’, ברוס גרינוולד, ג’וד קאהן, פול סונקין, מייקל ואן בימה

מצא אותו באמזון >> ספר השקעות ערך

ברוס גרינוולד הוא הפרופסור הבולט ביותר במחלקה לפיננסים באוניברסיטת קולומביה בארצות הברית, וידוע כאחת הרשויות המובילות של ימינו בעולם ההשקעות. ספר זה מציע סקירה מקיפה של עולם השקעות הערך, המכסה את הטכניקות הכלליות המשמשות בהשקעות ערך וכן פרופילים מפורטים של המשקיעים בעלי ערך רב ביותר, כולל מריו גאבלי וורן באפט..

4. ‘מניות לטווח הארוך: המדריך הסופי להחזרות השוק הפיננסי & אסטרטגיות השקעה ארוכות טווח ‘, ג’רמי סיגל

מצא אותו באמזון >> מניות לסיגל הספרים לטווח הארוך

ג’רמי סיגל ידוע בשם "קוסם וורטון", שם הוא מלמד יותר מ -45 שנה. ספרו ‘מניות לטווח הארוך’ הוא כביכול המקרא למשקיעים לקנות ולהחזיק. הספר מעלה טיעון משכנע, הקובע כי מניות הן למעשה ההשקעה הבטוחה לטווח הארוך אחרי שאתה מתחשב באינפלציה. הוא מציע שרוב האנשים צריכים להיות משקיעים פסיביים וארוכי טווח במניות.

אולי תרצה גם: 7 מניות שיכולות להרוויח לך מיליונים בשנת 2018

5. ‘הספר הקטן להשקעה הגיונית: הדרך היחידה להבטיח את חלקכם ההוגן בהחזרת שוק המניות’, ג’ון סי. בוגל

מצא אותו באמזון >> ספר השכל הישר להשקעה ג'ון בוגל

חלק גדול מההשקעה הוא השכל הישר, ורק תיק מגוון של מניות המוחזקות לטווח הארוך יניב זכייה. בתיאוריה, ניסיון לנצח את שוק המניות הוא משחק לפיו חייב להיות מפסיד לכל זוכה, אך הוא הופך למשחק מפסיד לאחר שנוכו העלויות הניכרות. ג’ון סי. בלוג ייסד את קבוצת ואנגארד ויצר את קרן המדדים הראשונה בעולם, וספר זה הוא אחת ההמלצות המובילות של וורן באפט. למעשה, הזוג התחבר במקור על בסיסם המשותף של חליפות קשקש, וידידותם פרחה מאז.

6. ‘באפטולוגיה: הטכניקות שלא הסבירו בעבר שהפכו את וורן באפט למשקיע המפורסם ביותר בעולם’, מרי באפט, דייוויד קלארק.

מצא אותו באמזון >> ספר מזנון

מרי באפט, כלתו לשעבר של וורן, מספקת מבוא מעולה לגישת ההשקעה של המאסטרו בספרה ‘באפטולוגיה’. היא מציעה פרופילים מפורטים ומנתחת 54 מה שנקרא "חברות באפט". אחת הדגשות היא הניתוח האיכותי של סגנון ההשקעה באפט, אם כי הפרקים המתמטיים עשויים שלא להועיל לחלקם.

אל תחמיצו: 21 האנשים העשירים ביותר בעולם לשנת 2018

7. ‘אחד למעלה בוול סטריט: כיצד להשתמש במה שאתה כבר יודע להרוויח כסף בשוק’, פיטר לינץ ‘

מצא אותו באמזון >> אחד למעלה על וול סטריט ספר פיטר לינץ '

פיטר לינץ ‘הוא אחד המשקיעים הרווחים בכל הזמנים – קרן מגלן שלו השיגה תשואה שנתית מורכבת של 29.2% בין השנים 1990-1997. בספר זה לינץ ‘מסביר כיצד משקיע ממוצע יכול לכבוש את המקצוענים באמצעות הידע שיש להם. לדברי לינץ ‘, יש סביבנו הזדמנויות השקעה. מהסופרמרקט ועד מקום עבודתכם, תוכלו להיתקל בשירותים ובמוצרים לאורך כל היום. על ידי הבחנה מהן הטובות ביותר, תוכל לזהות חברות להשקיע בהן לפני שהתגלו על ידי האנליסטים המקצועיים.

8. ‘אסטרטגיה תחרותית: טכניקות לניתוח תעשיות ומתחרים’, מייקל פורטר

מצא אותו באמזון >> ספר אסטרטגיה תחרותי מייקל פורטר

כשאתה לומד בבית ספר לעסקים, אחד הדברים הראשונים שאתה עושה זה ללמוד את מייקל פורטר. ספרו ‘אסטרטגיה תחרותית’ שינה את האופן שבו נוהגת ונלמדת אסטרטגיה עסקית בכל רחבי העולם. ספר זה מציע מבוא לחמשת כוחותיו שיעזרו למשקיעים לנתח את הענפים העומדים לרשותם. זה מציג גם את שלושת הצורות של אסטרטגיה של חברה, שהם עלות נמוכה, מבדילים ומוקדים.

9. ‘עליית הכסף: היסטוריה פיננסית של העולם’, ניאל פרגוסון

מצא אותו באמזון >> עליית ספר הכסף ניאל פרגוסון

ניאל פרגוסון עוקב אחר מסלול הכסף כדי לספר סיפור אנושי מאוד על הדרך שבה המערכת הפיננסית שלנו התפתחה. זה הוליד במסופוטמיה העתיקה והגיע לשיאו בעולם המודרני שהוא מכנה Planet Finance. פרגוסון טוען כי ההיסטוריה הפיננסית היא הבסיס המהותי בכל ההיסטוריה, וטען כי אשראי וחוב היו חשובים לא פחות מכל חידוש טכנולוגי שקידם את הציוויליזציה. זהו סקירה נהדרת של כסף כישות, ומציע מבוא נחמד לעולם הפיננסי.

10. ‘חושב, מהיר ואיטי’, דניאל כהנמן

מצא אותו באמזון >> חושב ספר מהיר ואיטי דניאל כהנמן

כהנמן הוא פרופסור באוניברסיטת פרינסטון בתחום הפסיכולוגיה ההתנהגותית והקוגניטיבית. הוא זכה בפרס נובל לכלכלה בשנת 2002, וספר זה היה רב המכר על הטיות בקוגניציה ועל היוריסטיקה. הספר מסביר את ההטיות הטבעיות שיש לנו המשפיעות על שיפוטי היומיום שלנו, כולל על השקעות. אם אתה רוצה לשגשג כמשקיע, חיוני שתזכה במודעות להטיות שלך ולנטיות שלך. ספר זה מרתק כמו שהוא חיוני עבור המשקיע המודרני.

11. ‘המיליונר הסמוך: הסודות המפתיעים של עשירי אמריקה’, תומאס סטנלי, וויליאם דנקו

מצא אותו באמזון >> ספר ליד

זה אינו ספר השקעות כשלעצמו, אך זהו נכס נפלא לכל מי שמעוניין לגדל את עושרו. סטנלי ודניאל נותנים פירוט של 7 תכונות נפוצות המופיעות שוב ושוב אצל אלה שצברו עושר עצום. כשתסיים את הספר, תדע שההתעשרות היא תוצאה של עבודה קשה, חיסכון בשקידה ומגורים בתוך (או מתחת) לאמצעים שלך. על פי הספר, דברים כמו ירושה, תארים מתקדמים ואפילו אינטליגנציה הם למעשה פחות חשובים.

אנשים קראו גם: האם זה יכול להיות ספר החינוך הפיננסי המבוקש ביותר?

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me