10 המניות הטובות ביותר שיש לקחת בחשבון בשנת 2021

מתכנן להשקיע במניות בריטניה בשנת 2021? אילו מניות בבריטניה כדאי להשקיע בשנת 2021? האם 2021 תהיה שנה טובה להשקיע בשוק המניות בבריטניה? אילו מניות בריטיות יהיו התשואה הטובה ביותר על ההשקעה בשנת 2021? בואו נסתכל!

כולנו יודעים ש 2020 הייתה שנה קדחתנית למדי עבור שוק המניות בבריטניה ורבים מאיתנו מודאגים ממה 2021 עשוי להחזיק.

הקלנו על ידי המדריך המלא שלנו לעשרת המניות המובילות בבריטניה להשקעה לשנת 2021.

בין אם אתה חדש בהשקעות ובין אם אתה משקיע מנוסה, התבוננות ובחירת המניות המובילות בבריטניה להשקעה בהן יכולה להיות אתגר או שזה נראה קל בהרבה ממה שאתה חושב. זה מסתכם רק בהבנתך את השוק והידע של מניות בודדות.

שנת 2020 הייתה שנה מאתגרת בלשון המעטה, אך חברות רבות עדיין נהנו משנת מצוקה שכזו, מה שמשאיר מניות רבות בבריטניה במצב חזק, מכיוון שהן צברו מאוד במהלך השנה ונראו להמשיך הלאה, או שם ישנן מניות רבות שיושבות במצב טוב, אך רק מציעות את זמנן בזמן הנכון.

באופן מציאותי, הזמן המושלם עבור מניות אלה שמתאימות לקטגוריה זו הוא ברגע שהעולם מתחיל להיפתח ולפעול בזמנים נורמליים יותר, שנראה כי האופטימיות לא רחוקה כל כך.

רשימת 10 המניות בבריטניה שתפוצץ בשנת 2021:

אתה יכול לקנות את כל המניות המובילות האלה, כמו גם רבות אחרות, ב eToro ולשלם עמלות של 0%!

כיצד לבחור מניות מובילות בבריטניה?

בחירה של מניות מובילות כאלה בבריטניה יכולה להיות קלה, אתה רק צריך להקדיש זמן ולמסירות שלך לבדוק מניות שונות בשוק..

נדרש יותר מסתם התבוננות בהיסטוריית העבר של המניה, אם כי זה עוזר לתת לך אינדיקציה עד כמה המניה מבוקשת ומבוקשת. אם כי סביר להניח שתראו שרבים זנבו עקב מגיפת קורונאווירוס, שכן פחות ביקוש מראה פחות פעילות, אך עבור אותם מניות עדיין הצליחו להתעצב מחדש וישבו ומחכים לבשורה המקווה של נורמליות שחוזרת אוֹר.

בנוסף, ישנן מניות שביצעו ביצועים טובים שעדיין מציעות פוטנציאל צמיחה גדול להתפוצצותן גם במהלך השנה.

ישנם גורמים שונים שיש לקחת בחשבון בבחירת מניות כאלה. ראשית התבוננות בתעשיות שונות תתן לך תמונה טובה וברורה של מידת הצמיחה והביקוש הנחשבת בתחומים שונים. לדוגמא, ענפי הפיננסים והטכנולוגיה תמיד היו מגזרים איתנים, למרות שהיו להם עליות ומורדות במהלך השנה, עדיין יש להם סיכויי צמיחה עצומים כשאנחנו מסתכלים קדימה אחרי קוביד -19..

ואז הגיע הזמן לבחון את האלמנטים הפיננסיים של המניה, כולל התבוננות בטופליין של המניה, זו הכנסות, לראות מה היא השיגה בתקופה האחרונה. זה ייתן לך תמונה ברורה של מידת המניות המבוקשת וגם ייתן לך מושג למה המניה מסוגלת מבחינת סיכויי הצמיחה..

התייחסות לסיכויים העתידיים של החברה במונחים של מה הם מבקשים להשיג ואם הם השקיעו מחדש בכדי לצמוח את התחזית לטווח הארוך, היא אלמנט נוסף שיש לקחת בחשבון, יחד עם בחינת מה שהאנליסטים הצהירו גם על מניות אלה. יכול גם להועיל לך.

קח את קמעונאית האופנה ASOS PLC (ASC), מותג האופנה הזה היה שחקן חזק בזכות עצמו שהביא להגדלת ההכנסות של עד 23% במסגרת דוח רבעון השלישי של החברה שהסתיים ב -31 בדצמבר. זאת ללא ההכנסות בהן יקבל כעת המותג באמצעות רכישת מותגי קבוצת ארקדיה כמו טופשופ. וזו גם הסיבה שמניה זו הופכת את הרשימה למניה שללא ספק תתפוצץ עוד בשנת 2021 ובשנים רבות קדימה, אם כי ככל הנראה תהיה מהיקרות ביותר לרכישה.

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא שווי שוק המניות, זה ייתן לך הבנה כמה שווה חברה המוגדרת כשווי השוק הכולל של מניות מצטיינות. לצד התבוננות במחיר המניה של המניה יכול גם להצביע על הפוטנציאל שלה. שימו לב, לפעמים זה לא תמיד המקרה ולכן זה חכם לעשות מחקר רקע משלכם.

אז אתה יכול לבחון מקרוב את מדדי המניות, כולל יחס מניות / השקעות מניות, יחס רווח ביחס ויחס ROE. כל אלה מדדים טובים שצריך לבחון כאשר בוחנים לקבוע אם מניה יושבת במצב טוב. כל המדדים הללו מאפשרים למשקיע להעריך את ביצועי המניה וכמה ניתן להרוויח מהמניה, תוך שהוא לוקח על עצמו את התחייבויות המניות שבגללן ההחזר על ההשקעה (ההחזר על ההון) הופך להיות טוב. מדד לשימוש כדי לראות את התשואה על הנכסים נטו.

לאחר שציינו את כל המרכיבים שבהם צריך לבחון כיצד לבחור את המניות בעלות הביצועים הטובים ביותר, כדאי לחשוב ולהסתכל קדימה מכיוון ששום דבר אינו בטוח בהשקעה שמניה תישאר חזקה ותספק, וכאן נכנס מחקר נוסף. לְשַׂחֵק.

מדוע לבחור במניות המובילות בבריטניה וכיצד הן מתפוצצות בשנת 2021?

השאלה הבאה שיש לבדוק היא מדוע לבחור בעשרת המניות הטובות ביותר שנבחרו בבריטניה להשקיע בהן וכיצד נראה שהן יתפוצצו בתוך 2021.

כפי שתראו מרשימת 10 המניות המובילות בבריטניה המסתמנות להתפוצץ, לכל המניות הללו קווי דמיון רבים, כולל לכל אחד מהם היסטוריית ביצועים חזקים משלהם לימים האחרונים, יחד עם דרכים חזקות לפוטנציאל צמיחה לטווח הארוך. הַשׁקָפָה.

למרות שברור כי המניות הללו מוגדרות בכל הענפים השונים, כל אלה הם הענפים שצפויים לעלות שוב פעם אחת או כפי שהם ממשיכים כפי שהוכיחו..

האישור להתפוצצות מניות אלה בשנת 2021 נשען בעיקר על האופן שבו העולם מתקרב לנורמליות זו התשובה הראשונה. מניות כמו רולס-רויס אחזקות (RR), שהפכה את הרשימה, ייהנו מאוד ממגזר התעופה ויותר ברור ככל שיותר מכוניות יעלו על הכביש שוב. באופן דומה, עם קבוצת מלונות אינטרקונטיננטל (IHG) שעם שנת 2020 הייתה תשומת לב רבה מכיוון שמחיר מניות המניות היה בעלייה, אך ככל שאנו מתקרבים מניה זו היא בהחלט אחת שיש לה התפוצצות כאשר אנשים ממהרים להשיג באר חופשה ראויה או חופשת מיני מאחד מבתי המלון הרבים שלהם ברחבי העולם.

מניות נבחרות אלה מציעות סיכויים נהדרים מבחינת ערך למשקיעים. התחזית לטווח הארוך של מניות אלה נראית בהירה כאשר הן יושבות במצב פיננסי טוב כיום, אפילו בהתחשב בכמה הרסנית של שנת 2020 הייתה בחלק מהמניות הללו וכשהן נראות לצמוח ככל שהזמן יתקדם. בנוסף, מכיוון שמניות אלה מבקשות לקבל תשואות גבוהות, כעת נראה כי הזכות להסתכל להשקעה במניות הנפיצות המובילות בבריטניה.

עכשיו בואו נסתכל על המניות המובילות בבריטניה שעשו את רשימת 10 המניות בבריטניה שנראות להתפוצץ בשנת 2021.

1. קבוצת Dunelm Group (DNLM.L)

למרות שמניה זו ממשיכה וממשיכה לבצע, זה לא אומר שמניה זו לא תוכל להאיר את עצמה בעתיד. היותה בחירה פופולרית מאוד עבור קמעונאים בריטים ובמיוחד מכיוון שהיא ביצעה הרבה יותר מ -2020, מה שיכול להיות מוביל על ידי גורמים רבים, כולל בעלי בתים חדשים, שכן דונלם ידועה במוצרים באיכות טובה במחיר נמוך יותר למשל מ- Next PLC (NXT).

המניה הבריטית הייתה עדה לגידול של 23% במכירות אשתקד ל -719.4 מיליון ליש”ט, ונדחפה על ידי גידול של 14.6% במכירות הדיגיטליות שככלל המכירות הדיגיטליות עלו ב -111% לעומת השנה הקודמת..

והחדשות המתענגות לא נעצרות כאן במלאי הריהוט הביתי שכן היא דיווחה על רווח גולמי של 52% בהשוואה לרבעון הראשון של השנה ב -51.5%, יחס העלות התפעולית למכירות עלה ב- 100bps, מצב תזרים מזומנים חופשי חזק של 98 מיליון ליש”ט בהשוואה לשנת 2020 בסכום של 63.9 מיליון ליש”ט.

למרות שאתה עשוי לתהות שאם המניה הזו כבר נקבעה שהיא כבר מתפוצצת, אז למה להכין רשימה זו. אבל אם מסתכלים קדימה על המניה הזו על הרווחים הפוטנציאליים העתידיים שלה, צפויה הצמיחה של 12.25% לשנה בעוד שהיא יושבת במצב פיננסי חזק, היא יכולה לספק צמיחה רבה יותר.

בימים האחרונים המניה הזו צללה לעומק בגלל שסגן היו”ר מכר 192 מיליון ליש”ט במניות, מה שמוביל את המשקיעים לשאלה מדוע מכירת המניות העצומה בפנים, בעוד שקיבלה הסכמה “אחזקה” הדירוג ניתן על ידי 9 אנליסטים המכסים את המניה.

עם חדשות כאלה, הקמעונאי הבריטי הפופולרי הזה הוא בהחלט אחד שיכול לחפש רווחים טובים להתקדם. מה שמשאיר מניה זו לצפייה, במיוחד אם מחיר המניה שלה ממשיך להיראות כשהוא עומד על 13.12 ליש”ט היום, לאחר שלקח ירידה של 7% בעקבות כותרות החדשות האחרונות, אשר נכון לעכשיו מוערך יתר על פי הערך ההוגן..

2. Whitbread PLC (WTB.L)

Whitbread PLC הינה חברת מסעדות בריטית המוכרת באופן נרחב ברשת מלונות החטיבה הגדולה ביותר שלה, פרמייר אין, יחד עם Beefeater, Table Table ו- Brewers Fayre..

כידוע, שנת 2020 הייתה עדה שתחום האירוח זוכה להיט עצום במהלך השנה וכל היושבים סגורים היום לסעודה מקורה וזמינים רק לשירותי משלוח. אך לאור תפוצת החיסונים הנרחבת, היא מתקרבת למותגים כאלה להיפתח מחדש. וכאשר הם עושים זאת, זה נראה כמו מלאי שעומד להתפוצץ כשאנשים מקבלים בברכה ומעריכים שוב את ההנאה מארוחות המסעדות..

במסגרת דוח Q3 FY21 של החברה ניכר היה כי רשת מלונות המניות פרמייר אין החזיקה את Whitbread במצב טוב, למרות ההשפעות של מגיפת Covid-19 ואף העלאת נתוני שוק בארכיב בעוד שהיא המשיכה להתרחב בתוך גֶרמָנִיָה.

בדו”ח של רבעון השלישי של החברה שהסתיים בתקופת 13 השבועות ב 26- בנובמבר, דיווחה Whitbread Plc כי סך מכירות הלינה של פרמייר אין בריטניה עלה ב -8.9 ד ‘לפני הצפי, והוביל לצמיחה של נתחי שוק של 11.4%. למרות סך כל מכירות הלינה בבריטניה ירדו ב 55.2% עקב המגיפה, סימנים חיוביים ברורים עדיין נמצאים בתמהיל..

המותג האיץ בצמיחה בתוך גרמניה עם צינור של 68 מלונות שרכש 13 מלונות מקבוצת סנטרו, בעוד שהמניה הבריטית שמרה על הידיים שלהם בזרימת מזומנים. השארת ישיבה במניות זו עמדה מצוינת לתחזית לטווח הארוך.

מכיוון שהחברה אישרה כי התחזית לטווח הקצר למניה זו מאתגרת במידה מסוימת בגלל מגבלות כבדות, אך התחזית לטווח הארוך נראית כי מניה זו תעלה על ביצועיה עם תחזית הרווח למניה זו לצמוח ב -105% לשנה..

מחיר המניה הנוכחי של המניה הוא 34.29 ליש”ט, שנראה שוב שווי יתר על המידה כרגע, אך עם תחזית חיובית בכל הנוגע ליחס ה- PB שלה של 1.5. גורמים אחרים, כולל יחס ה- P / E ויחס ה- ROE של המניה, לא יעניקו לך הבנה ברורה לגבי המניה בגלל כמובן ההשפעה של Covid-19 על המניה הזו..

אך ללא שאלה, Whitbread PLC היא מניה בריטית שאמורה להמריא ככל שאנו מתקרבים לעולם להיות שוב נורמלי. ולמרות שהיא יושבת במצב בריא שהולך וגדל, המניה הזו בהחלט יכולה לחפש להוסיף לאוסף שלך עם התפתחות השנה.

3. Rolls-Royce Holdings PLC (RR.L)

אוקיי, מניה בריטית אחת שנפגעה קשה מאוד בשנה האחרונה היא Rolls-Royce Holdings PLC (RR). חברת התעופה והחלל והביטחון הבריטית ראתה את מחיר המניה שלה במשך 12 חודשים ירד ביותר מ -62%..

הסיבה מדוע זה המקרה של מניית RR, ובכן רולס-רויס כדי לקרוא לאלמנט מרכזי אחד היא היצרנית השנייה בגודלה של מנועי מטוסים בעולם. וכמובן, למחלה הקטלנית המתמשכת שעמה נלחם העולם כיום, היה עד כה שמעולם לא היה ענף הנסיעות והתעופה כמעט נעצר לעומת תקופות רגילות..

זו הייתה ומהווה מכה אדירה למניות RR, אך החברה הבריטית עדיין מחזיקה בידיה באפיקים אחרים, כולל ענפי הנעה ימיים ואנרגיה, כמו גם לייצור וייצור מערכות כוח בתעשיות שונות אחרות..

המניה כיום עומדת על קצת פחות מ- 1.00 ליש”ט אשר מוערך משמעותית כשמשווים אותה לממוצע בשוק. מניה זו מחזיקה טווח של 52 שבועות של 0.90 בשפל הנמוך ביותר ו -711 בגובהה הגבוה ביותר, מה שמראה עד כמה מחיר המניה של המניה יכול להיות תנודתי בפועל. אך עם זאת, למניה זו פוטנציאל גדול להוביל קדימה.

אפיק נוסף למניה זו יכול להיות מנועי סילון חשמלי, זה יכול להיות ‘הדבר הגדול’ הבא. מכיוון שנראה כי מכוניות חשמליות ישלטו על הכביש עד שנת 2040, הדבר מוביל את הדרך עבור RR. להסתכל על הדור החדש בתחום התעופה.

אולי סמנכ”ל הכספים החדש, שותף Deloitte Kakoullis, יכול לעזור עם העלאת הגלגלים לשדרה זו..

רולס רויס ​​הולדינגס אינה דומה לה, הייצור הבריטי הקלאסי שלה בולט בשדרות רבות ולכן חברות מובילות כמו אמירייטס איירליינס ואייר פראנס בוחרות ליהנות מ- RR. מנועים בעלי הספק גבוה, שאינם זולים להם.

למרות שמלאי זה עשוי לקחת זמן מה להתפוצץ, בעוד שבאופן ריאלי סביר להניח שהוא לא יתפוצץ בתוך שנת 2021, עם זאת הוא יתחיל לצבור תאוצה חזרה ולהוביל להתפוצצות בבוא העת בשנים הקרובות, ולכן המניה הזו נכללה כדי להיות מניה שעשויה לקנות או לפקוח מקרוב על המניה הבריטית מהשורה הראשונה.

4. InterContinental מלונות קבוצת PLC (IHG.L)

קבוצת האירוח המחזיקה בבעלות על כמה ממותגי המלונות המובילים בעולם כמו אינטרקונטיננטל, מלונות וקימפטון, קראון פלאזה, הולידיי אין ועוד רבים, בכל רחבי יבשות שונות, מחפשים לארכיון רווחים טובים לאחר שנסיעות בינלאומיות יוכלו להתחדש כ מותגים אלה עומדים חזק בקרב צרכנים ברחבי העולם.

בימים האחרונים המניה המשיכה לבסס את סיכויי הצמיחה שלה כיוון שהיא חתמה על הסכם עם Immohold Hospitality להרחיב ולגדל את InterContinental Rabat בתוך מרוקו. בנוסף, ההרשמה ל- IMG היא הרחבת תיק יוקרה באזורים מרכזיים באזור המזרח התיכון. תוכנית צפויה זו מעוניינת לפתוח את שעריה בתחילת 2022, הזמן המושלם לפעול בהנחה שנסיעות בינלאומיות חודשו שוב לתקופות רגילות..

IHG אישרה גם כי יש להם כעת 53 מלונות בהמתנה הממתינים לפתיחה במהלך שלוש עד חמש השנים הקרובות.

בהתבסס על הסיכויים העתידיים של החברה, מניית IHG קיבלה קצב צמיחת רווחים צפוי של 67% לשנה, בהנחה שהעולם פועל באופן מלא או יותר..

מלבד תחזית זו לצמיחה, 18 אנליסטים בוול סטריט הביעו את תחזיות התחזית שלהם לקבוצת מלונות אינטרקונטיננטל, וכתוצאה מכך המניה קיבלה דירוג כולל של ‘קונסנזוס’ על בסיס תוצאות 11 אנליסטים..

המניה מחזיקה כיום במחיר מניה של 50.74 ליש”ט שהיה יציב יחסית בשלושת החודשים האחרונים ואנו יכולים לצפות שמחיר המניה הזה יעלה עוד ככל שנכנס בשנה. יחד עם החזקת טווח של 52 שבועות של בין 23.85 ליש”ט הנמוך ביותר ל -51.46 ליש”ט הגבוה ביותר.

מכיוון שמניה זו נסחרת בשליליות לאורך כל השנה, התבוננות במניות מדדים שונים אחרים, כולל יחס ההחזר על ההשקעה וההשקעה שלה, לא תיתן לך הרבה מה ללכת..

התבוננות בהישגי המניה בתקופות רגילות נותנת לך אינדיקציה לאופן שבו מניה זו מסוגלת לצמוח, במסגרת דוח השנה השנתי של החברה בשנת 2019 הכנסות גדלו בכמעט 7% לעומת השנה שעברה ל -4,627 מיליון ליש”ט עם הרווח התפעולי עלה 8.2% 630 מיליון ליש”ט.

רשת מלונות בריטית זו תומכת במטרה לגרום למניה זו להתפוצץ כשאנחנו מובילים השנה, יחד עם מניה זו שהמשקיעים היו אופטימיים לגביה בחודשים האחרונים. אך אנו מאמינים כי ל- IHG יש את הסימנים המובהקים להפוך ללהיט בשנת 2021.

IHG היא גם מניית דיבידנד שכיום תשואת הדיבידנד שלה היא 1.5%.

5. טבק טבק אמריקאי בריטי (BATS.L)

אם אתה צעד אחד קדימה, היית רואה שחברת הטבק הבריטית החזקה הזו פרסמה את תוצאותיה הראשוניות החל מה- 17 בפברואר 2021, אשר אישרו כי למניות זה “מהירות טרנספורמציה” למרות ההשפעות שקוביד 19 הטיל על העולם, יש הוביל את המניה הזו למסירה.

ההכנסות, הרווח מהפעילות והרווחים חוו גידול בהתאמה, יחד עם הרווח המתואם מפעילות בעלייה של 4.8%, הרווח המדולל למניה מדולל בעלייה של 5.5% ולבסוף תזרים המזומנים התפעולי שהגיע ל -90% מהיעד שהגיע להמרה של 103%..

המניה אישרה גם עלייה של 2.5% ל -215.6 נק ‘למניה בגין הדיבידנד שלה.

למרות האתגרים החזקים, גידול של 3.3% בהכנסות לעומת 2019 כשהוא עומד על 25.7 מיליארד ליש”ט היא תוצאה מבריקה עבור החברה. בנוסף, 13.5 מיליון סך הצרכנים נספרו במלאי מוצרים שאינם דליקים, עלייה של 3 מיליון בסוף השנה במטרה להשיג את היעד העתידי של החברה להגיע לחמישים מיליון בתוך 9 שנים..

החברות שרוכשות תוכניות נהנו גם מכיוון שהתרחבו בארה”ב עם BME שרכשה את החברה האמריקאית Dryft.

מה מסתכל קדימה למניה הזו?

המניה הודיעה כי היא מקדימה כיום את המקום בו אמורה להיות לספק חיסכון שנתי של מיליארד ליש”ט עד שנת 2022, כדי להתפתח ביכולות תפעוליות ולהשקיע בקטגוריות חדשות..

המניה מחזיקה כיום במחיר מניה של 26.27 ליש”ט היום עם טווח של 52 שבועות שבין 23.82 ליש”ט הנמוך ביותר ל -33.52 ליש”ט הגבוה ביותר. במחיר זה, נכון לעכשיו זה נמוך מהשווי ההוגן וזו סיבה חזקה נוספת לשקול את המניה כעת, בעוד שהחברה מחזיקה במנ”ש של מעט מתחת ל -10, וזה טוב בהשוואה לממוצע בשוק..

מניה זו מחזיקה ברווחיות, מיקום חזק שעובר לשנת 2021 מבחינת צמיחה יחד עם תחזיות שצפויות לצמוח, הופך את המניה הזו לחפשית בתיק שלך..

6. AstraZeneca PLC (AZN.L)

חלקם עשויים להיות מופתעים לראות את החברה הביו-פרמצבטית הבולטת והמבצעת הזו שתגיע לרשימה כמניה שיכולה להתפוצץ בשנת 2021, כפי שהייתם חושבים ש- 2020 כבר הייתה עדה לקורה, וזה במידה מסוימת נכון.

אך למרות שמניה זו צנחה לשיאים חדשים עקב מגיפת קוביד 19, עדיין יש לה מקום רב כדי לגדול ככל שאנו מתקדמים בעולם פוסט קוביד -19..

בתוך שנת 2020 הרווחים של AZN צמחו ב -140% אדירים שדחפו את הדרישה העזה לחיסון שיעזור לתפוס או למנוע את הנגיף הקטלני הזה שנמצא בינינו. וזה לא מפסיק שם מכיוון שתחזית הרווח הוטלה על כך שמניה זו תצמח עוד יותר ב -22.50% בשנה.

לא זו בלבד שחיסון ה- Covid-19 הוא אחד מנקודות השיחה העיקריות על שפתם של רוב האנשים, חברת AstraZeneca PLC חזקה גם בתחום מגזר התרופות החדשות שלה, אשר הוכח ככוח שקט להשיג הצלחה רבה עבור החברה המובילה ביותר..

במסגרת הדו”ח השנתי האחרון של החברה לשנת 2020, ניתן היה לראות את הראיות בענף הרפואה החדשה כאשר סך ההכנסות גדל ב -33% ל -13,950 מיליון דולר. ואז בדוק את השקלול בדוחות האחרים של החברה שבהם סך ההכנסות כולל מכירות מוצרים ושיתופי פעולה גדל ב -9% ל -26,617 מיליון דולר עם מכירות מוצרים שגדלו ב -10% ל -25.890 מיליון דולר..

אם מסתכלים על תזרים המזומנים נטו של פעילות זו מפעילות שוטפת, זה היה זינוק עצום עבור המניה, כאשר היא צמחה ב -62% בארכיון של 4.8 מיליון דולר..

מתוצאות אלה ברור שמניה זו יכולה לספק והתחזית אמורה להשיג יותר. בעוד שנקבעה תחזית רווח כאמור לעיל, התחזיות לרווח למניה נקבעו גם הן 4.75 $ ל -5.00 $ כ -20% צמיחה לעומת 2020.

מלאי זה פוגע בכל ההערות הנכונות יחד עם היותה מלאי חזק להשגת קיימות, מכיוון שהיא מבקשת לפעול למען פתרונות בריאות קיימא בין כל הטיפולים ותפיסה או מניעה של מחלות חדשות וידועות סביב.

7. GlaxoSmithKline PLC (GSK.L)

חברת תרופות זוהרת זו הייתה נתח בריטי חזק לאורך שנים רבות בשל חטיבות החיסונים והתרופות שלה.

כעת, המניה הזו מתחזקת לשיאים חדשים, בעקבות מיזוג המותג עם חברת הביוטכנולוגיה Vir בשנה שעברה, החברות מוכנות להתמודד יחד עם המאבק המתמשך נגד נגיף Covid-19 ושאר החיסונים המבוקשים בכדי לסייע בריפוי. מחלות אחרות כמו שפעת, שנמצאה בשפל של כל הזמנים בעיקר בגלל פחות אינטראקציה חברתית.

הרווחים צמחו בקצת פחות מ -30% במהלך חמש השנים, וצפויים לצמוח בשיעור של 6.20% נוספים בשנה..

צמיחה זו ניתנת להשגה עבור המותג מכיוון שמגזר החיסונים של המותג הזה הגיע ל -7 מיליארד ליש”ט במונחי הכנסות במסגרת דוח השנה המלא של החברה והרבעון הרביעי. למרות שמגזר זה נגרר אחרי מגזרי התרופות והצרכן שלו, אין ספק שהוא יהיה אחד המצטיינים הטובים ככל שאנו מתקדמים קדימה, במיוחד מכיוון שחיסונים תמיד מבוקשים ברחבי העולם..

אנו צופים כי מחיר המניה של המניה יגדל ככל שהזמן יתקדם ללא ספק על סמך גורמים מוצקים רבים, כאשר אחד מהם הוא חטיבת החיסונים הממוקדת מאוד. המניה מחזיקה כיום במחיר מניה של 12.70 ליש”ט עם יחס השקעה / רווח טוב של 11.1 ויחס PB של 4.5, שכאשר משלבים גורמים אלה עם סיכויי הצמיחה במניות, יושבת במקום טוב יחסית..

בנוסף לחיובים אלה, GSK משלמת גם דיבידנד חזק ואמין של 6.2% ומציע זרם הכנסה פסיבי נהדר.

8. J Sainsbury PLC (SBRY)

אמנם, ענף זה נחשב כהימור בטוח בתקופות מאתגרות כל כך בהיותם קמעונאי חיוני. עם זאת, J Sainsbury PLC (SBRY), בדיוק כמו מותגים קמעונאיים מובילים אחרים, ראו שהביקוש שלהם במכירות חזק לאורך כל השנה, כיוון שאנשים מבקשים להיות יצירתיים בביתם או רק לצאת לקניות מזון חיוניות..

עם דוח רבעון השלישי של החברה היה ברור כי המותג ארכיב תוצאות חיוביות שכן סך המכירות הקמעונאיות גדל ב -7.1%, מכירות המכולת עלו ב -8.2%, המכירות הדיגיטליות עלו ב -117% ל -5.8 מיליארד ליש”ט כמעט 40% מסך המכירות המופעלות באמצעות רשת מקוונת. המכירות עם מכירות המכולת עלו ב -102%.

תוך אישור תזרים מזומנים חופשי של 943 מיליון ליש”ט והרווח הבסיסי לפני מס בסך 301 מיליון דולר.

תוצאות אלו מראות על ביקוש חזק של הצרכנים וכאמור לעיל, מתקדמת במסגרת התוכניות האסטרטגיות של החברה, רשת הסופרמרקטים הבריטית מבקשת להוריד את מחירי המזון בכדי להתמקד בהציעה ללקוחות ערך עקבי, להאיץ מוצרים חדשים שיושקו בכל שנה, תוך הגדלת מספר הנוחות. חנויות בשכונות במהלך שלוש השנים הבאות. יחד עם עסקים אחרים של החברה העומדים איתנים בזכות עצמם.

למניה זו פוטנציאל רב והיא קיבלה תחזית רווח של קצת יותר מ -70% לשנה ככל שאנו מתקדמים, מכיוון שהיא נסחרת כעת ב -2.31 ליש”ט למניה, שנראה כאילו המניה הזו לא מוערכת על פי מה שהיא יכולה להסתכל בארכיון קדימה..

9. ASOS PLC (ASC)

המניה הבאה שתגיע לרשימה היא של קמעונאית האופנה המקוונת ASOS PLC (ASC).

ללא ספק, הייתה ל- ASOS שנה נהדרת ונהנתה מאוד ממגפת ה- Covid-19, מכיוון שהמכירות הפליגו דרך הגג וכדי להוסיף את הדובדבן שבקצפת, אסוס השתלטה כעת על מותגים אחרים, כולל טופשופ של ארקדיה, מיס סלפרידג ‘ו- HIIT במסגרת עסקה עם מעל 330 מיליון ליש”ט.

זה באופן טבעי גרם למחיר המניה לקפיצה לאחר פרסום הידיעה שאליה עומד היום על 57.12 ליש”ט שקפץ בכמעט 20% מסוף ינואר כשהוא יושב על קצת פחות מ 45.00 ליש”ט. זאת כתוצאה מהמניות שרכישות האחרונות הביאו לגידול מניה זו במניותיה, למעשה, אף נאמד כי הרווחים צמחו בקצת פחות מ -360% במהלך השנה האחרונה..

במסגרת ההצהרה האחרונה של החברה שהסתיימה ב -31 בדצמבר 2020, החברה עלתה ב -24.5 מיליון לקוחות פעילים, גידול של 23% במכירות הקמעונאות ו -16% במכירות הקמעונאות הבינלאומיות..

במבט קדימה למניית ASOS נקבעה תחזית רווח של 18% לשנה, כאשר 14 אנליסטים בוול סטריט המכסים את המניה נותנים 14 דירוגי קנייה המעניקים דירוג קונצנזוס של ‘קנה’ בסך הכל. לצד יעד מחירים ממוצע של שנים עשר חודשים של 57.66 לירות שטרלינג.

קמעונאי האופנה המקוון הזה כבר יושב במצב סולידי וטוב בו נראה שהוא אמור לטפס גבוה יותר, מכיוון שמותג ASOS ממשיך להיות הבית של אנשים רבים לרכוש את מגמות האופנה העדכניות והמשתלמות ביותר מכל רחבי העולם..

10. ויוו אנרגיה (VVO.L)

חברת הבנזין Vivo Energy (VVO) העבירה מעל שנת 2020 מכיוון שהיא ממשיכה להפיץ בנזין לא רק בבריטניה, אלא גם במדינות ברחבי העולם שכן היא מחפשת להיות ממוקמת היטב כדי להגיע לשיאים חדשים בשנת 2021..

במסגרת עדכון המסחר האחרון של החברה היא הוקפה בחיוביות שנבנו על ידי מומנטומים של הרבעונים הקודמים. נפחי דלק של 9.6 מיליארד ליטר, ירידה של 7% לעומת השנה הקודמת בגלל קוביד 19, בעוד ש- EBITDA מתואם נראה בטווח הסופי של ציפיות השוק הנוכחיות של 331 מיליון דולר ל -354 מיליון דולר. הובלת החברה לחלוקת דיבידנד של 3.8 סנט למניה (48 מיליון) בשנת 2020 לבעלי המניות שלה.

הביצועים החזקים של החברה הובילו במידה רבה מהמודל העסקי החזק שלה שנמצא במקום.

המניה הבריטית נסחרת כיום באופן משמעותי מתחת לשווי ההוגן מכיוון שהיא מחזיקה במחיר מניה של 0.87 ליש”ט יחד עם החזקת יחס מכירות טובות של 18.7 ופיג טוב (יחס מחיר לרווח) של 0.9.

למרות שמלאי הדלק הזה מציג ירידה בתוצאות שלה, בעיקר בגלל מגפת Covid-19, המניה הזו ממוקמת יפה ומבקשת להיות ערך רב כרגע עבור מה שעלול לבוא למלאי בנזין זה..

מניה אחת בבריטניה שתצפה השנה

CVS Group PLC (CVSG.L)

קבוצת CVSG (CVSG) היא חברה בריטית חזקה שהפכה את שמה לגלוי יותר בשוק כיום, בעיקר בשל יותר משקי בית שהוסיפו תוספת חדשה למשפחותיהם..

בדו”ח האחרון של החברה, ההכנסות צמחו ב -5.2% ל -427.8 מיליון ליש”ט עם EBITDA מתואם עלה ב -30% ל -71 מיליון ליש”ט, מזומנים שנוצרו מפעילות עלו ב -82% עצומים ל -94.8 מיליון ליש”ט, המכירות צמחו ב -9.4% לעומת תקופת שישה חודשים המציגה ביקוש חזק. החברות הפעילה עלתה גם היא עם מעט פחות מ -4% מהחברים החדשים שהגיעו ל -430,000 נכון לדצמבר 2020.

מניה זו צברה היטב במהלך שנת 2020 מכיוון שמחיר המניה שלה צמח משמעותית מהנמוכים שלה בחודש מרץ של 7.06 ליש”ט, שם היא עומדת היום על 17.38 ליש”ט שנסחרת כיום מתחת לשווי ההוגן..

אין מקום להכחיש את מקום הצמיחה למניה זו מכיוון שהחברה מבקשת כעת להרחיב את שירותיה החיוניים לרווחת בעלי חיים וכן להציע שירותי חירום, התואמים את המגמות הצרכניות. בנוסף להתפתחות בשדרות החזקות האחרות שלה.

רווחי התחזית צפויים לצמוח במעט פחות מ -22% בשנה למניה זו, בעוד שהיא קיבלה דירוג כולל של “אחיזה” בהסכמה..

סיכום

לסיכום, נראה כי 10 המניות המובילות ביותר בבריטניה צפויות לספק צמיחה ורווחים רבים יותר ככל שנראה בצורה מציאותית עד אמצע סוף 2021..

במגוון ענפים שונים, מניות מתחילות אלה מציעות שילוב של הכל, כולל מיצוב פיננסי חזק, אפיקים מצוינים של פוטנציאל צמיחה, זרמי הכנסה פסיביים, משום שחלק ממניות אלה ברשימה הן משלם דיבידנדים חזק ומניות בהן נראה כי הן השקעות טובות לאורך תקופה ארוכת טווח.

אם אתה לא חדש בהשקעות ורוצה להוסיף אחת מהמניות המובילות בבריטניה לתיק ההולך וגדל שלך, מניות כמו GlaxoSmithKline (GSK) או ASOS PLC (ASC) הן תוספות נהדרות מכיוון שמניות אלה מציעות תחזית נהדרת לטווח הארוך עם תשואות נהדרות עם יציבות.

בנוסף, אם אתה משקיע מנוסה, מלבד כל המניות הללו שמציעות פוטנציאל גדול אולי מניה כמו רולס רויס ​​אחזקות (RR) ברגע שביצעת מחקר נוסף אולי מניה בבריטניה שעשויה פשוט לתפוס את עינך..

למרות שמניות אלה מציעות התרגשות, חיוביות כאלו ויושבות היטב בשוק הבריטניה כיום, ראוי לציין כי כל המניות מגיעות עם אלמנטים של סיכון משלהן ולכן מומלץ לבצע מחקר נוסף לפני השקעה במניות שבחרת..

eToro – קנה את המניות הטובות ביותר בבריטניה ללא עמלה

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בשוק המניות לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

ההון שלך נמצא בסיכון. עמלות אחרות עשויות לחול

קרא עוד:

7 המניות הטובות ביותר בבריטניה לחפש בשנת 2021 ואילך

9 המניות המובילות להגדיר אותך לעשיר

מניות FTSE 100 מובילות לרכישה בשנת 2021

אילו 15 המניות המובילות יתפוצצו בשנת 2021?

מהן 10 המניות הבריטיות המובילות שיש לקחת בחשבון לשנת 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me