להפוך לאשף המסחר במט”ח הבא יכול להיות מסע ארוך ובודד. בהתחשב באופי החדשני של מסחר במט”ח, זו משימה לא פשוטה למצוא הרבה אנשים שמתעניינים באותם תמרונים בשוק המטבעות הזמזומים במוחכם לאורך כל היום..

אלא אם כן יש לך ניסיון טוב במסחר במט”ח בעבודה על שולחן מסחר לבנק, אתה כנראה חסר מאוד את האינטראקציה ממקור ראשון עם סוחרי מט”ח מנוסים אחרים..

כמובן, אתה מסתכל על גורואים רבים של סחר במט”ח, וקורא את הטיפים החמים להצלחה ורווח בר קיימא שהם חולקים ברשתות החברתיות, בספרים אלקטרוניים, ובעצם בכל דבר אחר שמתפרסם כנוסחה הטובה ביותר ל”הצלחה בין לילה “..

עם זאת, אי אפשר להשוות שום דבר לתקשורת האישית עם מנטור מט”ח, שיכול לספק לכם טיפים והמלצות מסחר מטבע חוץ שימושי ובעל ערך, להעריך ולעזור לכם לשפר את אסטרטגיות המסחר במט”ח, לבחון את הטעויות שאתם עושים ולספק לכם משוב הולם, יעץ לך כיצד להרחיב את סובלנות הסיכון שלך, ובאופן כללי ינחה את דרכך לקריירת מסחר במט”ח.

מנטור מט”ח?

שהוא מנטור מט

כל אחד יכול להיות מנטור המט”ח שלך. חבר, בן משפחתך, עמיתך, פרופסור באוניברסיטה שלך, זר שפגשת באינטרנט בפורום סחר במט”ח, איש מקצוע מוסמך, המציע את שירותם באמצעות פלטפורמה מקוונת להנחיית מט”ח, או מישהו שסיפק אתה עם קורס חינוך למסחר בפורקס.

לא משנה במי תבחר. מה שחשוב הוא להיות מסוגל לבחור אדם עם ניסיון טוב במסחר במט”ח וכנראה שחשוב מכך חונכות.

ההתאמה המושלמת של איכויות חונכות ומסחר היא השילוב הטוב ביותר שיעזור לך ללמוד מסחר במט”ח ביעילות. סוחר פעיל בפורקס בעל ידע עדכני ופרספקטיבה של שוק המט”ח ויכול להיות מנטור מועיל.

מנטור למסחר בפורקס עם תיק עשיר יכול לעזור לכם הרבה מאוד ניסיון וידע ממקור ראשון על השוק.

מנטור למסחר במט”ח חייב לפנות אליכם בסבלנות וסובלנות, עליהם להיות מסוגלים להסתכל על השוק דרך העיניים ולא לדחוף את נקודת המבט שלהם אליכם..

ומנטור למסחר במט”ח צריך לדעת היכן מונחות המלכודות הפסיכולוגיות המסוכנות ביותר ולעזור לך להימנע מהן בדרך. אז האם אתה מכיר מישהו בסביבה החברתית שלך שהוא כל זה?

אולי תרצה גם: 4 טעויות נפוצות שעושות סוחרי מט”ח

עזרת המנטורים נחוצה מאוד במצבים שבהם אתה מתחיל במסחר במט”ח החוצה את דרכך להיות סוחר מיומן במט”ח..

אחוז עיקרי מהמתחילים לסחר במט”ח לא מצליחים למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם ולהגשים את יעדיהם פשוט בגלל מצב שוק סוער ראשוני אחד שגורם להם לעזוב מוקדם מהצפוי..

מנטור מט”ח אמין הוא זה שיעזור לך למנוע את טעויות הרוקי במסחר במט”ח בעולם האמיתי, זה שמעבר לחשבונות המסחר בהדגמת גירוי והכסף העומד לרשותך להתאמן איתו.

למרות שזה יהיה מועיל להיות מנטור מט”ח, סביר להניח שהם לא יעזרו לך ללמוד מסחר במט”ח מאפס. במקרה זה, תוכלו להתחיל עם קורס חינוך אמין למסחר במט”ח כמו אחד הרבים שמספק חינוך למסחר שיספק לכם את היסוד היקר של כישורים וידע..

מורה מט”ח נחוץ מאוד בכדי להשאיר את החברה גם בתחום הזה שבו השוק לא תמיד חביב עם הכסף שלך.

תוכלו לפגוש אנשים דומים לאלה ולשתף רעיונות ודעות בזמן שאתם מבקרים באחד הקורסים הנהדרים שמספקים לנו. עם זאת, מנטור מט”ח יכול להיות החוליה האחרונה החסרה כדי להגיע לרמה מקצועית.

מנטור מט”ח הוא תמיכה נחוצה מאוד שתעזור לכם לשלוט במסחר במט”ח. איש מקצוע בתחום המסחר במט”ח יהווה את התובנה שלך בעולם השיטות והאסטרטגיות בשוק, ספק כלים, טיפים והמלצות מועילות, זה שעוקב אחר ניהול הסיכונים שלך, אשר משתף את כל חדשות ומגמות המסחר במט”ח, ובסך הכל זה שתעקוב כמנהיג עד לנקודה שבה מנטור המט”ח סוף סוף יעזור לך לבנות את עצמך כמנהיג.

אנשים קראו גם: 8 סיבות להתחיל להשקיע את הכסף שלך

דמיין את הרגע שבו אתה שולט במסחר במט”ח. ובכן, אולי זה לא אפשרי לחלוטין מכיוון שמסחר במט”ח הוא מסע חיים של חינוך עצמי ושיפור עצמי, אך מנטור מט”ח אמין ומנוסה יכול בהחלט לספק לך את התמיכה להתחיל כל יום של מסחר במטבע בהערכה עצמית. וידע.

למעשה, מערך הכישורים הנכון שנצבר בעזרת קורסים של חינוך מסחרי והדרכה של מורה מט”ח אמין יכול לעזור לך להיות קרוב יותר להפוך את חלומותיך למציאות ולהיות רחוק מהבוס הצועק או לישון בדרך שלך לפנסיה שׁוּלְחָן כְּתִיבָה.

על מנת לתרום את המאסטריות והמקצועיות של מנטור מט”ח, אנו בחינוך המסחר מספקים לך את המינון היומי שלך של חומרים חינוכיים למסחר בפורקס ומאמרים מועילים, סרטונים וחידונים אינטראקטיביים, משעשעים ואינפורמטיביים, וסמינרים מקוונים. אז עכשיו בניתם את בסיס הידע, לאחר מכן אתם נתמכים על ידי המנטור שלכם, ולבסוף, יש לכם הזדמנות להפוך את המסחר במט”ח למשרה חלומית שלכם.

כיצד להפוך את המסחר במט

לא משנה אם שוק המט”ח פורח או קורס, תמיד יש לו את חלקו ההוגן בעיצוב מיליונרים.

לעצב את עצמך כסוחר מט”ח מצליח הוא לעיתים קרובות מסלול הקריירה של סוחרים גדולים ואשפי שוק מט”ח. זו שיטה שרבים נוקטים בשלב הראשוני של הקריירה שלהם מכיוון שהיא מוכחת כיעילה.

אגדות מסחר עיצבו את שוק המט”ח כפי שהוא בימינו וישנם שמות רבים ברשימת ענקי ההשראה, שיכולים לנווט את דרככם בתחום זה עם פוטנציאל רב כדוגמאות מבריקות ליעילות ומוטיבציה למסחר..

העובדה היא שלכולם יש את הסיכוי להפוך לסוחר במט”ח. לא משנה אם מה שאתה עובד איתו הוא משרד מפואר או מרתף הבית של ההורים שלך. הקסם של שוק המטבעות מסתתר בעובדה שלא משנה הרקע, כולם מתחילים במסחר במט”ח שמציבים את אותן מטרות לעתיד הקרוב.

אין ספק שכולם זקוקים לחונכות טובה בדרך. למעשה, קיום מנטור מתואר כגורם מרכזי להצלחתם על ידי מספר גדול מהשמות הגדולים הקיימים בתחום המט”ח..

כדי להיות מסוגל למצוא מישהו מנוסה עם סגנון מסחר תוסס ובלתי נשכח וכישורי ניהול סיכונים מרשימים, סבלנות ומשמעת כדי להדריך את הצמיחה וההתפתחות שלך נחשב לברכה עבור סוחרים רבים. למעשה, ההפסדים מורט העצבים שכמעט כל טירון יתקל בהם בשלב מוקדם בשוק המט”ח בהחלט יכולים לגרום לכם לעזוב את המקום לעד. עם זאת, המנטור הטוב ישתף את סודותיהם בנוגע לאופן שבו ניתן לגדול מהפחדים שלך וילמד אותך כיצד לכבד את השוק ולסכן ולעצות לך כיצד ליפול בפח ההתנהגות החובבנית של מסחר יתר המחפש נקמה באמצעות הון מרווח ו בלי להתחשב באפשרות של התרסקות גדולה עוד יותר. להתנהגות כזו אין מקום בתחום אסטרטגיות מטבע חוץ מקצועיות והמנטור הטוב יראה לך וילמד אותך מקצועיות.

ראה גם: החשיבות בניהול ציפיות המסחר במט”ח

כיצד למצוא מנטור מט”ח?

כיצד למצוא מנטור מט

רבים ממתחילי הפורקס מתחילים בקריאת ספרים מאת גורואים בשוק בתקווה לאמץ אסטרטגיות ותמרונים יעילים מהמדף וההשראה לסגנון מסחר בהיר ונועז. כולם מקווים שהמילים החכמות המשותפות באותם ספרים יעזרו להם להימנע מהדימום מהפצעים העצמיים שרבים מהם מתחילים במט”ח. עם זאת, הקפד לא לקנות את אותם ספרים שמוכרים טיפים חמים להצלחה בין לילה. אלה לא יהפכו אותך לסוחר טוב במט”ח בוודאות, פשוט משום שהם לא חושפים את האמת על האופן שבו המחברים הפכו למיליונרים. למעשה, לא המסחר במט”ח הרוויח להם את כל הכסף אלא העובדה שמיליונים קונים את הספרים המשווקים שלהם. קרא את המחברים שיש להם רקע מוצלח אמיתי במסחר במט”ח ונסה לבחור אנשים שונים עם סגנונות מסחר שונים. חלקן יבצעו את המגמות, חלקן יקבלו גישה לניתוח טכני, בעוד שאחרות מרוויחות כסף בגישת ניתוח בסיסית, עליכם לבצע את המחקר שלכם כדי שתוכלו להחליט איזו גישה תתאים ביותר לסגנון המסחר שלכם. אנשים בעלי דעות דומות לעיתים קרובות יכינו את המנטורים הטובים ביותר עבור מט”ח.

האינטרנט הוא מקום נהדר נוסף למצוא מנטור למסחר במט”ח. לא, אתה לא צריך לגלוש בכל הספקטרום של השטויות הזמינות באינטרנט, אתה צריך לשים אמון באנשים עם ניסיון מוכח ומכלול ידע מעמיק. כדוגמה, אנו ב- Trading Education יכולים לנווט ביעילות את המתחיל המום שלך עד לנקודה בה אתה מרגיש בקיא ולמדת כמה מהאלמנטים העיקריים של מסחר במט”ח. עם חוויית מיזוג מושלמת ועדכנית, כישורים נכונים, עבודה קשה, משמעת וחוש עסקי, אנו יכולים להיות היד העוזרת שלך בסלילת הדרך להבנת מסחר במט”ח..

איך אפשר לומר למנטור המט”ח האמיתי מהמתעתע?

כיצד למצוא את המנטור המתאים למט

בראש ובראשונה, כשאתה מחפש מנטור מט”ח אתה צריך מישהו שמלווה וגם סוחר. ברור שאתה מסתכל לאדם הזה ואתה מנסה ללמוד מהם ולכן עליו להיות מעודכן בכל החדשות על שוק המט”ח ולדעת אילו אסטרטגיות עובדות הכי טוב ברגע הנוכחי.

באופן מפתיע, אנשים רבים הטוענים כי הם מדריכי מט”ח מקצועיים הם למעשה אלו שלא הצליחו לסחור. מה שאתה צריך זה חוויה ממקור ראשון ודרך מוצלחת שתוכל ללכת בה. עם זאת, ישנם גם סוחרי מט”ח מצליחים רבים שמרוויחים משמעותית אך הם נותרים ללא תשומת לב ואינם מעורבים בתרומה לעולם החונכות בגלל מספר סיבות..

למען האמת, מציאת מנטור מט”ח נכון אינה עבודה קלה אך היא בהחלט עבודה ששווה את כל העבודה הקשה.

הדרך הטובה ביותר לדעת אם מישהו שיגיד לך שהם מנטור וסוחר מט”ח מקצועי ומנוסה, שופט אותם על פי המידע שהם מספקים לעצמם. חקר אותם באופן מקוון, בדוק לעומק את האופן בו הם מתארים את חוויתם, אל תפחד לשאול שאלות. במקרה שאתה לא מצליח למצוא מספיק מידע לאנשים שאתה חוקר באינטרנט ולהצלחה שהם טוענים שיש להם, רוב הסיכויים שאנשים אלה לא מספרים את כל האמת. זז והמשיך לחפש עד שתמצא התאמה מושלמת. אם אינך מרגיש מאושר ומרוצה מהדרך שמלווה פורקס מסביר מושגים וגישתם בהוראה, עליך להמשיך בחיפוש אחר מחנך טוב יותר..

אל תחמיצו: כיצד אדם ממוצע ללא ניסיון לומד את המיומנויות הנדרשות למסחר במט”ח?

המאפיינים של מנטור מט”ח צריכים להיות

  • אֲמִינוּת – כל מנטור מט”ח שמציע את שירות ההוראה והתמיכה שלך אמור להיות מסוגל להוכיח שהם יודעים מה הם עושים והם מדברים עליו. רקורד מוכח הוא התחלה טובה לעבוד כראיה לאמינות. יש לפרט את הרשומה ולהסביר לעומק את התקדמות המסחר במט”ח.
  • הַשׁרָאָה – להיות מנטור מט”ח טוב מעבר לתחום של להיות סוחר מקצועי בלבד. המנטור צריך להיות אדם כריזמטי ומעורר השראה אליו אתה מסתכל. בנוסף, מנטור המט”ח שלך צריך להיות תומך במגוון נושאים קשורים ולא רק ביסודות שוק המט”ח עצמו, לכן חפש מישהו שיוכל לדון ולייעץ לך בנושאים כמו שאיפות, יעדים, הזדמנויות, מערכות יחסים ואפילו אמונה..
  • מהימנות – כמובן, עליכם להיות בטוחים שתוכלו לתת אמון במנטור הפורקס שלכם. מערכת היחסים בינך לבין היועץ צריכה להיות בנויה על אמינות. אם אתה לא מרגיש שאתה סומך לחלוטין על שיקול הדעת שלהם יהיה לך קשה מאוד לפתוח את הראש וללמוד מהם.
  • יוֹשֶׁר – כפי שאולי כבר ידעתם, שוק המט”ח אינו זה שבהכרח יתייחס בכספכם בחביבות מדי יום. אז אם המורה שלך במט”ח מבטיח לך הצלחה של 100%, כדאי שתחשבי פעמיים ותשאל את כנותם.
  • תמיכה – יהיו מקרים בהם תצטרך לסחור לבד ואם יש לך מורה טוב למט”ח יהיה לך גם את כל הנוחות, הביטחון והמשמעת לעשות זאת לבד. המנטור המקצועי יודע לפתח את הפוטנציאל שלך עד כדי כך שאתה יכול לפעול כסוחר יחיד בעצמך. בהתחשב בעובדה שלא משנה כמה נדיר זה קורה אבל כמה סוחרי מט”ח באמת יעניקו לך את החונכות שלהם בחינם, אתה כנראה לא יכול לצפות שהם יישארו איתך 24/7. עם זאת, החונך הטוב במט”ח יודע לעצב אותך כסוחר אישי ובטוח.
  • כוונות אמיתיות – זה יכול להיות קשה לחוש אצל מנטור מט”ח בהתחשב בעובדה שרובם יציעו את החונכות שלהם בתשלום, ולפעמים אתה צריך אפילו ללכת עם האומץ שלך ולשופט של היועץ באמת יש כוונות אמיתיות כשמציעים את השירות . אם אתה מרגיש שהם פשוט מנסים למכור לך משהו אבל הם חסרים את הכוונה האמיתית ללמד אותך בפועל ולוודא שאתה מבין את כל המושגים, אז אולי כדאי לך להמשיך בחיפוש אחר מנטור..

למה לצפות ללמוד ממנטור המט”ח שלך?

מה אתה יכול ללמוד ממנטור המט

קודם כל, לפני ששוקלים חיפוש אחר מנטור מט”ח כדאי לדעת מה אתם באמת מחפשים. אם אין לך מושג מה אתה רוצה ללמוד ממנטור המט”ח שלך, אם אתה מקווה שהם פשוט ילמדו אותך משהו שיעזור לך להפוך לסוחר מט”ח מצליח עם רווח גבוה, אולי הם יחלקו איזשהו סוג של סוד שישלח אתכם ישירות לקו הסיום של המסחר הארוך והמרתק הזה, ואז קרוב לוודאי שיהיה לכם קשה מאוד למצוא סגנון חונכות שיתאים לכם..

ישנם גורמים רבים שעליך לקחת בחשבון כאשר אתה מצמצם את הבחירה שלך בחונכי פורקס העומדים לרשותך. נסה לחשוב כמה זמן אתה יכול להשקיע במסחר על בסיס יומי, מה היעדים שלך, האם אתה מנסה להיות סוחר יום או סוחר בתפקיד, מספר הכספים הראשוניים שלך, מהו סגנון הלמידה שלך, כמה של סיכון שאתה יכול לסבול וכו ‘. בקיצור, אם אתה לא יודע את היעד הסופי שלך, יהיה לך ממש קשה לתכנן איך להגיע אליו.

בוודאי, הדבר העיקרי שתצפה ממנטור המט”ח שלך שילמד אותך הוא אסטרטגיה יעילה למסחר במט”ח שתוכל לאמץ. למרות העובדה שרבים מהמתחילים במט”ח מניחים שאסטרטגיית מסחר מוצלחת מבוססת על שימוש מיומן בתוכנת מסחר מהודרת כלשהי או על שימוש באינדיקטורים בפיגור, זו בהחלט לא כל האמת ואם זה כל מה שתוכלו ללמוד מהפורקס מנטור שאיתו אתה עובד, מוטב שתבקש להחזיר את הכסף שלך.

למעשה, החונך הטוב במט”ח ילמד אותך כיצד לקבל נקודת מבט והבנה משלך לגבי הדינמיקה בשוק המט”ח. בטווח הארוך, נקודת המבט שלך תסייע לך להעריך, לנווט ואף לחזות את שוק המט”ח. זה יחסוך ממך אירועים סוערים וייתן לך יותר ביטחון ללכת עם האומץ בעת הצורך. ברגע שאתה מפתח פרספקטיבה כזו אתה יכול סוף סוף להוריד את “גלגלי האימון” של המנטור במט”ח וללכת לכבוש את המט”ח בעצמך. זה גם הרגע המדויק כמה חשוב ומשמעותי ללמוד ממנטור מט”ח מנוסה ואמין.

אולי תרצה גם: למד מסחר מקוון במט”ח בחינם

סיכום:

מסחר במט”ח יכול להיות מסע בודד ללא אנשים דומים לאלה לשתף איתם את הרעיונות והשאיפות שלך. מנטור מט”ח מנוסה ואמין לא רק שיחזיק אותך בחברה ויספק לך תמיכה כשאתה עומד לפוצץ או להתרסק בשוק המטבע, אלא למעשה ילמד אותך כיצד להיות בעל מבט יעיל על השוק. צמצום הבחירה שלך בחיפוש אחר מנטור המט”ח המתאים אינו עבודה קלה ועליך להתמקד במציאת מישהו עם אמינות, כנות, ניסיון נהדר וכריזמה טבעית..

האם אתה מרגיש שמאמר זה יכול לעזור לאחרים? דאגו לשתף אותו! השארת תגובה תתחיל גם דיון מעניין, אל תחמיצו להיות חלק ממנו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me