האם מסחר בפורקס הוא הונאה?

מאוחר, שוק המט”ח ממוקם במצב די מוזר. איש לא היה מצפה שמט”ח יצמח בקנה מידה כה גדול בשני העשורים האחרונים, כיום הוא השוק הגדול והפעיל ביותר בעולם.

רק לפני מספר שנים והמט”ח נחשב בעבר כנישה, אך כעת ראינו את הטבלאות מסתובבות ושוק המט”ח צבר כמויות שיא לאחרונה.

עם יותר ויותר אנשים ממוצעים השואפים להפוך לסוחרי מט”ח מצליחים, כל כך הרבה סיפורים חיוביים על להרוויח כסף בזכות מט”ח, כל כך הרבה גורו מט”ח שמבטיחים הצלחה מיידית להסתכל עליהם, אין פלא מדוע האדם הממוצע יטיל ספק בכל המושג ומנגנון של מט”ח, תוהה האם ישנה הונאה שמסתתרת מאחורי כל ההצלחה והרווח של פרסומות מט”ח וחברות ברוקרים.

האם סחר במט”ח הוא תרמית? סוחרים, מתווכים, גורו השקעות יגידו לכם את זה מט”ח אינו אלא הזדמנות השקעה זה קיים שנים רבות בזמן שמנגנון הפורקס מנוצל על ידי כל המוסדות הפיננסיים הבינלאומיים לאנשים הממוצעים שמחליפים מטבע לטיול הקרוב.

מה שלא הגיוני זה הציפיות שמסחר במט”ח יכול להפוך אותך למיליונר בן לילה או הרעיון שפורקס תמיד יביא לך רווח ולעולם לא תיתקל בכישלון או באובדן. האנשים והחברות שמבטיחים לכם את כל האמור לעיל אמרו שהם הסיבה שמישהו יראה במסחר במט”ח הונאה.

מכיוון שברגע שתצללו לתחום שוק המט”ח ותתחילו לסחור, תגלו במהרה שהצלחה וכישלון הולכים יד ביד כמו בכל מה שאנחנו חווים בחיים. בין אם ההצלחה תגבר על הכישלון ובין אם לאו, זה עניין של מספר גורמים והמאמצים שלך בתור סוחר. ואין שום דבר מסובך כשמדובר במט”ח מכיוון שזה הכל על הסיכונים שאתה מוכן לקחת.

מה זה מט”ח – הגרסה הקצרה

מה זה מסחר במט

עד עכשיו, קרוב לוודאי שאתה יודע מה זה מט”ח ואתה רק רוצה להעמיק בנושא. עם זאת, אם אינך מכיר היטב את מושג המט”ח או שאתה מופגז עם כל כך הרבה מידע וסיפורי הצלחה שנשמעים כמו פרסומת כוזבת, נראה חשוד וגורם לך לחשוב שמסחר במט”ח הוא הונאה, תן לנו להסביר לך על שוק מטבע החוץ קצר וברור.

מט”ח הוא שוק המט”ח, המנוע שעומד מאחורי כל הפעילות עם המרת מטבעות ברחבי העולם, הסצנה החינמית הזו אליה מגיעים כל מיני שחקנים, החל מבנקים ומוסדות פיננסיים בינלאומיים, דרך התאגידים המסחריים והחברות בקנה מידה נמוך יותר. אדם שמחליף מטבע בשדה התעופה או כל מי שרוצה להיות סוחר במט”ח ולהיות חלק מהקהילה הזו.

מט”ח קיים כבר כמה עשורים וזה נחשב קרוב מאוד לרעיון של השוק המושלם בזכות גישה חופשית וקלה וההזדמנויות שהוא מציע.

כל המטבעות צפים תחת כללי השוק החופשי והמסחר איתם יכול להוות הזדמנות פוטנציאלית להרוויח כסף כמשרה צדדית עבור האדם הממוצע..

עם זאת, מסחר במטבע אינו כה פשוט וישר כפי שהוא נשמע למרות העובדה שפורקס בהחלט אינו הונאה.

מסחר בפורקס הוא בהחלט לא דרך מובטחת להרוויח רווח עקבי. למעשה, רוב המצטרפים החדשים למסחר במט”ח מיועדים לחוות כישלון ואובדן בהתחלה.

אפילו הסוחרים המנוסים ביותר יגידו לך כי מט”ח אינו מתייחס בצורה טובה לחספם ולעיתים הם מפסידים כסף. עם זאת, זה בהחלט לא מגבה את ההצהרה לפיה מסחר במט”ח הוא תרמית.

ההפסדים האפשריים מייצגים למעשה את הצורך אימוץ סט מיומנויות וידע מסוים לפני שנכנס לעולם המסחר.

זה בלתי אפשרי פשוט ללכת עם האומץ בעת מסחר במט”ח ללא רקע חינוכי טוב. נכון, מסחר במט”ח לא יכול להיות מדע טילים, אך יש מבנה שלם של ידע המגבה את הסוחר המוכן היטב..

למרות שגם החינוך הטוב ביותר למסחר במט”ח אינו יכול להבטיח להרוויח הרבה כסף, אך זו בהחלט התמיכה הבסיסית כשאתה שואף להשיג את אבני הדרך שלך..

אנחנו ב חינוך מסחרי דע בוודאי שההשכלה המקיפה למסחר במט”ח המספקת לך מידע רב ערך ועוזרת לך לפתח מיומנויות נחוצות מגדילה את הסיכויים שלך לחוות יותר הצלחה, עוזרת לך להעריך את הסיכונים ולנהל אותם, תומכת בך לשקף את השגיאות שביצעת נעשה ולמד מהטעויות שלך.

בעזרת הכשרה מתאימה לסחר במט”ח תוכלו לגבות את החוויה שאתם עומדים לצבור בכל הכלים הדרושים לכם בכדי לעמוד בסיכוי הטוב ביותר להצלחה. קורס המסחר במט”ח שקיים כאן נוצר בכדי לספק לך את כל המידע וההכשרה הדרושים לתמיכה בהנדסת חוויית המסחר שלך במט”ח סביב ההנאה מהזדמנויות טובות.

אז האם מסחר במט”ח הוא תרמית? האם זו יכולה להיות תרמית אם אנו משקיעים מאמצים ומסירות כה רבה בשליטה בה כיצירת אמנות? אנו בספק רב שמישהו יחשוב אי פעם שמסחר במט”ח הוא תרמית לאחר סיום הקורס שלנו!

איך סוחר במט”ח מרוויח כסף?

איך סוחר במט

סחר במט”ח הוא מושג בסיסי וקלאסי ביותר בעולם הכלכלה, במיוחד בהתחשב בשורשיו העמוקים בהקשר של תיאוריות ההיצע והביקוש. מישהו יגיד לך שהמנגנון הבסיסי של מט”ח הוא קנייה כשהמחיר נמוך ומכירה כשהיא גבוהה. אמנם זה נכון מאוד, אבל זה בהחלט לא הכלל היחיד שגורם לעולם הפורקס להסתובב. אין שום הכחשה בכך שמט”ח פועל בגלל יחסי הביקוש והיצע. בכל פעם שבנק דורש יותר מטבע ממה שיש בהיצע, מחיר המטבע הזה עולה. בהתאמה, ברגע שההיצע יהיה גבוה מהביקוש והמחיר יירד.

אז בעוד שהבנקים והמוסדות הפיננסיים הגדולים הם עמוד השדרה של שוק המט”ח, השחקנים הקטנים הם אלה שיכולים לנצל את כל השינויים האלה … או להפסיד כסף בגלל שינויים שלא צפו מראש.

על מנת להצליח להרוויח ממסחר במט”ח היית רוצה לדעת כיצד לשער על השינויים ולהפיק תועלת ממצבים גלובליים או לדעת מתי לעצור ולחזות תרחיש שאינו משתלם..

תערובת של קבלת החלטות נכונות, שימוש בכלים הנכונים ובחירת הרגע הנכון לפעולה היא עמוד השדרה של הנוסחה להצלחה בכל הנוגע למסחר במט”ח..

עם זאת, אף אחד לא יכול להיות מסוגל לעשות שיקול דעת כה מדויק בכל רגע נתון בעת ​​מסחר עם מט”ח. עם האמור אתה עשוי לחשוב: “האם מסחר במט”ח הוא הונאה?”

שקול מחדש את המחשבה הזו! למרות העובדה שאתה לא יכול להיות מדויק ב 100% בעת מסחר במט”ח אתה יכול להגדיל את סיכויי ההצלחה שלך על ידי הבנת ההסתברות לתנועה. אתה יכול לעשות זאת על ידי למידה על ניתוח טכני ויסודי.

אז איך לא להילחם בפורקס?

איך לא להילחם בפורקס

העדיפות שלך כאשר אתה שואף להימנע מהונאות הקשורות למט”ח היא למצוא מתווך מט”ח אמין ומקצועי. כמובן שניתן לומר זאת בקלות רבה יותר מאשר לעשות זאת, אך ברגע שתקפידו לדבוק במתווכים פופולריים, ידועים ומוכרים עם מוניטין טוב בסך הכל תוכלו לקבל את השקט הנפשי שעשיתם את עבודתכם כראוי.

בנוסף, היית רוצה להיזהר ממתווכים שמבטיחים לך את העולם, אבני דרך לא מציאותיות, ומבטיחים הצלחה ורווח מיידי. כמה היבטים שתרצה לקחת בחשבון בעת ​​צמצום הבחירה שלך בברוקרים במט”ח כוללים:

 • גיל חברת המתווכים. זה מעט מאוד לא הגיוני שחברת תיווך במט”ח משקיעה שנים על גבי שנים בבניית מוניטין טוב של תמיכה אמינה ואמינה ולבסוף מחליטה לבזבז את כל זה. באופן כללי, אתה יכול לשים אמון בחברות שהוקמו לפני 5 שנים לפחות. עם זאת, זכור כי זה לא הקריטריונים היחידים שאתה צריך לשים אמון בהם.
 • ביקורות יכולות להוות הנחיות טובות בבחירת חברת מתווכים במט”ח לעבוד איתה. למרות העובדה שלא כל כך קל לבטוח בביקורות שכן ניתן לקנות בקלות טובות ורעות עשויות להיות תוצאה של תחרות חזקה, עדיין עדיף לבדוק את כל הביקורות ולנסות לקבל מושג כללי על תדמית ופעילות החברה. גוגל היא דרך טובה להתחיל איתה כשמחפשים ביקורות שכן לא כל כך קל להערים עליה ולהיות ערמומי עם כמה ביקורות שקנו כשאתם משווקים את החברה שלכם. הקפד לחפש מסביב לאתרים אמינים המוקדשים לסייע לך במניעת הונאות מט”ח כמו forexpeacearmy.

באופן כללי, דאג להשתמש בשכל הישר שלך. הונאות המט”ח הנפוצות ביותר אינן כל כך קשות לאיתור ברגע שיש לך מושג בסיסי כיצד עובד המסחר במט”ח ולמה אתה באמת יכול לצפות כשאתה מעורב בעולם המט”ח. להלן מספר טיפים בסיסיים אך יעילים מאוד לעקוב בכדי לאתר בקלות את הדגלים האדומים ולהימנע מהונאה אפשרית:

 • הימנע מהזדמנויות טובות מכדי להיות אמיתיות או מאלה שהן חשודות בדרך כלשהי.
 • התרחקו ממתווכים שמבטיחים רווחים גדולים והצלחה בין לילה.
 • הימנע מחברות שמבטיחות סיכונים פיננסיים מעט עד לא.
 • האם אתה יודע מה פירוש המסחר בשוליים? אם לא, מוטב שתתרחק גם מזה.
 • היזהר מחברות שטוענות לסחור בשוק הבין בנקאי מכיוון שזה בטוח יותר.
 • היזהר תמיד כשאתה שולח את הכסף שלך באופן מקוון. יש לך את כל הזכות לבקש מהחברה רישיונות והוכחת רישום עסק לפני ההרשמה.
 • בקש את רישום הביצועים של החברה.
 • הימנע מחברות שאינן מוכנות לתת לך את הרקע שלהן. הסיכון גבוה מדי במקרה זה. אתה יכול להשתמש באתרים אמינים כדי לציין אם ישנן פעולות משפטיות בולטות נגד מתווך.
 • הימנע מחברות שמוכרות מערכות מסחר ללא כל הוכחה ומאלה שמתחמקים מהתשובה כשמבקשים מהם הוכחה.
 • אל תמסור את הפרטים האישיים שלך וכל סוג של מידע למישהו שאתה לא סומך עליו לחלוטין.
 • הימנע מחברות המראות חריגות ועקביות בתנאין בהשוואה לתקנות הרשות הרגולטורית.
 • הקפד לקרוא את כל האותיות הקטנות בעת יצירת חשבונך.
 • אל תסמכו על מישהו שלוחץ עליכם להעביר כסף אם לא נעים לכם להעביר כסף.
 • ארגון אותנטי יבין את הרצון שלכם ללמוד עוד עליהם והם יענו בשמחה על כל שאלותיכם או יקבעו פגישה במשרדם.

אנו מקווים שעם כל העובדות והאזהרות שיש לך כעת תוכל למצוא את התשובה לשאלה: “האם סחר במט”ח הוא תרמית?” ודא שאתה מרגיש בנוח ובטוח לחלוטין כשאתה נכנס לעולם המסחר במט”ח.

לקריאה נוספת

זוגות סחר במט”ח – 10 צמדי המט”ח הטובים ביותר לסחר

10 סודות המסחר המובילים למסחר מוצלח

10 הטיפים המובילים לניהול סיכונים במט”ח: כיצד להישאר בטוחים!

כיצד לסחור במט”ח עם 100 דולר

כיצד לוודא שמתווך המט”ח שלך אמין

לסיכום

כל הבעיה של סחר במט”ח היא הנחה כהונאה על ידי אנשים שגויים מודיעים לא מדוע שאלות כגון “האם סחר במט”ח הוא תרמית?” קיים אבל מי נתן שם רע למסחר במט”ח.

למרבה הצער, כל הסיפור של הצלחה במסחר במט”ח מעונן כעת על ידי כמה רמאים שמתחזים לסוחרי מט”ח אמיתיים.

אחד המקורות העיקריים למידע שגוי הוא הרמאים כאלה המציגים ברשתות החברתיות וגורמים לאנשים להשקיע את כספם שהרווחת בכבדות בהונאה שלהם במקום מה הרעיון האמיתי של סחר במט”ח – הזדמנות להרוויח שמלווה את כל הסיכונים. ואתגרים אך כל אלה בתחום הפעילות המשפטית.

השימוש בהיגיון הבריא שלך ובעל רקע חינוכי טוב והבנת האופן בו עובד מסחר במט”ח הן הדרכים הטובות ביותר לאתר את הדגלים האדומים ואת אותות האזהרה של הונאה ולהימנע מלהיות מעורב בהונאה.

אם נהנית לקרוא האם מסחר במט”ח הוא תרמית מאמר מ- Education Education, אנא תנו לו לייק ושתפו אותו עם כל אחד אחר שאתם חושבים שהוא עשוי לעניין גם הוא.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me