מטבע הדברים, אחת השאלות הנפוצות ביותר שקיבלו עסק מכובד של סחר במט”ח או ספק חינוך כמו Training Training היא כמה זמן לוקח ללמוד מסחר במט”ח.?

אין ספק שזו שאלה אחת נורמלית וברורה ביותר ולכל מתחיל במסחר במט”ח יש סיבה טובה לשאול אותה. בסופו של יום, ידוע כי מסחר במט”ח הוא הזדמנות טובה, אך כך גם דברים אחרים בחיים ובאופן טבעי תתעניינו באלו שאינם גוזלים זמן רב מדי.

שאלה זו שכל כך חשובה מנקודת מבטו של מתחיל למסחר במט”ח משקפת גם דרישה רצינית של יותר ידע והכשרה טובה יותר בתחום המט”ח מנקודת מבטו של סוחר מנוסה. כי התשובה הפשוטה לשאלה זו היא שאתה בהחלט לא צריך יותר מדי זמן בכדי ללמוד סחר במטבעות כחומר חינוכי בסיסי כפי שהיית עושה באוניברסיטה עם כל תחום ידע אחר..

עם זאת, ברמה האישית, זהו מסע לאורך חיים של שליטה במסחר במט”ח פיתוח ושכלול המיומנויות והטקטיקות המגדילים את הסיכויים שלך להיות סוחר פורקס רווחי.

כמו בכל דבר בחיים, ברגע שתהיה יותר מדי מקובעת ותרכז ביעד (שהופך לסוחר במט”ח), אתה נוטה לשכוח מהמסע עצמו ואתה עלול לאבד את מה שחשוב לך באמת כאדם בעולם הפורקס וכיצד באמת תוכל להשיג את מה שאתה מכוון אליו.

אין ספק ש שינון יסודות המסחר במט”ח כחומר חינוכי אינו קשה ולא גוזל זמן. עם זאת, עליכם לשקול מה אתם הולכים לעשות עם כל הידע הבא, איך אתה מתכוון ליישם את זה ולגרום לזה לעבוד, איך לבנות את זה.

כך שכל אדם חרוץ מסוגל ללמוד מסחר במט”ח תוך פרק זמן קצר, אך הוא לא עוצר שם, ואם ברצונך לשלוט בכל הפרטים הקטנים של השוק היית רוצה להשקיע זמן בלימוד כל היבטים שונים של ההכנה הטובה למסחר במט”ח שיעזרו לך לגלוש את דרכך להזדמנויות המסחר.

קביעת לוח זמנים יכולה להיות דיסציפלינה טובה ולעזור לך לעקוב אחר ההתקדמות שלך. עם זאת, אם אינך מצליח להגיע לאבני הדרך ולמועדים שלך בזמן, אינך צריך לדאוג ופשוט להמשיך לעשות כמיטב יכולתך.

אז מה הם ההיבטים החשובים השונים שעליכם לשים לב כאשר רוצים ללמוד סחר במטבע? בדוק אותם למטה.

איך עובד מסחר במט

  • קודם כל, אתה רוצה להבין איך עובד מסחר במט”ח – כשאתה שומע מישהו מתייחס למסחר במט”ח או למסחר במט”ח, אתה יודע שזה סוג של מסחר בהשקעות הפופולרי בימינו בגלל הכניסה הקלה וההזדמנויות הטובות שמציע שוק המט”ח אפילו למתחילים במסחר במט”ח עם הון התחלתי נמוך. . אנשים רבים תוהים כיצד בדיוק עובד שוק המט”ח והם היו רוצים ללמוד כיצד לסחור בעצמם במטבעות. הרעיון של סחר עם מטבעות הוא די פשוט ומורכב מסוחרים שמחשבים בערכים התנודתיות של המטבעות של שתי מדינות. האמת היא שלא משנה כמה הרעיון הבסיסי של מסחר בפורקס הוא פשוט, הוא עדיין מאתגר את המתחילים מספיק, כך שהמחקרים מראים כי 96% מהמתחילים לסחר בפורקס מסתלקים ראש ריק אחרי העסקאות הראשונות (ומגמה זו נמשכת לאורך כל ניסיון מסחר של רבים). נראה שהדבר הזה שלאנשים רבים קל ללמוד ולהבין בהתחלה עדיין דורש מיומנויות ומתפתח כל הזמן כדי לשלוט בו. למעשה, קיים שיעור כישלונות גבוה למדי בקרב סוחרי מט”ח (אפילו מנוסים) מכיוון שיש עקומת למידה תלולה למדי מכיוון שסביבת השקעה זו מיועדת בעיקר לאנשים שמבינים באמת את המנגנון שלו ואת המנוע החזק שעומד מאחוריו. אז בשביל למתחילים במט”ח, המטרה העיקרית היא לשרוד מספיק זמן כדי שיוכלו להתחיל להבין את העבודה הפנימית ואיך מיישמים את מה שלמדו על מט”ח כחומר חינוכי.

להיות ריאלי איתך ציפיות לגבי מסחר במט

  • היו מציאותיים עם הציפיות שלכם – מלבד בסיס הידע הטוב והרקע החינוכי, הדבר החשוב ביותר הבא להיות סוחר במט”ח הוא ציפיות ריאליות לגבי מה שעומד לקרות לך ברגע שאתה נמצא בשוק המט”ח. הגישה הריאלית אמורה ללוות אותך לאורך כל חוויית מסחר המטבע שלך, מההתחלה ועד הסוף. קודם כל, אתה צריך להיות מציאותי כלפי העובדה ש אינך יכול להיות סוחר במט”ח אם אין לך בסיס ידע טוב אודות החומר והתחום. יתר על כן, עליכם להיות מודעים לעובדה שכל אותן פרסומות הטוענות כי מסחר במט”ח יהפוך אתכם למיליונרים בין לילה בהחלט אינם מקדמים ציפיות ריאליות. אין שום דבר רע אם אתה רוצה להתעשר במהירות, לעזוב את עבודתך במשרה מלאה וליהנות מהקריירה שלך כסוחר רווחי במט”ח מחוף הים. עם זאת, בחיים האמיתיים “מהיר” לא אומר חודש. אפילו לא שנה. יש לך מזל אם במקרה זה עשור בשבילך, שכן זה המקרה עבור סוחרי מט”ח רבים הסבלניים והממושמעים מספיק כדי לשרוד כל כך הרבה זמן. אז לא, אתה לא מתכוון לעזוב את העבודה שלך עדיין אבל אתה בהחלט יכול להתמקד בלמידה ותרגול של כל הטקטיקות והאסטרטגיות שיכולות בסופו של דבר לעזור לך להיות רווחיות בעתיד.

להתמקד בניהול סיכונים

  • התמקדות בניהול סיכונים – אתה זקוק לאסטרטגיית ניהול סיכונים פורקסית איתנה כדי שתוכל להימנע מאיבוד הכל. בכל מה שקשור לניהול סיכונים במסחר במט”ח אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהוא יספק לך את ההגנה הנדרשת בשוק זה שלא בהכרח מטפל בכסף שלך ובאדיבותך. ישנן טקטיקות רבות הקשורות לניהול סיכונים, כולל הגבלת גודל המגרש שלך, גידור, מסחר רק בשעות מסוימות ביום, הכרה מתי לקחת הפסדים או לעצור את העסקה באופן כללי. יש סוחרים שמעדיפים לא ליישם טכניקות רבות עוצמה אלה למניעת או מניעת אובדן בעיקר משום שהם רואים בהן מגבלות מדי בחיפוש אחר רווחים גדולים. בעוד שלוקחים סיכונים גדולים עלולים להביא הרבה כסף, סביר להניח שהם יגרמו לכשלים נוספים ולהפסיד. זו הסיבה לאימוץ אסטרטגיה יעילה לניהול סיכונים היא חלק חשוב מאוד בלמידה כיצד להיות סוחר במט”ח.

  • לפתח אסטרטגיית מסחר – שמירה על המשמעת שלך היא חלק מכריע מסחר במטבע וקבלת אסטרטגיית מסחר יעילה היא סימן ברור לכך שאתה יודע לאכוף את האסטרטגיה בכל העסקאות שאתה מבצע. המטרה שלך היא לפתח אסטרטגיה נבחנת ומנומקת היטב שמאגדת את הידע והניסיון שצברת, את הכישורים האישיים שלך, ניהול סיכונים וסובלנות סיכונים, משמעת וסבלנות. תוכל ללמוד עוד על אסטרטגיות יעילות למסחר במט”ח במאמר זה של אדמירל מרקטס כאן. יש לזכור כי אי אפשר לפתח אסטרטגיית מסחר במט”ח ללא רקע חינוכי טוב וידע מספיק בכדי לוודא שאתה משקיע זמן בלימוד מסחר במט”ח..

  • להבין את הפסיכולוגיה שמאחורי המסחר במט”ח – הבנת פסיכולוגיית מסחר כדיסציפלינה שהיא חלק מתהליך המסחר במט”ח היא היבט חשוב נוסף בכל פעם שמישהו מכוון להצלחה ארוכת טווח בשוק.. שליטה רגשית היא המפתח למסחר טוב יותר מכיוון שרגשות כמו בצע או אכזבה צריכים להיות מחוץ למשוואה. גם ביטחון יתר ופחד הם יועצים גרועים והאויבים העיקריים שלך. האמת היא שמסחר במט”ח הוא מדע מדויק המעדיף קבלת החלטות רציונליות. חלק מתהליך הלמידה הוא שליטה במשמעת עצמית ורגשית, הערכה עצמית, סבלנות וברגע שאתה משלב את אלה עם השכלה טובה במט”ח אתה מגדיל את הסיכויים שלך לבחירת מסחר טובה יותר וליהנות מהחלטות שיכולות בסופו של דבר להוביל אותך להצלחה.

לקחת קורס סחר במט

  • לקחת קורס – כל ההיבטים שהוזכרו לעיל בהכנת המסחר במט”ח שלך לא אומרים דבר בלי השכלה נכונה להכשרה בתחום. אין דרך טובה יותר ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת על מסחר במט”ח מאשר קורס מסחר במט”ח מקצועי, מעודכן, מעמיק, קל להבנה ומועיל. אנו בחינוך המסחרי מבינים את הצורך בקורס כזה ולכן אנו מספקים לך את ההזדמנות ליהנות מקורס ברמה עולמית תוכלו ללמוד עוד על כאן. המדריך האולטימטיבי למסחר במט”ח הוא ההזדמנות הטובה ביותר שלך ללמוד כיצד לנתח את השוק העולמי, כיצד לעקוב אחר מהלכי השוק ולהשתמש בהם, כיצד לפתח את הכישורים והטקטיקות שהוזכרו לעיל, כיצד להוציא לפועל את כל הידע הזה. החלק הכי טוב הוא שקורס המסחר במט”ח הבסיסי שלנו הוא לגמרי בחינם, הדבר היחיד שאתה צריך זה להירשם לאתר ותקבל את הגישה המלאה לשפע החומרים החינוכי הזה. כדי להשלים את כל מה שאתה יכול בנוסף ליהנות מקורסי הניתוח הטכני והיסודי הזמינים באתר כאן ולעיין בארכיון המאמרים בנושא מסחר במט”ח אשר ירחיב את אופקך עוד יותר.

אז לעטוף את הדברים, לא חשוב כמה זמן לוקח לך ללמוד מסחר במט”ח. מה שאתה צריך להתמקד בו והכי חשוב זה כמה זמן תצטרך להבין את החשיבות של עמידה בכללים שלמדת, האם תוכל לעמוד בתוכנית הראשונית שלך או להמשיך ולפתח אותה על פי החדש דברים שאתה לומד, כמה אתה טוב במשמעת עצמית והאם תוכל לשלוט במיומנות זו. בקצרה, תמשיכו לעצב את עצמכם כמסחר בפורקס ייחודי עם כל יום בו אתם סוחרים, כל מיומנות חדשה שתרכשו, כל פיסת ידע חדשה שתלמדו, כל מושג חדש שתבינו, כל הצלחה שתשיגו, כל כישלון שתחוו. זהו תהליך ללא הפסקה של תנועה מתמדת, זה תלוי בך אם תמשיך קדימה ותגיע לאבני הדרך שלך או שתסתלק בידיים ריקות.

במקום לשאול את עצמך: “כמה זמן לוקח ללמוד סחר במטבע?” אתה יכול להתמקד בשלוש השאלות החשובות האלה:

  • כמה עבודה אני מוכן להשקיע? – באופן מציאותי, עבור רוב האנשים אי אפשר להשקיע כל דקה מימם בלימוד מסחר במט”ח. ככל שתוכלו להשקיע יותר זמן בלמידה, כך התוצאות יהיו טובות יותר ותקדם מהר יותר. עם זאת, אם הזמן שאתה יכול להשקיע בלמידה מוגבל מאוד, אתה רוצה לפנות למקור מידע טוב וידע שיאפשר לך לנצל בצורה הטובה ביותר את הזמן המוגבל שיש לך..
  • כמה אני גמיש? – על מנת להיות סוחר במט”ח אינך צריך להיות סטודנט A +, אתה רק צריך להיות מאזין טוב ולשלוט טוב בהתנהגותך ורגשותיך. תשכחו מהאגו שלכם והיו פתוחים לחלוטין להשגת מיומנויות חדשות והסתגלות למושגים חדשים.

לסיכום

אין ספק שעקומת הלמידה של מסחר במט”ח היא מאוד אינדיבידואלית לכולם ותלויה במספר גורמים אישיים וסביבתיים. באופן אידיאלי, אתה בהחלט יכול ללמוד מסחר במט”ח בפרק זמן קצר מאוד, במיוחד בעזרת והכוונה של קורסים והכשרה אמינים כמו זו שמציעה חינוך מסחרי כאשר הכל מותאם לדרישות שלך, לצרכים ולסגנון הלמידה האישי שלך..

עם זאת, על מנת להיות מסוגלים ללמוד מהיר את המסחר במט”ח, ברצונך להעמיד מטרה זו בראש סדר העדיפויות. הזמן שתצטרכו ללמוד מסחר במט”ח תלוי כמה חשוב לכם המסחר במט”ח. אתה רוצה למצוא את המוטיבציה הטובה בתוכך ותוכל להתקדם היטב בקרוב מאוד.

עם זאת, במקום לחשוש ממועדים, להגביל את עצמך בשבועות וחודשים ולהיות קבוע בביצוע הכל מהיר מאוד, מוטב שתתמקד בחשיבה ותכנון כיצד תיישם את כל מה שלמדת בעקביות ובמשמעת וכיצד כל הידע מעצב אתה כסוחר במט”ח כי זה מה שהכי חשוב.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me